X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka ty mialas pregnyl jakosc w czwartek a insemke w sobote?

    Pomoz tu kolezance Eltasz z matematyka :) ja slucham kiedys sie przyda :P

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka mi właśnie podpowiadała żeby zastrzyk zrobić później. A plemniory potrzebują ok 6 godzin w procesie w którym się przygotowują do zapłodnienia. Z tym że przy insemce są już płukane, segregowane te najlepsze podawane bezpośrednio, więc gotowe do połączenia z jajcem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 14:58

    MoBo, aszka, Margaret.Se, milka1 lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Aszka mi właśnie podpowiadała żeby zastrzyk zrobić później. A plemniory potrzebują ok 6 godzin w procesie w którym się przygotowują do zapłodnienia. Z tym że przy insemce są już płukane, segregowane te najlepsze podawane bezpośrednio, więc gotowe do połączenia z jajcem :)

    W srode?

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie w środę tylko ok 2 w nocy :)

    MoBo lubi tę wiadomość

    Eltasz
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Nie w środę tylko ok 2 w nocy :)

    Czyli w srode :P buhahahhahah
    Czyli jakies 29godz przed insemka.

    sorry ze dupe drecze ale we wrzesniu moja kolej :P

    Eltasz, She Wolf, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No patrz wyszło na Twoje heheh :lol:

    MoBo, She Wolf lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz bedzie trafiony i zatopiony jak nic! <3


    Eltasz, She Wolf, Margaret.Se, milka1 lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka masz racje trzeba wziac dupe w troki :)


    Mobo, ja juz zaczelam pisanie w tamtym tygodniu tylko nie moge skonczyc. Dzis juz sporo napisalam, ale idzie jak po grudzie. Ale do czwartku skoncze :D

    A jajko to fajnie jakby zylo z 5 dni, a nie pare godzin, bo nawet jak sie codziennie <3 to jesli sa slabe plemniory, to nie dadza rady czekac az jajko laskawie bedzie gotowe. Fajnie by bylo miec domowy sprzet USG i samemu sprawdzac kiedy jajo jest gotowe :P

    aszka, MoBo, Lore, Adelajda, Margaret.Se, milka1 lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Aszka ty mialas pregnyl jakosc w czwartek a insemke w sobote?

    Pomoz tu kolezance Eltasz z matematyka :) ja slucham kiedys sie przyda :P
    ja mialam gonapeptyl na pekniecie. Lekarz tak gadał ze oni nie daja ani pregnyli ani otrivelle bo nie pękaja po tym czesto. Tak tak miałam.

    MoBo, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Aszka mi właśnie podpowiadała żeby zastrzyk zrobić później. A plemniory potrzebują ok 6 godzin w procesie w którym się przygotowują do zapłodnienia. Z tym że przy insemce są już płukane, segregowane te najlepsze podawane bezpośrednio, więc gotowe do połączenia z jajcem :)
    ja robiłam własnie w nocy wstałam załadowałam i poszłam spac :D

    MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Kurcze.. tak do końca to nie wiem ile żyje komórka jajowa, różnie donoszą: że niby 6 godzin, inni że do 24 i bądź tu mądry ..
    12 godzin do 24 max.

    MoBo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    MoBo co do zastrzyku to tak dziś, dr zalecił 21 wieczorem, bo na inseminacje mam się zgłosić w czwartek o 7:30. Książkowo piszą, że po pregnylu powinno dojść do owulacji w ciągu 24-36 h.Tak liczę i liczę, jak wczoraj jajca miały po 17mm to dziś na wieczór bedzie 19-20mm . Przy monitorowaniu dawniej jajko pękło samo jak mogło mieć 22mm ( dwa dni wcześniej miałam monit i wynosiło 20). Co do godziny podania zastrzyku się ciągle waham. Dziewczyny z inseminacji proponują podanie zastrzyku nieco później. Sama nie wiem co z tym zrobić. Mętlik w głowie, strach czy się uda. Rozważałam nawet <3 wczoraj z M, ale abstynencja do zabiegu była by tylko 2 dni, a tak będą 4 :D i plemniorów będzie więcej ;)

    She Wolf do roboty :P weźmiesz się dziś za pisanie to będziesz miała więcej wolnego jutro :).
    Kiedyś wspomniałam, że gdyby lenistwo można było zaznaczyć na wykresie miałabym 100% objawów ciążowych w detektorze :D
    to trzeba policzyc jak dzis załadujesz o 2 w nocy, to w czwartek o 2 minie 24. Ale ale jak on chce Ci robic inseminacje o 7.30 skoro preparacja trwa ponad 2 h?

    MoBo, She Wolf lubią tę wiadomość

  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 7:30 mamy sie pojawic w klinice, tam przygotują plemniki a dr pewnie sie zjawi po godzinie albo jakos tam

    MoBo lubi tę wiadomość

    Eltasz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    O 7:30 mamy sie pojawic w klinice, tam przygotują plemniki a dr pewnie sie zjawi po godzinie albo jakos tam
    to trzeba liczyc z 2 h. Czyli inseminacja mniej wiecej w czwartek o 11.00 (pi razy oko). Czyli jak dzis wezmiesz o 2 to w czwartek o 2 bedzie 24 godziny. Dodac 9 godzin to bedzie 34 godziny. Czyli ja brałabym o 2 w nocy.

    Eltasz, MoBo lubią tę wiadomość

  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She do @ zostało mi +/- 10 dni, jeśli się nie pojawi to zrobię testa, nie będę się śpiechać. Myślę o tym, żeby uciec stąd na te dni żeby się nie nastawiać. Zawsze sobie obiecuję, ze nie będę się nakręcać a potem objawy wyszukuję.

    MoBo, Adelajda, aszka, Margaret.Se, She Wolf, milka1 lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore to mamy podobny termin :) trzymam kciuki :)

    Eltasz, obys nie zaspala ;)

    aszka, Margaret.Se, milka1 lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie za to wizyta w czwartek, a jutro ide na betę. Pozniej kolezanka siedzi w domu z małym dzieckiem to pojde na herbate :)

    Margaret.Se, She Wolf, MoBo lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    Mój juz po ale nie miał czasu zeby odebrac wyniki, pewnie we czwartek to zrobi.

    Milka super że juz przeszły wymioty bo chyba one sa najbardziej uciążliwe bo reszta to sama przyjemnośc :)

    Aszka w końcu sobie odpoczywasz :)

    She ja nie jechałam specjalnie do fryzjera ale jak byłam w Szczecinie to musiałam sie spotkac z moja najlepsza fryjerką, co fakt to fakt ale farbuej rewelacyjnie. Ja robie pasemka ale tak mi robi ze wygladaja bardziej naturalnie i nie mam odrostów jak to robia przy pasemkach z pół cm a moja robi od samej skóry głowy :) taka fachura :)

    Eltasz kurcze to ju za chwilke masz inseminacje :) musi sie udać tak jak Aszce, rachu ciachu i gotowe :D

    MoBo Ty sie kochana tak nie spiesz na ta inseminacje bo oby była juz będna :D

    She Wolf, MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka trzymam kciuki :*


    Margaret popedz go tam, bom ciekawa jak jego armia sie ma :P
    Powiem Ci ze wcale Ci sie nie dziwie, ja sie boje fryzjerow, wiec do nich nie chodze :D Wrocilam kilka lat do swojego koloru i zapuscilam do pasa, wiec podcinam tylko koncowki od wielkiego swieta. Boje sie tylke zebym nie zaczela siwiec. Co wtedy? :/

    MoBo, Margaret.Se, aszka, milka1 lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Aszka trzymam kciuki :*


    Margaret popedz go tam, bom ciekawa jak jego armia sie ma :P
    Powiem Ci ze wcale Ci sie nie dziwie, ja sie boje fryzjerow, wiec do nich nie chodze :D Wrocilam kilka lat do swojego koloru i zapuscilam do pasa, wiec podcinam tylko koncowki od wielkiego swieta. Boje sie tylke zebym nie zaczela siwiec. Co wtedy? :/

    Jak jeszcze nie masz siwych to gitara. Później będziesz za stara żeby się martwić :p
    Ja zamierzam kiedyś nosić dumnie siwe bo mnie się szczerze bardziej podobają niż żółte :P

    Margaret.Se, aszka, milka1, She Wolf lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ