Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny :)

    Dzis czuje sie 100% kobieta bo mam takiego nerwa, ze bez motyki nie podchodz!
    Zaczelo sie rano, przebudzenie o 5, 5.30, 6 i mysle co tak jasno w tym pokoju, okazalo sie ze moj zaslonil okno ale nie spuscil zaluzji....grrrr
    Robilam smoothe na sniadanie i nieporadnie wylalam wszystko na podloge :( mam teraz podloge czysta bo musialam wszystko zmywac.
    Przyszlam do pracy z smoothim nr 2 i kolega wylal go na biurko O.o no k....
    Ogolnie leje i jest zimno a ja na glodzie do lunchu siedze bo moze dwa lyki wypilam :P
    Co jeszcze sie pytam?

    Dobrze ze piatek!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2015, 10:32

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Ci się dzień zaczął :D
    Teraz tylko wdech wydech i spokojnie czekamy na koniec dnia ;)

    MoBo, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś na nockę nosz k... jak mi się nie chce :(

    MoBo lubi tę wiadomość

    Eltasz
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się dziś też tak nie chce, że szok. Wczoraj miałam maraton jak na 3 etatach, myślalam, że ducha wyzionę. Do tego przyszła ta wredna @. Dziś taki sam maraton, grrrr :/ Kiedy będzie ta emerytura !! :D

    MoBo, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie tak napier...ją jajca i w pracy jestem, zwariuje wrrrr musze udawac ze wsio ok :P

    MoBo to wspoczuje bo bez sniadania bym nie dala rady przetwac. Ja dzisiaj musiałam się cofac do domu bo zapomnialam kilku rzeczy wrrr

    MoBo lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam dzis na wizycie :) Jest <3 !!!!!!!! clap-smiley.gif Słuchałam bicia :) uczucie nie do opisania :) Jestem taka szczęsliwa :)

    Eltasz, MoBo, Margaret.Se, nick nieaktualny, moremi, Reni lubią tę wiadomość

  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka cudowne wieści!!! jeszcze raz ogromne gratulacje kochana :*

    nick nieaktualny, MoBo lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Dziewczyny byłam dzis na wizycie :) Jest <3 !!!!!!!! clap-smiley.gif Słuchałam bicia :) uczucie nie do opisania :) Jestem taka szczęsliwa :)

    Pieknie Aszka :) ogromne gratulacje <3 <3 <3
    Teraz tylko dbac o siebie i na spokojnie do przodu :)

    nick nieaktualny, Eltasz, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczynki, co tu tak cicho? Was też pogoda przygnębia?

    MoBo lubi tę wiadomość

    Eltasz
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    hej Dziewczynki, co tu tak cicho? Was też pogoda przygnębia?

    Eltasz no zabawiaj nas :)
    gra o tron sie skonczyla, co?

    Ja mam jeszcze 3.10h to konca! ale sie wybycze w ten weekend :P
    Mojego w przyszlym tygodniu nie ma, bede sie pielegnowac i po kolezankach skakac :)

    She Wolf lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też się nic nie chce, byłam u lekarza, ciśnienie mega niskie :-( nic tylko iść spać. A ja serduszko zobaczę dopiero w lipcu, bo mam skierowanie już na usg rozszerzone i inne badania do ośrodka diagnostyki prenatalnej.
    Z każdej strony mam wrażenie jestem badana :-) i bardzo mnie to cieszy.
    Lista badań bardzo długa !

    Termin porodu mam na 4 lutego 2016 ;-)

    MoBo, She Wolf, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane
    Ale mialam dzis noc :( malo snu, bo tak mnie brzuch napierdzielal, ze myslalam, ze zejde :( Troche odespalam nad ranem, ale i tak jestem padnieta :(


    Margaret, ja mialam to szczescie ze pracowalam tu na lotnisku w znanych liniach lotniczych, wiec spotkalam wielu aktorow, piosenkarzy i innych 'celebrytow'. Ale nie robilo to na mnie wrazenia, bo nie spotkalam tego najwazniejszego, chyba bym sie wtedy posikala ze szczescia :P
    Ciekawe co tam sie u Ciebie wyklulo w tym miesiacu :D


    Lore, przytulam Kochana :* Ale skoro bylas chora, to moze lepiej, ze nowy cykl sie tak szybko zaczal :*
    Moj sie bardzo nakreca staraniami, a do tego nakreca mnie. Wiem ze sie zaczyna martwic ze sie nie udje, ale co zrobic? Fakt, ze seks jest jakis automatyczny wiekszosc czasu, bo jakos mi ostatnio libido spadlo i nie wiem jak je podniesc. Dlatego wiem ze potrzebujemy oboje wakacji, zeby naladowac akumulatory :D


    Mobo, ale dzien Ci sie trafil. Wez tego kumpla zdziel po lbie. Niech sie teraz dzieli z toba sniadaniem :P
    Kochana a doradz mi jakie dokladnie dawki witamin dawalas mezowi, bo ja chce zmienic troche suplementacje mojego, a jakos nie mam weny, zeby szukac po forum ;)


    Aszka super :D Bardzo sie ciesze, ze wszystko z dzidzia ok :D


    Eltasz, a co Ty sie nic ta swoja beta nie chwalisz?





    MoBo, nick nieaktualny, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszko kochana nawet nie wiesz jak ja się bardzo cieszę Twoim szczęściem :D cudne wiadomości kochana :D gratuluję!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wogole jakie jaja wczoraj. Cos mnie tknelo, zeby sprawdzic wieczorem maila z uczelni i patrze a tam moja wykladowczyni pisze, ze dostala moja prace w jakims dziwnym formacie i nie moze jej otworzyc na soim kompie i jesli natychmiast nie przysle jej jeszcze raz to nie zaliczy mi semestru! Kurwa serce mi stanelo, prace wyslalam ponad tydzien temu jeszcze przed terminem, a ona mi pierdzili po terminie, ze cos jest nie halo? Dzwonie do niej o 22, w dupie, ze juz tak pozno, no i mowie, ze wyslalam prace tak samo jak ostatnia, z ktora nie bylo problemu! Na szczescie nie robila problemu i moglam jej wyslac ta prace jeszcze raz i wszystko bylo ok. Ale kurcze jakbym nie zobaczyla tego maila to semestr poszedlby sie jebac przez glupote!

    nick nieaktualny, MoBo, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka troche sie naczekasz. Ale skoro wszystko jest ok, to nie trzeba maluszkowi przeszkadzac USG, niech sobie spokojnie rosnie :D


    Mobo, to wpadaj do mnie jak bedziesz sie nudzic :D

    nick nieaktualny, MoBo, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i się rozkręciło hehe :P

    filmik fakt skończył się i teraz czekam na kolejny sezon mniam :D

    A betą nie ma co się chwalić, się okaże ..... nie nakręcam się jestem dziwnie spokojna
    932266vvso9qg4wk.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2015, 14:10

    nick nieaktualny, MoBo, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Mobo, ale dzien Ci sie trafil. Wez tego kumpla zdziel po lbie. Niech sie teraz dzieli z toba sniadaniem :P
    Kochana a doradz mi jakie dokladnie dawki witamin dawalas mezowi, bo ja chce zmienic troche suplementacje mojego, a jakos nie mam weny, zeby szukac po forum ;)

    A prosze i mam nadzieje ze nic nie zapomnialam:

    Witamina C - 500 mg (jak kupisz cos z domieszka witaminy A tez bedzie dobrze)
    Witamina E - 400 u.i
    Komplex B - (wszyskie po 300% dziennego spozycia - tu sa wszystkie B12, folik etc)
    Cynk - 30 mg
    Selen - 30 mg
    L - carnitine - 500 mg
    L - Arginine- 700 mg
    Q10 - 100 mg
    D3 - 1000ui

    Magnez + B6 (Magne B6) - 700 mg na wieczor

    Teraz polecaja tez olej lniany, rybi ale jak na moja mala wiedze o hormonach to sa blokery testosteronu i przeistoczenia sie testosteronu w inne hormony e.g. DHT - facet to potrzebuje, zeby mu poped nie spadl. Wiec ja stwoerdzilam ze jak zje rybe dwa razy w tygoniu, avocado, oliwe w salatce etc to tez mu wystarczy.
    Wapn mozesz dodac jak twoj go malo spozywa, u mnie zaczyny dzien mlekiem a konczy jogurten wiec mysle ze ma ok.

    Linki
    L - carnitine
    http://www.amazon.co.uk/Swanson-L-Carnitine-500mg-100-Tablets/dp/B001GWGC8K/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1434715612&sr=8-1&keywords=L-+carnitine
    L - Arginine
    http://www.amazon.co.uk/Life-Extension-L-Arginine-Vegetarian-Capsules/dp/B006ZOVYUA/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1434715703&sr=8-1&keywords=L-+arginine+life+extension
    Q10
    http://www.amazon.co.uk/Life-Extension-Super-Ubiquinol-Softgels/dp/B0010PK996/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1434715820&sr=8-1&keywords=q10+life+extension
    D3
    http://www.amazon.co.uk/Life-Extension-Vitamin-1000IU-capsules/dp/B0019LPCNO/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1434715897&sr=8-3&keywords=d3+life+extension

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2015, 14:26

    She Wolf, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mobo jestes niezastapiona :D Te suplementy ktore moj bierze niby maja wszystko w skladzie, ale dawki minimalne. Dowale mu teraz z grubej rury :D
    Dzieki Kochana :* :* :*

    MoBo, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Mobo jestes niezastapiona :D Te suplementy ktore moj bierze niby maja wszystko w skladzie, ale dawki minimalne. Dowale mu teraz z grubej rury :D
    Dzieki Kochana :* :* :*

    No to jadl moj, teraz ma przerwe, ale my mamy 8% morfologie.
    A wy badaliscie? bo moze nie trzeba mu?

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    mnie też się nic nie chce, byłam u lekarza, ciśnienie mega niskie :-( nic tylko iść spać. A ja serduszko zobaczę dopiero w lipcu, bo mam skierowanie już na usg rozszerzone i inne badania do ośrodka diagnostyki prenatalnej.
    Z każdej strony mam wrażenie jestem badana :-) i bardzo mnie to cieszy.
    Lista badań bardzo długa !

    Termin porodu mam na 4 lutego 2016 ;-)
    i bardzo dobrze :) Ja ide teraz w polowie lipca na NFZ i chce dostac cala liste badan na NFZ.

‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ