Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz ide do dr 1 kontaktu pogadac o aktualnej sytuacji.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Aasiula, efcia, moremi, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Zofia8
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peppapig wrote:
    Elfik Mieszko mi się podoba ale u mnie nie przejdzie,syn chce Jacka ją nie bardzo córka Marcela mąż Kajtka a mi się Ivo też podoba haha,ciekawe na czym się skończy? ;)
    Zrobcie losowanie ;)

    nick nieaktualny, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    laski widziałyście
    OF poszukuje moderatorów ;-)

    Proponuję Moremi, Kaptę, Paszczaka i Simbę ;-)
    Pffff...
    To na moją propozycję. W niektórych wątkach bym przetrzebiła posty i nic by nie zostało. Jak u Kononowicza.

    nick nieaktualny, Reni, efcia, Simba, Dziobak, nick nieaktualny, iwcia77, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miech, Miecho, Miechol, Miechosław, Miechu, Mienio, Mieniu, Miesik, Miesio, Miesiu, Miesiulek, Miesiunio, Mieszaczek, Mieszek, Mieszkinson, Mieszkosław, Mieszkuś, Mieszulinek, Mietol, Miko

    straszne te zdrobnienia :-(
    Elfik wrote:
    a ja dziś pomyślałam, a może Mieszko?
    Nie da się zdrobnić (ok, zaraz się tu znajdzie jakaś franca, kt spróbuje) ale w normalnym życiu raczej nie będą.

    chociaz od razu zobaczyłam moją przyjaciółkę..
    kilka razy już jej tłumaczyłam, żeby nie mówiła Idulek, bo mi się to kojarzy z bidulkiem..a ta, że to takie maleństwo, za drobne na poważne imię - wrrrr
    ALe w końcu dotarło,,
    Ta to z Mieszka zrobi Miesia jak nic...:))))))

    ComeToMeBaby, efcia, moremi, megan8, nick nieaktualny, nick nieaktualny, paszczakin, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    U nas miał być Mieszko, ale później pomyslelismy, że tego za granicami naszego kraju nie da się wymówić. Niestety.

    Bry :-)
    To nasze szszszsz...
    U nas będzie Jan, zobaczycie, że jak uda mi się ta ciąża, to będzie Jan ;-)żadna wymarzona przez mojego męża Kasia. Nie da rady ;-)

    ComeToMeBaby, Reni, Aasiula, kapturnica, efcia, moremi, Simba, nick nieaktualny, anna maria, nick nieaktualny, gretka, iwcia77, Mega, nick nieaktualny, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    on nawet nie przetarty starymi gaciami! On jest owinięty na stałe w gacie z nartą. Mówię Ci lepiej nie wiedzieć!
    kapturnica wrote:
    Przyznaj sie -zlizałas mu powieki ;)

    kapturnica, paszczakin, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    A co nie placa? Patafiany. Przeciez oni juz nam powinni placic wlasnie za to ze tu siedzimy te 12-16 godzin ;)

    adminpatrzyei2.gif

    Aasiula, moremi, Simba, nick nieaktualny, malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wierzga, bo biedny nie ma jak uciec :-(
    czy można takie sprawy już zgłaszać do opieki..zanim się urodzi?
    kapturnica wrote:
    Wiecie co ?? Mowia ,ze w 23tyg dziecie juz dosc dobrze slyszy..I jak leci jakies badziewie w radiu to sie malo co rusza ale jak mu zapodam metallice albo sabaton to wierzga..Bedzie po mamusi sluchal klasyki XD

    nick nieaktualny, kapturnica, efcia, moremi, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha wiedział-am!
    Reni wrote:
    Miech, Miecho, Miechol, Miechosław, Miechu, Mienio, Mieniu, Miesik, Miesio, Miesiu, Miesiulek, Miesiunio, Mieszaczek, Mieszek, Mieszkinson, Mieszkosław, Mieszkuś, Mieszulinek, Mietol, Miko

    straszne te zdrobnienia :-(

    kapturnica, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    wierzga, bo biedny nie ma jak uciec :-(
    czy można takie sprawy już zgłaszać do opieki..zanim się urodzi?
    Znecanie to jak slyszy reklame z piosenka w tle ona tancyz dla mnie... mlody mi sie zwija w trabke i zaszywa w najciemniejsyzm kacie macicy..
    Biedny zakłada wtedy na uszy łożysko :(

    nick nieaktualny, moremi, Reni, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Zofia8, nick nieaktualny, iwcia77, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Dzien bry bardzo :)
    Isc czy nie isc połazić na ryneczek bo w końcu jest wtoreczek ;) .Oto jest pytanie XD
    Miłego staruszki !!
    Czy ktoś może w końcu Kaptę tak porzadnie strzelić w kark?

    Reni, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, iwcia77, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Czy ktoś może w końcu Kaptę tak porzadnie strzelić w kark?
    No co..Poeta tylko glowa nie ta XD

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się Janek podoba..ale w Wwwie ich od zajebania

    no wkurzę się! nie mam jak dziecka nazwać

    pozostanie mi Kewin, Dzejson, Alan
    a dla dziewuchy Dzesika, Wanessa

    ale trafiłam na piękne słowiańskie
    od dzisiaj oficjalnie będzie Bodzepor


    p.s. Kapta jest imię Nawuj ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 11:01

    moremi, kapturnica, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, efcia, nick nieaktualny, iwcia77, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    To nasze szszszsz...
    U nas będzie Jan, zobaczycie, że jak uda mi się ta ciąża, to będzie Jan ;-)żadna wymarzona przez mojego męża Kasia. Nie da rady ;-)
    Ty od razu szykuj podwójne komplety imion ;-)

    Reni, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, efcia, Zofia8, nick nieaktualny, gretka, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    no pacz pani, to wszytsko wyjasnia ;)
    czyli niemowle rozni sie od noworoda charczeniem.. to zes wyjasnila!
    Uwielbiam ten rodzaj optymizmu.
    Nie sadzisz chyba, ze Adas bedzie caly czas taki sam jak teraz? To byloby raczej dziwne ;-)

    iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Mi się Janek podoba..ale w Wwwie ich od zajebania

    no wkurzę się! nie mam jak dziecka nazwać

    pozostanie mi Kewin, Dzejson, Alan
    a dla dziewuchy Dzesika, Wanessa

    ale trafiłam na piękne słowiańskie
    oddzisiaj oficjalnie będzie Bodzepor


    p.s. Kapta jest imię Nawuj ;-)

    Reni jaja sobie robisz !

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    U nas miał być Mieszko, ale później pomyslelismy, że tego za granicami naszego kraju nie da się wymówić. Niestety.

    Bry :-)
    Ignacy, prrrrosze, Ignacy :)

    moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megan8 wrote:
    Reni jaja sobie robisz !
    No jasne, że jaja robi. Z tego co pamitam miał być Wkurwisław.

    Reni, Simba, megan8, efcia, Zofia8, nick nieaktualny, iwcia77, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    Zaraz ide do dr 1 kontaktu pogadac o aktualnej sytuacji.
    No wlasnie, przeciez nadal nie wiadomo na kogo glosowac ;)

    moremi, Reni, Zofia8, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ignacy, prrrrosze, Ignacy :)
    A to już przyklepane :-)
    I Jan na drugie. Będzie G.I.J. :-D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, gretka, iwcia77, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
‹‹ 9395 9396 9397 9398 9399 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ