Odpowiedz
Forum > Starając się po 35 roku życia > 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Rozpocznij Kalendarz Owulacji - zajdź w ciążę 2 X szybciej
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

ana167
Autorytet
3018

Wysłany: 17 października, 15:34
Cytuj | (0) | Zgłoś
niezapominajka2017 napisała:
Ana a podchodzilas teraz do transferu?
Mialam miec tydzien temu, ale jak mi chlop w pt przed transferem wylądował w szpitalu, to odwolalam..a bylam ju od początku cyklu na lekach..
Wyszedl juz ze szpitala, wyniki podskiczyky i czekamy na wynik z badan endoskopowych żołądka itp..

No raczej na wege diete moj nie pojdzie, szybciej mnie Pogoni z chałupy..

f2wlcwa1pjsnzbc0.png

Anna1975
Ekspertka
128

Wysłany: 18 października, 10:20
Cytuj | (0) | Zgłoś

czy encorton i estrofem kupujecie na zniżke R czy tylko 100% płatne?
Chyba mi Pani Dr zapomniała dopisać R

W poniedziałek robię badanie prg est i tsh, i zaczynamy przygotowania do criotranferu, pierwszy wlew intralipidu 29/10

Anna :)

NK 14%, histerolaparoskopia x 2 - udrożnione jajowody. Hiperprolaktynemia, niedoczynność tarczycy - euthyrox 25mg
Zalecenia - encorton 10mg, heparyna razy 2 drobnocząsteczkowa, wlewy intralipidu.
1994 - córka
2016 - cb, 2017.06 - transfer AZ 8tc :(, 2018.02 - CN 7 tc :(
2018.11.13 - idealny criotransfer AZ - 2x8A :):):)

MoBo
Autorytet
5854

Wysłany: 22 października, 09:45
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ana no w takiej stresowej sytuacji to pewno nawet nie bylo sensu miec transferu, macie juz nowy plan?

Mam nadzieje, ze maz juz sie czuje ok. Wiesz mnie sie wydaje, ze takie zajscia i problemy czasem sa powodem jakby 'bobudki' i moze maz cos sam zrozumie ( mnie tez anemia 'obudzila' bo wczesniej jechalam na cheeseburgerach :P ). No ewidentnie terazniejsza dieta mu nie sluzy. Nie musi byc od razu wege, ale wiekszy ruch w te strone by sie przydal. Czasami zakladamy, ze nie bedzie chcial i ju. Moj chlop podjal nawet gotowanie samodzielne bo sie troche stawial, a po roku je salaty az sie uszy trzesa. Ja pytam co w pracy jadl na obiad to sie dziwie, ze tez wybiera podobne jedzenie do tego co w domu - a przeciez moze sie wtedy obzerac czym chce :P

Dani lubi tę wiadomość

Keep calm you are a mummy! O.o
l22ndf9her11uere.png

35latka
Debiutantka
1

Wysłany: 22 października, 15:01
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam. Od 3 miesięcy statamy się o dziecko. Mam 35 lat. Ostatnia miesiaczke miałam 22 września. Cykl trwa 30 dni.Wszystko bylo ok owulacje mialam ok 5/6października, w tym czasie i dwa dni wcześniej doszło do zblizenia.
16 października miala krople krwi w sluzie.Zdziwilma sie ponieważ nigdy wczesniej sie to nie zdarzyło, na nastepny dzień lekko różowe czasem brazowe, oczywiście poszłam do ginekologa , tym bardziej że okres powinnam dostac 22 października, czyli plamienie nastapilo 6 dni przed spodziewaną miesiączką, a zawsze jest to jeden dzień. Pani Ginekolog dała mi Duphaston 3 razy dziennie przez tydzien. Dzis jest 22 października, ale okresu nadal nie mam jedynie brazowy sluz , nic mnie nie boli....Czy jest to spowodowane lekiem którym biore? Czy jest jeszcze nadzieja ze jestem w ciąży? Wizyte mam dopiero za 2 tyg, nie mam jak zadać pytania lekarzowi. Czuję sie trochę podłamana ponieważ piwrwszy raz jestem w takiej sytuacji...bede wdzieczna za jakieś sugestie...

Wiadomość wyedytowana przez autora 22 października, 15:06

Lenka

Ylya
Autorytet
1098

Wysłany: 22 października, 18:35
Cytuj | (1) | Zgłoś
35latka napisała:
Witam. Od 3 miesięcy statamy się o dziecko. Mam 35 lat. Ostatnia miesiaczke miałam 22 września. Cykl trwa 30 dni.Wszystko bylo ok owulacje mialam ok 5/6października, w tym czasie i dwa dni wcześniej doszło do zblizenia.
16 października miala krople krwi w sluzie.Zdziwilma sie ponieważ nigdy wczesniej sie to nie zdarzyło, na nastepny dzień lekko różowe czasem brazowe, oczywiście poszłam do ginekologa , tym bardziej że okres powinnam dostac 22 października, czyli plamienie nastapilo 6 dni przed spodziewaną miesiączką, a zawsze jest to jeden dzień. Pani Ginekolog dała mi Duphaston 3 razy dziennie przez tydzien. Dzis jest 22 października, ale okresu nadal nie mam jedynie brazowy sluz , nic mnie nie boli....Czy jest to spowodowane lekiem którym biore? Czy jest jeszcze nadzieja ze jestem w ciąży? Wizyte mam dopiero za 2 tyg, nie mam jak zadać pytania lekarzowi. Czuję sie trochę podłamana ponieważ piwrwszy raz jestem w takiej sytuacji...bede wdzieczna za jakieś sugestie...

Zrób jutro rano betę i jak będzie ujemna, odstaw duphaston, jak dodatnia to nam tu napisz :-)

Dani lubi tę wiadomość

hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3

Jot
Autorytet
1260

Wysłany: 22 października, 19:58
Cytuj | (0) | Zgłoś
MoBo, spóźniony okres okazał się ciążą ale niedługo się nią nacieszyłam. Jestem dwa tygodnie po zabiegu.

Jot
"life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)

35latka
Debiutantka
1

Wysłany: 23 października, 19:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
Test ujemny, przyszedł okres...Jest mi przykro. Mam pytanie czy ten lek nie zaburzy mi owulacji???

Lenka

Dani
Autorytet
2768

Wysłany: 24 października, 10:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jot przykro mi bardzo :( :( W ktorym tygodniu poronienie? Trzymaj sie kochana, przytulam mocno.

6.2017 Pierwsza IUI *6tc
8. 2017 Druga IUI :(
1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
4. 2018 start druga IVF :(
8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna

Jot
Autorytet
1260

Wysłany: 24 października, 12:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dzięki Dani...w 6 tygodniu zatrzymał się rozwój...a wierzyłam, że tym razem będzie wszystko dobrze. No ale nic, walczymy dalej !

Jot

Jot
Autorytet
1260

Wysłany: 24 października, 12:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dzięki Dani...w 6 tygodniu zatrzymał się rozwój...a wierzyłam, że tym razem będzie wszystko dobrze. No ale nic, walczymy dalej !

Jot

MoBo
Autorytet
5854

Wysłany: 24 października, 15:01
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ojej Jot tule <3 A bralas te same leki co ostatnio?

Jot lubi tę wiadomość

Keep calm you are a mummy! O.o
l22ndf9her11uere.png

Koralik
Koleżanka
14

Wysłany: 24 października, 21:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
35latka napisała:
Test ujemny, przyszedł okres...Jest mi przykro. Mam pytanie czy ten lek nie zaburzy mi owulacji???
Hej:) Mówisz o Duphastonie? Go się przyjmuje tylko w drugiej fazie cyklu na zwiększenie poziomu progesteronu. Dlatego raczej nie powinien mieć wpływu na owulacje. Mi też przykro, że się nie udało. Trzymam kciuki za dalsze starania☺

35 lat
Endometrioza 3/4 st.
AMH 0,8
Oligoasthenoteratozoospermia
07.2018 PICSI :(
KD/AZ? 11.2018?

Jot
Autorytet
1260

Wysłany: 25 października, 11:14
Cytuj | (0) | Zgłoś
MoBo, tak, suplementowałam kwas foliowy....kurcze myślę sobie, że mój materiał genetyczny nie jest najlepszej jakości :( i nie wiem czy starając się o drugie dziecko za bardzo nie kuszę losu....

Do dziewczyn które mają mutację MTHFR, najnowsze badania wskazują, że przyjmowanie ponad 4 mg kwasu foliowego, nie jest bardziej efektywne od dawki 400-800 ug na dzień w zapobieganiu wad cewy nerwowej. A wręcz może mieć negatywne skutki. W najbliższym czasie muszę przedyskutować przyjmowaną dawkę tego kwasu z moim dr.

Jot

35latka
Debiutantka
1

Wysłany: 26 października, 12:34
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny czy po duphostanie mieliscie obfita miesiaczke????Bo u mnie niestety tak jest:( i czy nastepna miesiaczka bedzie juz normalna??? już nigdy tego leku nie wezme... mial pomóc a jest gorzej:(

Wiadomość wyedytowana przez autora 26 października, 17:46

Lenka

Tele...79
Debiutantka
2

Wysłany: 26 października, 20:07
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja także miałam bardzo obfity @ w tamtym cyklu i teraz się zastanawiam czy to po duphastonie,teraz jestem drugi cykl na dupku więc zobaczę (chociaż mam nadzieję że nie [email protected])

18 cykl starań,rok temu CB, 2 m-ce pózniej PJP

She Wolf
Autorytet
5423

Wysłany: 26 października, 23:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jot bardzo mi przykro :(
Nie bralas innych lekow?

Przy MTHFR, lepiej przyjmowac metylowane formy kwasu foliowego.
Warto sprawdzac homocysteine, wit B12 i kwas foliowy.

U mnie do kompletu wyszly wysokie komorki NK i teraz boje sie zachodzic w ciaze. Zobaczymy czy lekarz bedzie mial na mnie pomysl :/

25 cs; 3 IUI :D Izabella <3 15.04.17
Piotrus 04.03.2014 - 10tc [*] <3
Daniel 19.08.2018 - 11tc [*] <3

Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21% | ANA2 1:2560 typ ziarnisty | wysoka prolaktyna i cholesterol

35latka
Debiutantka
1

Wysłany: 27 października, 18:58
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jeszcze niedawno myślałam,że moje miesiaczki są obfite...zmieniam zdanie... to co bylo po tym leku to powódź.Na szczęście dziś już wszystko wraca do normy...

Lenka

Jot
Autorytet
1260

Wysłany: 29 października, 11:06
Cytuj | (0) | Zgłoś
She Wolf, suplementowałam się kwasem foliowym w wersji nieaktywnej i aktywnej tego składnika, plus acard i duphaston. Co ciekawe, młodsi lekarze w ogóle w ten duphaston nie wierzą i ponoć tylko w Polsce jest tak popularny...

Jot

Jot
Autorytet
1260

Wysłany: 29 października, 11:07
Cytuj | (0) | Zgłoś
Biorę teraz femibion natal 1. Tam chyba jest wszystko co trzeba...

Jot

Jot
Autorytet
1260

Wysłany: 29 października, 11:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
35latka, ja myślę że większym problemem są skąpe miesiączki - u mnie świadczyły o bardzo cienkim endometrium...teraz o dziwo jest normalne.

Jot

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)