X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Anika1983 Autorytet
    Postów: 337 236

    Wysłany: 24 czerwca, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gremlin po co pakujesz się w kd?

    Spróbuj az.

  • Gremlin Koleżanka
    Postów: 49 25

    Wysłany: 24 czerwca, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna1212 wrote:
    En Wu no to cieszę się bardzo niech przystojniak zdrowo rośnie!!!!
    Aga1979 teraz już z górki bobo na świecie i powoli dojdziesz do siebie 🤗oby te bóle szybko minęły.

    Jutro mam wizytę w invimedzie zobaczmy co tam wyjdzie niby już człowiek to przerabial ale i tak jakiś stres jest czy nas zakwalifikuja i czy będą zarodki dla nas ech... Zobaczmy

    Gremlin ja bym na twoim miejscu zastanowiła się nad Az a nie nad KD skoro i tak będziecie korzystać z nasienia dawcy bo koszty ogromne i nie masz żadnej gwarancji Zarodków tak rozumiem?
    Cały czas myślałam o AZ. Tylko w przypadku Czech to zupełnie inna historia.
    Nie wiem czy się doczekam na ten zarodek. Nie jest przebadany.
    Nie wiem czy można przebadać.
    Pochadzą od leczących się par.
    W Czechach od młodych zdrowych przebadany.
    Miałam najlepszy z możliwych do transferu( 5AA)
    No chyba muszę jeszcze dopytać.
    Zaczynałam temat z AZ.
    Po drodze to wynikło.
    Invicta przy Kd i 6 komórkach od dawczyni daje gwarancję 1 blastocysty..
    Może być więcej.
    Na zarodek podobno ( tak mają na stronie) oczekiwanie 6- 12 mc.
    Nie mam czasu , poza tym psychicznie tego nie wytrzymam.
    Opcję AZ i tak miałam na rozmowie kwalifikacyjnej albo w klinice poruszyć.
    Niestety takiej opcji jak w Czechach u nas nie ma.
    Nie przegrzebie całego forum pod tym kątem ale za Wasze historie i wszelkie typy będę bardzo wdzięczna.
    Bo po chwilowym optymizmie znowu dopadł mnie pesymizm i panika 😩 Do tego z oczekiwaniem na zarodka może być chwilowo gorzej ze względu na dofinansowania.
    No ja akurat ciągle mam pecha.
    Szczęście trwało niestety krótko🥲

  • Gremlin Koleżanka
    Postów: 49 25

    Wysłany: 24 czerwca, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1983 wrote:
    Gremlin po co pakujesz się w kd?

    Spróbuj az.
    W czeskiej formie od razu.
    Niestety prawnie nie mogę już.
    Wiem że niektórym w Polsce się udało.
    Może powinnam poczekać do konsultacji.
    Ten czas oczekiwania mnie odstrasza…
    Chyba że oficjalnie tak podają a realnie jest szybciej
    Szkoda że jutro nie mam tej kobsultacj.
    Pewno powinnam się jeszcze w innej klinice umówić .
    Myślę o Gamecie Rzgów konkretnie🤔.
    Tam trzeba się do konkretnego lekarza umówić .
    Nie wiem którego.
    O Prof . Radwanie to słyszałam ale przekonana nie jestem .
    Wiele razy mi się przewinęło nazwisko dr. Banach -Strużyckiej . Tylka pozytywy.
    Naprawdę nie wiem co robić 😩

  • Sas Autorytet
    Postów: 1689 1307

    Wysłany: 24 czerwca, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gremlin wrote:
    W czeskiej formie od razu.
    Niestety prawnie nie mogę już.
    Wiem że niektórym w Polsce się udało.
    Może powinnam poczekać do konsultacji.
    Ten czas oczekiwania mnie odstrasza…
    Chyba że oficjalnie tak podają a realnie jest szybciej
    Szkoda że jutro nie mam tej kobsultacj.
    Pewno powinnam się jeszcze w innej klinice umówić .
    Myślę o Gamecie Rzgów konkretnie🤔.
    Tam trzeba się do konkretnego lekarza umówić .
    Nie wiem którego.
    O Prof . Radwanie to słyszałam ale przekonana nie jestem .
    Wiele razy mi się przewinęło nazwisko dr. Banach -Strużyckiej . Tylka pozytywy.
    Naprawdę nie wiem co robić 😩
    Radwana odrazu sobie odpusc to jest wlasciciel. Przyjmuje ale on nie ma czasu na pacjentow wczesniej czy pozniej odsyla do innego lekarza po za tym ida wakacje a w tamtym roku byl miesiac na urlopie.
    W Rzgowie masz duzo dobrych lekarzy Połac. Struzycka, kostrzewa oni sa na miejscu codziennie i przejmuja sie pacjentami.

  • Virginia Autorytet
    Postów: 1474 1766

    Wysłany: 24 czerwca, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gremlin - tez mysle, ze AZ ma wiecej sensu. Jak i tak musicie uzywac dawcy nasienia, to bez sensu ponosic dodatkowe koszty jak przy AZ masz juz "gotowy" zarodek.

    Poszukaj kliniki gdzie terminy sa dosyc szybkie, bo u Ciebie to jednak ma najwieksze znaczenie. Jednoczesnie tez mozesz przeciez miec konsultacje w kilku miejscach, zapisac sie na listy oczekujacych i potem isc tam gdzie zarodek znajdzie sie pierwszy. Oczekiwanie na zarodek moze byc rozny.

    Co do lekarza, to jak dziewczyny pisza, wybierasz prowadzacego, ale jak przyjdzie juz do samych przygotowan i transferu to i tak czesto masz kontakt akurat z takim lekarzem, ktory ma dyzur.

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1474 1766

    Wysłany: 24 czerwca, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Historii z porodowek lepiej nie sluchac :P Ja sie "smieje", ze niby w tym naturalnym procesie nie ma nic naturalnego :P co kobieta to historia i inne przezycia. I to widze, ze za granica wcale nie jest lepiej.

    Ja po pierwszym traumatycznym dla mnie porodzie tez sie staram nie myslec jak to bedzie w tym drugim... Na razie jestem juz na koncowce. Od czasu do czasu mam skurcze przepowiadajace, ale nic sie nie rozkreca. Czekamy

    Sas, Aga1979 lubią tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • Gremlin Koleżanka
    Postów: 49 25

    Wysłany: 24 czerwca, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Gremlin - tez mysle, ze AZ ma wiecej sensu. Jak i tak musicie uzywac dawcy nasienia, to bez sensu ponosic dodatkowe koszty jak przy AZ masz juz "gotowy" zarodek.

    Poszukaj kliniki gdzie terminy sa dosyc szybkie, bo u Ciebie to jednak ma najwieksze znaczenie. Jednoczesnie tez mozesz przeciez miec konsultacje w kilku miejscach, zapisac sie na listy oczekujacych i potem isc tam gdzie zarodek znajdzie sie pierwszy. Oczekiwanie na zarodek moze byc rozny.

    Co do lekarza, to jak dziewczyny pisza, wybierasz prowadzacego, ale jak przyjdzie juz do samych przygotowan i transferu to i tak czesto masz kontakt akurat z takim lekarzem, ktory ma dyzur.
    Dzięki🥰.
    Pogadam jeszcze z Gametą.
    I w Inviccie konkretnie dopytam o czas oczekiwania na zarodek.

    Virginia lubi tę wiadomość

  • Gremlin Koleżanka
    Postów: 49 25

    Wysłany: 24 czerwca, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Czytsm twoj post i wiem z wlasnego doswiadczenia ze im czlowiek bardziej chce i kombinuje to mniej to wszystko sie udaje. Nie wiem czy warszawa to dobry wybor raz ze tam mnostwo ludzi z tego miasta i okolicznych miescin mam wrazenie ze drogo to jeszcze po tym co mowisz maja klienta w dupie bo jest tak duzo chetnych ze moga wybierac w klientach.
    Wcale Kd nie bedzie szybciej niz AZ musze znalezc dawce jajeczek dopasowac pozniej nasienie z tego co wiem to wszystkie kliniki w PL KD biora z hiszpani bo w PL malo ktp oddaje i sa jajeczka niepewne. Wiec to sie wydluza w czasie pozniej trzeba je zaplodnic i znow czekac i tez nie masz pewnosci ze uzyskasz zdrowy zarodek ze wogole go uzyskasz.
    Wiec chyba z AZ jest szybciej i taniej a loteria jest wszedzie tak mi sie wydaje. Przy tym poronieniu tez nie doszukiwalabym sie koniecznie przyczyn w tobie moze po prostu zarodek nie dal rady a moze wiek ktory niestety nie dziala na nasza korzysc. Takze czasu za duzo nie ma poszlabym w AZ i probowala do skutku do poki czas pozwoli. Takie jest moje zdanie. Pamietam ze jestes z poludnia polski to moze gameta w rzgowie maja dobrych lekarzy i nie ma tam poniewierki miedzy lekarzami.
    A i jeszcze jedno mam wrazenie ze jak sie jest klientem jednej kliniki to inaczej traktuja pacjenta ten proces trwa ale lekarz cie pozna i traktuje powaznie. A jak sie tylko rozmawia przez telefon albo skacze po kli ikach to chyba ci lekarze tez inaczej podchodza do pacjenta.
    Właśnie to mnie zmartwiło . Ale akurat dr Kunicki to podobno z każdej strony bardzo dobry lekarz w klinice , . jeśli nie najlepszy..
    Dzięki za wszystkie rady.
    Szkoda że wcześniej nie próbowałam skorzystać.
    Ale czasu nie cofnę ☹️

  • Anika1983 Autorytet
    Postów: 337 236

    Wysłany: 24 czerwca, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gremlin jeden zarodek z az to kilka tysięcy? Jeden gwarantowany zarodek z kd to piszesz że 30 tyś?
    Odpowiedź nasuwa się sama.

    Jest teraz oblężenie bo dofinansowanie Ale myślę na az z dofinansowanie chyba mniejsze?

    Jednak az to już przekroczenie granicy na maksa do której ja też doszłam.

    Wiek u nas z az to 50?

  • Gremlin Koleżanka
    Postów: 49 25

    Wysłany: 24 czerwca, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1983 wrote:
    Gremlin jeden zarodek z az to kilka tysięcy? Jeden gwarantowany zarodek z kd to piszesz że 30 tyś?
    Odpowiedź nasuwa się sama.

    Jest teraz oblężenie bo dofinansowanie Ale myślę na az z dofinansowanie chyba mniejsze?

    Jednak az to już przekroczenie granicy na maksa do której ja też doszłam.

    Wiek u nas z az to 50?
    W Polsce prawnie nie ograniczony.
    Wewnętrznie kliniki niektóre mają swoje regulacje ( np. Invimed jak Czechy do 49) w Inviccie pacjentki po 50 tce podobno nie rzadkość.

  • Ewlona Autorytet
    Postów: 333 459

    Wysłany: 24 czerwca, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gremlin, ja czekałam na dopasowanie zarodka 3 dni także te terminy nie zawsze muszą być odległe, plus przebadany się trafił. Tak jak piszą dziewczyny nie szłabym w ak i nasienie. Zapłacisz jak za diamenty a możesz mieć 1 zarodek.

    Virginia, Anika1983 lubią tę wiadomość

    2 iui ❌
    2 ivf ❌
  • Gremlin Koleżanka
    Postów: 49 25

    Wysłany: 24 czerwca, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewlona wrote:
    Gremlin, ja czekałam na dopasowanie zarodka 3 dni także te terminy nie zawsze muszą być odległe, plus przebadany się trafił. Tak jak piszą dziewczyny nie szłabym w ak i nasienie. Zapłacisz jak za diamenty a możesz mieć 1 zarodek.
    Dzięki kochana🥰.
    Wiem że AZ to mniejsze koszty.
    A w której klinice jeśli można wiedzieć ?
    I teraz czy jeszcze przed uruchomieniem programu?
    Myślę też o Angelius Provita w Katowicach .
    Tego tematu jeszcze nie przeszłam tu na forum …
    Była lub jest tam któraś z Was?

  • Ewa3bit Autorytet
    Postów: 1779 3244

    Wysłany: 24 czerwca, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gremlin, faktycznie niefortunnie złożyło się, że zapotrzebowanie na AZ może być teraz większe ze względu na dofinansowanie ale trzeba być dobrej myśli. Dobór AZ i czas oczekiwania zależy głównie od Waszych grup krwi i cech fenotypowych. My na pierwszy zarodek z AZ czekaliśmy w Gamecie Gdynia 3 miesiące, drugi był szybko bo od tej samej pary. Na trzeci czekaliśmy 1 m-c, czwarty był od tej samej pary co trzeci, więc też info było szybko. U nas na dłuższym czasie poszukiwań zaważyła moja ujemna grupa krwi. Im bardziej popularna krew, tym większe szanse na szybkie dopasowanie.

    Tak jak pisze Sas i Ona900, Invicta to masówka. Ja miałam u nich 2 inseminacje i nie polecam - tona leków, na każdej wizycie inne i bez patrzenia co było wcześniej. Umawiają wizyty jak im pasuje, jak Ci nie odpowiada to zapraszamy w następnym cyklu, dramat. Po zmianie na Gametę poznałam inną rzeczywistość - bezpośredni tel do lekarza, w uzasadnionych przypadkach wysyłanie wyników MMS bez naciągania na dodatkowe wizyty. Potrzebujesz wizyty w konkretnym dniu cyklu i nie ma miejsc do rezerwacji przez recepcję, piszesz smsa do lekarza i zapisuje Cię poza kolejką. Naprawdę zupełnie inny komfort.

    Trzymam kciuki ✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca, 16:27

    Sas lubi tę wiadomość

    Invicta
    2 x IUI 👎

    Gameta
    3 x IVF ➡️ 5 transferów (4 x blastka 4.1.1 + 1 x blastka 4.2.2) ➡️1 cb, 1 poronienie w 9tc 💔
    3 x AZ w Pl - nieudane 😔

    01.03.2023 - Transfer AZ - 4.1.1 Pl

    8 dpt - beta 99,33 mlU/ml, prog 27,60 ng/ml
    10 dpt - beta 162,60 mlU/ml, prog 25,21 ng/ml
    14 dpt - beta: 842 mlU/ml, prog 21,10 ng/ml,TSH 2,12, FT3 3,09, FT4 1,39
    14 dpt - jest pęcherzyk 👍
    26 dpt - beta 16050 mlU/ml, prog 24,28 ng/ml

    6t4d (30 dpt) - jest 💓 CRL 0,59 cm
    10t3d - CRL 3,41 cm
    12t3d - CRL 6,63 cm, prenatalne ok
    14t5d - 100g maluszka
    19t3d - 220g, dziewczynka 👧
    21t5d - 419g, połówkowe ok
    23t5d - 560g dziewczynki
    28t4d - 1260g dziewczynki
    30t3d - 1423g, prenatalne ok
    41+0 - 3460 g, 58 cm szczęścia 👧 💗

    age.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 688 323

    Wysłany: 24 czerwca, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gremlin wrote:
    Dzięki kochana🥰.
    Wiem że AZ to mniejsze koszty.
    A w której klinice jeśli można wiedzieć ?
    I teraz czy jeszcze przed uruchomieniem programu?
    Myślę też o Angelius Provita w Katowicach .
    Tego tematu jeszcze nie przeszłam tu na forum …
    Była lub jest tam któraś z Was?
    Hej jestem u nich w Angeliusie w Katowicach. Na zarodek czekałam 3 tygodnie. Będę podchodziła do adopcji zarodka właśnie w Angeliusie. Póki co bez dofinansowania. Na początku kazali zapłacić 1200 zł zaliczki. Trzeba dopłacić za transfer, embroglue i nacięcie otoczki 2800zl. Razem wychodzi 4000 zł. Jeśli mi się nie uda to myślę, że skorzystam z dofinansowania u nich. To będzie mój drugi transfer z adopcji zarodka. Pierwszy w klinice Bocian. Niestety nie był udany transfer. Teraz czekam na wynik biopsji endometrium. I jak dobrze pójdzie to transfer w lipcu lub ewentualnie sierpniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca, 17:55

    Ewa3bit lubi tę wiadomość

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - inseminacja (Klinika Bocian) - ☹️
    01.2024 - transfer Adopcja Zarodka (Klinika Bocian) - wynik ☹️

    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego - endometrium PreReceptywne

    23.07.2024- wizyta u dr Sydora.

    08.2024 - ponowna biopsja endometrium CD138

    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️

    20 września 2024 - transfer Adopcja Zarodka (Angelius Katowice, transfer: accofil, encorton, estrofem, luteina, prolutex, spazmolina)
  • Gremlin Koleżanka
    Postów: 49 25

    Wysłany: 24 czerwca, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa3bit wrote:
    Gremlin, faktycznie niefortunnie złożyło się, że zapotrzebowanie na AZ może być teraz większe ze względu na dofinansowanie ale trzeba być dobrej myśli. Dobór AZ i czas oczekiwania zależy głównie od Waszych grup krwi i cech fenotypowych. My na pierwszy zarodek z AZ czekaliśmy w Gamecie Gdynia 3 miesiące, drugi był szybko bo od tej samej pary. Na trzeci czekaliśmy 1 m-c, czwarty był od tej samej pary co trzeci, więc też info było szybko. U nas na dłuższym czasie poszukiwań zaważyła moja ujemna grupa krwi. Im bardziej popularna krew, tym większe szanse na szybkie dopasowanie.

    Tak jak pisze Sas i Ona900, Invicta to masówka. Ja miałam u nich 2 inseminacje i nie polecam - tona leków, na każdej wizycie inne i bez patrzenia co było wcześniej. Umawiają wizyty jak im pasuje, jak Ci nie odpowiada to zapraszamy w następnym cyklu, dramat. Po zmianie na Gametę poznałam inną rzeczywistość - bezpośredni tel do lekarza, w uzasadnionych przypadkach wysyłanie wyników MMS bez naciągania na dodatkowe wizyty. Potrzebujesz wizyty w konkretnym dniu cyklu i nie ma miejsc do rezerwacji przez recepcję, piszesz smsa do lekarza i zapisuje Cię poza kolejką. Naprawdę zupełnie inny komfort.

    Trzymam kciuki ✊✊
    A w której Gamecie byłaś/ jesteś?
    Twój nick bardzo dobrze kojarzę ale to mi chyba umknęło….
    Zresztą głównie pod kątem jednak AZ w Reptofit czytałam.
    Łódź dla mnie taka sama daleka jak Warszawa.
    Ale jako miasto bardzo lubię. Tak przy okazji może jak wyluzuję może być miło. Zagłębie się jutro w ten temat, może też szybko znajdzie się termin na rozmowę kwalifikacyjną w Gamecie.
    Jakbym nie wylądowała w szpitalu to we wtorek miałam się zastanowić nad lekarzem w Gamecie bo w poniedziałek do mnie z Gamety dzwonili.
    We środę zadzwonili z Invicta.
    No to zostawiłam temat.
    Ale chyba opłaca się grać na dwa a może i trzy fronty.
    Finansowo szczególnie.
    Dzięki za wszelkie typy☺️.

  • Ona900 Autorytet
    Postów: 1049 1632

    Wysłany: 24 czerwca, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gremlin mi też w Gamecie powiedzieli że dobór zarodka to oczekiwanie do 3 miesięcy a znaleźli po 4 dniach bo oboje z mężem mamy Arh+ i takie same cechy fenotypowe łatwe do dopasowania. Więc zależy jakie Wy macie. I gdzieś mi mignęło chyba jak pisałaś że Invicta kaze Ci się wstrzymać z badaniami?
    Ogólnie ważność badań zakaźnych wynosi 6 miesięcy w klinikach a Invicta sobie wymyslila swoje zasady i u nich te badania są ważne tylko 3 miesiące więc pewnie dlatego 😕🙄

    Sas lubi tę wiadomość

    12 lat starań
    🙋‍♀️90r
    🙋‍♂️83r
    Niedrozne jajowody
    Hashimoto
    Słaba jakość 🥚
    1 IVF 2019 - 0 zarodkow
    2 IVF 2022 - 1 ❄️ 4.2.2 beta 0
    Decyzja o AZ - ❄️ 3.2.2 transfer 1.02.23 ☺️
    7dpt - beta 42,20
    9dpt - beta 86,70
    12dpt - beta 204
    14dpt - beta 467
    16dpt - beta 962
    19dpt - beta 2467
    23dpt - beta 7174
    26dpt - ❤
    Prenatalne - 6,43 cm człowieczka 🥰
    Córcia 💗👶💗
    Połówkowe 339g 🥰
    27.06 601 gram 👶
    17.08 1594 gramy 👶
    31.08 1946 gram 👶
    14.09 2487 gram 👶
    28.09 2864 gramy 👶
    4.10 3152 gramy 👶
    16.10.2023 Oliwia 3240g 49cm 💗
    age.png
  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 2257 2454

    Wysłany: 24 czerwca, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😉 Wracam do Was po 3miesiecznej przerwie. Jakiś czas temu wspominalam tutaj, że niedługo wracam do walki. W międzyczasie zaliczyłam wizytę u dr Sydora, zrobiłam test be ready, cytologię, ureoplasme, biocenoze, usg piersi i tarczycy. TSH wynik z dzisiaj 0,406. Jestem od kwietnia na sztucznej menopauzie i do tego transferu podchodzę na immunoglobulinach + accofil i encorton. Od jutra zaczynam brać estrofem do transferu. Mam nadzieje, ze lipiec to będzie mój szczęśliwy miesiąc ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca, 18:10

    Anika1983, Ona900, Ewa3bit, Virginia, Sas, Anka84, Aga1979, Joanna1212 lubią tę wiadomość

    Starania od 2021 roku.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    I transfer AZ (Reprofit Ostrava) 03.2024 Beta <2,30 (encorton + accofil)
    II transfer AZ (Reprofit Ostrava) 12.07.2024 (immunoglobuliny, encorton, accofil)
    7dpt - beta 78, próg 22,78 ng/ml.
    10dpt - beta 411,80, próg 24,40 ng/ml.
    13dpt - beta 1757,80, próg 20,57 ng/ml.
    15dpt - beta 3373,65, I USG - jest pęcherzyk ciążowy 3,7mm (IP - plamienia).
    21dpt - II USG (plamienia - krwiaczki) - jest pęcherzyk żółtkowy z zarodkiem 🥰
    25dpt - III USG (plamienia) - jest ❤️
    7+5 - CRL 1,58 cm🥰
    9+2 - próg 46,97 ng/ml beta 213368,80.
    I prenatalne (11+6) USG ok, preeklampsja 1:39, hipotrofia 1:276 🙄
    12+1- CRL 6 cm, 167 ud/min, szyjka 4 cm 😊
    Wg PGT-a - dziewczynka (Amelka) 🥰

    preg.png
  • Gremlin Koleżanka
    Postów: 49 25

    Wysłany: 24 czerwca, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Hej jestem u nich w Angeliusie w Katowicach. Na zarodek czekałam 3 tygodnie. Będę podchodziła do adopcji zarodka właśnie w Angeliusie. Póki co bez dofinansowania. Na początku kazali zapłacić 1200 zł zaliczki. Trzeba dopłacić za transfer, embroglue i nacięcie otoczki 2800zl. Razem wychodzi 4000 zł. Jeśli mi się nie uda to myślę, że skorzystam z dofinansowania u nich. To będzie mój drugi transfer z adopcji zarodka. Pierwszy w klinice Bocian. Niestety nie był udany transfer. Teraz czekam na wynik biopsji endometrium. I jak dobrze pójdzie to transfer w lipcu lub ewentualnie sierpniu.
    To koszt faktycznie nieporównywalny.
    A jak się z nimi najlepiej skontaktować .
    Przez formularz czy dzwoniąc ?
    Byłaś już u nich fizycznie ? Długo czekałaś na wizytę?

  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 688 323

    Wysłany: 24 czerwca, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gremlin wrote:
    To koszt faktycznie nieporównywalny.
    A jak się z nimi najlepiej skontaktować .
    Przez formularz czy dzwoniąc ?
    Byłaś już u nich fizycznie ? Długo czekałaś na wizytę?
    Hej ja się umówiłam do lekarza bo miałam wodniaka jajowodu. I na wizycie doktor proponował adopcje komórki bo nasienie było dobre. Ale z mężem nie mamy tyle kasy i zdecydowaliśmy się na adopcje zarodka. Potem w domu wypełniliśmy dokumenty i zawieźliśmy. I czekaliśmy na kontakt z klinika. W międzyczasie zaklipsowali mi wodniaka jajowodu podczas laparoskopii, przy okazji zrobili histeroskopie i drożność jajowodów. Wszystko było na NFZ. Potem zrobiłam be ready i biopsje. Obecnie czekam na wynik biopsji endometrium. Zadzwoń tam do nich i dopytaj co i jak. Może się załapiesz na dofinansowanie.
    Na wizytę do lekarza czekałam około 3 tygodni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca, 18:27

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - inseminacja (Klinika Bocian) - ☹️
    01.2024 - transfer Adopcja Zarodka (Klinika Bocian) - wynik ☹️

    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego - endometrium PreReceptywne

    23.07.2024- wizyta u dr Sydora.

    08.2024 - ponowna biopsja endometrium CD138

    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️

    20 września 2024 - transfer Adopcja Zarodka (Angelius Katowice, transfer: accofil, encorton, estrofem, luteina, prolutex, spazmolina)
  • Anika1983 Autorytet
    Postów: 337 236

    Wysłany: 24 czerwca, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gremlin nasze forum to skarbnica wiedzy🤗

    Czymam kciuki za podjecie dobrej decyzji.

    Cieszę się że jesteście😉

    Ja w sierpniu podchodzę do az przebadany w reprofit. Czwarty transfer z az.... I mam nadzieję że ostatni🤞

    Ewa3bit, Sas lubią tę wiadomość

‹‹ 1337 1338 1339 1340 1341 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ