X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 26 września 2020, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha wrote:
    Powiem Wam, że faceci jednak są inni. Ja z obawami o geny, podobieństwo itp przy AZ a mój mąż ma tylko jedną wątpliwość, czy jeśli podejdziemy do az w Czechach to czy dziecko będzie mówiło do niego po czesku. Rozwalił mnie tym tekstem. Ja mam nadzieję na podejście w listopadzie/grudniu, o ile nie zamkną granic
    Pozamiatał😆 padłam😂

    Marmis
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 26 września 2020, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha wrote:
    Powiem Wam, że faceci jednak są inni. Ja z obawami o geny, podobieństwo itp przy AZ a mój mąż ma tylko jedną wątpliwość, czy jeśli podejdziemy do az w Czechach to czy dziecko będzie mówiło do niego po czesku. Rozwalił mnie tym tekstem. Ja mam nadzieję na podejście w listopadzie/grudniu, o ile nie zamkną granic

    mój do mnie po transferze też rzucał tekstem, mam nadzieję ze nie dali nam murzyna 🤦🏻

    Zocha, parviflora, Ewuszek, Virginia lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 26 września 2020, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasi Panowie potrafią rozwalić system.

    Virginia lubi tę wiadomość

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 26 września 2020, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas było podobnie bo w Czechach podchodziliśmy do IUI z nasieniem dawcy to mój mówił mam nadzieję że będzie nas rozumiał i że nie będzie chciał mieć takiej czeskiej fryzury z przodu krótkie z tyłu długie 😂😂

    Teraz przy AZ zastanawiał się jaki kolor skóry i czy oczy nie będą skośne hehehe

    Zocha, One, Virginia lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • _olinka123 Koleżanka
    Postów: 32 9

    Wysłany: 26 września 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One, napisz mi proszę jakie informacje na temat zarodka i dawców zostały Ci udostępnione w Gamecie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2020, 22:16

  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 27 września 2020, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _olinka123 wrote:
    One, napisz mi proszę jakie informacje na temat zarodka i dawców zostały Ci udostępnione w Gamecie?
    Grupy krwi i fenotypy. Z chwilą gdy robiłam test Nifty poznałam wiek dawczyni. Wiem też, że nie pochodzą z mojego regionu kraju ani znad morza. Prawdę powiedziawszy niczego więcej wiedzieć nie chciałam :) nie interesowało mnie ani ich wykształcenie, ani zawody. Róża jest spokojna, dobra, wesoła. Powtarzamy z mężem, że muszą być dobrymi, życzliwymi ludźmi i któreś z nich, albo oboje muszą być bardzo ładni ;)
    kontaktuj się bezpośrednio z panią Głowacką. Jest mózgiem az w Gdyni, szefową embriologów i to ona dobiera zarodki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2020, 00:56

    Sywi, Maggi, Virginia lubią tę wiadomość

    18’córka❤️
  • _olinka123 Koleżanka
    Postów: 32 9

    Wysłany: 27 września 2020, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    Grupy krwi i fenotypy. Z chwilą gdy robiłam test Nifty poznałam wiek dawczyni. Wiem też, że nie pochodzą z mojego regionu kraju ani znad morza. Prawdę powiedziawszy niczego więcej wiedzieć nie chciałam :) nie interesowało mnie ani ich wykształcenie, ani zawody. Róża jest spokojna, dobra, wesoła. Powtarzamy z mężem, że muszą być dobrymi, życzliwymi ludźmi i któreś z nich, albo oboje muszą być bardzo ładni ;)
    kontaktuj się bezpośrednio z panią Głowacką. Jest mózgiem az w Gdyni, szefową embriologów i to ona dobiera zarodki :)

    A klasę zarodka znałaś?

  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 27 września 2020, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _olinka123 wrote:
    A klasę zarodka znałaś?
    Tak, oczywiście :)

    18’córka❤️
  • lejlaa11 Koleżanka
    Postów: 53 5

    Wysłany: 27 września 2020, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy możecie mi napisac o klasie zarodków, co oznacza 5.1.1 oraz 4.1.1.

  • Morze_Bałtyckie Przyjaciółka
    Postów: 102 173

    Wysłany: 27 września 2020, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha wrote:
    Hejka. A mogę Cię powypytywać trochę o reprofit na priv? W ten weekend chcę do nich napisać w sprawie AZ.


    Tak, pewnie!

  • Morze_Bałtyckie Przyjaciółka
    Postów: 102 173

    Wysłany: 27 września 2020, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Mam nadzieje, ze po Tobie😀 jak wszysyko dobrze pójdzie to ja pierwszy tydzien listopada. PS. A czym jedziecie? My myslimy pociągiem


    Jedziemy samochodem. Myślę, że najbezpieczniej.
    Po za tym pytałam moją koordynatorkę jak wygląda sprawa jeśli zamkną granicę.
    Narazie dopóki klinika będzie otwarta, to podobno nie ma problemu bo oni wypisują dokument, który potwierdza, że wjazd do kraju jest z powodu medycznego.

    Marmis, Ewuszek, Virginia lubią tę wiadomość

  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 27 września 2020, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morze_Bałtyckie wrote:
    Jedziemy samochodem. Myślę, że najbezpieczniej.
    Po za tym pytałam moją koordynatorkę jak wygląda sprawa jeśli zamkną granicę.
    Narazie dopóki klinika będzie otwarta, to podobno nie ma problemu bo oni wypisują dokument, który potwierdza, że wjazd do kraju jest z powodu medycznego.
    To super tym dokumentem. A skad bedziecie jechać? My z Wawy .Ale ta trasa do Katowic A1 jest masakryczna przez roboty drogowe. Pewnie z 8 godzin do Ostrawy . A pociągiem 5. Ja tym polaczeniem jezdze do Katowic do Paligi. I jakby sie zgrało godziny to nawet jednym dniem mozemy obrocic. Ale wiadomo, ze w samochodzie tylko my, a w pociągu roznie....

    Marmis
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2020, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, dzięki za info, sama się zastanawiałam nad granicami.
    My autem, mamy autostrada 150km i w sumie na szczęście cała trasa bo już u nas wjeżdżamy na autostradę:)
    A czytaliście kiedyś wątek na którym Dziewczyny pisały że po transferze koniecznie frytki z maca trzeba zjeść? Podobno stary tłuszcz coś tam zawiera 😂 ja w tym transferze porzucam monokoncentrat z ananasa na rzecz frytek 🤣

    Ewuszek lubi tę wiadomość

  • Morze_Bałtyckie Przyjaciółka
    Postów: 102 173

    Wysłany: 27 września 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    To super tym dokumentem. A skad bedziecie jechać? My z Wawy .Ale ta trasa do Katowic A1 jest masakryczna przez roboty drogowe. Pewnie z 8 godzin do Ostrawy . A pociągiem 5. Ja tym polaczeniem jezdze do Katowic do Paligi. I jakby sie zgrało godziny to nawet jednym dniem mozemy obrocic. Ale wiadomo, ze w samochodzie tylko my, a w pociągu roznie....

    Nasza podróż aż z Londynu. Więc 1600km w jedną stronę. Planujemy z jednym noclegiem w Niemczech, już bliżej granicy Czeskiej. A z powrotem chcieliśmy ruszyć 24 godziny po transferze, żeby nie było za stresowne.

    W zwykłych czasach byśmy przylecieli samolotem - ale oprócz, że mogą odwołać nagle loty nie chce myśleć, ze mogę się zarazić.

    Zastanówcie się jednak nad jazdą samochodem. Jest dłużej ale bez niespodzianek.

    Virginia lubi tę wiadomość

  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2527 3385

    Wysłany: 27 września 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lejlaa11 wrote:
    dziewczyny czy możecie mi napisac o klasie zarodków, co oznacza 5.1.1 oraz 4.1.1.

    Bardzo ładne blastocysty top quality 😉

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 27 września 2020, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lejlaa11 wrote:
    dziewczyny czy możecie mi napisac o klasie zarodków, co oznacza 5.1.1 oraz 4.1.1.

    blastki (hodowla do 5 doby) top quality.
    Pierwsza cyfra to stopień rozwoju zarodka (5 oznacza blastocystę wydostającą się z osłonki)
    druga cyfra to jakość węzła zarodkowego (1-najlepsza)
    trzecia cyfra oznacza jakość trofoblastu

    Sywi lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 27 września 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka wrote:
    O, dzięki za info, sama się zastanawiałam nad granicami.
    My autem, mamy autostrada 150km i w sumie na szczęście cała trasa bo już u nas wjeżdżamy na autostradę:)
    A czytaliście kiedyś wątek na którym Dziewczyny pisały że po transferze koniecznie frytki z maca trzeba zjeść? Podobno stary tłuszcz coś tam zawiera 😂 ja w tym transferze porzucam monokoncentrat z ananasa na rzecz frytek 🤣

    hahaha, frytki są nr 1 po transferze 🤣
    Ja wprawdzie po tym udanym nie jadłam w macu, ale mąż mi zrobił w piekarniku a ja się wygrzewalam w łóżku, żeby zarodkowi było ciepło 😁
    Nie będę też ukrywać, ze też frytki z piekarnika ratowaly mi życie, gdy pojawiły się mdłości

    Marmis, Ewuszek, Amilka lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 27 września 2020, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    hahaha, frytki są nr 1 po transferze 🤣
    Ja wprawdzie po tym udanym nie jadłam w macu, ale mąż mi zrobił w piekarniku a ja się wygrzewalam w łóżku, żeby zarodkowi było ciepło 😁
    Nie będę też ukrywać, ze też frytki z piekarnika ratowaly mi życie, gdy pojawiły się mdłości
    Biorąc pod uwagę podejście biznesowe maca niedługo zrobią zestawy potransferowe albo otworzą mini stoiska w klinikach.

    ElfiaKsiężniczka, Maggi, Ewuszek, Virginia, Kaśka28 lubią tę wiadomość

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 27 września 2020, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morze_Bałtyckie wrote:
    Tak, pewnie!
    Wysłałam Ci zaproszenie do grona przyjaciół 😁

    Morze_Bałtyckie lubi tę wiadomość

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • lejlaa11 Koleżanka
    Postów: 53 5

    Wysłany: 27 września 2020, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny śmignęło mi gdzieś niedawno że jakas dziewczyna jest w ciązy a dzwonili do niej z OA.....proszę podpowiedzcie która to dziewczyna mam kilka pytań...dziekuje zgóry

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ