X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Adelajda:* oby Twoje przeczucia się sprawdziły :) mam w planach testowanie w poniedziałek 14sty dpo. Jak nie dam rady wytrzymać to zrobie test w niedziele :).

    Adelajda, niestety nie podpowiem nic na pytania Twoje.Ja jedynie byłam trzy dni w szpitalu na profilu hormonalnym a Twoje badania to zapewne inna bajka

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W niedzielę pomyślę o Tobie ciepło :) Byłyby to Święta niezapomniane dla Ciebie.

    Adelajda
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak będą dwie kreseczki to na bank będą to najcudowniejsze Święta :)

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelajda widzę, że jesteś pewna że nie dotrwam do poniedziałku hehe. To 13sty dpo i mam nadzieję ze nie pechowa...wiem wiem już głupieje :D

    Adelajda lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe...działaj i pisz jakie masz piękniuchne dwie krechy!!!

    Adelajda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie badania i jeszcze zle, a @ za rogiem wiec wychodzi ze jeden cykl jeszcze czekam.

  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj, Aszka współczuję. Ach, czasami tak musi dawać życie po du... Ale najważniejsze, że można poprawić wyniki.
    Dobrej nocy.

    Adelajda
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka,trzymam kciuki bo musi byc dobrze.bądz dobrej myśli, inaczej byśmy już dawno wszystkie zwariowały

    Ja dzisiaj w podróży, koszmar jakiś jest mi tak niedobrze ze czuje scianki swojego żołądka i tak od 2 w nocy...wrrr
    aaa i jeszcze koszmarne bóle głowy

    Miłego dnia dziewczyny :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2015, 09:36

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se, nie chcę Cię nakręcać, choć oczywiście trzymam za Ciebie mocno kciuki!, ale ja w mojej ciąży (którą poroniłam niestety) też miałam koszmarne bóle głowy :). Mam nadzieję , że pod koniec tygodnia (jak nie wytrzymasz) lub na początku przyszłego(jak wytrzymasz) podzielisz się z nami cudowną wiadomością !:)

    Aszka, jakie Ty masz długie cykle ? (miałam wrażenie że idziemy równo).

    Adelajda mój gin mi robił usg zawsze po okresie, i tak mi kazał przychodzić na badanie.

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jot, Ty mnie nie strasz kochana.wczoraj mialam delikatny ból ale na wieczór i w nocy tragedia teraz ok jest. Ja czesto mam takie bóle głowy i wiem ze musze nafaszerować się szybko zeby nie nasilic bólu. Wczoraj się poświęcilam i tabletki nie brałam. Miałam tylko ibuprofen a jego lepiej nie brać,apap jest tylko dozwolony a takowego nie mialam niestety

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2015, 12:45

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se ja absolutnie Cię nie chciałam straszyć, wręcz przeciwnie, może te bóle choć uciążliwe dobrze wróżą :) Mi pomagał masaż głowy (też byłam twarda i nic nie łykałam). Koniecznie daj znać jak się sytuacja rozwija u Ciebie :)

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewoje :)
    Wróciłam z wizyty. Poprzednie wyniki w porządku, mąż musi popracować nad plemnikami, ale też nie jest źle. Miałam usg przez powłoki brzuszne i dostałam clo, choć nie wiem jaki w tym sens skoro nie miałam powtórzonego wymazu na ureaplzmę?!? W piątek kolejna wizyta, żeby kuknąć na jajcory, pęcherzyki.
    Tak bym chciała zwalczyć tę podłą bakterię!!!

    WESOŁYCH I NAPRAWDĘ DOBRYCH ŚWIĄT KOCHANE!!!

    Adelajda
  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelajda, ja też po wyjściu z gabinetu mam nagle dużo pytań :). Trzymam kciuki za Twoje jajeczka :)

    Ja Wam życzę koleżanki żeby te Święta były spokojne i przeminęły w szerokim uśmiechu :)

    Adelajda, aszka lubią tę wiadomość

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, taki dziś dzień, że mam w sobie WIELKĄ NADZIEJĘ. Życie jest wielką tajemnicą i myślę sobie, że u GÓRY, mają dla nas dobry plan - dziś bardzo w to wierzę.

    Jeszcze raz buziaki dla Was :) :)

    P.S.
    Odpadło mi dno od mojej babki wielkanocnej :):):) kompromitacja, bo to był gotowiec (proszek) z pudełka, lukier też lipa, więc mąż słodko zasugerował, żebym dziś lepiej szła się kąpać - to mi wyjdzie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2015, 21:53

    Jot, aszka lubią tę wiadomość

    Adelajda
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Zdrowych Pogodnych Świąt Wielkiej Nocy dla Wszystkich i każdej z osobna
    życzę.

    Adelajda lubi tę wiadomość

    Eltasz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny co poradzic mi lekarz mowi ze letrozol rozwalil mi organizm.

    Jot własnie ja biore luteine i mi przyspiesza, sadze ze za jakies 7 dni pewnie bedzie @ bo juz mam objawy bole brzucha a u mnie jest pms na dwa-tydzien przed @. Co prawda jeszcze lekarz kazał zrobic badanie w trakcie @ ale jest to watpliwe. Letrozol mi zdecydowanie wszystko przyspieszył. Teraz jezeli dostane za tydzien to bedzie z 26 dni.
    Margaretbierz leki, zycze aby glowka nie bolała :)
    Adelajdamoze sama powtorz to badanie? Aby jajcory urosły :D Na pewno plan maja. Ja mam takie podejście ze wszystko jest w zyciu ustalone, przeznaczone i na kazda przyjdzie pora. Miałam kilka takich przypadkow ktore to potwierdziły wiec poki co nie załamuje sie, bo wiem ze na wszystko jest czas. Jak teraz nie jest nam dane to znaczy ze to jeszcze nie teraz. Niech maz upiecze, jemu wyjdzie :D
    Eltasz wzajemnie :*

    Wszystkiego dobrego i wesołego :) witaj2.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2015, 10:54

    Adelajda lubi tę wiadomość

  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś piekę chleb...mąż pojechał po jeden bochenek AWARYJNY :) :)

    WESOŁEGO ALLELUJA !!!

    aszka lubi tę wiadomość

    Adelajda
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta :)
    dzisiaj pojawiło mi się plamienie wrrr mam nadzieje ze okres się nie pojawi ale tempa poszła w górę, więc jeszcze nadzieja jest. Głowa mnie dalej boli w róznym nasileniu ale tabletek nie biore, wypijam ogrom wody jednorazowo i ból słabnie.

    Jot, czytałam źe bóle w ciąży to jest norma przez hormony.

    Adelajda, musi być dobrze i tak jak mówi Aszka, każdy ma swoje przeznaczenie i na każdą z nas przyjdzie czas :) trzeba w to wierzyć.
    Adelajda uwielbiam buszowac w kuchni i domowe wypieki są najlepsze.Ja często bułeczki maślane piekę i te często nadziewam je nutellą moją ukochaną :D i budyniem, pychotka.

    Dziewczynki życzę Wam przede wszystkim Zdrowych Świąt Wielkanocnych, dużo miłości i spełnienia marzeń(czytaj zielonej kropeczki) :*

    aszka lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se, jak sytuacja ?

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jot, niestety test był negatywny:(...dwa dni temu miałam plamienie i spada mi temperatura :( więc czekam na okres...zastanawiają mnie moje mdłości,reszta objawów to może być przed okresem chociaż tak wcześnie nie miewałam,jeszcze z wyjątkiem bólu jajnika tak długo. Mdłości moje...hmm jak się pojawi okres to czas udać sie do gastrologa, moze cos z żołądkiem mam tylko dziwne że mdłości się aż tak wpasowały i nadzieję mi zrobiły :(
    Niestety Święta są .... trudno się nie domyślec ze bardzo smutne :(
    chce mi się tylko ryczeć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2015, 12:07

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ