X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana aha, to ja coś źle przeczytałam :) Ja czuję się w miarę dobrze, ale dzisiaj jakiś katar chce mnie dopaść...

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • Jurkowa Ekspertka
    Postów: 129 311

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianka-trzymaj się,wstań,popraw koronę i walcz dalej kochana!

    Życie nigdy nie jest zbyt krótkie - żeby nie mieć znaczenia
  • Jurkowa Ekspertka
    Postów: 129 311

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ylya wooow Toszz to mały duży człowiek:-)) super!!

    Ylya lubi tę wiadomość

    Życie nigdy nie jest zbyt krótkie - żeby nie mieć znaczenia
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ylya gratuluję <3 :D

    Ylya lubi tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yla cuddooo! <3

    Ylya lubi tę wiadomość

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea lekarze z innych klinik, pacjenci itd czesto oceniaja. Na naszym bocianie jest ocena klinik przez pacjentów, sama brałam udział w ankiecie. A co do znanego lekarza to masa jest opinii negatywnych, np na mojego bylego dyrka Invimedu kupa negatywow a ma profil zweryfikowany, kasowac moze jezeli sa oceny obrazliwe a jezeli kulturalnie napisane to nie. Ja i tak chodze wszedzie prywatnie i wyszukuje m.in po znanym lekarzu, od znajomych, którzy maja stycznosc z lekarzami albo maja pokrewne zawody itd, bo jednak szczególnie w Wawie jest typowe olewactwo, wystarczy isc np. z dzieckiem na NFZ to nawet bioder nie umieja zbadac, co to za ortopeda? Żal jeden :D

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro. Lepiej chyba ustalać pocztą pantoflową niż kierować się niezaufanymi źródłami. Przecież chodzi o nasze zdrowie!

    Ylya, miałaś jakieś objawy wczesnociążowe zanim się jeszcze dowiedziałaś, że się udało? Ile d.p.o. testowałaś?

    gannkw7i858ouu0g.png
  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_ wrote:

    Ylya, miałaś jakieś objawy wczesnociążowe zanim się jeszcze dowiedziałaś, że się udało? Ile d.p.o. testowałaś?

    takich wczesnociązowych to chyba nie, poza tymi co zwykle (bolesność piersi, spadek nastroju) natomiast zaskoczył mnie ciut jakby za wczesny ból jak na @, jakieś 4 dni przed terminem i w wigilię pojawiła się różowa plamka na bieliźnie, która już mi nie dawała spokoju. Ból się nasilał do tego stopnia, że pierwszy raz w życiu wzięłam nospę, bo nie dałam rady, a bałam się już wziąć przeciwbólowe. Ostatnie 4 dni przed terminem @ były dziwne, budzenie w nocy, duszności jakieś, nieustanne pragnienie no i dwa razy zdarzyło mi się zasnąć podczas deseru, co na szczęście cała moja rodzina wzięła wtedy na karb mojego przepracowania :-)
    A co, czujesz coś? Mów nam tutaj :-) W którym dpo jesteś?

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo cykli bez powodzenia za mną, żeby doszukiwać się u siebie objawów ciążowych ;)

    Niemniej jednak tym razem jest inaczej, mimo że nie zmieniałam ani leków, ani dawek. Może organizm się nasycił suplami etc. (Łykam pół apteki, w sumie profilaktycznie, bo wyniki w normie).

    Dziś mam 3 d.p.o. dopiero, ale od wczoraj mnie mdli i jest mi niedobrze. W nocy się obudziłam z tego powodu i prosiłam męża o herbatkę miętową oraz naczynie obok łóżka... Moim zdaniem to efekt leków, ale - tak jak pisałam wyżej - nic nie zmieniłam od dłuższego czasu.

    gannkw7i858ouu0g.png
  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea, może to być reakcja na gwałtowny wzrost progesteronu, jesteś świeżo po owu, może pękły dwa lub trzy jajeczka i każde z ciałek żółtych produkuje proga, a mdłości w ciąży to on właśnie powoduje. Na objawy ciążowe musisz jeszcze z tydzień poczekać. Teraz wcinaj świeżego ananasa i staraj się o dietę wysokobiałkową.. Czekamy i kciukamy!

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie czuję, jakby ten PRG był wyższy niż zwykle. Natomiast pęcherzyk dominujący był tylko jeden, więc może po prostu ciałko żółte jest bardziej wydolne niż zwykle, a więc tylko się cieszyć.

    Ylya lubi tę wiadomość

    gannkw7i858ouu0g.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doberek

    aqu mój 3, 4 lata temu także unikał kontaktu z lekarzami, sztucznych metod nie brał pod uwagę, bo nas to nie dotyczy
    do czasu

    dzisiaj po 2IUI, 3IVF zmienił zdanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2017, 14:20

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przepraszam, że pierdne tak z innej beczki ale czy Loret się już rozpakowala?

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • VeRa77 Debiutantka
    Postów: 11 16

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja dołączę.

    Cześć!

    W tym roku kończę 40 lat i kilka dni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Wyszedł pozytywny test ciążowy a teraz czekam na wizytę u lekarza. Starałam się 8 miesięcy, w ósmym udało się od razu po HSG. Na początku miesiąca miałam HSG a kilka dni później zaszłam w ciążę. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. To moja pierwsza ciąża w życiu.

    Pozdrawiam.

    Ylya, Bea_, Liuliu79, Jurkowa, aszencja, Ania1602, Magdusia06, bulkaasia, Bąbelek1980, Jot lubią tę wiadomość

    VeRa77
  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VeRa gratulacje! Wspaniala wiadomość. Kiedy masz pierwszą wizytę? Idziesz na nią już z jakimiś badaniami?

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    @ przyszla, myślałam, ze bedzie później.. Rzadko ktoś się cieszy z @ przy staraniach :-). Wizyta pod koniec przyszłego tygodnia, jak będzie dobrze, to w następnym cyklu wracam po sniezynki.. Boje się strasznie że się nie uda..
    Uda się!!! <3

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • VeRa77 Debiutantka
    Postów: 11 16

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ylya. Wizyta jest 11 lutego, mieszkam w UK a tu niestety na pierwszą wizytę czeka się 2 tygodnie. Biorę ze sobą wyniki posiewu, wynik HSG, cytologię i chyba zabiorę moją książeczkę zdrowia z przychodni ginekologicznej, do której chodziłam w Polsce.

    Ylya lubi tę wiadomość

    VeRa77
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana uda się <3 bedziemy kciukac &&&&. Ja po torbieli to nawet sie cieszylam ze szybciej @ bo musiałam kilka cykli odczekac aż sie wchłoneło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2017, 09:42

    ana167 lubi tę wiadomość

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VeRa77 wrote:
    To ja dołączę.

    Cześć!

    W tym roku kończę 40 lat i kilka dni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Wyszedł pozytywny test ciążowy a teraz czekam na wizytę u lekarza. Starałam się 8 miesięcy, w ósmym udało się od razu po HSG. Na początku miesiąca miałam HSG a kilka dni później zaszłam w ciążę. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. To moja pierwsza ciąża w życiu.

    Pozdrawiam.
    super, gratulacje :)

    VeRa77 lubi tę wiadomość

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • Magdusia06 Przyjaciółka
    Postów: 104 54

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VeRa77 wrote:
    Dziękuję Ylya. Wizyta jest 11 lutego, mieszkam w UK a tu niestety na pierwszą wizytę czeka się 2 tygodnie. Biorę ze sobą wyniki posiewu, wynik HSG, cytologię i chyba zabiorę moją książeczkę zdrowia z przychodni ginekologicznej, do której chodziłam w Polsce.

    VeRa gratulacje! Piekna wiadomosc!!! A HSG robilas w PL czy w UK? Pozdrawiam z Londynu:-)

    VeRa77 lubi tę wiadomość

    12tc ❤ trojaczki 2012r [*]

    Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy,hiperprolaktynemia
‹‹ 998 999 1000 1001 1002 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ