Forum Starając się z pomocą medyczną AMH - jakie macie poziomy i jakie szanse?
Odpowiedz

AMH - jakie macie poziomy i jakie szanse?

Oceń ten wątek:
  • jaina_proudmoore Autorytet

Wysłany: 11 października, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Dodam swoje trzy grosze. Jak czytam forum to wydaje sie, ze jezeli AMH jest ponizej 1 to rzeczywiscie trzeba isc w strone in vitro, bo wtedy komorek jest mniej.
    Jednoczesnie jednak wynik AMH nie mowi o jakosci komorek. Ja zaczynalam z AMH ok 3 i niestety komorki nie przezywaja do stadium blastki. Jestem juz po 3 IVF, produkuje duzo komorek i rezultatow brak.

ja mam AMH 2.5
    lekarz mi pow.że komórki nie dotrwały do 5 doby, z racji na wiek - 37 lat. :(
    miałam tylko 6 dojrzałych, 3 padły od razu po połączeniu z plemnikami.

lekarz dodał, że z takim AMH w wieku 25 lat IVF przyniosłoby lepsze efekty. ale kto o tym tak myśli? jak stara się naturalnie :(

‹‹ 113 114 115 116 117
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego