X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Ewlona Autorytet
    Postów: 333 459

    Wysłany: 24 czerwca, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gremlin wrote:
    Dzięki kochana🥰.
    Wiem że AZ to mniejsze koszty.
    A w której klinice jeśli można wiedzieć ?
    I teraz czy jeszcze przed uruchomieniem programu?
    Myślę też o Angelius Provita w Katowicach .
    Tego tematu jeszcze nie przeszłam tu na forum …
    Była lub jest tam któraś z Was?
    Macierzyństwo. Było to przed programem. Ale teraz ok może się zwiększy zapotrzebowanie ale też dużo par ma problem z podejściem do az wiec jeśli będzie boom to wg mnie później jak pary zostaną postawione pod ściana.

    2 iui ❌
    2 ivf ❌
  • Gremlin Koleżanka
    Postów: 49 25

    Wysłany: 24 czerwca, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona900 wrote:
    Gremlin mi też w Gamecie powiedzieli że dobór zarodka to oczekiwanie do 3 miesięcy a znaleźli po 4 dniach bo oboje z mężem mamy Arh+ i takie same cechy fenotypowe łatwe do dopasowania. Więc zależy jakie Wy macie. I gdzieś mi mignęło chyba jak pisałaś że Invicta kaze Ci się wstrzymać z badaniami?
    Ogólnie ważność badań zakaźnych wynosi 6 miesięcy w klinikach a Invicta sobie wymyslila swoje zasady i u nich te badania są ważne tylko 3 miesiące więc pewnie dlatego 😕🙄
    Ja chciałam te wszystkie badania po poronieniu zrobić.
    Bo nic nie mam a trochę tego jest. I wolałabym szybko . Mi Czechy nic nie kazały badać. Oprócz dwóch hormonów gdzie jeden był zły i się impreza o trzy miesiące e przesunęły.
    Jak się nie uda to pogłębienie diagnostyki.
    No i się udało.
    Niestety na krótko . Przy pogłębionej mogłoby na dłużej.
    Niestety wpadłam tam za 5 dwunasta.
    Niepotrzebnie szczególnie tych droższych badań wolałabym nie robić ale wolę zrobić więcej niż mniej żeby się udało. Może wystarczyła by heparyna czy acard.
    Niektórzy profilaktycznie w Polsce dużo leków dają.
    Najlepiej to jechać do Czech jak się ma komplet badań.
    Ja i mój partner mamy 0Rh+. To chyba też popularne.
    Pamiętam że Ty jesteś wysoka. Ja też choć mniejsza.
    W Czechach moja dawczyni miała 178 cm, Chciałabym żeby z figury była do mnie podobna. Fenotypowo jesteśmy z partnerem podobni tylko on trochę grubszy.
    Ty masz chyba córeczkę?
    Podobna do Was jest?
    1

    Ona900 lubi tę wiadomość

  • Gremlin Koleżanka
    Postów: 49 25

    Wysłany: 24 czerwca, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewlona wrote:
    Macierzyństwo. Było to przed programem. Ale teraz ok może się zwiększy zapotrzebowanie ale też dużo par ma problem z podejściem do az wiec jeśli będzie boom to wg mnie później jak pary zostaną postawione pod ściana.
    Dzięki za ten trop.
    A jak będzie dużo in vitro to może być też więcej zarodków do adopcji.
    Choć nie koniecznie .

  • Gremlin Koleżanka
    Postów: 49 25

    Wysłany: 24 czerwca, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W banku Invicta z dawczyniami dopasowało mi tylko jedną dawczynię i to nie do końca bo włosy chyba inne miała. Inne propozycje były 3 . Wszystkie super niskie najwyższą miała 154 cm.
    Ja mam dokładnie 20 cm więcej.
    Średnio dopasowane 🤔
    Także byłam rozczarowana .To też do ceny za KD z transferem raczej na minus.

  • Gremlin Koleżanka
    Postów: 49 25

    Wysłany: 24 czerwca, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Hej jestem u nich w Angeliusie w Katowicach. Na zarodek czekałam 3 tygodnie. Będę podchodziła do adopcji zarodka właśnie w Angeliusie. Póki co bez dofinansowania. Na początku kazali zapłacić 1200 zł zaliczki. Trzeba dopłacić za transfer, embroglue i nacięcie otoczki 2800zl. Razem wychodzi 4000 zł. Jeśli mi się nie uda to myślę, że skorzystam z dofinansowania u nich. To będzie mój drugi transfer z adopcji zarodka. Pierwszy w klinice Bocian. Niestety nie był udany transfer. Teraz czekam na wynik biopsji endometrium. I jak dobrze pójdzie to transfer w lipcu lub ewentualnie sierpniu.
    Dzięki za info 🥰To bardzo zachecajaco brzmi 😊

  • Ewa3bit Autorytet
    Postów: 1779 3244

    Wysłany: 24 czerwca, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gremlin wrote:
    A w której Gamecie byłaś/ jesteś?
    Twój nick bardzo dobrze kojarzę ale to mi chyba umknęło….
    Zresztą głównie pod kątem jednak AZ w Reptofit czytałam.
    Łódź dla mnie taka sama daleka jak Warszawa.
    Ale jako miasto bardzo lubię. Tak przy okazji może jak wyluzuję może być miło. Zagłębie się jutro w ten temat, może też szybko znajdzie się termin na rozmowę kwalifikacyjną w Gamecie.
    Jakbym nie wylądowała w szpitalu to we wtorek miałam się zastanowić nad lekarzem w Gamecie bo w poniedziałek do mnie z Gamety dzwonili.
    We środę zadzwonili z Invicta.
    No to zostawiłam temat.
    Ale chyba opłaca się grać na dwa a może i trzy fronty.
    Finansowo szczególnie.
    Dzięki za wszelkie typy☺️.

    Byłam w Gamecie w Gdyni 🙂
    Patrząc na to, że czas gra dla Ciebie dużą rolę, to na Twoim miejscu próbowałabym przynajmniej w dwóch klinikach. Ja też tak zrobiłam - miałam zarezerwowany zarodek w Reprofit, w międzyczasie robiłam badania, które zlecili a jednocześnie kontynuowałam poszukiwania zarodka przez Gametę. Jak znaleźli zarodek to postanowiłam spróbować kolejny raz w Pl.

    Invicta
    2 x IUI 👎

    Gameta
    3 x IVF ➡️ 5 transferów (4 x blastka 4.1.1 + 1 x blastka 4.2.2) ➡️1 cb, 1 poronienie w 9tc 💔
    3 x AZ w Pl - nieudane 😔

    01.03.2023 - Transfer AZ - 4.1.1 Pl

    8 dpt - beta 99,33 mlU/ml, prog 27,60 ng/ml
    10 dpt - beta 162,60 mlU/ml, prog 25,21 ng/ml
    14 dpt - beta: 842 mlU/ml, prog 21,10 ng/ml,TSH 2,12, FT3 3,09, FT4 1,39
    14 dpt - jest pęcherzyk 👍
    26 dpt - beta 16050 mlU/ml, prog 24,28 ng/ml

    6t4d (30 dpt) - jest 💓 CRL 0,59 cm
    10t3d - CRL 3,41 cm
    12t3d - CRL 6,63 cm, prenatalne ok
    14t5d - 100g maluszka
    19t3d - 220g, dziewczynka 👧
    21t5d - 419g, połówkowe ok
    23t5d - 560g dziewczynki
    28t4d - 1260g dziewczynki
    30t3d - 1423g, prenatalne ok
    41+0 - 3460 g, 58 cm szczęścia 👧 💗

    age.png
  • Gremlin Koleżanka
    Postów: 49 25

    Wysłany: 24 czerwca, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Hej ja się umówiłam do lekarza bo miałam wodniaka jajowodu. I na wizycie doktor proponował adopcje komórki bo nasienie było dobre. Ale z mężem nie mamy tyle kasy i zdecydowaliśmy się na adopcje zarodka. Potem w domu wypełniliśmy dokumenty i zawieźliśmy. I czekaliśmy na kontakt z klinika. W międzyczasie zaklipsowali mi wodniaka jajowodu podczas laparoskopii, przy okazji zrobili histeroskopie i drożność jajowodów. Wszystko było na NFZ. Potem zrobiłam be ready i biopsje. Obecnie czekam na wynik biopsji endometrium. Zadzwoń tam do nich i dopytaj co i jak. Może się załapiesz na dofinansowanie.
    Na wizytę do lekarza czekałam około 3 tygodni.
    Kochana na dofinansowanie nie ma szans. Mam prawie 49 lat. W tamtym tygodniu poronienie po Aż w Reptofit w 7/8 tygodniu. Ale opcja bez dofinansowania też dobrze wygląda.

  • Ona900 Autorytet
    Postów: 1049 1632

    Wysłany: 24 czerwca, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gremlin wrote:
    Ja chciałam te wszystkie badania po poronieniu zrobić.
    Bo nic nie mam a trochę tego jest. I wolałabym szybko . Mi Czechy nic nie kazały badać. Oprócz dwóch hormonów gdzie jeden był zły i się impreza o trzy miesiące e przesunęły.
    Jak się nie uda to pogłębienie diagnostyki.
    No i się udało.
    Niestety na krótko . Przy pogłębionej mogłoby na dłużej.
    Niestety wpadłam tam za 5 dwunasta.
    Niepotrzebnie szczególnie tych droższych badań wolałabym nie robić ale wolę zrobić więcej niż mniej żeby się udało. Może wystarczyła by heparyna czy acard.
    Niektórzy profilaktycznie w Polsce dużo leków dają.
    Najlepiej to jechać do Czech jak się ma komplet badań.
    Ja i mój partner mamy 0Rh+. To chyba też popularne.
    Pamiętam że Ty jesteś wysoka. Ja też choć mniejsza.
    W Czechach moja dawczyni miała 178 cm, Chciałabym żeby z figury była do mnie podobna. Fenotypowo jesteśmy z partnerem podobni tylko on trochę grubszy.
    Ty masz chyba córeczkę?
    Podobna do Was jest?
    1

    Ja mam 177 cm a mąż 183cm
    Oboje brązowe włosy, niebieskie oczy i trochę przy kości 😅
    Tak mamy córeczkę. Na początku moja mama i teściowa mówiły że do męża podobna. Potem teściowa mówiła że czysta ja a teraz że do mojej mamy podobna 😂🤣
    Moim zdaniem jest podobna do męża. Jak była malutka to nawet trochę podobna do męża bratanicy i później nawet niektóre miny podobne robila 😅
    Córcia narazie ma jasne włoski i piękne niebieskie oczyska 😍 a na tym zależało mi najbardziej bo w obu rodzinach wszyscy mamy niebieskie oczy tylko moja mama jedyna ma zielone.
    Ciekawe jak będzie ze wzrostem bo urodziła się 49 cm 😅
    Jak ktoś nie wie o AZ to i tak będzie się doszukiwal podobieństwa bo wszyscy tak robią 😉

    Aga1979, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    12 lat starań
    🙋‍♀️90r
    🙋‍♂️83r
    Niedrozne jajowody
    Hashimoto
    Słaba jakość 🥚
    1 IVF 2019 - 0 zarodkow
    2 IVF 2022 - 1 ❄️ 4.2.2 beta 0
    Decyzja o AZ - ❄️ 3.2.2 transfer 1.02.23 ☺️
    7dpt - beta 42,20
    9dpt - beta 86,70
    12dpt - beta 204
    14dpt - beta 467
    16dpt - beta 962
    19dpt - beta 2467
    23dpt - beta 7174
    26dpt - ❤
    Prenatalne - 6,43 cm człowieczka 🥰
    Córcia 💗👶💗
    Połówkowe 339g 🥰
    27.06 601 gram 👶
    17.08 1594 gramy 👶
    31.08 1946 gram 👶
    14.09 2487 gram 👶
    28.09 2864 gramy 👶
    4.10 3152 gramy 👶
    16.10.2023 Oliwia 3240g 49cm 💗
    age.png
  • Gremlin Koleżanka
    Postów: 49 25

    Wysłany: 24 czerwca, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona900 wrote:
    Ja mam 177 cm a mąż 183cm
    Oboje brązowe włosy, niebieskie oczy i trochę przy kości 😅
    Tak mamy córeczkę. Na początku moja mama i teściowa mówiły że do męża podobna. Potem teściowa mówiła że czysta ja a teraz że do mojej mamy podobna 😂🤣
    Moim zdaniem jest podobna do męża. Jak była malutka to nawet trochę podobna do męża bratanicy i później nawet niektóre miny podobne robila 😅
    Córcia narazie ma jasne włoski i piękne niebieskie oczyska 😍 a na tym zależało mi najbardziej bo w obu rodzinach wszyscy mamy niebieskie oczy tylko moja mama jedyna ma zielone.
    Ciekawe jak będzie ze wzrostem bo urodziła się 49 cm 😅
    Jak ktoś nie wie o AZ to i tak będzie się doszukiwal podobieństwa bo wszyscy tak robią 😉
    No ja akurat wzrost mam po dziadku.
    Mój brat miał ( niestety nie żyje) niebieskie oczy.
    Mama zielone, ojciec piwne.
    Znam wiele dzieci z żadnej adopcji a mają inne oczy niż rodzice
    Ja bym chciała najbardziej córeczkę bardziej do mnie podobną niż do partnera. Kolor włosów i oczu nie jest aż tak istotny bo sama byłam średnią blondynką a teraz jestem naturalną szatynką choć rozjaśnianą na blond.
    Czytałam tu na forum i na stronie którejś klinik że coś się jednak od tej matki która urodzi przejmuje.
    Mam nadzieję że będę mogła z autopsji zanegować lub potwierdzić.😉

  • Sas Autorytet
    Postów: 1689 1307

    Wysłany: 24 czerwca, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Hej dziewczyny 😉 Wracam do Was po 3miesiecznej przerwie. Jakiś czas temu wspominalam tutaj, że niedługo wracam do walki. W międzyczasie zaliczyłam wizytę u dr Sydora, zrobiłam test be ready, cytologię, ureoplasme, biocenoze, usg piersi i tarczycy. TSH wynik z dzisiaj 0,406. Jestem od kwietnia na sztucznej menopauzie i do tego transferu podchodzę na immunoglobulinach + accofil i encorton. Od jutra zaczynam brać estrofem do transferu. Mam nadzieje, ze lipiec to będzie mój szczęśliwy miesiąc ❤️
    Trzymam kciuki !!!@@ Pamietam twoj nick. Powodzenia.

    ZAJĄCZEK94 lubi tę wiadomość

  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1312 1149

    Wysłany: 24 czerwca, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Hej dziewczyny 😉 Wracam do Was po 3miesiecznej przerwie. Jakiś czas temu wspominalam tutaj, że niedługo wracam do walki. W międzyczasie zaliczyłam wizytę u dr Sydora, zrobiłam test be ready, cytologię, ureoplasme, biocenoze, usg piersi i tarczycy. TSH wynik z dzisiaj 0,406. Jestem od kwietnia na sztucznej menopauzie i do tego transferu podchodzę na immunoglobulinach + accofil i encorton. Od jutra zaczynam brać estrofem do transferu. Mam nadzieje, ze lipiec to będzie mój szczęśliwy miesiąc ❤️

    Kochana u mnie estrofem wpadł dzisiaj. Może będziemy razem transferować :)

    Sas, ZAJĄCZEK94, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 40lat
    Cienkie endometrium
    Mięśniak ( w niczym nie przeszkadza?)
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx

    👦38 lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Maj 2021- I wizyta w klinice NOVUM
    Lipiec 2021 -biopsja - pojedyncze plemniki
    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    luty 2023 rozpoczęcie stymulacji- decyzja o dawcy
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5
  • Sas Autorytet
    Postów: 1689 1307

    Wysłany: 24 czerwca, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gremlin wrote:
    W banku Invicta z dawczyniami dopasowało mi tylko jedną dawczynię i to nie do końca bo włosy chyba inne miała. Inne propozycje były 3 . Wszystkie super niskie najwyższą miała 154 cm.
    Ja mam dokładnie 20 cm więcej.
    Średnio dopasowane 🤔
    Także byłam rozczarowana .To też do ceny za KD z transferem raczej na minus.
    Ja na twoim miejscu bym umawiala.sie na wizyte do lekarza i jechala porozmawiac osobiscie jikt przez telefon nie powie ci konkretow. Nie wiadomo kto dzwoni czy powaznie podchodzi do sprawy a moze konkurencja wypytuje ? Tym bardziej ze chetnych klientow jest tak duzo ze dlaczego ktos mialby przez telefon zawracac sobie glowe. I jak zalezy ci na czasie to wzielabym dobrego ale normalnego lekarza na ktorego na wizyta czeka sie tydzien czy dwa bo ci wszyscy profesorowie celebryci niby najlepsi to w moim odczuciu sredni maja czas na leczenie ludzi.
    Ja leczylam sie w rzgowie w gameci i wiem ze jak sie pozna lekarza i lekarz ciebie to duzo szybciej wszystko idzie na poczatku zawsze jest dystans. a z AZ nikt Tobie nie powie ze znajda w tydzien zarodek kazdy lekarz sie asekuruje i mowi dluzszy czas a w praniu wychodzi inaczej.

  • Gremlin Koleżanka
    Postów: 49 25

    Wysłany: 24 czerwca, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Ja na twoim miejscu bym umawiala.sie na wizyte do lekarza i jechala porozmawiac osobiscie jikt przez telefon nie powie ci konkretow. Nie wiadomo kto dzwoni czy powaznie podchodzi do sprawy a moze konkurencja wypytuje ? Tym bardziej ze chetnych klientow jest tak duzo ze dlaczego ktos mialby przez telefon zawracac sobie glowe. I jak zalezy ci na czasie to wzielabym dobrego ale normalnego lekarza na ktorego na wizyta czeka sie tydzien czy dwa bo ci wszyscy profesorowie celebryci niby najlepsi to w moim odczuciu sredni maja czas na leczenie ludzi.
    Ja leczylam sie w rzgowie w gameci i wiem ze jak sie pozna lekarza i lekarz ciebie to duzo szybciej wszystko idzie na poczatku zawsze jest dystans. a z AZ nikt Tobie nie powie ze znajda w tydzien zarodek kazdy lekarz sie asekuruje i mowi dluzszy czas a w praniu wychodzi inaczej.
    A u którego lekarza konkretnie byłaś bo ja się do Łodzi też umówić chcę.
    Do Kunickiego do Invicty tez raczej pojadę.. Mam termin 11 lipca.On przyjmuje też poza kliniką. Raczej nie jest celebrytą , Też tu na forum dobre opinie ma. Jakoś tak sympatię z samego zdjęcia wzbudził. 1000 zł za wizytę też nie bierze. Podobno lekarz z powołania.

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 24 czerwca, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gremlin wrote:
    Pisałam parę dni temu że mam umówioną wizytę w Inviccie Warszawa u dr Kunickiego. Na temacie o KD któraś z dziewczyn napisała że w Invicccie nie masz w zasadzie lekarza prowadzącego tylko który akurat jest dostępny 😩.
    Wiecie coś na ten temat. Bo tak mi się to jakoś nie podoba.
    Że komunikacja będzie zła i wigilię. Poza tym dr jakoś bardzo moje zaufanie wzbudził nie tylko po przeczytaniu opinii ale już z samej aparycji z
    I teraz to nie wiem.
    Bo koszty przy KD są ogromne.
    Myślę Że z 30000 zł wyjdzie .
    A w Reptofit AZ to za przebadany zarodek 2760 € w sumie wyszło. Szkoda że mnie bardziej nie zabezpieczyli profilaktycznie . Ale cały czas miałam wszystko konsultowane przez jedną lekarkę , Rakošową.
    Macie wiedzę na ten temat jak to faktycznie jest w Inviccie?
    Bo jak mnie tak będą przerzucać między różnymi lekarzami to średnio 🤨.
    Te zarodki to standardowo też nie badane są.
    Czyli dodatkowy koszt.
    U mnie nasienie i tak będzie od dawcy więc AZ jak najbardziej miałoby sens tylko obawiam się że okres oczekiwania może być dłuższy.
    I tu nie ma gwarancji blastocysty jak w Czechach.
    Choć zarodek pewno można przebadać .
    Wstępnie jest zaznaczone KD ale muszę chyba dopytać konkretniej .
    Jeszcze każą mu czekać z badaniami . Tu od Was dostałam typy, sama też dużo czytałam i wiem które badania mogłabym już robić bo poronienie jest wskazaniem.
    Nie chciałabym marnować czasu bo mam go naprawdę mało .
    Koszty też nie są obojętne .
    Niestety Reptofi t odpada z racji wieku. W moim przypadku akurat o połowę tańszy 😩.
    Niestety nie natrafiłam nigdzie na AZ na Słowacji .
    Tam 1500 € za nieprzebadany zarodek który można przebadać ( chyba około 1000€).
    Zarodki i nasienie jak w Czechach od młodych zdrowych dawców .
    Poszukam info na niemieckich stronach na temat Słowacji.
    Może jakieś Austriaczki tam jeździły.
    Gyncentrum w Koszycach ma stronę też po polsku.
    Ale opinie średnie 🤨.
    Reptofit Martin ma super opinie ale niestety tylko po angielsku i słowacku.
    Ja teraz słabo ale oni też średnio. To chyba tylko słowacki zostaje.

    Byłam już trochę uspokojona. Że może się uda w Polsce.
    Ten wpis o zmianach lekarzy znowu mnie rozwalił…I koszt przynajmniej podwójny.
    Ale na konsultację się wybieram tak czy tak .
    Ja miałam AŻ z Invicty Gdańsk,na zarodek czekaliśmy z tego co pamiętam około dwa dni, fenotypy u mnie i u męża dopasowane. Koszt 8800 zł plus 550 zł embrioglue. Lekarza miałam swojego prowadzącego ale raz byłam u innego bo mój akurat w ten dzień nie miał dyżuru a ja musiałam dopasować sobie pracę z lotem z Norwegi do Gdańska .

  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 2258 2454

    Wysłany: 24 czerwca, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka84 wrote:
    Kochana u mnie estrofem wpadł dzisiaj. Może będziemy razem transferować :)
    Ooo ale super 😁

    Anka84 lubi tę wiadomość

    Starania od 2021 roku.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    I transfer AZ (Reprofit Ostrava) 03.2024 Beta <2,30 (encorton + accofil)
    II transfer AZ (Reprofit Ostrava) 12.07.2024 (immunoglobuliny, encorton, accofil)
    7dpt - beta 78, próg 22,78 ng/ml.
    10dpt - beta 411,80, próg 24,40 ng/ml.
    13dpt - beta 1757,80, próg 20,57 ng/ml.
    15dpt - beta 3373,65, I USG - jest pęcherzyk ciążowy 3,7mm (IP - plamienia).
    21dpt - II USG (plamienia - krwiaczki) - jest pęcherzyk żółtkowy z zarodkiem 🥰
    25dpt - III USG (plamienia) - jest ❤️
    7+5 - CRL 1,58 cm🥰
    9+2 - próg 46,97 ng/ml beta 213368,80.
    I prenatalne (11+6) USG ok, preeklampsja 1:39, hipotrofia 1:276 🙄
    12+1- CRL 6 cm, 167 ud/min, szyjka 4 cm 😊
    Wg PGT-a - dziewczynka (Amelka) 🥰

    preg.png
  • Ona900 Autorytet
    Postów: 1049 1632

    Wysłany: 24 czerwca, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Ja miałam AŻ z Invicty Gdańsk,na zarodek czekaliśmy z tego co pamiętam około dwa dni, fenotypy u mnie i u męża dopasowane. Koszt 8800 zł plus 550 zł embrioglue. Lekarza miałam swojego prowadzącego ale raz byłam u innego bo mój akurat w ten dzień nie miał dyżuru a ja musiałam dopasować sobie pracę z lotem z Norwegi do Gdańska .

    Kto Cię prowadził w Gdańsku?

    12 lat starań
    🙋‍♀️90r
    🙋‍♂️83r
    Niedrozne jajowody
    Hashimoto
    Słaba jakość 🥚
    1 IVF 2019 - 0 zarodkow
    2 IVF 2022 - 1 ❄️ 4.2.2 beta 0
    Decyzja o AZ - ❄️ 3.2.2 transfer 1.02.23 ☺️
    7dpt - beta 42,20
    9dpt - beta 86,70
    12dpt - beta 204
    14dpt - beta 467
    16dpt - beta 962
    19dpt - beta 2467
    23dpt - beta 7174
    26dpt - ❤
    Prenatalne - 6,43 cm człowieczka 🥰
    Córcia 💗👶💗
    Połówkowe 339g 🥰
    27.06 601 gram 👶
    17.08 1594 gramy 👶
    31.08 1946 gram 👶
    14.09 2487 gram 👶
    28.09 2864 gramy 👶
    4.10 3152 gramy 👶
    16.10.2023 Oliwia 3240g 49cm 💗
    age.png
  • Gremlin Koleżanka
    Postów: 49 25

    Wysłany: 24 czerwca, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Ja miałam AŻ z Invicty Gdańsk,na zarodek czekaliśmy z tego co pamiętam około dwa dni, fenotypy u mnie i u męża dopasowane. Koszt 8800 zł plus 550 zł embrioglue. Lekarza miałam swojego prowadzącego ale raz byłam u innego bo mój akurat w ten dzień nie miał dyżuru a ja musiałam dopasować sobie pracę z lotem z Norwegi do Gdańska .
    Akurat u Ciebie jeszcze z innej, czeskiej perspektywy pamietam że byłaś w gdańskiej Inviccie.
    To podobno najlepsza.
    Ja akurat mogłabym się pewno do lekarza dopasować .
    Ale chyba faktycznie najlepiej zgłosić się do paru klinik i czekać na zarodek.
    Rozumiem że i mama i Junior czują się świetnie .
    Mogłam przeoczyć jak ma na imię 🙄. Jeśli już wybrane jest.
    .Samych cudownych wspólnych dni Wam życzę 😘

    Aga1979 lubi tę wiadomość

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 24 czerwca, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona900 wrote:
    Kto Cię prowadził w Gdańsku?[/QUOTE
    Włodzimierz Sieg, niby bardzo dobry lekarz ale gbur, zawsze odpowiadał że wedlog procedury, przepisywał bardzo duże ilości leków, Luteina bleee

    Sas lubi tę wiadomość

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 25 czerwca, 03:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gremlin wrote:
    Akurat u Ciebie jeszcze z innej, czeskiej perspektywy pamietam że byłaś w gdańskiej Inviccie.
    To podobno najlepsza.
    Ja akurat mogłabym się pewno do lekarza dopasować .
    Ale chyba faktycznie najlepiej zgłosić się do paru klinik i czekać na zarodek.
    Rozumiem że i mama i Junior czują się świetnie .
    Mogłam przeoczyć jak ma na imię 🙄. Jeśli już wybrane jest.
    .Samych cudownych wspólnych dni Wam życzę 😘
    Mama jak na razie w miarę się czuję, kroczę boli i mam nadzieję że szybko przestanie boleć a mały je , kupa i śpi 😂 Na razie stanęliśmy na imieniu Stas ale mamy mały dylemat bo w Norwegi nie wymawiają ,,ś,, i może być problem w przedszkolu i później w szkole, jeśli nie Stas to Olivier 😁
    Invicta Gdańsk tak jak pisałam wcześniej wybraliśmy bo miała duży procent udanych transferów, a dla mnie było bez różnicy czy polecę do Gdańska czy do innego miasta. Na pewno się cenią bo w innych klinikach jest taniej.

  • Ona900 Autorytet
    Postów: 1049 1632

    Wysłany: 25 czerwca, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Ona900 wrote:
    Kto Cię prowadził w Gdańsku?[/QUOTE
    Włodzimierz Sieg, niby bardzo dobry lekarz ale gbur, zawsze odpowiadał że wedlog procedury, przepisywał bardzo duże ilości leków, Luteina bleee

    Sieg robił mi punkcję. No faktycznie taki gburowaty 🥴
    Mnie prowadził Adam Stencel i 2 razy byłam u Hajdusianka

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    12 lat starań
    🙋‍♀️90r
    🙋‍♂️83r
    Niedrozne jajowody
    Hashimoto
    Słaba jakość 🥚
    1 IVF 2019 - 0 zarodkow
    2 IVF 2022 - 1 ❄️ 4.2.2 beta 0
    Decyzja o AZ - ❄️ 3.2.2 transfer 1.02.23 ☺️
    7dpt - beta 42,20
    9dpt - beta 86,70
    12dpt - beta 204
    14dpt - beta 467
    16dpt - beta 962
    19dpt - beta 2467
    23dpt - beta 7174
    26dpt - ❤
    Prenatalne - 6,43 cm człowieczka 🥰
    Córcia 💗👶💗
    Połówkowe 339g 🥰
    27.06 601 gram 👶
    17.08 1594 gramy 👶
    31.08 1946 gram 👶
    14.09 2487 gram 👶
    28.09 2864 gramy 👶
    4.10 3152 gramy 👶
    16.10.2023 Oliwia 3240g 49cm 💗
    age.png
‹‹ 1338 1339 1340 1341 1342 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ