X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Ja niestety musze czekać aż mi lekarz przepisze hsg, obiecał jak partnera wyniki będą ok. Mam nadzieje, ze do polowy stycznia uda nam się to zrobić. Niestety w Szwajcarii to nie taka prosta sprawa jak płacisz i masz.
    wspolczuje, ja to wole zaplacic, w Wawie takie pewnie kolejki ze szok, a poza tym jednak prywatnie w Pl to prywatnie.

    MoBo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Ja niestety musze czekać aż mi lekarz przepisze hsg, obiecał jak partnera wyniki będą ok. Mam nadzieje, ze do polowy stycznia uda nam się to zrobić. Niestety w Szwajcarii to nie taka prosta sprawa jak płacisz i masz.
    oby sie udalo.

    MoBo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysiupysiu wrote:
    Za granicą niby dobrze...ale z leczeniem to juz nie taka prosta sprawa. Tak przynajmniej opowiadaja ludzie.
    tam niby jak u mojej kolezanki w Anglii to mowia bedzie co ma byc po co robic badania itd...

  • jadzia34 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytuję Was dziewczyny trochę - jadzia34 - no już 35 i lżej mi)))))

    MoBo, aszka lubią tę wiadomość

    jadzia
  • jadzia34 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytuję Was dziewczyny trochę i jakoś tak u Was optymistycznie i z nadzieją. ja mam 35 lat staramy się ponad rok Aktualnie w klinice )))))

    aszka lubi tę wiadomość

    jadzia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia ja mam ciagle nadzieje ze sie uda, inaczej to tylko wpasc w depresje.
    Tez mam 35 :)

    mysiupysiu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos mi w tym temacie sie dzieje z postami, albo ich nie widze, albo widze ale pozniej, dlatego napisze kolejny a tematen sie pewnie zaraz pojawi-wczesniejszy.

    Jadzia ja rok na stymulce z przerwami, teraz znowu przerwa i czeka mnie hsg, pozniej uderzam na inseminacje tez w klinice.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby nie ta cienka nić nadziei, to na co byłyby te wszystkie starania

    Jak powiedział Ks. Józef Tischner:

    "Wychowują jedynie ci, którzy mają nadzieję."


    Ja mam 37 lat i nadal mam nadzieję, że wreszcie się uda i tak już od 9 lat.
    Ponoć nadzieja umiera ostatnia:)

    mysiupysiu lubi tę wiadomość

  • jadzia34 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej aszka ) No to podobnie jak ja ) ja niby mam owulacje naturalnie (ostatnio potwierdzone monitoringiem ) robiłam już hormony wszelakie i niby nikt mi nic złego nie powiedział Moja lekarka kręciła nosem na nasienie męza a w klinice powiedzieli że ok Teraz też przede mną hsg a potem pewnie inseminacja No nie jest lekko

    jadzia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelcia nie myslałas o invitro?
    Jadzia ja tez niedlugo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby - ja pamiętam, jak powiedziałam mamie o planowanym ślubie, to ta wpadła w panikę, że to się nie da tak szybko, są terminy i takie tam bla bla.... :)
    Była święcie przekonana, że jestem w ciąży, a tu minęło już tyle czasu a ja nadal nie jestem :(
    Nawet nie przejęłabym się iść do ślubu z brzuszkiem ahhhh

    Mam nadzieję, że te Twoja słowa o mecie będą prorocze ;) bo już czasami na prawdę jestem bardzo zmęczona tym wszystkim i mam zamiar to rzucić w cholerę i pogodzić się z myślą, że skoro nie to nie! Jednak po jakimś czasie znów walczę, znów mam nadzieję, że może akurat. W końcu jeszcze nie jestem taka strasznie stara. Często w klinice widuję pary znacznie od nas starsze i wtedy myślę, że może jeszcze mam czas???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Amelcia nie myslałas o invitro?
    Jadzia ja tez niedlugo.

    Aszka ja już miałam in vitro TRZY razy!! W przyszłym roku podchodzę czwarty raz. Na 14-go stycznia jestem umówiona do lekarza. Nie poddam się, chyba że mnie wyrzucą z programu rządowego za zaniżanie wyników ;) :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze coś tu się dzieje niedobrego z postami. Napisałam o 15:00 jest 17:20, a mojego postu nadal nie ma. Wczoraj też tak było, czekałam i czekałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trudno, napiszę jeszcze raz to samo, a właściwie przekopiuję. Najwyżej będzie dwa razy.


    aszka wrote:
    Amelcia nie myslałas o invitro?
    Jadzia ja tez niedlugo.

    Aszka ja już miałam in vitro TRZY razy!! W przyszłym roku podchodzę czwarty raz. Na 14-go stycznia jestem umówiona do lekarza. Nie poddam się, chyba że mnie wyrzucą z programu rządowego za zaniżanie wyników ;) :D

    MoBo, Shabeel lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelcia wrote:
    trudno, napiszę jeszcze raz to samo, a właściwie przekopiuję. Najwyżej będzie dwa razy.





    Aszka ja już miałam in vitro TRZY razy!! W przyszłym roku podchodzę czwarty raz. Na 14-go stycznia jestem umówiona do lekarza. Nie poddam się, chyba że mnie wyrzucą z programu rządowego za zaniżanie wyników ;) :D
    ja czytalam w temacie invitro post dziewczyna ktora napisala, ze za 4 razem dopiero zaskoczyla. Ja tez tam bede probowac.

    Co do postow napisalam im i chyba poprawili.


    My sie staramy rok ale tak naprawde kilka cykli odpuscilismy wiadomo, nie zawsze sie chce ale jak widze kolezanki ze 3 miesiace staran i ciaza to grrr.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2014, 18:14

  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja się tak zastanawiam, czy jak raz zaszłam w ciąże (dla tych co nie czytały od początku-poroniłam) to mogę czuć się spokojna co do drożności ? cały czas sobie myślę, że jak raz się udało...to może bez specjalistycznych badań uda się...

    Kurcze, mam czasem wrażenie, że wszystko u nas jest przekombinowane, czym się wspomagać, jaki tryb życia prowadzić, jak wyszedł test ovu-dodatni to czy lepiej na następny dzień rano czy może wieczorem...to chyba wszystko raczej mało pomaga...ale jak tu nie myśleć o tym ?

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, jak nie myśleć. Dobrze się komuś mówi - wyluzuj i nie myśl - ale tak się nie da.

    Jot - wydaje mi się, że pomimo że byłaś już w ciąży, to nie oznacza, że masz drożne obydwa jajowody. Ale w każdym razie masz dużą szansę na ponowna ciążę :) Decyzję o badaniach zostawiłabym lekarzowi i nie zawracałabym sobie dodatkowo jeszcze tym głowy ;)

    mysiupysiu lubi tę wiadomość

  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amrelcia Ty to jesteś naprawdę dzielna dziewczyna, i trzymam mocno za Ciebie kciuki ! Mocno wierzę w to, za niedługo podzielisz się z nami dobrą wiadomością :)

    Tak jak piszesz - wyluzować i "niemyśleć" się nie da...z drugiej strony osoby, które tak radzą najczęściej pytają co w tej kwestii u Nas ;)

    Niestety, im dziewczyna starsza tym wszyscy dookoła się baczniej przyglądają...i nawet gdy są to życzliwe osoby to jednak człowiek odczuwa presję....

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała :)

    Bardzo mnie cieszy jak co jakiś czas na tym forum są informację, że którejś się udało :) Napawa mnie to do optymizmem, że jest jeszcze szansa dla nas pozostałych "staruszek" ;) :D :D

    Jot dziękuję za miłe słowa, życzę Ci z całego serca wyczekiwanych dwóch kreseczek <3 <3 <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jot wrote:
    Dziewczyny, ja się tak zastanawiam, czy jak raz zaszłam w ciąże (dla tych co nie czytały od początku-poroniłam) to mogę czuć się spokojna co do drożności ? cały czas sobie myślę, że jak raz się udało...to może bez specjalistycznych badań uda się...

    Kurcze, mam czasem wrażenie, że wszystko u nas jest przekombinowane, czym się wspomagać, jaki tryb życia prowadzić, jak wyszedł test ovu-dodatni to czy lepiej na następny dzień rano czy może wieczorem...to chyba wszystko raczej mało pomaga...ale jak tu nie myśleć o tym ?
    raczej mozesz byc spokojna.

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ