Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo kuźwa mam petardę!

    teraz już wiem
    Sęczygniew - po mamusi ;-)

    moremi, nick nieaktualny, Simba, megan8, ComeToMeBaby, efcia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, paszczakin, Aasiula, Niuta, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff, odetchnęłam, doczytałam. Wypiłam całą szklankę ananasa zmiksowanego z wodą i dalej nie wiem czy to dobre, czy obrzydliwe. Chyba zrobię sobie drugą porcję :)
    Z dobrych wieści, zmieściłam się dzisiaj w mniejsze spodnie - schudłam w biodrach, udach. Ze złych, ani milimetra w brzuchu!
    Drogie Bravo, co robić?!

    moremi, nick nieaktualny, megan8, ComeToMeBaby, efcia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gretka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    dobrze, że nie na e w środku ;-)
    moremi wrote:
    A to już przyklepane :-)
    I Jan na drugie. Będzie G.I.J. :-D

    moremi, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkurwisław Sęczygniew cudnie!
    moremi wrote:
    No jasne, że jaja robi. Z tego co pamitam miał być Wkurwisław.

    moremi, Simba, nick nieaktualny, efcia, nick nieaktualny, iwcia77, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Czy ktoś może w końcu Kaptę tak porzadnie strzelić w kark?
    Pacz! Nawet staruche zrdobnila.

    moremi lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    No jasne, że jaja robi. Z tego co pamitam miał być Wkurwisław.
    "Wkurwek! Nie klnij!"

    kapturnica, moremi, Reni, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakonka wrote:
    Ufff, odetchnęłam, doczytałam. Wypiłam całą szklankę ananasa zmiksowanego z wodą i dalej nie wiem czy to dobre, czy obrzydliwe. Chyba zrobię sobie drugą porcję :)
    Z dobrych wieści, zmieściłam się dzisiaj w mniejsze spodnie - schudłam w biodrach, udach. Ze złych, ani milimetra w brzuchu!
    Drogie Bravo, co robić?!
    Zajść w ciążę. Bedziesz miała zgrabne nogi i tyłek i nie będziesz musiała się z brzucha tłumaczyć.
    Druga opcja to tak jak Simba codziennie szóstkę weidera robić :-)

    Krakonka, nick nieaktualny, Simba, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, efcia, nick nieaktualny, malgos741, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach, przedwczoraj miałam bogatosenną noc i między innymi śniła mi się Arwena w ciąży :)

    Zamówiłam też dzisiaj tort dla Małgosi do żłobka (bo nie wolno samemu robić) i nawet bez ogromnego bólu oderwałam wzrok od mikroskopijnych świeżusieńkich babeczek z kremem i malinami... :)
    Potem na zakupach - a rano to w Lidlu akurat pieką - w ogóle mnie nie ruszył mój ukochany chleb :) Za to już miałam w ręku cośtam ze szpinakiem, ale przypomniałam sobie, że przecież ciasto z mąki jest.

    Poza tym jakiś chory upał jest, więc nici z wykopywania kwiatków. Jak tak dalej pójdzie, to nie zmieszczą mi się w donicach.

    moremi, megan8, ania.g, nick nieaktualny, efcia, nick nieaktualny, gretka, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Eeee tam, takie morze to nie morze. My niekoniecznie z tego korzystamy. Zimna plaża, ciągle wiatr i piasek wszędzie,trzeba się zasłaniać, zimne woda, ble. I beznadziejna pogoda. Jakbym miała wybierac gdzie w Polsce mieszkać, to wybrałabym Wrocław, blisko w góry, ciepło, klimat ,który mi odpowiada
    Bosz, Dorbi, nie bluznij! Przyjedz nad morze Północne w BE. Brązowa woda, bloki na plaży. Jak ja tęsknię za molem w Orlowie, siedzeniem na konarze drzewa na zimnej, pustej plaży. W zatoce się nie kąpie, ale juz na półwyspie od strony morza.. Buuuuu..

    moremi, Simba, kapturnica, nick nieaktualny, efcia, Zofia8, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Bosz, Dorbi, nie bluznij! Przyjedz nad morze Północne w BE. Brązowa woda, bloki na plaży. Jak ja tęsknię za molem w Orlowie, siedzeniem na konarze drzewa na zimnej, pustej plaży. W zatoce się nie kąpie, ale juz na półwyspie od strony morza.. Buuuuu..

    Jakiś okropny to kraj... Brudna woda, bloki na piasku, kobiałki po 2 miesiącach do roboty, szowinizm... Powinni ich wywalić z UE.

    Reni, moremi, nick nieaktualny, efcia, Zofia8, Elfik, nick nieaktualny, paszczakin lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ?
    Krakonka wrote:

    Zamówiłam też dzisiaj tort dla Małgosi do żłobka (bo nie wolno samemu robić)

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wlasnie. Chcialam powiedziec, ze sie na druga ture wyborow zarejestrowalam. Przekonala mnie moja profka, bo jej te same argumenty wysunelam, ze moze to nie fair glosowac w kraju w ktorym sie nie mieszka, a ona powiedziala, zebym przynajmniej zrobila to dla innych ludzi ktorzy nie chca w PL PIS :)

    Poza tym moja 87 babcia, ktora mieszka na 4ym pietrze w bloku i od 3 lat nie wychodzila z domu, zawziela sie z tego samego powodu i poszla glosowac i tez mnie prosila zebym glosowala. Takze dorzucam dwa glosy w niedziele :)

    Reni, moremi, kapturnica, ComeToMeBaby, Dziobak, nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny, efcia, nick nieaktualny, malgos741, gretka, paszczakin, Mega, nick nieaktualny, gosia7122, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ?
    Sanepidy, zatrucia itp.

    Krakonka, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Zajść w ciążę. Bedziesz miała zgrabne nogi i tyłek i nie będziesz musiała się z brzucha tłumaczyć.
    Druga opcja to tak jak Simba codziennie szóstkę weidera robić :-)
    Dzis dwie serie po 16 o piatej rano :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, efcia, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybym planowała emigrację, to chciałabym na północ - Norwegia, Finlandia, Szwecja. Wiem, ze tam zimno i ciemno, ale te kraje kojarzą mi się z błogim spokojem, ładnym zapachem i pogodnymi ludźmi :)

    nick nieaktualny, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Bosz, Dorbi, nie bluznij! Przyjedz nad morze Północne w BE. Brązowa woda, bloki na plaży. Jak ja tęsknię za molem w Orlowie, siedzeniem na konarze drzewa na zimnej, pustej plaży. W zatoce się nie kąpie, ale juz na półwyspie od strony morza.. Buuuuu..
    Bo czeba do holandii jezdzic :)

    moremi, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aż tak?
    gdzie te czasy kiedy koryto, cista itp przynosiło się do przedszkola, szkoły
    moremi wrote:
    Sanepidy, zatrucia itp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 11:22

    Krakonka, efcia, kapturnica, nick nieaktualny, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ?

    Babka stwierdziła "musimy mieć podkładkę".

    Ja tak podejrzewałam, ale z drugiej strony przecież robi się ciągle kiermasze przedszkolne i szkolne, to się piecze te wszystkie rzeczy w domach.
    Ale może żłobek bardziej restrykcyjny.

    Reni, moremi, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    A wlasnie. Chcialam powiedziec, ze sie na druga ture wyborow zarejestrowalam. Przekonala mnie moja profka, bo jej te same argumenty wysunelam, ze moze to nie fair glosowac w kraju w ktorym sie nie mieszka, a ona powiedziala, zebym przynajmniej zrobila to dla innych ludzi ktorzy nie chca w PL PIS :)

    Poza tym moja 87 babcia, ktora mieszka na 4ym pietrze w bloku i od 3 lat nie wychodzila z domu, zawziela sie z tego samego powodu i poszla glosowac i tez mnie prosila zebym glosowala. Takze dorzucam dwa glosy w niedziele :)
    ja też dorzucam dwa

    Simba, efcia, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Zajść w ciążę. Bedziesz miała zgrabne nogi i tyłek i nie będziesz musiała się z brzucha tłumaczyć.
    Druga opcja to tak jak Simba codziennie szóstkę weidera robić :-)

    Wolę pierwszą opcję. Mniej wysiłku - raptem pare dni w miesiącu :P

    efcia lubi tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
‹‹ 9396 9397 9398 9399 9400 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ