X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Herbatka37 wrote:
    Czy mowisz o rozszerzonych badaniach nasienia? My zrobilismy rozszerzone badania dodatkowo Mmsome

    nie
    to jest zupełnie inne badanie, kosztuje ok 350 zł.

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Megii_81 Autorytet
    Postów: 784 1174

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zulka wrote:
    Ja 81 też dołączam :_)

    witaj Zulka :)

    👶
  • Herbatka37 Ekspertka
    Postów: 221 215

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    nie
    to jest zupełnie inne badanie, kosztuje ok 350 zł.
    Ok, nic mi narazie nie mowili, nawet nie znam wynikow tych nowych dopiero we wtorek poznam

    37 lat, Starania od 2012 roku.
    W 2015 - 6IUI
    HSG -ok, Amh -2,75
    W 2016- laparaskopia- droznosc , wyciete ogniska endometriozy, zrosty.
    Wszystkie badania wyszly ok, mąż-dobre wyniki, podejrzenie o niepłodność idiopatyczną
    Listopad 2018 - decyzja o IVF
    Grudzień 2018- pierwsze wizyty w klinice Invimed w Warszawie
    Styczeń 2019- planowana stymulacja
    Luty 2019- planowane pierwsze In Vitro, Długi protokół , hiperstymulacja , 8 komorek, tylko 1 zarodek, przetrwał do 5 doby.
    Kwiecien -17.04 transfer
    9dpt 296, 13dpt 1984 😊
    Wierze w ten rok dla nas wszystkich.
  • zulka Autorytet
    Postów: 1591 1932

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co tu taka cisza, zasypało was czy co ?

  • Betta Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mogłabym do was dołączyć? :)

  • zulka Autorytet
    Postów: 1591 1932

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betta wrote:
    Cześć dziewczyny, mogłabym do was dołączyć? :)
    Pewnie, zapraszamy.

  • Herbatka37 Ekspertka
    Postów: 221 215

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betta wrote:
    Cześć dziewczyny, mogłabym do was dołączyć? :)
    Czesc, oczywiscie. Zapraszamy!

    37 lat, Starania od 2012 roku.
    W 2015 - 6IUI
    HSG -ok, Amh -2,75
    W 2016- laparaskopia- droznosc , wyciete ogniska endometriozy, zrosty.
    Wszystkie badania wyszly ok, mąż-dobre wyniki, podejrzenie o niepłodność idiopatyczną
    Listopad 2018 - decyzja o IVF
    Grudzień 2018- pierwsze wizyty w klinice Invimed w Warszawie
    Styczeń 2019- planowana stymulacja
    Luty 2019- planowane pierwsze In Vitro, Długi protokół , hiperstymulacja , 8 komorek, tylko 1 zarodek, przetrwał do 5 doby.
    Kwiecien -17.04 transfer
    9dpt 296, 13dpt 1984 😊
    Wierze w ten rok dla nas wszystkich.
  • Herbatka37 Ekspertka
    Postów: 221 215

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jutro wazne spotkanie , odbieram wszystkie wyniki badan i jak bedzie dobrze lekarz ustali mi stymulację.

    Alstro38 lubi tę wiadomość

    37 lat, Starania od 2012 roku.
    W 2015 - 6IUI
    HSG -ok, Amh -2,75
    W 2016- laparaskopia- droznosc , wyciete ogniska endometriozy, zrosty.
    Wszystkie badania wyszly ok, mąż-dobre wyniki, podejrzenie o niepłodność idiopatyczną
    Listopad 2018 - decyzja o IVF
    Grudzień 2018- pierwsze wizyty w klinice Invimed w Warszawie
    Styczeń 2019- planowana stymulacja
    Luty 2019- planowane pierwsze In Vitro, Długi protokół , hiperstymulacja , 8 komorek, tylko 1 zarodek, przetrwał do 5 doby.
    Kwiecien -17.04 transfer
    9dpt 296, 13dpt 1984 😊
    Wierze w ten rok dla nas wszystkich.
  • zulka Autorytet
    Postów: 1591 1932

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Herbatka37 wrote:
    Ja mam jutro wazne spotkanie , odbieram wszystkie wyniki badan i jak bedzie dobrze lekarz ustali mi stymulację.
    No to super. Ja dzisiaj zaczęłam.

    Alstro38 lubi tę wiadomość

  • Betta Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to może ja tak krótko i skromnie przedstawię wam moja osobę :) wiec mam 35 lat, w czerwcu pyknie 36, ale trzymajmy się 35 póki co ;) staramy się już prawie 3 lata o pierwsze dziecko i nic... ani razu nie zaskoczyło, a probowalam już chyba wszystkiego i przechodziłam różne fazy nastawienia psychicznego, nic nie pomaga :( mam za sobą jedną iui przy stymulacji, niestety również lipa... dziś dostałam @, w czwartek mam wizytę u ginekologa i jeśli wszytsko będzie Ok, to zaczynam kolejna stymulację i kolejną, ostatnią iui, następnym krokiem będzie in vitro. Nie mieszkam w Polsce, tu gdzie mieszkam na moje szczęście mam refundowane 4 iui i 3 in vitro. Przeszłam miliony badan i nic kompletnie ani mi ani mężowi nie dolega, z jednej strony to dobrze, ale z drugiej człowiek nieraz chciałby poznać odpowiedz. Ja wiem, ze wy pewnie macie w rekawie jeszcze milion innych badan, które ewentualnie można by zrobić, ale już nie chce wariować, troszkę mam już dość, zdaniem mojego gina nie ma już co brnąć w badania, bo i tak ewentualnie jedynym rozwiązaniem będzie in vitro. No to się rozpisałam ;) odrazu człowiekowi lżej na duszy ;)

    Herbatka37, antubis84 lubią tę wiadomość

  • Herbatka37 Ekspertka
    Postów: 221 215

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betta wrote:
    No to może ja tak krótko i skromnie przedstawię wam moja osobę :) wiec mam 35 lat, w czerwcu pyknie 36, ale trzymajmy się 35 póki co ;) staramy się już prawie 3 lata o pierwsze dziecko i nic... ani razu nie zaskoczyło, a probowalam już chyba wszystkiego i przechodziłam różne fazy nastawienia psychicznego, nic nie pomaga :( mam za sobą jedną iui przy stymulacji, niestety również lipa... dziś dostałam @, w czwartek mam wizytę u ginekologa i jeśli wszytsko będzie Ok, to zaczynam kolejna stymulację i kolejną, ostatnią iui, następnym krokiem będzie in vitro. Nie mieszkam w Polsce, tu gdzie mieszkam na moje szczęście mam refundowane 4 iui i 3 in vitro. Przeszłam miliony badan i nic kompletnie ani mi ani mężowi nie dolega, z jednej strony to dobrze, ale z drugiej człowiek nieraz chciałby poznać odpowiedz. Ja wiem, ze wy pewnie macie w rekawie jeszcze milion innych badan, które ewentualnie można by zrobić, ale już nie chce wariować, troszkę mam już dość, zdaniem mojego gina nie ma już co brnąć w badania, bo i tak ewentualnie jedynym rozwiązaniem będzie in vitro. No to się rozpisałam ;) odrazu człowiekowi lżej na duszy ;)
    Witamy Cie bardzo serdecznie,
    Twoja historia bardzo podobna do mojej tez nie wiadomo o co chodzi.... a moge zapytac jakie masz Amh?

    37 lat, Starania od 2012 roku.
    W 2015 - 6IUI
    HSG -ok, Amh -2,75
    W 2016- laparaskopia- droznosc , wyciete ogniska endometriozy, zrosty.
    Wszystkie badania wyszly ok, mąż-dobre wyniki, podejrzenie o niepłodność idiopatyczną
    Listopad 2018 - decyzja o IVF
    Grudzień 2018- pierwsze wizyty w klinice Invimed w Warszawie
    Styczeń 2019- planowana stymulacja
    Luty 2019- planowane pierwsze In Vitro, Długi protokół , hiperstymulacja , 8 komorek, tylko 1 zarodek, przetrwał do 5 doby.
    Kwiecien -17.04 transfer
    9dpt 296, 13dpt 1984 😊
    Wierze w ten rok dla nas wszystkich.
  • Herbatka37 Ekspertka
    Postów: 221 215

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zulka wrote:
    No to super. Ja dzisiaj zaczęłam.
    Super ze juz zaczęłaś. Ja jeszcze chwile i pewnie 24.01 rozpocznę. Dawaj znac jak sie czujesz? Ile razy zastrzyki dziennie? A moge zapytac czy duzo wydałaś na lekarstwa i jakie?

    37 lat, Starania od 2012 roku.
    W 2015 - 6IUI
    HSG -ok, Amh -2,75
    W 2016- laparaskopia- droznosc , wyciete ogniska endometriozy, zrosty.
    Wszystkie badania wyszly ok, mąż-dobre wyniki, podejrzenie o niepłodność idiopatyczną
    Listopad 2018 - decyzja o IVF
    Grudzień 2018- pierwsze wizyty w klinice Invimed w Warszawie
    Styczeń 2019- planowana stymulacja
    Luty 2019- planowane pierwsze In Vitro, Długi protokół , hiperstymulacja , 8 komorek, tylko 1 zarodek, przetrwał do 5 doby.
    Kwiecien -17.04 transfer
    9dpt 296, 13dpt 1984 😊
    Wierze w ten rok dla nas wszystkich.
  • zulka Autorytet
    Postów: 1591 1932

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Herbatka37 wrote:
    Super ze juz zaczęłaś. Ja jeszcze chwile i pewnie 24.01 rozpocznę. Dawaj znac jak sie czujesz? Ile razy zastrzyki dziennie? A moge zapytac czy duzo wydałaś na lekarstwa i jakie?
    Przez 3 dni fostimon 2 ampułki a od 4 dochodzi kolejny zastrzyk Cetrotide. Na te leki z refundacją wydałam ok 160 zł zamiast 1 tyś. Zobaczymy co dalej będę mieć rozpisane.

  • Betta Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Herbatka37 wrote:
    Witamy Cie bardzo serdecznie,
    Twoja historia bardzo podobna do mojej tez nie wiadomo o co chodzi.... a moge zapytac jakie masz Amh?
    AMH mam 3,2 czyli kurcze całkiem niezle. Jedyne co, to miałam podwyższone tsh, ale wykryto to juz dawno i biorę eutyrox juz 2 lata i ładnie się utrzymuje pomiędzy 1 a 2. Także z Archiwum X ;)

  • Katrinn00 Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zulka wrote:
    Dziewczyny co tu taka cisza, zasypało was czy co ?


    Wszystkie skupione na staraniach :)

  • Herbatka37 Ekspertka
    Postów: 221 215

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrinn00 wrote:
    Wszystkie skupione na staraniach :)
    Ja dzisiaj w stresie bo sie dowiem duzo o wynikach i wszystkim jak bedzie wygladala procedura u mnie ze stymulacja i od kiedy zaczynam. Jak wyszly wyniki meza, jak kariotypy. Mam wizyte wieczorem i caly dzien o tym mysle. W dodatku cala noc mi sie śniły szczury, a to chyba zly znał , az sie boje

    37 lat, Starania od 2012 roku.
    W 2015 - 6IUI
    HSG -ok, Amh -2,75
    W 2016- laparaskopia- droznosc , wyciete ogniska endometriozy, zrosty.
    Wszystkie badania wyszly ok, mąż-dobre wyniki, podejrzenie o niepłodność idiopatyczną
    Listopad 2018 - decyzja o IVF
    Grudzień 2018- pierwsze wizyty w klinice Invimed w Warszawie
    Styczeń 2019- planowana stymulacja
    Luty 2019- planowane pierwsze In Vitro, Długi protokół , hiperstymulacja , 8 komorek, tylko 1 zarodek, przetrwał do 5 doby.
    Kwiecien -17.04 transfer
    9dpt 296, 13dpt 1984 😊
    Wierze w ten rok dla nas wszystkich.
  • zulka Autorytet
    Postów: 1591 1932

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Herbatka37 wrote:
    Ja dzisiaj w stresie bo sie dowiem duzo o wynikach i wszystkim jak bedzie wygladala procedura u mnie ze stymulacja i od kiedy zaczynam. Jak wyszly wyniki meza, jak kariotypy. Mam wizyte wieczorem i caly dzien o tym mysle. W dodatku cala noc mi sie śniły szczury, a to chyba zly znał , az sie boje
    Spokojnie snem się nie przejmuj. Mi się śniły ostatnio zęby i koty i jeszcze żyję. Wyniki badań genetycznych chyba najbardziej stresujące. Oprócz genu MTHFR reszta w tym kariotypy wyszły prawidłowo. Cieszyliśmy się z mężem jak dzieci, że chociaż z tej strony nie ma problemu. Także idziesz na wizytę z myślą , że wszystkie wyniki są ok.

  • Katrinn00 Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Herbatka37 wrote:
    Ja mam jutro wazne spotkanie , odbieram wszystkie wyniki badan i jak bedzie dobrze lekarz ustali mi stymulację.


    No ciekawe jak przebiegło spotkanie :) wszystko w porządku? działacie? :)

  • Katrinn00 Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Herbatka37 wrote:
    Ja dzisiaj w stresie bo sie dowiem duzo o wynikach i wszystkim jak bedzie wygladala procedura u mnie ze stymulacja i od kiedy zaczynam. Jak wyszly wyniki meza, jak kariotypy. Mam wizyte wieczorem i caly dzien o tym mysle. W dodatku cala noc mi sie śniły szczury, a to chyba zly znał , az sie boje


    O dopiero doczytałam, ze wizyta wieczorem :) nie stresuj się, na pewno będzie wszystko w porządku i rozpoczniecie procedurę :)

  • Katrinn00 Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to już co będzie to będzie, a jak nie będzie przez parę cykli to wtedy in vitro mi zostanie.. na razie podglądam wątek co u Was :)

‹‹ 1170 1171 1172 1173 1174 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ