Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Ty juz lepiej nie kombinuj ;)
    Grzecznie czekaj na decyzje lekarki
    tak w ogóle ,lubię kombinować :P

    malgos741, BISCA lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam histero i laparo
    a wczesniej hsg

    moremi lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena wrote:
    no wiem wiem ..ehhh
    Po clo rosnie do kilku a moze zadne dobrze nie dojrzec przy niskim AMH Przy gonado rosnie najczesciej tylko jeden ale porzadny..Nie przepisze ci ona ta ginka???

    nick nieaktualny, Aasiula, malgos741, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia, dzieki za rde z tesetem.

    Test ze skelpu :

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5c920d2a8168.jpg

    Test z apteki :

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c75ef7622769.jpg

    No i Clearblue digital (enceinte = w ciazy)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4e2daaaee207.jpg




    kapturnica, Aasiula, anna maria, malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny, beates, Niuta, Simba, SolarPolar, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gretka, caffe, Elfik, moremi, Krakonka, Dziobak, Mega, slash, efcia, megan8, Zofia8, ComeToMeBaby, paszczakin, Bozia3, gosia7122 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slash wrote:
    Elfik - no popatrz a ja jakas opanowana jestem i i cierpliwa.

    Oj nie - do złobka to juz sama bedzie chodzic ;) otworzę drzwi i powiem marsz do złobka!!!!


    no widzisz, to jednak zaczekaj na mnie.:) będziesz mnie uspokajać...
    mnie to imponuje jaka ty spokojna jesteś.. bo ja naprawdę nie ściemniam, na mysl o porodzie się jąkam...:)

    Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, moremi, slash, Mega, efcia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    wiem co czujesz, mnie na razie też nie stać na ivf ;)
    wszystko rozbija się o kasę...

    malgos741, megan8 lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beates wrote:
    Kurczę , trochę to przykre ,że pieniądze o wszystkim decydują

    A Ty nie możesz podejść do rządowego programu ? (sory , jeśli już o tym pisałaś , ale nie wiem )
    40lat mineło jak jeden dzień... eh nie łapię się

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuta, wiadomo ze łatwo mowić, ale moze jeszcze nie odpuszczaj?
    Chociaż, chwila, moment - to chyba wlasnie najlepiej działa jak sie odpuści?

    Aasiula, Niuta, kapturnica, Elfik, moremi, Mega, efcia lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie ,a ty zaciązona jesteś? gratulacje :)
    no i Bisca,gratuluję :)

    BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Niuta Autorytet
    Postów: 796 3736

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena wrote:
    no wiem wiem ..ehhh
    Ok. Jeżeli na prawdę chcesz to wyślę.
    Adres na priv poproszę.
    Ale przemyśl to dobrze.
    Ja oddaje właśnie z uwagi na niskie amh.
    W takiej sytuacji clo nie pomoże.

    nick nieaktualny, kapturnica, Elfik, moremi lubią tę wiadomość

    Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. – Flora Edwards
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Po clo rosnie do kilku a moze zadne dobrze nie dojrzec przy niskim AMH Przy gonado rosnie najczesciej tylko jeden ale porzadny..Nie przepisze ci ona ta ginka???
    już miałam,teraz mówiła żeby przyjść po @ i już zastanowić nad ivf

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena wrote:
    wszystko rozbija się o kasę...
    niestety...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    A nie masz jakiegoś dywanu do wyszorowania. Mnie to tak ruszyło, jak szorowałam na kolanach, własciwie na czworakach gąbeczką na mokro dywan, ze rozkręciły się skurcze i pojechałam do szpitala ze skurczami co 4 min i rozwarciem na 4 palce.Ledwo mój mąż zdązył się przebrać. Każdemu życze takiego porodu ;-)

    biorę!!!! :)

    nick nieaktualny, kapturnica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezusie 2 godziny Was gonię!
    Po pierwsze i najważniejsze - BISCA! Wiedziałam, po prostu wiedziałam :) Bardzo się cieszę :) Bardzo :) A pokażesz testa? NO pokaż... I plusa wstawiaj na wykresie, bo od razu tam poleciałam, a tam nic...
    Po drugie Mama4 rośnijcie zdrowo :) Szkoda, że odchodzisz, może zmenisz zdanie?Kto nam będzie Jaśka pokazywał? Jednego Jaska mamy na forum :)
    Niuta <3 Polarku <3 Jakbym mogła to bym Wam dała po jajku, bo sama jakos chujowy pozytek z nich robię (znaczy nie zachodzę), więc może jakąś drogą osmozy bym Wam oddała i byście miały jako swoje. Wiem, że głupoty pletę, ale nie mogę uwierzyć, że Wy młode babki, możecie mieć takie wyniki i rezygnujecie z marzeń :(

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, nick nieaktualny, kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny, caffe, malgos741, Elfik, moremi, Mega, Magdala, ComeToMeBaby, paszczakin, Bozia3, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bisca jest dziewczynka ,testy mowia same za siebie :-)

    Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, Aasiula, caffe, Elfik lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Zosia, dzieki za rde z tesetem.

    Test ze skelpu :

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5c920d2a8168.jpg

    Test z apteki :

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c75ef7622769.jpg

    No i Clearblue digital (enceinte = w ciazy)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4e2daaaee207.jpg
    Super!!1

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuta wrote:
    Ok. Jeżeli na prawdę chcesz to wyślę.
    Adres na priv poproszę.
    Ale przemyśl to dobrze.
    Ja oddaje właśnie z uwagi na niskie amh.
    W takiej sytuacji clo nie pomoże.
    nooo i dałyście mi do myślenia teraz

    czemu te starania są takie trudne ..no

    malgos741 lubi tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Zosia, dzieki za rde z tesetem.

    Test ze skelpu :

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5c920d2a8168.jpg

    Test z apteki :

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c75ef7622769.jpg

    No i Clearblue digital (enceinte = w ciazy)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4e2daaaee207.jpg
    No piekne :)
    Kurczę ten ostatni jaki piękny :) nie wiedziałam ze takie cuda produkują

    nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Niuta, wiadomo ze łatwo mowić, ale moze jeszcze nie odpuszczaj?
    Chociaż, chwila, moment - to chyba wlasnie najlepiej działa jak sie odpuści?
    no własnie tez tak slyszalam trza zluzowac gumki i cieszyc sie zyciem i sexem :)

    kapturnica, Simba, nick nieaktualny, malgos741, Elfik, Mega lubią tę wiadomość


  • Niuta Autorytet
    Postów: 796 3736

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Niuta, wiadomo ze łatwo mowić, ale moze jeszcze nie odpuszczaj?
    Chociaż, chwila, moment - to chyba wlasnie najlepiej działa jak sie odpuści?

    O to, to, to właśnie!
    Odpuszczanie działa lepiej niż seks który jest przereklamowany :-P :-P

    kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Mega, Zofia8, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. – Flora Edwards
‹‹ 9265 9266 9267 9268 9269 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ