Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Cześć Dziewczyny
    Ja tak z innej beczki- co myślicie o FSH w 5dc 10,0mlU/ml ?
    gdybys zrobiła 1 - 3dc wyszloby ci nizsze

    She Wolf, evus lubią tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 22 października 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Storczyk31 wrote:
    Wolfie, wiesz, że potrafisz być wsparciem dla wielu osób?

    Staram sie jak moge, bo Wy jestescie dla mnie tez wsparciem :)

    A co do profesorka to lekarz nie lekarz - jest swinia i wszystko :P

    evus, Storczyk31, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • evus Autorytet
    Postów: 491 1115

    Wysłany: 22 października 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny! kilka dni mnie nie ma, a tu tyle stron przegadanych :)

    czekam na @ jak do soboty nie przyjdzie to sikne ;)

    a co do lekarzy- ja mialam chyba z 20, bo jak mnie tylko jakis wkurzyl, to do widzenia. przykro mi bardzo, ale nie pozwole sobie na chamstwo i brak szacunku. nie warto na takich tracic nerwow

    Storczyk31, Ylya, Margaret.Se, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    6qw2egz26qa1sdxe.png
    dqpr2n0a1z7kn1y4.png
  • evus Autorytet
    Postów: 491 1115

    Wysłany: 22 października 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej, jak robicie takie ladne serduszka w komentach pod wykresem?

    6qw2egz26qa1sdxe.png
    dqpr2n0a1z7kn1y4.png
  • pierwiastka Autorytet
    Postów: 2548 7510

    Wysłany: 22 października 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evus wrote:
    ej, jak robicie takie ladne serduszka w komentach pod wykresem?
    < 3 tylko spacji między znaczkami nie wstawiaj :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    jeżeli plan A nie wypali, alfabet ma jeszcze 25 liter ;)
  • evus Autorytet
    Postów: 491 1115

    Wysłany: 22 października 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaka ja zacofana jestem ;) dzieki <3

    Storczyk31, Margaret.Se, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    6qw2egz26qa1sdxe.png
    dqpr2n0a1z7kn1y4.png
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 22 października 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Dziewczyny kocham Was :*
    Dziekuje za wsparcie.
    A wczoraj wypilam cala butle wina sama i byl super sex, tylko ze jajko pewnie teraz jeszcze jest pijane :P

    Margaret, ja tez w pierwszym momencie pomyslalam ze nas juz olewaasz :P



    Nie wiem jak dziewczyny bo nie bede sie wypowiadac za nie ale jo tes Ciebie Ajlawiu :***
    KOtek nie ma za co dziekować odrobisz w polu :P
    To teraz po takim sexie powinien być mały Wolfik :D

    Jak mogłyście pomyslec ze o Was to pisałam, chyba musze przełożyc przez kolano i dupkę złoić :P

    Storczyk31, She Wolf, evus lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 22 października 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Nie wiem jak dziewczyny bo nie bede sie wypowiadac za nie ale jo tes Ciebie Ajlawiu :***
    KOtek nie ma za co dziekować odrobisz w polu :P
    To teraz po takim sexie powinien być mały Wolfik :D

    Jak mogłyście pomyslec ze o Was to pisałam, chyba musze przełożyc przez kolano i dupkę złoić :P


    Woof woof :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2015, 00:27

    nick nieaktualny, Storczyk31, evus, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • pierwiastka Autorytet
    Postów: 2548 7510

    Wysłany: 23 października 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde, @ nadal gdzieś zwiedza po drodze zamiast przyjść z wizytą :/
    no ale może czeka aż zamówienie przyjdzie bo od nowego cyklu chce ten inofem popijać a zamówienie w realizacji dopiero

    cześć i czołem dzierlatki ;D

    Storczyk31, MoBo, evus, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    jeżeli plan A nie wypali, alfabet ma jeszcze 25 liter ;)
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 23 października 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwiastka wrote:
    kurde, @ nadal gdzieś zwiedza po drodze zamiast przyjść z wizytą :/
    no ale może czeka aż zamówienie przyjdzie bo od nowego cyklu chce ten inofem popijać a zamówienie w realizacji dopiero

    cześć i czołem dzierlatki ;D

    A wez siknij, na tym forum sie @ nie gubia :P

    Storczyk31, evus, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • pierwiastka Autorytet
    Postów: 2548 7510

    Wysłany: 23 października 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, robiłam w 33dc chyba i nic z tego, ja tak czasem mam ze z tydzień se @ robi wczasy gdzieś indziej :P ja do poniedziałku nie znajdzie drogi te wtedy ją wywołam do exama jeszcze raz :D

    evus, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    jeżeli plan A nie wypali, alfabet ma jeszcze 25 liter ;)
  • evus Autorytet
    Postów: 491 1115

    Wysłany: 23 października 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm.. to moja @ najwyrazniej razem z Twoja na wczasy pojechaly :/

    Margaret.Se, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    6qw2egz26qa1sdxe.png
    dqpr2n0a1z7kn1y4.png
  • pierwiastka Autorytet
    Postów: 2548 7510

    Wysłany: 23 października 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evus wrote:
    hmm.. to moja @ najwyrazniej razem z Twoja na wczasy pojechaly :/
    fcale nie lubie :P
    niech juz przylezom maupy jedne

    evus, Storczyk31 lubią tę wiadomość

    jeżeli plan A nie wypali, alfabet ma jeszcze 25 liter ;)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć babki jestem na badaniach i jak czytam to nieźle buszujecie hihi na forum.

    MoBo, evus, Storczyk31 lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 23 października 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Storczyk31 wrote:
    Margaret, miśku, a jak Twoje czucie? Czy z kolanem lepiej? <3


    Dziękuje kochana <3 bo lepiej jest ale nadal boli i chodze jeszcze koslawo, prawie normalnie juz wchodze i schodze po schodach. Chcialabym juz normalnie funkcjonowac ehhh

    Znowu zapomnialam Bry dziewczeta :D

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie rowiesniczki! Podobnie jak Wy, staram sie z mezem o dzidziusia. Zanim zaczelismy starania, moj lekarz zapewnil mnie, ze wszystko jest w porzadku i zyczyl powodzenia. Zaczelam obserwowac siebie, mierze temperature, lykam kwas foliowy i witaminy. I tak juz trzy miesiace! Trace sily... A do tego dzisiejszy test negatywny mnie podlamal. Jak dlugo to jeszcze potrwa? Jak to jest lub bylo u Was?

    evus, Storczyk31, Dani lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 23 października 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    (A)lutka wrote:
    Witajcie rowiesniczki! Podobnie jak Wy, staram sie z mezem o dzidziusia. Zanim zaczelismy starania, moj lekarz zapewnil mnie, ze wszystko jest w porzadku i zyczyl powodzenia. Zaczelam obserwowac siebie, mierze temperature, lykam kwas foliowy i witaminy. I tak juz trzy miesiace! Trace sily... A do tego dzisiejszy test negatywny mnie podlamal. Jak dlugo to jeszcze potrwa? Jak to jest lub bylo u Was?


    Witamy :)

    Trzy miesiace i Ty sie zalamujesz? My po kilka lat sie staramy a w miedzy czasie uda sie zajsc to ronimy. Sama widzisz ze Twoja sytuacja to pikus przy nas :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2015, 10:53

    evus, Storczyk31 lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 23 października 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Alutka, 3 miesiace to nic, starania sa jak gra w totka, uda sie lub nie, tego nikt nie zagwarantuje. A po co robisz testy 6dpo? Zagniezdzenie moze nastapic nawet 12dpo, do tego 48 as sie zacznie wydzielac hcg juz daje 14 dni. Zaczekaj z testowaniem jeszcze tydzien, albo rob testy codziennie coby sie dobic psychicznie :P Taki zart ;) powodzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2015, 12:10

    MoBo, evus, Storczyk31, moremi lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 23 października 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    (A)lutka wrote:
    Witajcie rowiesniczki! Podobnie jak Wy, staram sie z mezem o dzidziusia. Zanim zaczelismy starania, moj lekarz zapewnil mnie, ze wszystko jest w porzadku i zyczyl powodzenia. Zaczelam obserwowac siebie, mierze temperature, lykam kwas foliowy i witaminy. I tak juz trzy miesiace! Trace sily... A do tego dzisiejszy test negatywny mnie podlamal. Jak dlugo to jeszcze potrwa? Jak to jest lub bylo u Was?

    Witaj alutka!
    W przyszlym sie uda!
    Ja zaskoczylam po roku, ale niestety dlugo to nie trwalo.

    evus lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    (A)lutka wrote:
    Witajcie rowiesniczki! Podobnie jak Wy, staram sie z mezem o dzidziusia. Zanim zaczelismy starania, moj lekarz zapewnil mnie, ze wszystko jest w porzadku i zyczyl powodzenia. Zaczelam obserwowac siebie, mierze temperature, lykam kwas foliowy i witaminy. I tak juz trzy miesiace! Trace sily... A do tego dzisiejszy test negatywny mnie podlamal. Jak dlugo to jeszcze potrwa? Jak to jest lub bylo u Was?
    Jakie badania hormonalne Masz zrobione?po 6mies starań należy zbadać faceta nasienie i dalej diagnozować kobietę.

    evus lubi tę wiadomość

‹‹ 335 336 337 338 339 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ