X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Aszka trzymam kciuki :*


    Margaret popedz go tam, bom ciekawa jak jego armia sie ma :P
    Powiem Ci ze wcale Ci sie nie dziwie, ja sie boje fryzjerow, wiec do nich nie chodze :D Wrocilam kilka lat do swojego koloru i zapuscilam do pasa, wiec podcinam tylko koncowki od wielkiego swieta. Boje sie tylke zebym nie zaczela siwiec. Co wtedy? :/


    Ja farbuje od wielu wielu lat. teraz juz nie byłam u fryca 5miesiecy i nawet by mi to nie przeszkadzało a szczególnie jakbym juz była w ciąży :) kiedys nie mogłam zapuścic włosów, widocznie takich miałam fryzjerów, niszczyły mi się włosy i tyle a teraz mam prawie do pasa i farbuj na blond i jakos sie nie niszcza. Kiedy musiałam czesto scinac bo tragedia były włosy.
    Kochana jak zaczniesz siwiec to albo natural czyli siwe ;) albo kupujesz farbe i sama sobie będziesz farbować, jest wybór kolejny fryzjer. Jeżeli nie masz blondu to spopkojnie sama mozesz sobie farbować w domku, tyle wyboru z farb ze oczy siadają :)

    aszka lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Jak jeszcze nie masz siwych to gitara. Później będziesz za stara żeby się martwić :p
    Ja zamierzam kiedyś nosić dumnie siwe bo mnie się szczerze bardziej podobają niż żółte :P


    Ja mam manie dbania o siebie, więc zawsze bede chyba farbowac a siwe włosy to postarzają, wiec to nie dla mnie ;)

    MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 04:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie aktualnie tez włosy blond. W ciązy mozna farbować byle nie farbą z amoniakiem, bo amoniak szkodzi jak się wdycha. Tak samo się powinno unikac zakładów fryzjerskich bo tam wiadomo, amoniak to podstawa. U mnie już są odrosty, właśnie to koszmar że przy blondzie to trzeba ciągle farbować. 0dash2.gif Zamierzam teraz sobie kupic farbe jasny brąz bez amoniaku i pofarbować, żeby się już nie przejmować odrostami :) Tez do fryzjera tylko chodzę podcinać włosy, nic więcej. Kiedyś odłozyłam kasę -800 zł i poszłam do stylisty gwiazd w Wawie, tak mi zrobił, że dostałam reakcji alergicznej na jego farbę i na dodatek m-c się leczyłam od tego dermatologicznie, wiec z fryzjerów sie wyleczyłam całkowicie.

    milka1, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 04:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore i She wolf testujcie powiecie jak wyniki, nawet jak negatyw to sie nie poddawac :)


    Eltasz nieustające kciuki za IUI. :)

    W temacie IUI w tym m-cu tzn z majowych insemek az chyba 4 zaszłyśmy za 1 razem :D

    Eltasz, MoBo, milka1, She Wolf lubią tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i prosze narzekalam ze nie ma hejta (nawet raz w ankiecie im to napisalam) iiiii jest :P

    Teraz trza uwazac co sie pisze O.o

    No ale jak ktos tu napisze ze negatyw to bedzie hejt jak nic :P

    milka1, She Wolf lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Lore i She wolf testujcie powiecie jak wyniki, nawet jak negatyw to sie nie poddawac :)


    Eltasz nieustające kciuki za IUI. :)

    W temacie IUI w tym m-cu tzn z majowych insemek az chyba 4 zaszłyśmy za 1 razem :D

    Aszka to bardzo dobre wiesci :)

    Wiadomo bardzo kciukam Eltasz!!!

    milka1, Eltasz lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Aszka trzymam kciuki :*


    Margaret popedz go tam, bom ciekawa jak jego armia sie ma :P
    Powiem Ci ze wcale Ci sie nie dziwie, ja sie boje fryzjerow, wiec do nich nie chodze :D Wrocilam kilka lat do swojego koloru i zapuscilam do pasa, wiec podcinam tylko koncowki od wielkiego swieta. Boje sie tylke zebym nie zaczela siwiec. Co wtedy? :/


    Też nie chodę do fryjerów, bo nie umieją się zająć kręconymi włosami, a ja to mam wybinie już, siwe i farbuje na czarno, do tego prawie do pasa i kręcone.
    Farbuje sama, jak trwałą farbą, to tylko odrosty wystarczy i tym sposobem przypomniałyście mi, że już czas iść po farbę! To sobie przy okazji może kupię lakierek ładny jakiś do paznokci.

    A ja dzisiaj miałam mieć laser na oko (zabezpieczenie siatkówki, bo jakieś zwyrodnienie mam) i pytałam wszystkich lekarzy, i każdy mi powiedział, że w ciąży nawet trzeba to zrobić nie ma przeciwskazań, i fajnie, ale jak dzisiaj przyszłam, to mi powiedzieli, że dopiero po 6 miesiącu ciąży, bo teraz może się skończyć omdleniem. I tak termin zabiegu - 2 grudnia. Nigdy nie miałam, myślałam, że już będę to dzisiaj miała za sobą i dupa!

    She Wolf, moremi lubią tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie macie co narzekac na te wasze wlosy.
    Chcialabym miec takie problemy jak wy. Jak tam fryzjer zmasci fryzure na jakis czas czy kolor sie nie podoba to wam wlosy odrosna.
    No jak sa podraznienia skory to inna sprawa.

    Dramat to mam ja :( tyle ze nauczylam sie z nim zyc.
    Mimo ze nikt by nie powiedzial, ze jestem lysa - bo wrecz odrotnie moja glowa wyglada jak prawie 'szopa' tiny turner, to codzien walcze o KAZDY wlos!
    Ja niestety mam androgenowe wypadanie wlosow (zrodlo genetyczne i hormonalne - nie wiem po kim mi sie dostalo bo w rodzinie wszyscy wlosaci).
    Przed diagnoza i leczeniem mialam tak wypadajace wlosy, jak na filmach osoby po chemio wyciagalam sobie glebki wlosow, a juz nie mowie co dzialo sie gdy je mylam.
    O pojsciu do fryzjera nie bylo mowy, a do tej pory NIKT nie moze dotykac mojej glowy - ale to juz taka trauma, raz na jakis czas moj mnie poglaska :P
    Moge zapomniec o normalnych szamponach, odzywkach itp bo to wszystko mi nie sluzy. Nie wspomne o jakimkolwiek stylizowaniu.
    Codzien musze uzywac srodka ktory stymuluje cebulki - zeby wlosy nie robily sie ciensze i nie wypadaly.
    Nie wspomne o zalamaniu jakie mialam. Chyba nie musze tlumaczyc ile dla kobiety znacza wlosy i miec obawy lysej glowy?!

    No ale jak z wszystkim sa sposoby przeciwdzialania i jak sie widzi poprawe to czlowiek sie uspokaja. Tylko jak znow troszke wiecej wlosow sie widzi wyczesywanych to sie dretwieje i martwi.

    Wiec dziewczyny noscie dumnie dlugie, piekne i zadbane wlosy bo nawet nie wiecie jakie moga byc problemy :)






    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ło matko, to ja się już nie odzywam ...

    no nieźle MoBo! Jesteś wielka! farbowanie, długość, stylizacja to pikuś przy tym!
    Dobrze, że są środki, które pomagają!
    Rozwaliłaś mnie na łopatki!

    MoBo lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret, wlasnie ze mam blnd, ciemny, ale blond. Ciezko mi bylo dobrac farbe jak jeszcze farbowalam.

    Aszka nie bedzie zadnych negatywow :P musi sie udac i koniec :D A ten miesiac jest tak szczesliwy i tyle wokol ciaz ze nam wszystkim sie teraz uda :D

    Mobo, no wlasnie trzeba uwazac teraz. Ja czesto cos przyciskam przez przypadek. Powinni tego hejta po lewej stronie wstawic, a nie na miejscje lajka ;)
    Straszne to ze muszisz tak uwazaj z wlosami. Ja pewnie bym ich nawet nie czesala ze strachu :(

    Milka kurcze, wspolczuje. A czy przez ta siatkowke, nie powinnas miec cesarki?

    Ja sie dzis w nocy dorobilam opryszczki :( nienawidze dziadostwa. Tylko mi hejta nie klikajcie za to hahaha :D
    Ciekawe ile hejtow nazbieramy tak wogole :P
    Ide konczyc prace :/

    milka1, MoBo, Margaret.Se, aszka lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Mobo, no wlasnie trzeba uwazac teraz. Ja czesto cos przyciskam przez przypadek. Powinni tego hejta po lewej stronie wstawic, a nie na miejscje lajka ;)
    Ktoś nie pomyślał z tymi "nie lubię" (Milka, mi się niechcący kliknęło). Niestety nawet pomimo późniejszego polubienia postu system nie likwiduje w liczniku tego niefortunnego nielubienia.
    U nas dziewczyny testowały i wynik mam po lewej stronie :/

    She Wolf, milka1, MoBo, Margaret.Se, aszka lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Ktoś nie pomyślał z tymi "nie lubię" (Milka, mi się niechcący kliknęło). Niestety nawet pomimo późniejszego polubienia postu system nie likwiduje w liczniku tego niefortunnego nielubienia.
    U nas dziewczyny testowały i wynik mam po lewej stronie :/


    Hahaha to sie bedzie teraz dzialo, zobaczymy kto ile hejtow zdobedzie :D
    Przynajmniej przetestowalyscie co i jak i mam nadzieje, ze te hejty to nie na serio :P

    milka1, MoBo lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Ktoś nie pomyślał z tymi "nie lubię" (Milka, mi się niechcący kliknęło). Niestety nawet pomimo późniejszego polubienia postu system nie likwiduje w liczniku tego niefortunnego nielubienia.
    U nas dziewczyny testowały i wynik mam po lewej stronie :/


    Ha ha , no dziękuję moremi za hejcika ;-) takie to można zbierać ;-)
    no Ciebie przetestowały widzę ;-)

    moremi, MoBo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Margaret, wlasnie ze mam blnd, ciemny, ale blond. Ciezko mi bylo dobrac farbe jak jeszcze farbowalam.

    Aszka nie bedzie zadnych negatywow :P musi sie udac i koniec :D A ten miesiac jest tak szczesliwy i tyle wokol ciaz ze nam wszystkim sie teraz uda :D

    Mobo, no wlasnie trzeba uwazac teraz. Ja czesto cos przyciskam przez przypadek. Powinni tego hejta po lewej stronie wstawic, a nie na miejscje lajka ;)
    Straszne to ze muszisz tak uwazaj z wlosami. Ja pewnie bym ich nawet nie czesala ze strachu :(

    Milka kurcze, wspolczuje. A czy przez ta siatkowke, nie powinnas miec cesarki?

    Ja sie dzis w nocy dorobilam opryszczki :( nienawidze dziadostwa. Tylko mi hejta nie klikajcie za to hahaha :D
    Ciekawe ile hejtow nazbieramy tak wogole :P
    Ide konczyc prace :/


    Jeżeli nie zrobi się laseroterapii zabezpieczającej siatkówkę przed odwarstwieniem, to jest to wskazanie do cesarki, rodzenie siłami natury jest niewskazane. U mnie zmiana jest niewielka na szczęście.

    MoBo lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Jeżeli nie zrobi się laseroterapii zabezpieczającej siatkówkę przed odwarstwieniem, to jest to wskazanie do cesarki, rodzenie siłami natury jest niewskazane. U mnie zmiana jest niewielka na szczęście.


    Tak wlasnie myslalam. Decyzja nalezy do Ciebie. Czy laser jest na 100% skuteczny?

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Straszne to ze muszisz tak uwazaj z wlosami. Ja pewnie bym ich nawet nie czesala ze strachu :(

    A byl taki momemnt ze nawet i czesanie mnie przerastalo ale minelo :)
    Dobrze ze zostalo to wykryte u mnie wczesnie dzieki anemi ktora tylko wywolala chwilowe wypadanie przy niskim zelazie.
    Widze duzo kobiet z przerzedzonymi glowami ktore pewno nawet sobie nie zdaja sprawy co im dolega, wiec ja wole wiedziec.

    Takze dziewczyny lykajcie z checia wiesiolka, olej rybi albo olej lniany bo to dziala przeciwko DHT hormonowi.

    Dobra tyle marudzenia :)


    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    ło matko, to ja się już nie odzywam ...

    no nieźle MoBo! Jesteś wielka! farbowanie, długość, stylizacja to pikuś przy tym!
    Dobrze, że są środki, które pomagają!
    Rozwaliłaś mnie na łopatki!

    Spoko :P poki co jestem kudlata jak pies She Wolf :) hahahhahahha
    Tez mam krecone wlosy wiec sama wiesz jaka to stylizacja przy kreconych O.o znikoma bo robia co chca :)

    She Wolf, milka1 lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    A byl taki momemnt ze nawet i czesanie mnie przerastalo ale minelo :)
    Dobrze ze zostalo to wykryte u mnie wczesnie dzieki anemi ktora tylko wywolala chwilowe wypadanie przy niskim zelazie.
    Widze duzo kobiet z przerzedzonymi glowami ktore pewno nawet sobie nie zdaja sprawy co im dolega, wiec ja wole wiedziec.

    Takze dziewczyny lykajcie z checia wiesiolka, olej rybi albo olej lniany bo to dziala przeciwko DHT hormonowi.

    Dobra tyle marudzenia :)


    Masz szczescie ze masz krecone, bo z prostymi nie byloby juz tak latwo zatuszowac.
    Ja wlasnie ostatnio duzo dobrych tluszczy zapodaje. Oliwa z oliwek, siemie lniane i prawie codzien moje ulubione awocado :D

    MoBo lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Masz szczescie ze masz krecone, bo z prostymi nie byloby juz tak latwo zatuszowac.
    Ja wlasnie ostatnio duzo dobrych tluszczy zapodaje. Oliwa z oliwek, siemie lniane i prawie codzien moje ulubione awocado :D

    Naszczescie jeszcze nic nie musze tuszowac :P ale masz racje krecone daja wrazenie objetosci.
    Mniam awocado :) U mnie jeszcze olej kokosowy idzie do wszystkiego - nawet na wlosy (wspaniala maseczka).

    She Wolf lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Naszczescie jeszcze nic nie musze tuszowac :P ale masz racje krecone daja wrazenie objetosci.
    Mniam awocado :) U mnie jeszcze olej kokosowy idzie do wszystkiego - nawet na wlosy (wspaniala maseczka).


    Wlasnie slysze o tym oleju ostatnio duzo dobrego i chyba w koncu sie skusze :D

    MoBo, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ