X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Wiecie co dziewczyny, to ze ciazy nie bylo i @ przyszla nie znaczy, ze cos sie nie probowalo zagniezdzic i dawac objawy. Wszedzie pisza ze tylko 40% zarodkow zrobi to dokladnie a reszta zostanie wydalona.
    Ja wierze, ze to mozna czuc i tez wiem w ktorym z moich cykli cos sie chcialo wykluc ale sie nie udalo.
    Same przyznacie, ze w naszym wieku juz troche znamy swoje cialo i objawy na @. Ja moja wyczuwam na 2 dni przed i zawsze tak bylo i tez umieram przez pierwsze dwa dni.
    Teraz kazde odstepstwa od normy a zwlaszcza te pomiedzy 6-12 dc moga wskazywac na to, ze cos chce sie dziac. Oczywiscie nie mowie tu o biegunce bo dobra 'sraczke' moge tez miec po sliwkach i jest tez oczywiste, ze moze sie zdazyc przy spadajacym progesteronie (ja sie wtedy zawsze lepiej wyprozniam). Ale jak kogos mdli, zyga, ma napady zimna/ciepla, bulgotanie w brzuchu i jakby wnetrznosci byly z welny - co tez powoduje niezle 'purkanie', klucia, uczucie przeziebionego pecherza itp to mnie sie wadaje ze cos bylo na rzeczy!

    Kurcze te moje objawy... może cos w tym jest albo syndrom, mega mocnego że "CHCĘ". Dzisiaj tez mnie minimalnie mdli, jednak musze to sprawdzić u gastrologa

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam już siły, tak potwornie martwię się tą moją ureaplazmą... załamuję ręce, bo jak jej nie wyleczę to naprawdę klapa. W piątek dopiero badania, wyniki za pięć-siedem dni i znów się martwię. wszystko co możliwe czytam i leczą się dziewuchy miesiącami, a moje kuracje krótkie, raz trzy dni, raz dziesięć i oczywiście nie skuteczne. Jak powiedzieć lekarzowi,że leczenie wydaje mi się mizerne?

    Adelajda
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelajda, nie martw się na zapas kochana. Ja wiem że to łatwo się mówi, ale nic w tym momencie nie zrobisz.
    ...ogólnie mamy przesrane... życie
    mogłam kiedyś sobie zrobić dzidzię z byle kim ( tak w rodzinie gadali kiedyś ciągle kiedy jakiś ślub bo by się pobawili, dziecko...tak najlepiej wyjść za debila i mieć zje...ne życie) nie wyszłam za debila ale nie mam dziecka teraz. Mam cudownego faceta i teraz los powinien podsunąć mi tą szansę, prawda? :) liczę na to

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki nie miałam kiedy zrobić posiewu z szyjki macicy a w nast. czwartek 16-tego mam HSG. Wiecie ile się czeka na wynik posiewu??? w poniedziałek juz plamienia nie powinnam mieć, więc mogłabym zrobic ten posiew, ale nie wiem czy nie za późno...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 20:24

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm mam napisane z tyłu skierowania HSG że to ma byc badanie czystości pochwy. Skoro tak napisane to chyba wystarczy niż posiew z szyjki macicy, tak w necie wyczytałam

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se, ja czekałam 5 dni.

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dowiem się jutro, trudno będę musiała przełożyć HCG wrrrr jak zwykle wszystko pod górkę...

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Adelajda, nie martw się na zapas kochana. Ja wiem że to łatwo się mówi, ale nic w tym momencie nie zrobisz.
    ...ogólnie mamy przesrane... życie
    mogłam kiedyś sobie zrobić dzidzię z byle kim ( tak w rodzinie gadali kiedyś ciągle kiedy jakiś ślub bo by się pobawili, dziecko...tak najlepiej wyjść za debila i mieć zje...ne życie) nie wyszłam za debila ale nie mam dziecka teraz. Mam cudownego faceta i teraz los powinien podsunąć mi tą szansę, prawda? :) liczę na to
    moj byly tez był psychiczny, w sumie to moglam w swoim zyciu juz 4 krotnie wyjsc za maz, tyle ze bylabym juz po rozwodzie jak wiekszosc moich znajomych. W wieku 20 lat tez nie chciałam miec dziecka bo nie byłam gotowa, zreszta nie pasowało mi zamkniecie w domu, mam stabilna pozycje w pracy jestem cenionym ekspertem. Nie wyobrazam sobie siedzenia w domu i tylko w pieluchach. Roznie w zyciu bywa, facet moze umrzec/zostawic itd a kobieta zostaje sama i pozniej placz bo socjal. Nie mam dziecka, ale to nie koniec swiata, zawsze moglam zostac z 6 i jesc codziennie chleb z masłem jak u mnie taka kobitka na osiedlu, to dopiero wg mnie tragedia.

    Margaret.Se, Adelajda lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Dziewczynki nie miałam kiedy zrobić posiewu z szyjki macicy a w nast. czwartek 16-tego mam HSG. Wiecie ile się czeka na wynik posiewu??? w poniedziałek juz plamienia nie powinnam mieć, więc mogłabym zrobic ten posiew, ale nie wiem czy nie za późno...
    około 5 dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    hmm mam napisane z tyłu skierowania HSG że to ma byc badanie czystości pochwy. Skoro tak napisane to chyba wystarczy niż posiew z szyjki macicy, tak w necie wyczytałam
    starczy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelajda wrote:
    Nie mam już siły, tak potwornie martwię się tą moją ureaplazmą... załamuję ręce, bo jak jej nie wyleczę to naprawdę klapa. W piątek dopiero badania, wyniki za pięć-siedem dni i znów się martwię. wszystko co możliwe czytam i leczą się dziewuchy miesiącami, a moje kuracje krótkie, raz trzy dni, raz dziesięć i oczywiście nie skuteczne. Jak powiedzieć lekarzowi,że leczenie wydaje mi się mizerne?
    na bocianie tez byl taki temat, tam jak Ci pisalam furagina pomogla i antybiotyki. Ale dziewczyny sie leczyły i kilka lat.

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    około 5 dni.

    Dziękuje dziewczynki za odp. Jak dwie pisałyście że 5dni to wszedzie tyle się czeka na wynik :(czyli muszę przełożyć Hcg. Nie moglam wczesniej zrobić badania czystości bo nie było mnie w kraju.

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    moj byly tez był psychiczny, w sumie to moglam w swoim zyciu juz 4 krotnie wyjsc za maz, tyle ze bylabym juz po rozwodzie jak wiekszosc moich znajomych. W wieku 20 lat tez nie chciałam miec dziecka bo nie byłam gotowa, zreszta nie pasowało mi zamkniecie w domu, mam stabilna pozycje w pracy jestem cenionym ekspertem. Nie wyobrazam sobie siedzenia w domu i tylko w pieluchach. Roznie w zyciu bywa, facet moze umrzec/zostawic itd a kobieta zostaje sama i pozniej placz bo socjal. Nie mam dziecka, ale to nie koniec swiata, zawsze moglam zostac z 6 i jesc codziennie chleb z masłem jak u mnie taka kobitka na osiedlu, to dopiero wg mnie tragedia.

    Mam właśnie teź takie podejście bo liczy się też dla mnie moje szczęscie i dziecka w szczegolnosci. gdzie jest tragedia w domu to najbardziej dziecko wtedy cierpi. Ja tez nie bylam gotowa kiedys na dziecko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2015, 10:09

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak ta kobitka chodzi po osiedlu (oni maja mieszkanie socjalne od miasta) to mowie Wam tragedia. Dziurawe buty, byle jak ubrana, włosy tłuste te dzieci tez zaniedbane -codziennie widze ze kupuja tylko bułki itd. Z kolei tez jest jeszcze taka druga rodzina tez z 7 dzieci babka w ciazy chyba 8, facet taki zul i to samo, siedza i robia dzieci i ciagna od panstwa a te dzieci az żal patrzec. A sa jeszcze i inne sytuacje, np tez mam takich znajomych ze oni 2 lata temu w koncu zaczeli chciec dziecka, ona zaszła w ciaze i sie okazało ze to dziewczynka. Facet do konca ciazy jej wamawial ze lekarz zle widzial i ze to chlopak. Po urodzeniu oczywiscie dziewczynki facet w ogole sie dzieckiem nie zajmuje bo to nie chłopak. Ona ze wszystkim sama, wyladowała teraz w szpitalu bo nie dawała rady, praca, dziecko, a ona z tym sama. I widzicie tak to w zyciu bywa...ze dziecko wszystkiego nie załatwia...

  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se, jakbyś w tym tygodniu zrobiła badania, to byś miała wyniki spokojnie na 16. Ja oprócz czystości pochwy musiałam mieć zrobione badania z krwi na Chlamydie Trachomatis IgG i IgM, oraz Myceoplasma i Ureoplasma z wymazu z szyjki.

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelajda, może zapytaj lekarza, jaki ma plan badań ? żeby Ci przedstawił w perspektywie czasu, krok po kroku jak zamierza poradzić sobie z Twoim problemem.
    Nie wiem jak wygląda u Ciebie leczenie, ale to co piszesz, budzi moje wątpliwości co do tego czy jest jakiś ciąg logiczny w postępowaniu z Twoją bakterią, czy też działa "dorywczo" bez żadnej wizji kompleksowego leczenia.

    Adelajda lubi tę wiadomość

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    U mnie jak ta kobitka chodzi po osiedlu (oni maja mieszkanie socjalne od miasta) to mowie Wam tragedia. Dziurawe buty, byle jak ubrana, włosy tłuste te dzieci tez zaniedbane -codziennie widze ze kupuja tylko bułki itd. Z kolei tez jest jeszcze taka druga rodzina tez z 7 dzieci babka w ciazy chyba 8, facet taki zul i to samo, siedza i robia dzieci i ciagna od panstwa a te dzieci az żal patrzec. A sa jeszcze i inne sytuacje, np tez mam takich znajomych ze oni 2 lata temu w koncu zaczeli chciec dziecka, ona zaszła w ciaze i sie okazało ze to dziewczynka. Facet do konca ciazy jej wamawial ze lekarz zle widzial i ze to chlopak. Po urodzeniu oczywiscie dziewczynki facet w ogole sie dzieckiem nie zajmuje bo to nie chłopak. Ona ze wszystkim sama, wyladowała teraz w szpitalu bo nie dawała rady, praca, dziecko, a ona z tym sama. I widzicie tak to w zyciu bywa...ze dziecko wszystkiego nie załatwia...

    Właśnie dziecko powinno być szczęściem a nie w nieszczęściu żyć swoim i innych

    aszka lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jot wrote:
    Margaret.Se, jakbyś w tym tygodniu zrobiła badania, to byś miała wyniki spokojnie na 16. Ja oprócz czystości pochwy musiałam mieć zrobione badania z krwi na Chlamydie Trachomatis IgG i IgM, oraz Myceoplasma i Ureoplasma z wymazu z szyjki.

    Kochana, ja się dzisiaj "zapisałam" tzn mam przyjść do swojej ginekolog z samego rana i może uda mi się dostać rezerwowy numerek. Pielęgniarka powiedziała że wynik z czystości pochwy na drugi dzień będę miała. Może uda mi się mieć z głowy to HSG, byłoby super. Ja mam podane ze tylko czystość pochwy do badania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2015, 13:11

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Adelajda, nie martw się na zapas kochana. Ja wiem że to łatwo się mówi, ale nic w tym momencie nie zrobisz.
    ...ogólnie mamy przesrane... życie
    mogłam kiedyś sobie zrobić dzidzię z byle kim ( tak w rodzinie gadali kiedyś ciągle kiedy jakiś ślub bo by się pobawili, dziecko...tak najlepiej wyjść za debila i mieć zje...ne życie) nie wyszłam za debila ale nie mam dziecka teraz. Mam cudownego faceta i teraz los powinien podsunąć mi tą szansę, prawda? :) liczę na to


    Mnie tez przyprawia o dreszcze niektore patologiczne rodziny i mam na koncu mysli zawsze 'czemu oni a nie my'.
    Ja akurat przeszlam przez rozwod wiec wiem o co wam chodzi, mimo ze nie byl psychiczny.
    Jedno jest pewne to czekanie ksztalci z nas wlasnie doskonale przyszle matki, ktore docenia, poswieca serce i czas dziecku :)


    aszka, Margaret.Se, Adelajda, Eltasz lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretoby sie szybko udało.

    Ja nie wiem kiedy sie mam zapisac do gina bo nie wiem kiedy dostane @ myslalam zeby w nastepnym tygodniu ale jak nie bedzie moze dostane dopiero za jeszcze tydzien. Mam nadzieje ze w razie czego mnie przyjma.

‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ