X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 21 października 2021, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweszy głównie na kir aa, czyli brak kirów implementacyjnych 😔
    Jak ja zaszlam w ciążę w 2015 i urodziłam zdrowe dziecko to dziwie się do tej pory🤔

    Eweszy lubi tę wiadomość

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Laki21 Autorytet
    Postów: 301 319

    Wysłany: 21 października 2021, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweszy wrote:
    Laki jak u Ciebie kochana ? Odezwij się do nas
    Wczoraj już późno wróciliśmy tylko chłodny prysznic i do łóżka byłam wykończona tym dniem.Ja to jakaś wyjátkowo pechowa jestem nerwów też się że tak powiem najadłam.oczywiście zajechaliśmy do szpitala zarejestrowałam się potem na oddział do przyjęcia i tu zonk pani mnie pyta o wyniki badań i grupę krwi musi być na papierze a ja wielkie oczy a pytałam paniá doktor w piątek co mi potrzeba to powiedziała że jak leczę się u kardiologa to zaświadczenie od niego a mówię że nie to powiedziała że nic nie trzeba.no to pobrali krew.na salę mnie zaprowadzili i czekanie potem pani doktor podeszła jaki wynik bety też mi nie kazała powtórzyć a oni w szpitalu też tego nie zrobili.potem na USG to już inny lekarz przyszedł zrobił i mówi że z ordynatorem idzie skonsultować.i czekanie nadal potem przyszedł że chciałby na papierze tá mojá betę zobaczyć ją mówię że nie mam a z tych nerwów zapomniałam że miałam zapisane w pdf.więc znowu z nim poszłam i powiedział że dostanę tabletki najpierw na poszerzenie szyjki żebym przy ewentualnej ciáży nie miała z niá problemu i że zadecydowali że jednak muszę mieć łyżeczkowanie.i i tak máż czeka na telefon bo nie wiedział czy iść do pracy a ja nic nie wiem czy wyjdę lekarz mówi że nie wiadomo a pielęgniarka oddziałowa że to oddział jednego dnia.nic mężowi nie mówiłam o tej grupie krwi że nie miałam i dlatego takie długie czekanie na zabieg bo to kolegi z pracy mama która jest położná poleciła mi tá pani doktor i w końcu máż do pracy nie poszedł.pytam tak przed szesnastá czy wyjdę pielègniarki mówi że tak bo mówię że ponad godzinę máż musi jechać.moja pani doktor już wyszła lekarz dyżurny miał wypis przygotować tak na 17.30 máż już był bo tak miał być wypis.a tu 18 i cisza nikogo na oddziale tylko ja pielègniarka i salowa które już by chciały iść do domu a wypisu nie ma.máż czeka ją już cała w nerwach dopiero około 18.30 raczyła mi przynieść.Ja to nigdy nic na spokojnie tylko nerwy zawsze i stres.I teraz czekanie parę miesięcy jak nic innego w międzyczasie się nie wydarzy.Oj rozpisałam się.

  • Eweszy Autorytet
    Postów: 681 377

    Wysłany: 21 października 2021, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laki kochana oj to miałaś ciężki dzień. Ale ja tez mam zawsze takie przeboje, nic nigdy nie może być spokojnie tylko zawsze coś. A jak się czujesz ? Bolało coś ? Wkoncu betę zrobili?

    AntyTPO Anty Tg⚠️💊 Euthyrox 25, Thyrozol 5 mg, hiperinsulinemia 💊metformax, mutacja MTHFR, PAI-1 4G- układ heterozygotyczny, rozjechane cytokiny, komórki NK - 19,13 %, immunosupresja
    5 IVF beta 0 😢

    🙏🙏🙏
  • Laki21 Autorytet
    Postów: 301 319

    Wysłany: 21 października 2021, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweszy wrote:
    Laki kochana oj to miałaś ciężki dzień. Ale ja tez mam zawsze takie przeboje, nic nigdy nie może być spokojnie tylko zawsze coś. A jak się czujesz ? Bolało coś ? Wkoncu betę zrobili?
    Brzuch dołem wczoraj bolał dziś już mniej.zawroty głowy to zawsze mam po narkozie.lekkie plamienie.nie zrobili.po dostałam kroplówkę. cały dzień na głodnego jak zeszła kroplówka to mogłam się napić do zjedzenia nic nie wzięłam nie myślałam że tak długo tam będę.

  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 21 października 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laki najgorsze już za tobą ❤
    Marmis o ktorej wizyta???

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4682 4355

    Wysłany: 21 października 2021, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweszy wrote:
    Dziewczyny a ten accofil na co bierzecie ?
    Dużo z Was go bierze

    Ja biorę na cytokiny i nieobecnosc KiRu implatacyjnego.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4682 4355

    Wysłany: 21 października 2021, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweszy wrote:
    Dziewczyny a ten accofil na co bierzecie ?
    Dużo z Was go bierze

    Ja biorę na cytokiny i nieobecnosc KiRu implatacyjnego.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Laki21 Autorytet
    Postów: 301 319

    Wysłany: 21 października 2021, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Laki najgorsze już za tobą ❤
    Marmis o ktorej wizyta???
    Majaaa mam nadzieję bo czas działa na mojá niekorzyść.

  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 21 października 2021, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po prenatalnych. Na razie wszystko wyglada dobrze. Maluch ma 5, 2 cm i z usg to jest 11 tydzień+6. Od razu zrobiłam tez nifty pro . Lekarka niestety nie chciala nie wpisywac w karte ze to AZ. Powiedziala, ze jak nie chce to oczywiscie ona nie wpisze, ale to zaburzy ocene . Wiec sie zgodzilam - najwazniejsze zeby maluch byl zdrowy.

    Krakowska, Majaaa, Nusieńka, Virginia, Laki21, parviflora, Zuzanna., Zocha, sylvuś, FlyingDutchman, Cherry78, Timber lubią tę wiadomość

    Marmis
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4682 4355

    Wysłany: 21 października 2021, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Dziewczyny jestem po prenatalnych. Na razie wszystko wyglada dobrze. Maluch ma 5, 2 cm i z usg to jest 11 tydzień+6. Od razu zrobiłam tez nifty pro . Lekarka niestety nie chciala nie wpisywac w karte ze to AZ. Powiedziala, ze jak nie chce to oczywiscie ona nie wpisze, ale to zaburzy ocene . Wiec sie zgodzilam - najwazniejsze zeby maluch byl zdrowy.

    Bardzo się cieszę :-) Po 12 tygodniu to już naprawdę z górki, ryzyko minimalne.

    Marmis lubi tę wiadomość

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 21 października 2021, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis nic tam między nóżkami nie było widać? 😋 Ja na prenatalnych dowiedzialam się, że będę miała córcię 😁

    Marmis lubi tę wiadomość

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Robin27 Autorytet
    Postów: 566 378

    Wysłany: 21 października 2021, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2022, 16:39

  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 21 października 2021, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Marmis nic tam między nóżkami nie było widać? 😋 Ja na prenatalnych dowiedzialam się, że będę miała córcię 😁
    No wlasnie nie. Pytalam lekare2 to.mowila, ze to.takie rzezbienie na tym etapie z płcią. Kurde moze jakus slabszy sprzet. Po Nifty bede wiedziała.

    Marmis
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 21 października 2021, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile czeka się na nifty?

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2523 3382

    Wysłany: 21 października 2021, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Dziewczyny jestem po prenatalnych. Na razie wszystko wyglada dobrze. Maluch ma 5, 2 cm i z usg to jest 11 tydzień+6. Od razu zrobiłam tez nifty pro . Lekarka niestety nie chciala nie wpisywac w karte ze to AZ. Powiedziala, ze jak nie chce to oczywiscie ona nie wpisze, ale to zaburzy ocene . Wiec sie zgodzilam - najwazniejsze zeby maluch byl zdrowy.

    Marmis gratuluję już teraz to będzie tylko pięknie 😊 a pamiętam jak jeszcze całkiem niedawno traciłaś nadzieję i chciałaś zrezygnować ale jak widać warto walczyć 😃

    Marmis lubi tę wiadomość

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 21 października 2021, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    A ile czeka się na nifty?
    Do 10 dni.

    Majaaa lubi tę wiadomość

    Marmis
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 21 października 2021, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzis czuje się znacznie lepiej, ale dzisiaj tez mam wziac accofil i dajcie znać, co myślicie...bo cholernie kusi mnie, żeby zacząć go brać nie co 2 a co 3 dni....Ehhh😫 tak bez konsultacji z lekarzem...
    Dziś u mnie 11t+3 d

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 21 października 2021, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takiego wstydziocha, że cgyba dopiero w 5 miesiącu dowiedziałam się, że to będzie chłopiec. Co prawda na prenatalnych p. doktor powiedziała, że"coś"jej się wydaje, że to będzie syn. Teraz to już ponad 2kg faceta.
    Żeby nie było za wesoło, to teraz mam następnego stresa, bo dzidzia dwukrotnie ozwinięta pępowiną. Ech, zawsze coś.
    Marmis, bardzo się cieszę, że już 11 tydzień. Trzymam kciuki i zawsze jak wchodzę na ten wątek, to sprawdzam co u Ciebie.

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 21 października 2021, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha wrote:
    Ja mam takiego wstydziocha, że cgyba dopiero w 5 miesiącu dowiedziałam się, że to będzie chłopiec. Co prawda na prenatalnych p. doktor powiedziała, że"coś"jej się wydaje, że to będzie syn. Teraz to już ponad 2kg faceta.
    Żeby nie było za wesoło, to teraz mam następnego stresa, bo dzidzia dwukrotnie ozwinięta pępowiną. Ech, zawsze coś.
    Marmis, bardzo się cieszę, że już 11 tydzień. Trzymam kciuki i zawsze jak wchodzę na ten wątek, to sprawdzam co u Ciebie.
    Zocha kawał chłopaka😍na pewno bedzie wsztstko dobrze. Wiem, ze jest stres. Bo sama caly czas sie stresuje- a u mnie poczatki dopiero. A kiedy masz się stawic w szpitalu?

    Marmis
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 21 października 2021, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Zocha kawał chłopaka😍na pewno bedzie wsztstko dobrze. Wiem, ze jest stres. Bo sama caly czas sie stresuje- a u mnie poczatki dopiero. A kiedy masz się stawic w szpitalu?
    Na najbliższej wizycie, we wtorek zapytam. Jak miałam termin na 13-15.12 to lekarz sugerował ok
    22.11. Teraz z wielkości dziecka termin mi wychodzi 8.12.
    A jak teraz się czujesz fizyczne, bo psycha to wiem jak wariuje, na tym etapie zwłaszcza?

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
‹‹ 456 457 458 459 460 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ