Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Zjadłabym ;-)
    Oj tam ;) ukradlabym ;)

    Simba, Aasiula, nick nieaktualny, moremi, anna maria, efcia lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojtek, cukier im dajesz a on, wiadomo , krzepi ;)
    tak czy inaczej, chuj nie matka

    Simba, Mega, nick nieaktualny, caffe, moremi, BISCA, nick nieaktualny, Bozia3, SolarPolar lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba weź, iel razy można się w dwóch chłopach na raz zakochiwać? Wspaniałe dzieciaki :)

    Simba, Mega, Aasiula, moremi, malgos741, kapturnica, efcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    Wojtek, cukier im dajesz a on, wiadomo , krzepi ;)
    tak czy inaczej, chuj nie matka
    No w zasadzie sam cukier.
    A za Twoja namowa Maxowi daje Hipp - pyszne mleko.
    Jemu chyba tez smakuje

    Mega, Aasiula, nick nieaktualny, caffe, moremi, Elfik, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Paczta jak urosli O.o :)

    Duuze juz chlopaki. A ten pomysl z butelka-super :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2015, 22:06

    Simba, Krakonka, efcia, Mega lubią tę wiadomość

    Zofia8
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa no dzieki dziewczyny, przekaze zozolom.
    Siedze i ze smutku zdjecia ogladam :(
    Ze tez trzeba kurwa pracowac! FOCH

    nick nieaktualny, caffe, malgos741, anna maria, kapturnica, efcia, Mega, nick nieaktualny, Bozia3, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    No w zasadzie sam cukier.
    A za Twoja namowa Maxowi daje Hipp - pyszne mleko.
    Jemu chyba tez smakuje
    przecie rzartowałem
    co sie z tobom porobiło na staroś
    A.

    BISCA, Simba, moremi, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Simba weź, iel razy można się w dwóch chłopach na raz zakochiwać? Wspaniałe dzieciaki :)
    No ja codziennie :) Tylko w trzech.
    Niestety nie mam aktualnie jak pic, bo ten pelnoletni spi :-/
    A ja tych malych tak uwilebiam, ze czasem w nocy wstaje zeby tylko na nich popatrzec, bo moje dzielniachy juz sie prawie w nocy nie budza :)

    Aasiula, caffe, nick nieaktualny, BISCA, Dziobak, efcia, malgos741, anna maria, moremi, Mega, Elfik, nick nieaktualny, Magdala, Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba, cudne chłopaki :)

    Aasiula, Simba, efcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Aaaa no dzieki dziewczyny, przekaze zozolom.
    Siedze i ze smutku zdjecia ogladam :(
    Ze tez trzeba kurwa pracowac! FOCH
    a musisz?
    mnie w job center sie pytali czy chce zostac z małym w domu do 3rż...dopłacą do tego

    Simba, moremi, efcia, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    a musisz?
    mnie w job center sie pytali czy chce zostac z małym w domu do 3rż...dopłacą do tego
    Moj M od trzech lat nie ma pracy. Moi szefowie poszli mi na reke i on mogl mnie zastepowac w czasie macierzynskiego (czyt. ja tez pracowalam tylko z domu). Nie chce im robic takiego numeru, a po drugie oboje niepracujacych rodzicow to troche kwas. A ja mam niezle platna robote i sporo wolnosci. Nikt mi na rece nie patrzy. Tylko podwladnych mam fatalnych, ale mam zielone swiatlo zeby glownego ciula wypieprzyc. Dlatego mam stres, bo w poniedzialek musze zaczac dzien od nieprzyjemnego zebrania :( A ja najbardziej kocham swiety spokoj i jak kazdy zajmuje sie swoja robota...

    nick nieaktualny, caffe, BISCA, Dziobak, malgos741, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, efcia, Zofia8, anna maria, Mega, ania.g, Elfik, nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, paszczakin, Reni, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba :)
    mój ulubiony motyw na spiochach,Jip en Janneke,też będę takie kupować :)
    chłopaki wyrosły i jakie podobne do siebie ;) :)

    nick nieaktualny, Simba, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    Simba wrote:
    Paczta jak urosli O.o :)

    Duuze juz chlopaki. A ten pomysl z butelka-super :-)
    Dzieki.
    Bede im takie zdjecia z butelka do 18tki ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, efcia, Zofia8, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    przecie rzartowałem
    co sie z tobom porobiło na staroś
    A.
    Tak? Lojezusiemaryju, normalnie nie zajarzylem.
    W.

    BISCA, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, Bozia3 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba, chlopaki przprzystojne <3 <3
    Tez bym schrupala (w rosole na przyklad hyhyhy)

    nick nieaktualny, malgos741, Simba, nick nieaktualny, moremi, efcia, Zofia8, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Simba, chlopaki przprzystojne <3 <3
    Tez bym schrupala (w rosole na przyklad hyhyhy)
    Nie chrupaj tylko patrzaj, być może tam rośnie zięć? Kto wie? ;)

    caffe, BISCA, malgos741, Simba, nick nieaktualny, moremi, efcia, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba, Twixiaki sa boskie! :)

    malgos741, Simba, efcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda* wrote:
    Simba :)
    mój ulubiony motyw na spiochach,Jip en Janneke,też będę takie kupować :)
    chłopaki wyrosły i jakie podobne do siebie ;) :)
    No Hema jest super :)
    Strasznie podobni. Mowie Ci, wciaz sie myle. I ciagle mi sie wydaje ze Leon byl juz karmiony, wiec ciagle karmie Maxa i wyglada jak wyglada

    nick nieaktualny, BISCA, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, Krakonka, Dziobak, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Simba dzieciaki cudne <3

    Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 13 maja 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak, som jakie przeceny damskich koszulek? :P

    BISCA, moremi, Dziobak, nick nieaktualny, Bozia3 lubią tę wiadomość

‹‹ 9297 9298 9299 9300 9301 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ