X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Eweszy Autorytet
    Postów: 682 377

    Wysłany: 19 października 2021, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już w domu. Musiałam jeszcze ogarnąć aptekę i mam problem z jednym lekiem, nie mogę dostać nigdzie Lenzetto 1,53 1op po 1 fiol 6,5 ml
    Okazuje się, ze w aptekach są po 8,1 ml i nie mogę nigdzie znaleść
    Może któraś z Was wie, gdzie można dostać ten lek?

    Lekarz dołożył mi trochę leków: biorę teraz estrofem 3x1, acard1x1, Encorton rano, witamina d3 2000 jednostek i ten, którego nie mam Lenzetto 1x1, muszę jeszcze kupić neo-folik, narazie mam zwykły kwas foliowy
    Poza tym w dniu transferu nospa forte dojdzie 3x1, a wcześniej jeszcze cyclogest, ale o tym na następnej wizycie.
    Rozmawialiśmy tez o nacięciu otoczki, ale to będzie widać przy rozmrożeniu zarodka, czy otoczka jest gruba i embryonglue.
    Kolejna wizyta 29.10

    Dziewczyny może któraś z Was u siebie w aptece dostałaby ten lek o takiej pojemności? Okazuje się, ze wszędzie w aptekach w Kołobrzegu jest ta większa pojemność i nawet nie ma jej w hurtowniach.
    Jutro jeszcze poszUkam, bo w sumie cześć już była zamknięta dzisiaj jak wróciłam

    Laki odzywaj się do nas i myślami jesteśmy oczywiście z Tobą

    Aha od rana myślałam o podaniu jednak dwóch zarodków, ale lekarz szybko sprowadził mnie na ziemie. Niestety w przypadku mojej macicy jest to za duże ryzyko. Ale chociaż jeden niech się zagnieździ to już będzie ogromne szczęście
    Spokojnej nocy dla Was ja padam dzisiaj ze zmęczenia

    Krakowska, Virginia lubią tę wiadomość

    AntyTPO Anty Tg⚠️💊 Euthyrox 25, Thyrozol 5 mg, hiperinsulinemia 💊metformax, mutacja MTHFR, PAI-1 4G- układ heterozygotyczny, rozjechane cytokiny, komórki NK - 19,13 %, immunosupresja
    5 IVF beta 0 😢

    🙏🙏🙏
  • Altair Autorytet
    Postów: 750 786

    Wysłany: 20 października 2021, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Po długiej przerwie wróciłam na forum i tym razem melduję się w wątku o adopcji zarodków. Widzę, że cała dyskusja z konkurencyjnego forum przeniosła się tutaj.

    W skrócie - mam 39 lat i nigdy nie miałam szansy zajść naturalnie w ciążę, ponieważ mój mąż jest bezpłodny. Próbowaliśmy inseminacji z nasieniem dawcy. Jesteśmy po trzech cyklach in vitro z nasieniem dawcy w krakowskim Parensie. In vitro szło kiepsko, łącznie tylko 3 blastocysty, 2 transfery, beta zawsze 0. Jeśli chodzi o moje badania, to nieznany powód niepowodzeń. Hormony w normie, rezerwa jajnikowa taka sobie, histeroskopia ok. Mam niedoczynność tarczycy ustawioną dobrze przez endokrynologa. Embriolog mówiła, że pobrane komórki wskazują na endometriozę, ale żaden z lekarzy nie pociągnął tematu.

    W końcu zdecydowaliśmy się na adopcję zarodka. Psychicznie czuję się z tym nawet lepiej, bo wydawało mi się trochę niesprawiedliwe, że staraliśmy się z moimi komórkami i obcego dawcy. Przy adopcji zarodka będzie po równo :)

    Trafiliśmy do Gyncentrum w Ostrawie. Lekarz zdecydował o transferze na sztucznym cyklu: brałam estrofem od 1 dnia cyklu 3x1 tabletka, 5 dni przed transferem włączono amelgen 2x1(progesteron, globulki 400) oraz anopyrin (czeski odpowiednik aspiryny w małej dawce). Transfer poszedł sprawnie, w ogóle nie bolało. 8 dnia po transferze zobaczyłam pierwszy raz w życiu II kreski na teście. Kolejne kilka dni to były najszczęśliwsze dni w moim życiu. Wczoraj zrobiłam betę i niestety wynik tylko 30, czyli ciąża biochemiczna. Z jednej strony bardzo mi smutno, z drugiej jednak się cieszę, że coś się ruszyło. W piątek mam dzwonić do kliniki i dowiedzieć się, co dalej.

    Moje drogie, jestem ciekawa Waszych doświadczeń.
    1. Kiedy można podejść do następnego transferu po transferze na cyklu sztucznym?
    2. Czy tych leków nie było trochę za mało? Czytam, że wiele z Was brało encorton lub inne środki.
    3. Jakie badania mogę jeszcze zrobić? Czy warto się umówić z immunologiem przed kolejnym podejściem?

    40 lat, kilka lat starań
    Gyncentrum Ostrawa:
    X 2021 - AZ, CB
    III 2022 - AZ, beta: 8dpt -7,4; 10dpt - 22; 15dpt-279, 17dpt - widoczny pęcherzyk, 21dpt-2594, 26dpt jest <3, badania prenatalne I, II i III trym - ok.
    XI 2022 - Synek już na świecie
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 20 października 2021, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laki myślami jestem z Toba ❤
    Eweszy sprawdzasz na stronie ktomalek.pl?
    Altair czesc! Myślę, że inne dziewczyny bardziej obeznane na pewno coś Ci doradzą, ja trzymam kciuki!

    Altair, Laki21 lubią tę wiadomość

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Luusia Autorytet
    Postów: 1213 1232

    Wysłany: 20 października 2021, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweszy wrote:
    Jestem już w domu. Musiałam jeszcze ogarnąć aptekę i mam problem z jednym lekiem, nie mogę dostać nigdzie Lenzetto 1,53 1op po 1 fiol 6,5 ml
    Okazuje się, ze w aptekach są po 8,1 ml i nie mogę nigdzie znaleść
    Może któraś z Was wie, gdzie można dostać ten lek?

    Lekarz dołożył mi trochę leków: biorę teraz estrofem 3x1, acard1x1, Encorton rano, witamina d3 2000 jednostek i ten, którego nie mam Lenzetto 1x1, muszę jeszcze kupić neo-folik, narazie mam zwykły kwas foliowy
    Poza tym w dniu transferu nospa forte dojdzie 3x1, a wcześniej jeszcze cyclogest, ale o tym na następnej wizycie.
    Rozmawialiśmy tez o nacięciu otoczki, ale to będzie widać przy rozmrożeniu zarodka, czy otoczka jest gruba i embryonglue.
    Kolejna wizyta 29.10

    Dziewczyny może któraś z Was u siebie w aptece dostałaby ten lek o takiej pojemności? Okazuje się, ze wszędzie w aptekach w Kołobrzegu jest ta większa pojemność i nawet nie ma jej w hurtowniach.
    Jutro jeszcze poszUkam, bo w sumie cześć już była zamknięta dzisiaj jak wróciłam
    Spytaj sie może w aptekach czy nie mogą Ci sprowadzić tego leku - w tej pojemności jest w Poznaniu w sieci Apteka Dr. Max - może spytaj sie w Kołobrzegu w tej samej sieci czy możesz zamówić ?

    age.png
    43 lata
    Klinika Vitrolive / Bocian
    KIR: Bx
    Obecne: 2DS1
    Brakujące: 2DS2, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    Rozjechane cytokiny - TNF alfa > 48tys., IL2>500, IL10>9000
    ANA 2 - ujemne
    On - morfologia 0%, fragmentacja DNA 11%

    08 - 12. 2019 - 3 procedury IVF - łącznie 5 blastek, transfery nieudane
    02.2020 - 09.2021 stymulacja aromkiem- 05.2020 - [*] 8tc

    10.2021 - IV procedura IVF KD - 10 blastek ❄️ 11.2021 - 4AA - 🙁, 12.2021 - 4AA - 🙁
    04.2022 - 4AA - accofil, intralipid, AH, embryoglue, encorton, heparyna
    10dpt - 114mlU/ml, 12dpt - 355mlU/ml,16dpt - 2259mlU/ml, 6t3d 💔-krwiak
    06.2022 - 4AA - accofil, intralipid, embryoglue, prograf/ encorton
    8dpt - 135,8mlU/ml, 10dpt - 313,3mlU/ml, 14dpt - 1235mlU/ml
    28dpt - mamy❤️, CRL-0,71cm -6t4d
    9t6d - 3,02cm CRL, 12t - prenatalne ok, NIFTY - zdrowa 👧
    20t0d - połówkowe ok
    38t - CC, 2320g, 49cm
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4687 4357

    Wysłany: 20 października 2021, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Altair wrote:
    Cześć! Po długiej przerwie wróciłam na forum i tym razem melduję się w wątku o adopcji zarodków. Widzę, że cała dyskusja z konkurencyjnego forum przeniosła się tutaj.

    W skrócie - mam 39 lat i nigdy nie miałam szansy zajść naturalnie w ciążę, ponieważ mój mąż jest bezpłodny. Próbowaliśmy inseminacji z nasieniem dawcy. Jesteśmy po trzech cyklach in vitro z nasieniem dawcy w krakowskim Parensie. In vitro szło kiepsko, łącznie tylko 3 blastocysty, 2 transfery, beta zawsze 0. Jeśli chodzi o moje badania, to nieznany powód niepowodzeń. Hormony w normie, rezerwa jajnikowa taka sobie, histeroskopia ok. Mam niedoczynność tarczycy ustawioną dobrze przez endokrynologa. Embriolog mówiła, że pobrane komórki wskazują na endometriozę, ale żaden z lekarzy nie pociągnął tematu.

    W końcu zdecydowaliśmy się na adopcję zarodka. Psychicznie czuję się z tym nawet lepiej, bo wydawało mi się trochę niesprawiedliwe, że staraliśmy się z moimi komórkami i obcego dawcy. Przy adopcji zarodka będzie po równo :)

    Trafiliśmy do Gyncentrum w Ostrawie. Lekarz zdecydował o transferze na sztucznym cyklu: brałam estrofem od 1 dnia cyklu 3x1 tabletka, 5 dni przed transferem włączono amelgen 2x1(progesteron, globulki 400) oraz anopyrin (czeski odpowiednik aspiryny w małej dawce). Transfer poszedł sprawnie, w ogóle nie bolało. 8 dnia po transferze zobaczyłam pierwszy raz w życiu II kreski na teście. Kolejne kilka dni to były najszczęśliwsze dni w moim życiu. Wczoraj zrobiłam betę i niestety wynik tylko 30, czyli ciąża biochemiczna. Z jednej strony bardzo mi smutno, z drugiej jednak się cieszę, że coś się ruszyło. W piątek mam dzwonić do kliniki i dowiedzieć się, co dalej.

    Moje drogie, jestem ciekawa Waszych doświadczeń.
    1. Kiedy można podejść do następnego transferu po transferze na cyklu sztucznym?
    2. Czy tych leków nie było trochę za mało? Czytam, że wiele z Was brało encorton lub inne środki.
    3. Jakie badania mogę jeszcze zrobić? Czy warto się umówić z immunologiem przed kolejnym podejściem?

    Koniecznie umów się do immunologa. W moim wieku (takim samym jak Twój) od razu po pierwszym niepowodzeniu wysłano mnie na badania immunologiczne. Nie ma co czekać.

    Altair lubi tę wiadomość

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Eweszy Autorytet
    Postów: 682 377

    Wysłany: 20 października 2021, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już lek zamówiłam i będzie dostępny jutro. Mam nadzieje ze te 2 dni nie zrobią różnicy. Gdybym wiedziała, ze tak ciężko go dostać to już wczoraj bym zamówiła.
    Laki jesteś już na oddziale ?

    Luusia, Majaaa, Altair lubią tę wiadomość

    AntyTPO Anty Tg⚠️💊 Euthyrox 25, Thyrozol 5 mg, hiperinsulinemia 💊metformax, mutacja MTHFR, PAI-1 4G- układ heterozygotyczny, rozjechane cytokiny, komórki NK - 19,13 %, immunosupresja
    5 IVF beta 0 😢

    🙏🙏🙏
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 20 października 2021, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Koniecznie umów się do immunologa. W moim wieku (takim samym jak Twój) od razu po pierwszym niepowodzeniu wysłano mnie na badania immunologiczne. Nie ma co czekać.
    Potwierdzam. Ja sama się wyrwałam przed szereg i przed pierwszym transferem poprosiłam o sugestie lekarza co do podstawowych badań immuno. No i bingo, okazało się, że moje podwyższone nk w zasadzie przekreślają szanse na ciążę i jej utrzymanie. Trafiłam do immunologa i w zasadzie po 1-2 miesiącach na lekach wyniki były w normie. A rezultat widać w suwaczku poniżej.
    Gdybym sama nie zrobiła tych badań na pewno byłaby porażka, łzy, rozczarowanie itp. Oczywiście te badania nie są tanie, ale przy wydatkach na inv to już nie jest szokująca kwota.
    Powodzenia

    Krakowska, Zuzanna., Altair, parviflora lubią tę wiadomość

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4687 4357

    Wysłany: 20 października 2021, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha wrote:
    Potwierdzam. Ja sama się wyrwałam przed szereg i przed pierwszym transferem poprosiłam o sugestie lekarza co do podstawowych badań immuno. No i bingo, okazało się, że moje podwyższone nk w zasadzie przekreślają szanse na ciążę i jej utrzymanie. Trafiłam do immunologa i w zasadzie po 1-2 miesiącach na lekach wyniki były w normie. A rezultat widać w suwaczku poniżej.
    Gdybym sama nie zrobiła tych badań na pewno byłaby porażka, łzy, rozczarowanie itp. Oczywiście te badania nie są tanie, ale przy wydatkach na inv to już nie jest szokująca kwota.
    Powodzenia

    Ja też bardzo żałuję. Straciłam dwie ciąże i cztery przebadane, silne zarodki.

    Altair lubi tę wiadomość

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Altair Autorytet
    Postów: 750 786

    Wysłany: 20 października 2021, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam bardzo za sugestię! Szczęśliwym trafem (ktoś zrezygnował) udało mi się umówić bardzo szybko do immunologa, który zajmuje się niepłodnością. Biorąc pod uwagę koszt finansowy i emocjonalny adopcji zarodka, to zdecydowanie wolę wydać na badania niż próbować na ślepo.

    Już po pierwszym nieudanym in vitro pytałam lekarza prowadzącego o immunologię, ale stwierdził, że to strzelanie na ślepo i trzeba dalej próbować z in vitro do skutku, bo problemem prawie zawsze jest jakość zarodków. No ale tutaj był szałowy zarodek od młodych dawców.

    Krakowska lubi tę wiadomość

    40 lat, kilka lat starań
    Gyncentrum Ostrawa:
    X 2021 - AZ, CB
    III 2022 - AZ, beta: 8dpt -7,4; 10dpt - 22; 15dpt-279, 17dpt - widoczny pęcherzyk, 21dpt-2594, 26dpt jest <3, badania prenatalne I, II i III trym - ok.
    XI 2022 - Synek już na świecie
  • Eweszy Autorytet
    Postów: 682 377

    Wysłany: 20 października 2021, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co to za badania nk?

    AntyTPO Anty Tg⚠️💊 Euthyrox 25, Thyrozol 5 mg, hiperinsulinemia 💊metformax, mutacja MTHFR, PAI-1 4G- układ heterozygotyczny, rozjechane cytokiny, komórki NK - 19,13 %, immunosupresja
    5 IVF beta 0 😢

    🙏🙏🙏
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4687 4357

    Wysłany: 20 października 2021, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweszy wrote:
    Dziewczyny a co to za badania nk?

    Komórki NK - Natural Killers, atakują zarodek, do transferu powinny być w granicy maksymalnie 12. Im wyżej tym gorzej :-(

    Eweszy lubi tę wiadomość

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4687 4357

    Wysłany: 20 października 2021, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Altair wrote:
    Dziękuję Wam bardzo za sugestię! Szczęśliwym trafem (ktoś zrezygnował) udało mi się umówić bardzo szybko do immunologa, który zajmuje się niepłodnością. Biorąc pod uwagę koszt finansowy i emocjonalny adopcji zarodka, to zdecydowanie wolę wydać na badania niż próbować na ślepo.

    Już po pierwszym nieudanym in vitro pytałam lekarza prowadzącego o immunologię, ale stwierdził, że to strzelanie na ślepo i trzeba dalej próbować z in vitro do skutku, bo problemem prawie zawsze jest jakość zarodków. No ale tutaj był szałowy zarodek od młodych dawców.

    Nie miał racji. Ja z chorób miałam tylko ustabilizowane Hashimoto, super zarodki i immunologia zabiła wszystko na bieżąco :-( Wyszły cuda-dziwy, a "środek" idealny :-( , idealne endometrium, bez żadnych skaz, żadnych zabiegów, nic :-( Nie miałam też żadnych widocznych dolegliwości. Zbadaj też krzywą cukrową.

    Altair lubi tę wiadomość

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Eweszy Autorytet
    Postów: 682 377

    Wysłany: 20 października 2021, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Komórki NK - Natural Killers, atakują zarodek, do transferu powinny być w granicy maksymalnie 12. Im wyżej tym gorzej :-(


    Każde laboratorium robi to?

    AntyTPO Anty Tg⚠️💊 Euthyrox 25, Thyrozol 5 mg, hiperinsulinemia 💊metformax, mutacja MTHFR, PAI-1 4G- układ heterozygotyczny, rozjechane cytokiny, komórki NK - 19,13 %, immunosupresja
    5 IVF beta 0 😢

    🙏🙏🙏
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4687 4357

    Wysłany: 20 października 2021, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweszy wrote:
    Każde laboratorium robi to?

    Nie każde.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 20 października 2021, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh dziewczyny mam dzisiaj kryzys. Nie wiem czy to po progesteronie czy po accofilu, ale wydaje mi się, ze chyba po tym pierwszym. Nogi mi odmawiają posłuszeństwa, cały czas mnie mdli, wymiotuje całe popołudnie i jestem totalnie bez życia. Czytam teraz, że duphoston czy inne progesterony mogą dawać taką reakcje. Kurde może ja za dużo tego biorę? 3x cyclogest, 2x duphoston i 1x prolutex. Rano jak wezmę combo to po godzinie już mam zjazd. Dlatego staram się zrobić to co muszę z samego rana, bo wiem, że po tabletkach już nic nie będę wstanie zrobić 😔
    Wybaczcie, musiałam się wyżalić...

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 20 października 2021, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Ehhh dziewczyny mam dzisiaj kryzys. Nie wiem czy to po progesteronie czy po accofilu, ale wydaje mi się, ze chyba po tym pierwszym. Nogi mi odmawiają posłuszeństwa, cały czas mnie mdli, wymiotuje całe popołudnie i jestem totalnie bez życia. Czytam teraz, że duphoston czy inne progesterony mogą dawać taką reakcje. Kurde może ja za dużo tego biorę? 3x cyclogest, 2x duphoston i 1x prolutex. Rano jak wezmę combo to po godzinie już mam zjazd. Dlatego staram się zrobić to co muszę z samego rana, bo wiem, że po tabletkach już nic nie będę wstanie zrobić 😔
    Wybaczcie, musiałam się wyżalić...
    To na pewno nie jest skutek prg. Może prędzej Accofilu. W ciąży wiesz jak jest, można na każdym etapie dostać ciężkiej cholery, bo jak nie jedno to drugie. Jeśli Cię to niepokoi zapytaj lekarza. Trzymaj się🙌

    18’córka❤️
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 20 października 2021, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Ehhh dziewczyny mam dzisiaj kryzys. Nie wiem czy to po progesteronie czy po accofilu, ale wydaje mi się, ze chyba po tym pierwszym. Nogi mi odmawiają posłuszeństwa, cały czas mnie mdli, wymiotuje całe popołudnie i jestem totalnie bez życia. Czytam teraz, że duphoston czy inne progesterony mogą dawać taką reakcje. Kurde może ja za dużo tego biorę? 3x cyclogest, 2x duphoston i 1x prolutex. Rano jak wezmę combo to po godzinie już mam zjazd. Dlatego staram się zrobić to co muszę z samego rana, bo wiem, że po tabletkach już nic nie będę wstanie zrobić 😔
    Wybaczcie, musiałam się wyżalić...
    Majaaa moze mdłości przyszly Ci dopiero teraz? Ja mysle- ze duzo tutaj moze dzialac accofil.Ty bierzesz sporo. Mnie tez na poczatku tricge srawy i kosci bolaly. A bierzesz magnez- bo pamiętam ze mialas jakis niedobor.Od kiedy masz zmniejszac dawki accofilu? Co do progesteronu to ja biore ciut wiecej niz Ty - cyclogest3x1 , 3xduphaston i 2xprolutex. Ale akurat progesteron u mnie skutkuje problemami w WC i mega wzdeciami. Co jest tez slabe - bo nie wiem czy cos sie złego macicy dzieje czy to tylko jelita. Trzymam sie Kochana . Podobno II trymestr jest lepszy😍

    Marmis
  • Eweszy Autorytet
    Postów: 682 377

    Wysłany: 21 października 2021, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laki jak u Ciebie kochana ? Odezwij się do nas

    AntyTPO Anty Tg⚠️💊 Euthyrox 25, Thyrozol 5 mg, hiperinsulinemia 💊metformax, mutacja MTHFR, PAI-1 4G- układ heterozygotyczny, rozjechane cytokiny, komórki NK - 19,13 %, immunosupresja
    5 IVF beta 0 😢

    🙏🙏🙏
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 21 października 2021, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może rzeczywiście to accofil jednak. Mam go brać do 10 listopada, dwie ostatnie sztuki po pół fiolki co trzy dni...
    Jak teraz liczę to jak go skończę to będzie już 14 tydzień...

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Eweszy Autorytet
    Postów: 682 377

    Wysłany: 21 października 2021, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ten accofil na co bierzecie ?
    Dużo z Was go bierze

    AntyTPO Anty Tg⚠️💊 Euthyrox 25, Thyrozol 5 mg, hiperinsulinemia 💊metformax, mutacja MTHFR, PAI-1 4G- układ heterozygotyczny, rozjechane cytokiny, komórki NK - 19,13 %, immunosupresja
    5 IVF beta 0 😢

    🙏🙏🙏
‹‹ 455 456 457 458 459 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ