Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 19 maja 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gretka wrote:
    robilyscie badania takie jak:
    25(OH)D3
    IgF1
    i kortyzol miedzy 8-9 po zazyciu tabetki Dexometharonu poprzedniego dnia 23-24o godz?
    Skąd ty takie kosmiczne badania wynalazlas? ;)
    Zaraz uciekam w poduchy...

    moremi lubi tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 19 maja 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale narobilam ,maz wyjechal chcialm mu zrobic niespodzianke i posprzatalm mu Auto :-) ,przestawiajac je wjebalam sie na duzy kamien ,nie bylo go tam wczesniej nie wiem skad sie wzial ;-),porysalm drzwi dosc mocno :-( mowie do syna powiem ojcu ze zostawilam Auto na parkingu i Jakis chuj porysal i uciekl,Michal :matka to nie przejdzie golym okim widac ze to Ty zrobilas Zero wsparcia :-) ,zadzwonilam do meza i przyznalm sie do winy wybaczyl mi po 10 sekundach :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 21:50

    Dziobak, kapturnica, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, gretka, Mega, caffe, moremi, Zofia8, malgos741, nick nieaktualny, iwcia77, Aasiula, paszczakin, nick nieaktualny, SolarPolar, Simba, Reni, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 19 maja 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego szybko musialm cos przeprasowac :-)

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby, gretka, caffe, moremi, Zofia8, iwcia77, paszczakin, nick nieaktualny, Simba, Bozia3 lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 19 maja 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to w ciazy nie pilnowalm wagi :-) jadlam co chcialm ,najgorsze bylo to ze mi sie woda zbierala i to bardzo mocno przez nadcisnienie .
    macduska wrote:
    Z tą wagą to jakis obłęd jest.
    Cały swiat się kręci wokół rozmiarów, odchudzania, wagi itp.

    Nawet w ciazy człowieka dopadnie odchudzeniowy hezbollah z wagą w ręku.

    Same się dajemy nakręcać.

    caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 19 maja 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Maria, zero wsparcia, naprawdę ;-)

    anna maria, Mega, Zofia8, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 19 maja 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Skąd ty takie kosmiczne badania wynalazlas? ;)
    Zaraz uciekam w poduchy...
    to nie ja, to moja endo...

    Mega lubi tę wiadomość

    gretka
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 19 maja 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)
    Przybita i bezczasowa jestem. Praca jest przyczyna. Powiem tylko, ze zyje, jakby ktos pytal.
    Sogoma i gomoria. Dzieciak goniony do nauki przez matke, ale oczywiscie konczy sie, ze ja krzycze, bo mamusia z pracy nie ma jak. Do egzaminow jeszcze poltora tygodnia. Ratujcie. Ponadto dzis mu aparat ortodontyczny odpadl. Podobno dwa dni temu ktos go uderzyl pilka a wczoraj drzwiami. Ortodonta zabukowany po szyje. I tak caly czas. A, ze to nie wlasny dziec, to czlowiek musi podwojnie sie starac.

    Wszystkim wam kibicuje i ciesze sie z sukcesow, ale nie mam sily dyskutowac. Wracam z pracy z bolem glowy prosto do lozka. Na szczescie po egzaminach klasa jedzie na wycieczke to i ja urlopik dostane :-).

    caffe, anna maria, Zofia8, moremi, malgos741, gretka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 maja 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Ale narobilam ,maz wyjechal chcialm mu zrobic niespodzianke i posprzatalm mu Auto :-) ,przestawiajac je wjebalam sie na duzy kamien ,nie bylo go tam wczesniej nie wiem skad sie wzial ;-),porysalm drzwi dosc mocno :-( mowie do syna powiem ojcu ze zostawilam Auto na parkingu i Jakis chuj porysal i uciekl,Michal :matka to nie przejdzie golym okim widac ze to Ty zrobilas Zero wsparcia :-) ,zadzwonilam do meza i przyznalm sie do winy wybaczyl mi po 10 sekundach :-)
    dobre dobre :)

    ciekawe co za chuj położył ten kamień? ;)

    anna maria, moremi, Mega, iwcia77, nick nieaktualny, Simba, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 19 maja 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech poprasowalabym..Moze w sobote? Wtedy to nasze doskonale panie domu zwyczajowo zelazko wyciagaja, nie?

    anna maria, moremi, Mega, nick nieaktualny, Aasiula, iwcia77, nick nieaktualny, SolarPolar, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 19 maja 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caly czas sie nad tym zastanawiam i wody do zelazka dolewam :-)
    caffe wrote:
    dobre dobre :)

    ciekawe co za chuj położył ten kamień? ;)

    caffe, moremi, gretka, nick nieaktualny, Aasiula, iwcia77, nick nieaktualny, SolarPolar, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 maja 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolcia88 wrote:
    Ja nie prasuję :) Szkoda czasu :)
    Wrzucam pranie do szafy i już.
    Prasuję dopiero wtedy,gdy wyciągam jakieś ubranie, żeby nałożyć.
    Margolcia, a nie lepiej to pranie trzymać w barku? Ja tam trzymam i uwierz mi, jest ok. Bardzo poręczne miejsce :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 22:05

    anna maria, ComeToMeBaby, moremi, Mega, iwcia77, nick nieaktualny, Simba, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 maja 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    caly czas sie nad tym zastanawiam i wody do zelazka dolewam :-)
    Nie no, na sucho to żadne pomysły do głowy nie przychodzą ;)

    anna maria, Mega, iwcia77, Simba lubią tę wiadomość

  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 19 maja 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala, jeszcze chwila i odetchniesz :-)

    Magdala lubi tę wiadomość

    Zofia8
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 19 maja 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Jezu, Conchitta Wurst na Eurowizji w roli prowadzącego. Prowadzącej?! Nie wierzę.

    Zofia8, moremi, anna maria, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 19 maja 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    Hera, a jak mam miec dziecko??? Przeciez u mnie za kazdym razem jest tak samo. Musi byc jakas przyczyna. Tym bardziej, ze badan specjalistycznych nigdy nie mialam.
    Zosia- mi ginekolog powiedziala, ze puste jajo plodowe to wynik braku podzialow komorkowych na etapie wymiany genetycznej...cos sie nie dzieli i obumiera we wczesnym stadium xaplodnienia, tak sie moze dziac jak natura sama chce wyeliminowac np powazne wady genetyczne...to jest ponoc naturalne i zdaza sie 1 kobiecie tylko raz w zyciu...

    tobie ile razy sie zdazylo puste jajo plodowe?

    ja mialam raz pusty pecherzyk i pozniej dlugo nie moglam sie otrzasnac a jak zaszlam w ciaze to sralam ogniem zeby mi sie juz to nie przytrafilo i Morek mnie naprostowala ;D

    moremi, kapturnica, anna maria, malgos741, gretka, Magdala, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, Krakonka, paszczakin, nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 19 maja 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prasowanie mnie zmulilo ;-) Chyba za rzadko to robie.

    Dobranoc :-)

    moremi, anna maria, Simba lubią tę wiadomość

    Zofia8
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 19 maja 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomosci z frontu.
    W piatek ide do mojego lekarza (jednego z wielu) na dogadanie szczegolow monitorowania przyszlego cyklu. A z Polski jedzie do mnie wor lekow od innego gina (do niego chodzi w zastepstwie za mnie moja mama, ale juz troche sie wylamuje z tej wspolpracy, bo mowi, ze dziwnie sie na nia patrza jak siedzi w kolejce pod gabinetem obleganego lekarza od ciaz ;-) ).

    Ja nie wiem, jak nasze mozgi to ogarniaja. Te tabletki, ktora na co i do czego.

    malgos741, anna maria, gretka, ComeToMeBaby, Mega, Zofia8, nick nieaktualny, moremi, Krakonka, nick nieaktualny, SolarPolar, Reni, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 19 maja 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala, dasz radę, to już tylko tydzień ;-)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 19 maja 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    Zosia- mi ginekolog powiedziala, ze puste jajo plodowe to wynik braku podzialow komorkowych na etapie wymiany genetycznej...cos sie nie dzieli i obumiera we wczesnym stadium xaplodnienia, tak sie moze dziac jak natura sama chce wyeliminowac np powazne wady genetyczne...to jest ponoc naturalne i zdaza sie 1 kobiecie tylko raz w zyciu...

    tobie ile razy sie zdazylo puste jajo plodowe?

    ja mialam raz pusty pecherzyk i pozniej dlugo nie moglam sie otrzasnac a jak zaszlam w ciaze to sralam ogniem zeby mi sie juz to nie przytrafilo i Morek mnie naprostowala ;D

    Mnie prawdopodobnie dwa razy.

    Zofia8
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 19 maja 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzisiaj Komorowski u Wojewódzkiego ma być w programie.
    Czekam.

    malgos741, anna maria, gretka, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
‹‹ 9412 9413 9414 9415 9416 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ