X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 1 listopada 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Twoja córka jest przecudowna... Ile taki mały człowiek może dać szczęścia. Po rozmowie z Wami wierzę, że wszystko będzie dobrze.
    Glowa do góry. Walcz!!🍀

    18’córka❤️
  • MeHe Ekspertka
    Postów: 242 78

    Wysłany: 1 listopada 2019, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Tak wyszło, że 9 ;-)
    Nie chcę w PL
    Ja mam jeszcze więcej na koncie w walce o drugie dziecko :( w tym 6 stymulacji... uwaga mam dziecko z 1 transferu, a kolejnych kilkanaście klapa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2019, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeHe wrote:
    Ja mam jeszcze więcej na koncie w walce o drugie dziecko :( w tym 6 stymulacji... uwaga mam dziecko z 1 transferu, a kolejnych kilkanaście klapa.
    Wytrwała bestia z Ciebie :) Planujesz jeszcze stymulacje czy myzlisz o AZ?

  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 1 listopada 2019, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeHe wrote:
    Ja mam jeszcze więcej na koncie w walce o drugie dziecko :( w tym 6 stymulacji... uwaga mam dziecko z 1 transferu, a kolejnych kilkanaście klapa.
    6 stymulacji... wytrwałości dziewczyno i sukcesu!!

    18’córka❤️
  • MeHe Ekspertka
    Postów: 242 78

    Wysłany: 2 listopada 2019, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Wytrwała bestia z Ciebie :) Planujesz jeszcze stymulacje czy myzlisz o AZ?
    Nie podchodzę już stymulacji. Przeszłam ich tyle, jedynie dlatego, że każdy lekarz mówił, że się musi udać, skoro mamy dziecko. To dobry czynnik prognostyczny. Konsultowałam się w kilku ośrodkach. Rozważam AZ lub KD.

  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 232 47

    Wysłany: 2 listopada 2019, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Oby ta stymulacja przebiegla szczesliwie, planujecie dluga czy krótką procedurę?

    Liczę na to że tak będzie 🙂
    Jeszcze nic nie wiem. Pod koniec miesiąca mam się zgłosić z wynikami, bo jestem póki co na lekach. Jedynie co doktor wspominała to że stymulacja będzie w fazie lutealnej, nie wiem czym się różni od innych. I ogólnie planowany jest criotransfer. Jeśli oczywiście coś z tego wyjdzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One czy moglabys wyslac mi na priv jeszze raz zdjecie coreczki? chcialam pokazac mezow a tu juz nie ma :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonkja wrote:
    Liczę na to że tak będzie 🙂
    Jeszcze nic nie wiem. Pod koniec miesiąca mam się zgłosić z wynikami, bo jestem póki co na lekach. Jedynie co doktor wspominała to że stymulacja będzie w fazie lutealnej, nie wiem czym się różni od innych. I ogólnie planowany jest criotransfer. Jeśli oczywiście coś z tego wyjdzie
    Skoro we fazie lutealnej to lecicie dlugim protokolem, u mnie tez okazal sie tym korzystniejszym.

    iwonkja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Agika ;)

    Bella, mogę spytać co znaczy że nie ma zarodków w Czechach które spełniają wasze kryteria? Planuje po nowym roku jechać do tego reprofit bo jakoś najbardziej do mnie przemówił, czy to znaczy że Wy jesteście "nietypowi" i "sztywno" trzymacie się swoich cech fenotypowych czy wybór jest ograniczony?
    Widziałam ich kwestionariusz preferencji i w sumie wydawało mi się że z nami nie będzie problemów...dlatego zainteresowała mnie Twoja wypowiedź bo już tam byłaś:)

    Edit. W sumie też chętnie wyrażę swoje zdanie. Ja mam za sobą tylko 2 transfery i tylko 2 stymulacje i kategorycznie odmawiam więcej. Uważam że dziecko z az będzie tak samo nasze;) miałam małe ukucie jak zdałam sobie sprawę że na "nasze nasze" już nie liczę ale to była tylko chwilka. Bo zdałam sobie sprawę że nasze rodzinki to nie są jakieś wybitnie genetyczne pule ;) (np rodzina zawalowcow).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2019, 09:05

  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 2 listopada 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka wrote:
    Hej Agika ;)

    Bella, mogę spytać co znaczy że nie ma zarodków w Czechach które spełniają wasze kryteria? Planuje po nowym roku jechać do tego reprofit bo jakoś najbardziej do mnie przemówił, czy to znaczy że Wy jesteście "nietypowi" i "sztywno" trzymacie się swoich cech fenotypowych czy wybór jest ograniczony?
    Widziałam ich kwestionariusz preferencji i w sumie wydawało mi się że z nami nie będzie problemów...dlatego zainteresowała mnie Twoja wypowiedź bo już tam byłaś:)

    Edit. W sumie też chętnie wyrażę swoje zdanie. Ja mam za sobą tylko 2 transfery i tylko 2 stymulacje i kategorycznie odmawiam więcej. Uważam że dziecko z az będzie tak samo nasze;) miałam małe ukucie jak zdałam sobie sprawę że na "nasze nasze" już nie liczę ale to była tylko chwilka. Bo zdałam sobie sprawę że nasze rodzinki to nie są jakieś wybitnie genetyczne pule ;) (np rodzina zawalowcow).
    Odnosząc się do drugiej części Twojej wypowiedzi-bardzo mądrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2019, 09:24

    18’córka❤️
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 2 listopada 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agika, przyjmij proszę zaproszenie

    18’córka❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One- przyjelam, czekamy na zdjecie.

  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 232 47

    Wysłany: 2 listopada 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Skoro we fazie lutealnej to lecicie dlugim protokolem, u mnie tez okazal sie tym korzystniejszym.

    Mam nadzieję że coś z tego będzie. Ale póki co jeszcze trochę musimy poczekać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka- no kogo ja tu widzę :) Cieszę się, że się nie poddałaś i walczysz dalej. Napisz proszę co brałaś pod uwagę wyberając klinike.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedziałam że jak drugie ivf się nie uda to idziemy w to więc już wcześniej szukałam info. W Polsce rozważałam Artvimed i Gameta Gdynia czyli tam gdzie płacisz za transfer. Ale tu i tu mam dosyć daleko a pierwsza i kolejne wizyty, monit cyklu itp plus fakt że w Polsce są to zarodki od leczących się par... Bliżej mam do ostravy bo mam A1 pod nosem, tam luźniej do tego podchodzą, mniej wizyt,mniej kasy na odnowienie badań, tańsze leki i zarodki robione od dawców a cena około 5tys więc praktycznie na jedno wyjdzie. Leki i tak wiem jakie i jak stosować więc chodzi tylko o ten zarodek i transfer. Jakbym mieszkała bliżej to najpierw bym próbowała w Krakowie a potem w Czechach a że jest jak jest to zacznę od Czech;) ale to po nowym roku:)

    agika88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka wrote:
    Wiedziałam że jak drugie ivf się nie uda to idziemy w to więc już wcześniej szukałam info. W Polsce rozważałam Artvimed i Gameta Gdynia czyli tam gdzie płacisz za transfer. Ale tu i tu mam dosyć daleko a pierwsza i kolejne wizyty, monit cyklu itp plus fakt że w Polsce są to zarodki od leczących się par... Bliżej mam do ostravy bo mam A1 pod nosem, tam luźniej do tego podchodzą, mniej wizyt,mniej kasy na odnowienie badań, tańsze leki i zarodki robione od dawców a cena około 5tys więc praktycznie na jedno wyjdzie. Leki i tak wiem jakie i jak stosować więc chodzi tylko o ten zarodek i transfer. Jakbym mieszkała bliżej to najpierw bym próbowała w Krakowie a potem w Czechach a że jest jak jest to zacznę od Czech;) ale to po nowym roku:)
    Wlasnie tez zastanawiam sie gdzie pytac, ja lecze sie w Atvimedzie i tam place 1500 za transfer plus jedna wizyta chyba 150zł i naciecie otoczki 500zł. Finansowo bardziej oplaci mi sie w Artvimedzie, nie wiem co moglabym brac jeszcze pod uwage by zdecydowac sie na Czechy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Probowalabym najpierw tam na Twoim miejscu:) możesz brać jeszcze opinie o klinice, dojazdy i właśnie to czy zarodek ma być od pary która się leczyła (w Polsce) czy tworzony od dawców specjalnie na adopcje zarodka (Czechy):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mowisz ze tam wychodzi kolo 5000 za transfer adopciaka?

  • IGA Autorytet
    Postów: 3128 2699

    Wysłany: 2 listopada 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    I mowisz ze tam wychodzi kolo 5000 za transfer adopciaka?


    W gyncentrum kosztuje 1 zarodek 6000 a dwa 9000. W eurofertil ceny sa duzo wyzsze. Sa to ceny bez lekow I wizyt.

    b79b4656f3.png

    Luty 2018-laparoskopia, usuniety 6cm potworniak z czescia jajnika
    30.05.18 I 29.06.18- 😥, 28.08.18-3 UIU Odwolana za slabe nasienie
    13.09.18 - odwołany start z IMSI - torbiel
    I IMSI 08.10.18
    transer 8B I 7B )😢
    crio 26.11 - 2BB - cb
    II IMSI krotkie- 0 zarodkow
    III IMSI z KD luty 2019
    04.03.19- FET KD (9A I 9B) -.cb
    14.05.19- FET 2 bla(AZ)-😢
    Wrzesien 2019- FET KD 4 A 😢
    12.11.19- Fet AZ4 BB cb
    16.12.19- AZ 6.1.1 (:
    5dpt-10,1 8dpt- 51,1, 11 dpt- 154,1, 14 dpt- 649,1,17 dpt-2290 pecherzyk 7 mm, 23 dpt-13900, 26 dpt ❤+ krwiak 7 tydzien * 💔
    20.03.20 - AZ 6.1.1 cudzie trwaj :)
    badania nieprawidlowosci:Allo- z partnerem 38 % i z dawcą 15%, Ana 1 I 2i 3 dodatnie,MTHFR 6777C-T układ hetero,PAI- 1 układ homo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agika w reprofit masz zarodek przebadany genetycznie za 1800euro a nieprzebadany za 1140euro.

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ