X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • parviflora Autorytet
    Postów: 2501 3422

    Wysłany: 24 września 2021, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Mam leżeć w domu jak coś się zacznie dziać to do szpitala jechać. Może uda się jeszcze wytrwać chociaż kilka dni.
    Ewuszek, trzymam kciuki za każdy kolejny dzień Synka w brzuszku i szczęśliwe rozwiązanie 🥰

    Ewuszek lubi tę wiadomość

    Starania od 02.2016
    2019 - 3x IUI
    2020 - 3x IMSI, 3x ET 3 dniowych zarodków - beta 0, brak ❄️
    2021 - ruszamy po AZ
    - 17.02 - FET 4BB - poronienie zatrzymane 10.04👼
    - 26.06 - FET 4BA - beta <0.2
    - 22.09 - FET 3AA - 12 dpt beta 4.3 - cb
    2022
    -11.04 - FET 4AB🍀
    7dpt - II, 9dpt - beta 38.8, 11dpt - beta 102, 14dpt - beta 275
    28dpt-❤️
    30dpt-CRL 8,2 mm
    23.05-8t2d CRL 1,85 cm🥰
    31.05-9t4d CRL 2,79 cm i 💓 185/min
    06.06-10t5d CRL 3,81cm i 💓 178/min
    20.06-12t5d usg prenatalne- CRL 5,51 cm i 💓160/min + papp-a niskie ryzyka
    11.07-15t5d - 126 g naszego Szczęścia i 💓 150/min
    22.07-17t2d - 181 g i 💓 140/min - dziewczynka👧
    18.08-21t1d usg połówkowe- 369 g i 💓 138/min
    12.09-24t5d- 700 g
    13.10-29t1d- 1369g
    10.11-33t1d- 2100g
    28.11-35t5d- 2700g
    08.12-36t4d- 3000g
    19.12- 38+1, nasza córeczka przyszła na świat -3,030 kg, 51cm😍

    Czekamy na drugiego Maluszka😌Naturalny cud - TP 03.06.2024☺️
  • kropka Ekspertka
    Postów: 199 89

    Wysłany: 24 września 2021, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Jestem już po wizycie niestety rozwarcie się powiększyło synek waży 2650kg lekarz nie umówił mnie już nawet na kolejną wizytę bo stwierdził że nie dotrwam tak bardzo chciałabym donosić ciążę 😔 po tym badaniu na fotelu tylko bardziej boli mnie brzuch.
    35 tydz to i tak już dobry czas ,nie martw się,bo stres Ci teraz nie sprzyja i maluszkowi ❤️ będzie dobrze ❤️

    Ewuszek lubi tę wiadomość

  • nuurra Przyjaciółka
    Postów: 65 165

    Wysłany: 24 września 2021, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Mam leżeć w domu jak coś się zacznie dziać to do szpitala jechać. Może uda się jeszcze wytrwać chociaż kilka dni.
    Musi się udac😍.

    Ewuszek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2021, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek 🍀 na każdy dzień. Ale w razie czego jest i tak dobrze i waga ładna 🍀🍀

    Ewuszek lubi tę wiadomość

  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 24 września 2021, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Kropka mocne✊✊✊ za Kropka. Endo piękne. Mi tez robiła młoda lekarka- śliczna była i miała takie cudowne brazowe oczy. Jakoś poczulam do niej od razu sympatie. Fryty z Maca zjadłaś?
    Mi chyba ta sama lekarka robiła transfer. Ja też od razu ją polubiłam. Zresztą tam wszyscy byli bardzo mili

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 24 września 2021, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Jestem już po wizycie niestety rozwarcie się powiększyło synek waży 2650kg lekarz nie umówił mnie już nawet na kolejną wizytę bo stwierdził że nie dotrwam tak bardzo chciałabym donosić ciążę 😔 po tym badaniu na fotelu tylko bardziej boli mnie brzuch.
    Spokojnie, waga już zacna. W mojej klasie w podstawówce kolega urodził się z wagą ok 1kg (46 lat temu). Był największy i najwyższy w klasie 😉. Chłop jak dąb.

    Ewuszek lubi tę wiadomość

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • Laki21 Autorytet
    Postów: 301 319

    Wysłany: 25 września 2021, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek mam nadzieję że noc minèła spokojnie i synuś nadal w brzuszku.Oby w dwupaku udało się wytrwać jeszcze parè dni.✊✊🍀🍀

    Ewuszek lubi tę wiadomość

  • kropka Ekspertka
    Postów: 199 89

    Wysłany: 25 września 2021, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha wrote:
    Mi chyba ta sama lekarka robiła transfer. Ja też od razu ją polubiłam. Zresztą tam wszyscy byli bardzo mili
    To ma szczęśliwą rękę 😊😉
    Moja ewidentnie sie uczyła 🙈🙈🙈🙈

  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 25 września 2021, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też transfer robiła lekarka, taka blondynka ale chyba nie jakas młoda. Oczywiście również bardzo miła:)

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 25 września 2021, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki a ja to mam moc atrakcji. Dzis w nocy dopadl mnie sen erotyczny..wstyd sie przyznac- ale z finałem🙈🙈Wiem- ze takie rzeczy czasami się zdarzają ( sama przy kilku transferach mialam- ale to jeszcze przed beta,)- ale czemu akurat teraz . Od razu wzielam nospe- ale brzuch bardzo mocno mnie bolal z 10 minut, zanim zaczela tabletka dzialac. Strasznie spanikowalam i nadal panicznie się boję, czy to nie zaszkodzilo Kropkowi. I boję się isc spac- zeby to się nie powtorzylo. Można jakos temu przeciwdzialac? Nic nie ogladalam ani nie czytałem z podtekstem ero. W ogole seks to ostatnie o czym bym teraz myślała , a tu taki numer. Na razie nic sie nie dzieje, nie bylo plamienia ani nic. Ale ciągle się boje- ze moga byc tego konsekwencje. Miała ktoras z Was takie "przygody'?

    Nusieńka, Alutka77, Krakowska lubią tę wiadomość

    Marmis
  • Alutka77 Przyjaciółka
    Postów: 108 91

    Wysłany: 25 września 2021, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Dziewczynki a ja to mam moc atrakcji. Dzis w nocy dopadl mnie sen erotyczny..wstyd sie przyznac- ale z finałem🙈🙈Wiem- ze takie rzeczy czasami się zdarzają ( sama przy kilku transferach mialam- ale to jeszcze przed beta,)- ale czemu akurat teraz . Od razu wzielam nospe- ale brzuch bardzo mocno mnie bolal z 10 minut, zanim zaczela tabletka dzialac. Strasznie spanikowalam i nadal panicznie się boję, czy to nie zaszkodzilo Kropkowi. I boję się isc spac- zeby to się nie powtorzylo. Można jakos temu przeciwdzialac? Nic nie ogladalam ani nie czytałem z podtekstem ero. W ogole seks to ostatnie o czym bym teraz myślała , a tu taki numer. Na razie nic sie nie dzieje, nie bylo plamienia ani nic. Ale ciągle się boje- ze moga byc tego konsekwencje. Miała ktoras z Was takie "przygody'?
    Świadomie nic w tym kierunku ale natura działa za Ciebie.😄 Wiem, wiem trochę żartuje. Nie martw się niepotrzebnie. Pewnie wszystko będzie ok. A sny no cóż, czasami się zdarzają. Nie mamy na to wpływu. Mnie też by to pewnie zaskoczyło bo po tym całym stresie to moja seksualność też jakby wygasła.

    Marmis lubi tę wiadomość

  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2525 3384

    Wysłany: 25 września 2021, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis też miałam ,,takie przygody'' w pierwszym trymestrze 🤭 niestety chyba nie ma sposobu żeby zapobiec takim snom to częste w ciąży pozostaje tylko nospa i magnez ja potem to już spałam z nospa pod poduszką 🤣

    Marmis lubi tę wiadomość

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 25 września 2021, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Marmis też miałam ,,takie przygody'' w pierwszym trymestrze 🤭 niestety chyba nie ma sposobu żeby zapobiec takim snom to częste w ciąży pozostaje tylko nospa i magnez ja potem to już spałam z nospa pod poduszką 🤣
    Kochana a jak Wy się dzis czujecie?

    Marmis
  • kropka Ekspertka
    Postów: 199 89

    Wysłany: 25 września 2021, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Dziewczynki a ja to mam moc atrakcji. Dzis w nocy dopadl mnie sen erotyczny..wstyd sie przyznac- ale z finałem🙈🙈Wiem- ze takie rzeczy czasami się zdarzają ( sama przy kilku transferach mialam- ale to jeszcze przed beta,)- ale czemu akurat teraz . Od razu wzielam nospe- ale brzuch bardzo mocno mnie bolal z 10 minut, zanim zaczela tabletka dzialac. Strasznie spanikowalam i nadal panicznie się boję, czy to nie zaszkodzilo Kropkowi. I boję się isc spac- zeby to się nie powtorzylo. Można jakos temu przeciwdzialac? Nic nie ogladalam ani nie czytałem z podtekstem ero. W ogole seks to ostatnie o czym bym teraz myślała , a tu taki numer. Na razie nic sie nie dzieje, nie bylo plamienia ani nic. Ale ciągle się boje- ze moga byc tego konsekwencje. Miała ktoras z Was takie "przygody'?
    Ale dziś miałas chociaż przyjemne te atrakcje 😂😂😂😂🙈🙈🙈
    To chyba dobry znak 😉
    Jak się ogólnie czujesz ?

  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 25 września 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka wrote:
    Ale dziś miałas chociaż przyjemne te atrakcje 😂😂😂😂🙈🙈🙈
    To chyba dobry znak 😉
    Jak się ogólnie czujesz ?
    Czy ja wiem, czy dobry...Podziekuje za takie przyjemnosci😉 Przy tych moich plamieniach dodatkowe skurcze na pewno niewskazane. Teraz nic mnie nie boli .Ale jak aplikowalam dopochwowo cyclogest to znowu jakies brazo-beze w sluzie...Leze znowu plackiem...

    Marmis
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2525 3384

    Wysłany: 25 września 2021, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Kochana a jak Wy się dzis czujecie?

    Tak jeszcze dodam że w trzecim trymestrze dla odmiany mam koszmary i zdarza się że budzę się cała spocona 😄 w ogóle w ciąży takie bardziej realne te sny.

    Na szczęście ból minął może uda się jeszcze trochę pociągnąć 🙂

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 25 września 2021, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Tak jeszcze dodam że w trzecim trymestrze dla odmiany mam koszmary i zdarza się że budzę się cała spocona 😄 w ogóle w ciąży takie bardziej realne te sny.

    Na szczęście ból minął może uda się jeszcze trochę pociągnąć 🙂
    Ewuszek to dobre wieści..Kciuki trzymam dalej ✊✊✊🍀🍀

    Ewuszek lubi tę wiadomość

    Marmis
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2021, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis jak Cie to pocieszy to ja miałam tylko takie 4, też w pierwszym trym 🤗 to może nie będzie tak często :d
    Z tym że trzy razy faktycznie sen erotyczny a raz- śniło mi się że czytałam w wielkiej bibliotece stara książkę o największych zarazach swiata- obudziłam się z takim finałem i mindfuckiem że szok 😆

    Ja się teraz pocę od oddychania mam wrazenie 😆

    Krakowska lubi tę wiadomość

  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 25 września 2021, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka wrote:
    Marmis jak Cie to pocieszy to ja miałam tylko takie 4, też w pierwszym trym 🤗 to może nie będzie tak często :d
    Z tym że trzy razy faktycznie sen erotyczny a raz- śniło mi się że czytałam w wielkiej bibliotece stara książkę o największych zarazach swiata- obudziłam się z takim finałem i mindfuckiem że szok 😆

    Ja się teraz pocę od oddychania mam wrazenie 😆
    My to mamy atrakcje. Nie martwiloby mnie to tak bardzo- gdyby tych plamien i krwiakow nie bylo. No- ale muszę byc dobrej mysli. A Ty Amilka jeszcze troszkę i będziesz tulic Malutka. Będzie cc?

    Marmis
  • kropka Ekspertka
    Postów: 199 89

    Wysłany: 25 września 2021, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że już za późno ale trochę zastanawia mnie problem IO . Niby jakieś tragedii nie ma u mnie ,ale gin od stycznia włączyła metformax 750 Sr , endokrynolog w czerwcu powiedziała że absolutnie nie dała by metforminy i moje wyniki można zbić dieta . No i w sumie po mału odstawiłam 😏 teraz nie wiem czy to był dobry pomysł. 😔 Jak u Was z IO? Może przez to być problem z zagnieżdżeniem ???

    Krakowska lubi tę wiadomość

‹‹ 428 429 430 431 432 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ