Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Tratatata

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry
    O masz
    Paszczak wstała poszła i dziecko zrobiła. Jakie tempo!

    a ja dalej czekam
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b2929be866bb.jpg

    efcia, ComeToMeBaby, kapturnica, paszczakin, moremi, satori, BISCA, Magdala, sandra80, nick nieaktualny, slash lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :-)
    Paszczaku super, juz zaciskam kciuki <3
    a ty Reni też zaraz bedziesz, jeszcze chwila, jeszcze momencik :-)

    Biszkopciku <3

    Jastra tez mam nerwa bez powodu, hm... przesilenie wiosenne ;D


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2016, 09:15

    paszczakin, beates, moremi, satori, BISCA, sandra80 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sie witam sie.
    Musze stanowczo wymienic garderobe na jakas bardziej jasna. Na czarnych ubraniach strasznie pyl budowlany sie odznacza.
    Slonce jest. Sroda minie tydzien minie.

    beates, moremi, satori, efcia, BISCA, anna maria, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry, ja za to... A nie wiem co napisać...

    Sandra, fajny taki mały ludzik, no nie? :-)
    Paszczu, to ty już w cionży!
    Reni, to może chociaż jakieś seksy, czy co?

    No i Biszkopt - powodzenia! Trzymam kciuki za ciasteczko <3

    kapturnica, satori, efcia, BISCA, anna maria, sandra80 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra dobra

    efcia lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak byc to nie bedzie

    Udalo sie! Przeprowadzilismy sie w ubiegly czwartek. Wprawdzie na czesciowy plac budowy, no ale zawsze. Na noc owijamy sie folia malarska i spimy do pierwszego uderzenia mlotka za sciana. Obita emaliowana wanna, plytki polozone "tak jak u pana w domu", pyl miedzy zebami i w kawie. Ale kurtyzana na swoim!
    Prosze, nie proscie na razie o zdjecia - na wszystkich dom przypomina oboz syryjskich uchodzcow.

    Teraz to zglos, Boze przenajswietszy...

    paszczakin, Aasiula, Magdala, Reni, gretka, moremi, ComeToMeBaby, satori, nick nieaktualny, efcia, anna maria, sandra80, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sroda minie tydzien minie. ☺

    I love it!

    Dobry.
    Na szczęście swieci słońce.

    Zaczyna sie. Maly zapomnial kija do krykietu i o iecalam, że mu dowioze a szef samochod zabrał bez pytania. No musze popierniczac z tym kijem do szkoly. A to az za rzeką. :-/

    Simba, moremi, ComeToMeBaby, satori, efcia, anna maria, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie rozumiem dlaczego mod go wycięła
    Wystarczyło Ku**e wyciąć
    tym bardziej, że ja go wcześnie zgłosiłam do zmiany na kurkę, więc było widać, ze jest zgłoszony

    SImba poproś admina o wytłumaczenie, bo to niesprawiedliwe

    moremi, kapturnica, ComeToMeBaby, satori, nick nieaktualny, efcia, BISCA lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    nie rozumiem dlaczego mod go wycięła
    Wystarczyło Ku**e wyciąć
    tym bardziej, że ja go wcześnie zgłosiłam do zmiany na kurkę, więc było widać, ze jest zgłoszony

    SImba poproś admina o wytłumaczenie, bo to niesprawiedliwe
    Prosze Paaaani, a admin sie na mnie uwzial!!!

    moremi, kapturnica, satori, nick nieaktualny, efcia, BISCA lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Sroda minie tydzien minie. ☺

    I love it!

    Dobry.
    Na szczęście swieci słońce.

    Zaczyna sie. Maly zapomnial kija do krykietu i o iecalam, że mu dowioze a szef samochod zabrał bez pytania. No musze popierniczac z tym kijem do szkoly. A to az za rzeką. :-/
    Szef samochod zabral bez pytania :) Co za czasy, ja nie wiem!!!

    moremi, satori, nick nieaktualny, efcia, Magdala, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :-)
    pozdrowienia znad morza :-) a tak naprawdę z ujścia Wisły Martwej :-D
    wczoraj mieliśmy spotkanie z sekcją trójmiejską, a w poniedziałek z Małgosią. Uwielbiam Was dziewczyny :-)
    co to za ch...ytre moderowanie? przecież każdy głupi potrafi cały tekst wyciąć :-P

    Simba, kapturnica, ComeToMeBaby, Aasiula, satori, nick nieaktualny, efcia, beates, anna maria, iwcia77, BISCA, paszczakin, nick nieaktualny, Mega, megan8 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    to nie admin
    To niemozliwe? Ktos mnie nie lubi? O.o

    Aasiula, satori, nick nieaktualny, efcia, iwcia77, BISCA, moremi, kapturnica, nick nieaktualny, gretka lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • satori Autorytet
    Postów: 353 2138

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry kobitki :)

    Biszkopt <3
    Paszcza kciuki
    zdrówka chorującym i każdemu według potrzeb

    U mnie narasta lekka histeria przed amnio, staram się nie czytać, ale wicie rozumicie, nie da się.
    Tyle z tego czytania, że się właśnie dogadałam, że mi pobiorą próbkę na fish'a i za jeszcze nie wiem ile pierwsze wyniki dotyczące podstawowych trisomii będę miała po 5 dniach a reszta po ok 4 tygodniach. Jest szansa, że dotrwam we względnym zdrowiu psychicznym.

    efcia, Simba, nick nieaktualny, anna maria, Magdala, iwcia77, BISCA, paszczakin, moremi, beates, kapturnica, nick nieaktualny, gretka, Luna76 lubią tę wiadomość

  • satori Autorytet
    Postów: 353 2138

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    nie rozumiem dlaczego mod go wycięła
    Wystarczyło Ku**e wyciąć
    tym bardziej, że ja go wcześnie zgłosiłam do zmiany na kurkę, więc było widać, ze jest zgłoszony

    SImba poproś admina o wytłumaczenie, bo to niesprawiedliwe

    Aż poszłam moją panią lekkich obyczajów oblukać i tam tez do goła wycięte ;)
    Do goła nomen omen ;)
    Ale jak wtedy pisałam - mam to w dupie i to głębokiej :D

    efcia, Simba, nick nieaktualny, iwcia77, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Satori musi być dobrze, no musi <3

    satori lubi tę wiadomość

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    satori wrote:
    Aż poszłam moją panią lekkich obyczajów oblukać i tam tez do goła wycięte ;)
    Do goła nomen omen ;)
    Ale jak wtedy pisałam - mam to w dupie i to głębokiej :D

    spoko został cytat
    ale nie powiem gdzie, niech szukają ;D

    nick nieaktualny, iwcia77, moremi, satori, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Szef samochod zabral bez pytania :) Co za czasy, ja nie wiem!!!

    I ma za swoje. ☺
    Zabral samochod, bo pojechal na dwudniowy meeting i odczyty jakies biznesowe w luksusowym hotelu za miastem spa i te sprawy.
    Dojechal na miejsce, zdziwiony, ze pusto jakoś a on zawsze się spóźnia. ..Okazało się, że to jutro.
    Hehehehe.

    kapturnica, BISCA, moremi, Simba, satori, efcia, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry u mnie cieplo ,slonecznie i przyjemnie :-)milego dnia

    iwcia77, kapturnica, BISCA, satori, efcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    satori wrote:
    Bry kobitki :)

    Biszkopt <3
    Paszcza kciuki
    zdrówka chorującym i każdemu według potrzeb

    U mnie narasta lekka histeria przed amnio, staram się nie czytać, ale wicie rozumicie, nie da się.
    Tyle z tego czytania, że się właśnie dogadałam, że mi pobiorą próbkę na fish'a i za jeszcze nie wiem ile pierwsze wyniki dotyczące podstawowych trisomii będę miała po 5 dniach a reszta po ok 4 tygodniach. Jest szansa, że dotrwam we względnym zdrowiu psychicznym.

    ale boisz sie samego badania czy bardziej wyniku?

    satori lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Satori rozumiem Twoj strach.Ale dziec napewno jest zdrowy.I badanie Cie uspokoi

    iwcia77, BISCA, nick nieaktualny, satori, efcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ