X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 1 maja 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pieczeniu muffinow, gotowaniu curry, myciu lazienki (prawie szczoteczka do zebow), solarium (nie wiem co mnie tknelo skoro ja w calym zyciu bylam moze z 15 razy) i kapieli moge powiedziec, ze mi przeszla zlosc......uffffff

    Moj kochany chlop postara sie przesunac wyjazdy :)

    Sni sie to o czym instensywnie myslisz, np. ja tej nocy dusilam szefa mojego partnera i przeprowadzalam sie do mamusi z tej mojej zlosci :)

    aszka, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka nowy cykl nowe nadzieje :) Mnie już brzuch tak boli jak na @ a ja mam wizyte w srode takze nawet jak dzis dostane to sie zmieszcze :) w terminie ze stymulacja , ocywiscie jak badania beda ok. W srode rano ide na badania bede miec okolo 16 i na wizyte lece od razu. Wyniki bede miec online wiec pojade z pracy to zobacze w komorce co i jak :)

    MoBo dobra wiadomosc!!! To tylko sie starac :D


    Lore moze to tez znak na trojaczki :)

    milka1, MoBo, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 1 maja 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    A ja sie wlasnie dowiedzialam, ze mojego wysylaja na delegacje maj - czerwiec i zgadnijcie kiedy, no k*** oba terminy najprawdopodobniej w owulke!

    I jak tu nie puscic stresa?

    Wspólczuje MoBo ale jak tak miałam przez wiekszośc naszego zwiazku, od listopada dopiero jesteśmy nierozłaczni

    U mnie stres tez pewnie daje sie we znaki i pewnie tez jest to problem ogromny. Tez zaczełam miec od jakiegos czasu problemu ze spuchnieta powieka, zeczzerwieniona i łuszcząca się skóra, pewnie od nerwów...ehhhh
    Jak az tak nerwy blokuja to nie mam szansy na zajscie bo mój organizm to kłęb wielki nerwów. co zrobić ehhh :(

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 1 maja 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Eltasz, szkoda, kurcze, no ja czekam na @ nadal, ma nadejść jutro lub sobota, a ja czuję, że zaraz przyjdzie :-( także też marne szanse, że stanę za Jot :-(

    Stres niestety nam nie sprzyja, a u mnie myślenie o potomstwie odzwierciedla się ostatnio w snach. Od trzech nocy mam następujące sny:
    Pierwszy - zrobiłam test i wyszły trzy kreski (nowe standardy wyznaczam:-)) testy trzykreskowe - cokolwiek miałyby znaczyć , chyba pierwsza testowa, druga to możesz być ale nie musisz i dopiero trzecia potwierdzająca haha)
    Sen drugi - śniła mi się kurteczka niemowlęca różowa z kapturem
    Sen dzisiejszej nocy - na korytarzu usłyszałam głosy, do sąsiada przyszli jego synowie, i jedyne co zobaczyłam przez wizjer to jeden miał taki malutki różowy plecaczek dziewczęcy.

    I o to przykład jak starania o dziecko działają na moją psychikę!!!!
    Jak nie wyluzuje i nie przestanę myśleć to się to źle dla mnie skończy, ot co!

    Nic, czekam dalej na @

    Miłego dnia dziewczyny!


    dzisiaj mi się śniło, ze miałam isc na impreze ale stwierdziłam, ze nie moge bo dym tytoniowy mmi bedzzie szkodził i nie napije sie alkoholu bo może jestem w tej ciązy i przezywałam hahhaha
    ze 2miesiace temu sniło mi się ze widziałam na łóżku złozony szlafrok a potem ten sam miałam na sobie i były jakby w brzuchu wielkie kieszenie i tam wkładałam ze 20 resorakow hahahha przeczytałam w senniku że szlafrok to powiekszenie rodziny i te resoraki to wiadomo ze chlopchyk. Ostatni cykl miałam taki ze wszystkie objawy i pomyslałam sobie że jednak sie udało a tu dupa. za duzo tego stresu od stycznia to juz mega mega i nadal sie nie kończa wrrrr

    aszka lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 1 maja 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    MoBo - Masakra ja bym sie nieźle wk...
    Eltasz - witaj w klubie, właśnie dostałam plamień, także w sobotę mi puści!

    Aszka - pozbywaj się konkurencji, co za jędza jakaś, i jak powyzej do Eltasz komentarz, u mnie kresek nie będzie, bo właśnie zaczęły się plamienia! DUPA! Tak czułam, że dzisiaj coś już się zacznie, od rana jak mnie głowa zaczęła boleć.

    Nic to, na mnie jeszcze nie przyszła kolej... (wszystko przez Margaret, bo sobie kolejkę zaklepała :-)))

    miłego wieczoru dziewczyny :-)

    Milka przykro mi kochana :*

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 1 maja 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:

    Nic to, na mnie jeszcze nie przyszła kolej... (wszystko przez Margaret, bo sobie kolejkę zaklepała :-)))

    Hehehe a jak kolejka to kolejka i rzecz świeta :D



    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 1 maja 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Po pieczeniu muffinow, gotowaniu curry, myciu lazienki (prawie szczoteczka do zebow), solarium (nie wiem co mnie tknelo skoro ja w calym zyciu bylam moze z 15 razy) i kapieli moge powiedziec, ze mi przeszla zlosc......uffffff

    Moj kochany chlop postara sie przesunac wyjazdy :)

    Sni sie to o czym instensywnie myslisz, np. ja tej nocy dusilam szefa mojego partnera i przeprowadzalam sie do mamusi z tej mojej zlosci :)


    OOO to super, oby sie udało te cholerne wyjazdy poprzesuwac! :)

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie w koncu ciesze ze u mnie sie cos moze ruszy na plus :)

    Resoraki to na bank na chłopca :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2015, 19:23

    MoBo lubi tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 1 maja 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    A ja sie w koncu ciesze ze u mnie sie cos moze ruszy na plus :)

    Resoraki to na bank na chłopca :D

    Aszka super :) dobrych wyników i jedziesz!

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 1 maja 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    A ja sie w koncu ciesze ze u mnie sie cos moze ruszy na plus :)

    Resoraki to na bank na chłopca :D

    Właśnie jedziesz maleńka :D
    Nio chłopak jak w morde strzelił ;) ale czy będzie to sie okaże :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2015, 20:22

    aszka lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczełąm wiecej czytac w necie o invitro, jednak sadze ze IUI ma malusi %...

  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 2 maja 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest szansa że ins. się uda - w końcu statystyki nie biorą się znikąd - bądź dobrej myśli :) Są dziewczyny, którym udaje się za pierwszym razem...może to będziesz właśnie TY. Działaj, działaj, a my tu trzymamy kciuki :) Przecież Jot nie może być sama :):)
    Buziaki.

    MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

    Adelajda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wole sie nie nastawiac,jednak coraz wiecej dziewczyn ma _ w statach w temacie IUI, teraz to juz spadlo do jakis pewnie 10% szok. Tyle ze "odbebnimy to" dla swietego spokoju ze wyprobowalismy wszystko co mozliwe.

  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 2 maja 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro poczytam o naprotechnologii, może to jest wyjście? Już sama nie wiem, gubię się w tym wszystkim.

    Adelajda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelajda wrote:
    Jutro poczytam o naprotechnologii, może to jest wyjście? Już sama nie wiem, gubię się w tym wszystkim.
    dla mnie napro to nic innego niz monitoring cyklu. Ja to mialam przez pol roku, tempki, sluz itd, tyle ze u mnie sluzu nie bylo itd. A kasa leci na to.

    moremi lubi tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 2 maja 2015, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczełam mieć bóle miesiączkowe a od wczoraj ciagnie mnie w szyjce. Bóle sa delitatne ale pewnie zaczatki @ chybaaaaa :( mam na 10maja termin, zobaczymy hmmm

    Adelajda lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie za szybko na bóle miesiączkowe? Chyba, że tak masz zawsze, to współczuję.
    Ja zdycham dzisiaj strasznie przez swój @
    piękna pogoda, a ja w łóżku... ech...

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 3 maja 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie nie miewam tak.Ja mam bole @ delikatne i tak dzien dwa dni przed a potem dopiero mega bole w pierwszy dzien @ lub tez i w drugi.
    Bidulka meczysz sie ale co zrobic ehhh
    U mnie tez piekna pogoda i tez leze bo tylko tak najlepiem moge odpoczac po pracy

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 3 maja 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zeszlym miesiacu mialam troche wyzsza temp ale skoki mialam 4 i 8 dnia i spadki tak samo. Bol miesiaczkowy tez pojawil sie wczesniej, czyli za 6dni dostane zapewne okres. Z wiekem niestety wszystko sie zmienia i widocznie u mnie po 40tce wszystko inaczej zaczyna dzialac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2015, 14:01

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Ja zaczełam mieć bóle miesiączkowe a od wczoraj ciagnie mnie w szyjce. Bóle sa delitatne ale pewnie zaczatki @ chybaaaaa :( mam na 10maja termin, zobaczymy hmmm
    biedna to lez :) i wypoczywaj :)

    milka1 lubi tę wiadomość

‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ