Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 13 maja 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się
    Slaszencja urodziła?
    idę doczytać wczoraj od 16:18 ;-)

    nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, BISCA, kapturnica, efcia, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 13 maja 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na spacerze, w naszym parku zauwazylam lisa. Krzyknelam do niego " a kysz, a kysz" a on nic, tylko mi sie przygladal. Dopiero pozniej wpadlam na to, ze trzeba bylo krzyczyc po angielsku ;-)

    Swoja droga lisy tu sa bezczelne. W ogole sie nie boja. W Londynie, w centrum miasta urzeduja.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Krakonka, ComeToMeBaby, BISCA, Dziobak, Elfik, Mega lubią tę wiadomość

    Zofia8
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 13 maja 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4972c20adfbe.jpg
    zieeeeeeeeeeeeeeeeeew...

    moremi, nick nieaktualny, BISCA, Elfik, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 13 maja 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Witam się
    Slaszencja urodziła?
    idę doczytać wczoraj od 16:18 ;-)
    Nie meldowała się. Pewnie dywan na czworaka szoruje ;-)

    nick nieaktualny, Aasiula, Zofia8, Reni, Krakonka, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, efcia, Elfik, Mega lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    Na razie stymulacji nie bedzie. Musze zrobic wszystkie badania :przeciwciala roznych rzeczy,mutacje genow i takie tam. Tak naprawde, to nie powinnam teraz ryzykowac,bo cos jest nie tak z moimi jajkami i nie jest to kwestia wieku. Moj M nie da mi kolejnej szansy. Musze jak najszybciej znalezc przyczyne. Jutro znowu ide do gp z probka moczu. Powiedziala, ze nie musze przychodzic na kontrole. Ale ja pojde. Lepiej sie upewnic, w koncu co to jest 3 dni antybiotyku (6 tabletek).
    Od razu zapytam, czy wyslala list do Kliniki. Dowiem sie, jak sie nazywa klinika i zadzwonie do nich bezposrednio.Poprosze jutro o skierowanie na zbadanie Dheas i dhea.
    Plan jest :-)

    Zosia ale skad pewność, ze to z Twoimi jajkami jest coś nie tak? Moze to męzowskie plemniki są nie teges?

    moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, ComeToMeBaby, kapturnica, gretka lubią tę wiadomość

  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 13 maja 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Zosia ale skad pewność, ze to z Twoimi jajkami jest coś nie tak? Moze to męzowskie plemniki są nie teges?

    No pewnosci nie ma. Ale u mnie dzieje sie to samo z drugim hasbendem.

    Elfik lubi tę wiadomość

    Zofia8
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 13 maja 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Zosia ale skad pewność, ze to z Twoimi jajkami jest coś nie tak? Moze to męzowskie plemniki są nie teges?
    Ja też się nad tym zastanawiam. Nie od dzisiaj wiadomo, że wady zarodka wynikają w 50% z winy mężczyzny, wiec skąd ta pewność?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 13 maja 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    Na spacerze, w naszym parku zauwazylam lisa. Krzyknelam do niego " a kysz, a kysz" a on nic, tylko mi sie przygladal. Dopiero pozniej wpadlam na to, ze trzeba bylo krzyczyc po angielsku ;-)

    Swoja droga lisy tu sa bezczelne. W ogole sie nie boja. W Londynie, w centrum miasta urzeduja.

    Ja wiem, czy to taka bezczelność? A gdzie mają mieszkać, jak wszystko w promieniu kilkudziesięciu kilometrów zabetonowane?
    Ja się dziwię, ze się nie boją. W końcu Angole znani z polowan na lisy :)

    Zofia8, Mega lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    Na spacerze, w naszym parku zauwazylam lisa. Krzyknelam do niego " a kysz, a kysz" a on nic, tylko mi sie przygladal. Dopiero pozniej wpadlam na to, ze trzeba bylo krzyczyc po angielsku ;-)

    Swoja droga lisy tu sa bezczelne. W ogole sie nie boja. W Londynie, w centrum miasta urzeduja.

    Lisy w Polsce tez są bezczelne. :-)

    Kiedyś moim rodzicom nagminnie ginął drób. Aż w końcu odkryli ze pod podłogą stodoły mieszka sobie w najlepsze lisia rodzina.

    Odkryli bo indyki urosły i się lisom w dziurę nie zmieścił.

    malgos741, Krakonka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, ComeToMeBaby, BISCA, Reni, Simba, Elfik, ania.g, Magdala, Mega lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    No pewnosci nie ma. Ale u mnie dzieje sie to samo z drugim hasbendem.
    A pierwszy był przebadany?
    Zosia, teraz co raz częściej panowie mają problemy. Mlodzi, wysportowani mężczyźni i kiepskie nasienie. Mój mąż tak miał, mąż koleżanki podobnie.

    Zofia8, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Aasiula, kapturnica, Elfik lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    No pewnosci nie ma. Ale u mnie dzieje sie to samo z drugim hasbendem.
    A może dałoby się zbadać go potajemnie? :) Może są nawet jakieś sposoby na to w sieci? W internecie jest wszystko!:)

    Zofia8, BISCA lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kto wstępuje? ANdżej? O.o
    Dziobak wrote:
    Jutro ostatni dzien do szkoly, bo w czwartek Wniebowstapienie,

    moremi, BISCA, Simba, Dziobak, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakonka wrote:
    A może dałoby się zbadać go potajemnie? :) Może są nawet jakieś sposoby na to w sieci? W internecie jest wszystko!:)
    Zdzielic faceta w łeb, zrobić punkcję jąder i gotowe.

    Zofia8, malgos741, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, Simba, kapturnica, Dziobak, Elfik, Mega lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Lisy w Polsce tez są bezczelne. :-)

    Kiedyś moim rodzicom nagminnie ginął drób. Aż w końcu odkryli ze pod podłogą stodoły mieszka sobie w najlepsze lisia rodzina.

    Odkryli bo indyki urosły i się lisom w dziurę nie zmieścił.

    To też nie bezczelność, tylko zaradność ;P
    Aczkolwiek z własnego ogródka też bym wygoniła do lasu w ramach terytorializmu :)

    ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Elfik, Mega lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Zdzielic faceta w łeb, zrobić punkcję jąder i gotowe.

    Ty to znasz inną definicję potajemności ;)

    Zofia8, ComeToMeBaby, moremi, nick nieaktualny, BISCA, Elfik, Mega lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakonka wrote:
    A może dałoby się zbadać go potajemnie? :) Może są nawet jakieś sposoby na to w sieci? W internecie jest wszystko!:)

    No chyba tylko tak, bym mogla Go przebadac...

    ComeToMeBaby, Krakonka lubią tę wiadomość

    Zofia8
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matka!

    jak jeszcze jesteś to zaklinam Cię nie odchodź
    jak nie pasujesz? pasujesz jak i ja i każda inna
    no weź .. tylko ja będę grzebać w mrowisku

    teraz już zawsze będzie na mnie :-(

    ComeToMeBaby, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, BISCA, Aasiula, Simba, nick nieaktualny, Bozia3, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Hihihi wiem wiem.
    Ale nakarmilas je wczoraj? ;-)
    Wczoraj i dzisiaj :-) przecież kocham te moje siersciuchy :-)

    I Krakonka, z pelną miską nie chodzi o obzarstwo, a o wyrobienie pewnych nawyków. Wiedzą o ktorej dostają jedzenie i działają jak budzik. Nie szaleją mi też w nocy, co było normalne gdy miski były pełne. Inna sprawa, że suche dostają bardzo rzadko, a to dlatego, że nie jest zdrowe dla ich zębów i nerek.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    No chyba tylko tak, bym mogla Go przebadac...
    Nadal jest temu przeciwny? Nic a nic go nie ruszyło?

    Aasiula, kapturnica lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 13 maja 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a propo poprawności politycznej ;-)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7889aa4f7a21.jpg
    mamatrojki80 wrote:
    doszłam do wniosków, że nie będę tu pisać więcej.
    Lubię merytoryczną dyskusją na fajne rzeczowe argumenty i nawet jeśli się różnimy w poglądach to warto o tym rozmawiać :-) bez upominania się nawzajem, "odsyłania do kąta", dyktowania jakie tematy sa dozwolone w imię "poprawności politycznej"... a jakie zakazane bo coś się komuś nie podoba i czegoś nie lubi. Nie lubię jak mnie ktoś protekcjonalnie traktuje i próbuje upominać jak niesforne dziecko. Mam swoje poglądy, jasne być może niepopularne, ale mam wciąż takie same i nie będę ich zmieniać.
    Tak więc dziękuje za uwagę i pozdrawiam wszystkie bez wyjątku.

    ComeToMeBaby, moremi, Aasiula lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 9274 9275 9276 9277 9278 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ