X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    O nie Suzii! Ale nie łamiemy się i walczymy dalej <3

    Peonia witamy ;)

    Ja właśnie też przegrywam walkę bo jutro przyjdzie wrednota. Szkoda bo czulam ze chce się zagniezdzic ale niestety niski progesteron. Lekarz juz od tego cyklu chciał mi dać coś na 2 fazę ale jeszcze chciałam naturalnie ale jednak potrzebuje doping.

    A pytanie czujecie jak się chce zagniezdzic?

    Akupunkturze dam jeszcze jeden miesiąc i wtedy coś napisze.
    ja nic nie czułam nigdy, ale z tego co dziewczyny pisały to wiekszosc nie ma zadnych objawow ze jest w ciazy. Lutke zawsze moze dobrac :)

    Suzi u mnie było teraz trochę oddechu i mi lepiej :) a faceci tak inaczej odczuwaja.

    Suzii lubi tę wiadomość

  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 3 lutego 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzii, ja jak byłam w ciąży (którą poroniłam) to miałam w 4 tyg. identyczne objawy, jakby mi się okres zbliżał, jeszcze plamiłam, więc byłam przekonana, że zaraz się wredota rozwinie. I teraz co miesiąc, mając objawy zbliżającego się okresu, łudzę się że może jednak się udało, a później rozczarowanie :(

    Absolutnie nie załamuj się, walczymy tu wszystkie ostro !!!!:)

    Suzii lubi tę wiadomość

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • panipsycholog;) Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 3 lutego 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej , w kwietniu kończe 36 lat i staram sie o pierwsze dziecko . Nie jest łatwo kiedy Twoje młodsze koleżanki juz dawno zostały matkami a ja nic... Długo czekałam na mojego M a teraz czekam na dziecko ...... Czy ja to wytrzymam ?

    MoBo lubi tę wiadomość

    panipsycholog;)
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 3 lutego 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wytrzymasz co innego Ci pozostaje

    MoBo, kapturnica lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 3 lutego 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipsycholog;) Witamy :)
    my codzien zadajemy sobie to pytanie a mianowicie czy to wytrzymamy?!

    Jakos, kiedys tak :)

    Z tym zagniezdzeniem to napisze jak sie juz uda :) bo mnie sie wydaje ze czuje jak sie probuje a meczy mnie tak ze 3 dni.
    Albo bede musiala jakiegos dobrego psychologa odwiedzic :)

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 3 lutego 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2dec1fae7bd7.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 13:53

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipsycholog;) wrote:
    hej , w kwietniu kończe 36 lat i staram sie o pierwsze dziecko . Nie jest łatwo kiedy Twoje młodsze koleżanki juz dawno zostały matkami a ja nic... Długo czekałam na mojego M a teraz czekam na dziecko ...... Czy ja to wytrzymam ?
    :D:D ja tez długo bo BYLI byli do"bani". Trzeba sie pocieszyc ze sie w ogole dobry trafił :) A masz jakies badania?

    A wytrzymac to i tak musimy bo nie ma innego wyjscia :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2015, 12:37

  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 3 lutego 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok walczymy Jot !!!!
    Kurde już teraz to mogłabym dostać @ żeby szybciej zacząć :)

    aszka lubi tę wiadomość

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 3 lutego 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panipsycholog ! wszystkie jesteśmy podejrzewam w bardzo podobnej sytuacji jeśli chodzi o otoczenie. W moim gronie, już praktycznie nie ma kobiet które by dzieci nie miały, ten krąg się zawęża i zawęża...plus pytania rodziny, i jakieś dziwne komentarze...

    No ale nie można tracić nadziei, trzeba wszystkich opcji spróbować !

    MoBo, aszka lubią tę wiadomość

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • panipsycholog;) Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 3 lutego 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no fakt , te pytania kiedy my ?..... nie każdy ma prostą linię życia i to też jest dobre. Uczymy się więcej doceniać :) .
    Robiłam te podstawowe hormonalne . Wszystkie są ok poza tsh , wynosi 2,95. To nie najlepiej dla przyszłych matek. Mój zrobił też badania nasienia, ogólne ok, czekamy na szczegółowe. Mój lekarz teraz proponuje mi badanie na drożność jajowodów.

    panipsycholog;)
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 3 lutego 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipsycholog;) wrote:
    no fakt , te pytania kiedy my ?..... nie każdy ma prostą linię życia i to też jest dobre. Uczymy się więcej doceniać :) .
    Robiłam te podstawowe hormonalne . Wszystkie są ok poza tsh , wynosi 2,95. To nie najlepiej dla przyszłych matek. Mój zrobił też badania nasienia, ogólne ok, czekamy na szczegółowe. Mój lekarz teraz proponuje mi badanie na drożność jajowodów.
    A nie próbował zbić tsh?

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipsycholog;) wrote:
    no fakt , te pytania kiedy my ?..... nie każdy ma prostą linię życia i to też jest dobre. Uczymy się więcej doceniać :) .
    Robiłam te podstawowe hormonalne . Wszystkie są ok poza tsh , wynosi 2,95. To nie najlepiej dla przyszłych matek. Mój zrobił też badania nasienia, ogólne ok, czekamy na szczegółowe. Mój lekarz teraz proponuje mi badanie na drożność jajowodów.
    droznosc to ok, trzeba zbadac, tsh mozesz zbijac -bedac na wizycie u endokrynologa.

    Jot u mnie to samo chociaz znam pary ktore maja dzieci z adopocji, ale sa szczesliwe :) chociaz o dziecko sie starali i 15 lat. U mnie na szczescie nikt nie porusza tego tematu bo powiedziałam, ze mam problemy ogolnie i nikt nic nie komentuje.

  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 4 lutego 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka, u mnie niby też nikt nie porusza, ale dziwnym trafem zawsze tematy w okół tego oscylują :)a może ja już jestem przewrażliwiona...

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jot u mnie dwie z pracy urodziły dzieci .... i tez mi sie wydaje ze reszta na mnie patrzy dziwnie, ale sadze że to złudzenie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!!!

    Dziękuję za przywitanie. Mam wyniki i tak jak myślałam, chyba to koniec.
    Wyniki wykonałam 3 dc
    FSH-6,74
    LH-3,13
    Prolaktyna- 16,36
    AMH- 0,52

    Jednym słowem kijowo. Na poprawę poszłam do fryzjera i zrobiłam sobie fryz, regulację brwi i paznokcie hybrydowe. Jest lekka załamanka.


    W pracy jestem jedyna która nie ma dzieci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 14:07

  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 4 lutego 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny
    Nieśmiało dołączę do grona starających się po 35+...(w marcu stuknie mi 39... masakra) Moje starania trwają 31 mies, jestem po badaniach, drożności już drugi cykl, M ma trochę marne wyniki nasienia ale od 2 tyg zażywa Proxeed.

    Peonia co do pracy, to wczoraj dowiedziałam się o 3 zaciążonych koleżankach echhhhh
    Cieszę się ich szczęściem, a jednocześnie ręce mi już opadają.


    Na szczęście rodzina jeszcze nie pyta, nie mówi a przynajmniej nic na głos.
    Pozdrawiam ciepło

    MoBo lubi tę wiadomość

    Eltasz
  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam od nowa , sama nie wiem cZy monitorować , to moja ostatnia szansa bo moj M wyjeżdża na 3 miechy ,nie miałam CLO czy myślicie zeby upomnieć sie ,czy tylko penegoll czy może mocniejszy bo nie czułam teraz pęknięcia :(. Czy wogole odpuścić i liczyć na farta? Tylko tak liczę klucze juz przeszło rok . Jestem totalnie zdezorientowana co mam robić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 16:09

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 4 lutego 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peonia, przede mną są te badania, które Ty właśnie zrobiłaś, strasznie się boje wyników, chyba dlatego to tak odwlekam w czasie, ale biorę się teraz do kupy i je w nowym cyklu zrobię, plus drożność.

    Eltasz, witamy Cię serdecznie :)

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zanim oddałam krew to trzy dni byłam przybita , potem łzy i dołek . Teraz no cóż jak widać rewelacji nie ma. Wyszłamw wynikami i odrazu podreptałam do fryzjera i kosmetyczki. Wiem, że są kijowe. wiedziałam,ze bedzie cieżko. Od przyszłego tygodnia monitoring.Potem wizyta.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peonia wrote:
    Witam!!!

    Dziękuję za przywitanie. Mam wyniki i tak jak myślałam, chyba to koniec.
    Wyniki wykonałam 3 dc
    FSH-6,74
    LH-3,13
    Prolaktyna- 16,36
    AMH- 0,52

    Jednym słowem kijowo. Na poprawę poszłam do fryzjera i zrobiłam sobie fryz, regulację brwi i paznokcie hybrydowe. Jest lekka załamanka.


    W pracy jestem jedyna która nie ma dzieci.
    Nie jest kijowo, AMH masz troche niskawe ale FSH nie jest tragiczne -na AMH lekarze polecaja suplementy DHEAS -na pewno masz szanse na invitro jak juz metody naturalne całkiem zawioda. Nie jest super ale wg mnie szansa jest, tym bardziej ze wiele dziewczyn zaszlo i przy niskiej rezerwie jajnikowej. A do tego FSH nie masz tragicznego, tragaiczne FSH to bys miala powyzej 16, takze glowa do gory :) Tyle ze jeszcze dodam probuj max 6 miesiecy jak nie to inseminacja lub invitro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 21:05

    MoBo lubi tę wiadomość

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ