X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 4 lipca 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka 84 wrote:
    No i właśnie u mnie się okazało że to też ósemka dolna boli + dodatkowo górny ząb kanałowo więc lecimy z dwoma na raz

    Ale mniej już Cię boli? Obyś do porodu zdążyła wyleczyć te zęby, bo poźniej jeszcze jakby Cię miały zęby boleć... Ogólnie z ósemkami jest podobno tak, że najczęściej zaczynają boleć jak jest ciepło na podwórku, czyli właśnie latem, przy upałach najbardziej, w zeszłym roku mojego męża tak chwyciło, że musiał pilnie szukać chirurga stomatologa i usunąć, tylko on jeszcze miał torbiel pod zębem, zapłacił 600 zł za samo wyrwanie, ale właśnie dr mówił, że ósemki najczęściej bolą latem jeśli są jakieś problemy z nimi.

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 4 lipca 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Mąż troche przetrawił sytuację. Wrocil mu humor ale powiedział ze on umywa rece i kolejna procedurę mam ogarniac sama a jego tylko informowac. Tak wiec troche zostalam z tym wszystkim sama.
    Dobrze, że humor wrócił 🙂 myślę że tylko tak teraz mówi, ale jak przyjdzie co do czego, też się zaangażuje 🙂 ogólnie jego wyniki nie są takie beznadziejne według mnie, wiem że mają czasem gorsze i się udaje, w dodatku że to jest w 1 ml, więc z całości na pewno coś mogą wybrać, ale leki niech dalej bierze, do końca, jeszcze coś się może poprawi 🙂

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 4 lipca 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goldenka28 wrote:
    Dobrze, że humor wrócił 🙂 myślę że tylko tak teraz mówi, ale jak przyjdzie co do czego, też się zaangażuje 🙂 ogólnie jego wyniki nie są takie beznadziejne według mnie, wiem że mają czasem gorsze i się udaje, w dodatku że to jest w 1 ml, więc z całości na pewno coś mogą wybrać, ale leki niech dalej bierze, do końca, jeszcze coś się może poprawi 🙂

    Na szczescie nadal je o dziwo łyka. Mam nadzieje ze będzie jak mówisz i ze bedzie ze mną.

    asiastokrota, goldenka28 lubią tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 5 lipca 2019, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura kciuki !!!!

    Emilko a ten profertil jest lepszy niż fertimen plus ?? Muszę kupić jakieś suplementy mojemu M a nie wiem które są dobre.

    Emilko i ja wierzę, że Twój mąż ochłonie jeszcze i będzie z Tobą w tym wszystkim. Może wizyta w klinice coś zmieni. Trzymam kciuki za Was 😗

    Izaura lubi tę wiadomość

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 5 lipca 2019, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Na szczescie nadal je o dziwo łyka. Mam nadzieje ze będzie jak mówisz i ze bedzie ze mną.


    A ja Ci mówie, że mój miał gorsze. Po punkcji 2 razy musiał oddać robaczki bo ciężko było coś wybrać ale się udało.

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 5 lipca 2019, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goldenka28 wrote:
    Ale mniej już Cię boli? Obyś do porodu zdążyła wyleczyć te zęby, bo poźniej jeszcze jakby Cię miały zęby boleć... Ogólnie z ósemkami jest podobno tak, że najczęściej zaczynają boleć jak jest ciepło na podwórku, czyli właśnie latem, przy upałach najbardziej, w zeszłym roku mojego męża tak chwyciło, że musiał pilnie szukać chirurga stomatologa i usunąć, tylko on jeszcze miał torbiel pod zębem, zapłacił 600 zł za samo wyrwanie, ale właśnie dr mówił, że ósemki najczęściej bolą latem jeśli są jakieś problemy z nimi.

    Już po wczorajszej wizycie jest ok. Nie boli nic

    e_mil_ka, Halszka112, goldenka28, Karcia, Wiki03 lubią tę wiadomość

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 5 lipca 2019, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka112 wrote:
    Izaura kciuki !!!!

    Emilko a ten profertil jest lepszy niż fertimen plus ?? Muszę kupić jakieś suplementy mojemu M a nie wiem które są dobre.

    Emilko i ja wierzę, że Twój mąż ochłonie jeszcze i będzie z Tobą w tym wszystkim. Może wizyta w klinice coś zmieni. Trzymam kciuki za Was 😗

    Halszka nie mam pojecia czy lepszy. To w ogole pierwsze suple jakie mąż zdecydowal sie brac. Jedno wiem cena powala.
    Dzieki za kciuki:)

    Halszka112 lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 5 lipca 2019, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka 84 wrote:
    A ja Ci mówie, że mój miał gorsze. Po punkcji 2 razy musiał oddać robaczki bo ciężko było coś wybrać ale się udało.

    Moj mąz tez do punkcji mial dwie porcje nasienia. Jedno w depozycie a drugie swieze oddane przed punkcją.
    Mialas szczescie jak widzisz ja tego szczescia nie mam. Po 5 transferach trudno mi uwierzyc ze moze się udać.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Emilko, ja wierzę, że lepsze laboratorium, dodatkowe procedury selekcji nasienia dadzą Wam piękne zarodki i wymarzoną ciążę. Myślę, że mąż nie zostawi Cię z tym wszystkim samej, tylko pewnie teraz potrzebuje czasu żeby jeszcze raz wszystko przetrawić... a to że nadal bierze leki jest na to dowodem :-)

    e_mil_ka, asiastokrota, mag87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć

    Izaura kciuki mocno zaciskam. Czekam na pozytywny wynik bety.

    Smerfetka - mnie na końcu ciąży z Zu też dopadł ból zęba... Tuż przed terminem porodu. Jakoś wyparłam ten ból ze świadomości i o dziwo przestało dawać o sobie znać. A pod koniec ciąży z Ol załapałam bostonkę.

    Jagoda i jaka decyzja? Ruszacie teraz czy czekacie do września?

    Smerfetka chyba ty pracujesz w mops. Do becikowego potrzebne są dokumenty z 2017 (zmieniałam pracę i chyba pit11 muszę zabrać)?? Ol urodzony w grudniu 2018.

    Asiastokrotka udało się przeforsować pomysł z wyjazdem z małym dzieckiem?

    Emilka - mąż nie musi aż tak entuzjastycznie działać - ważne żeby nie przeszkadzał i godził się na Twój plan :-)

    e_mil_ka, Izaura lubią tę wiadomość

  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 5 lipca 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena niestety nie. Z małym dzieckiem się nie jeździ wrrr......

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 5 lipca 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja juz głupieje. Nie wiem jestem pewna co do tej gdanskiej Invicty zastanawiam sie nad Invimed w Gdyni.
    Sama nie wiem co robic :(

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 5 lipca 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje. Tak właśnie zdecydowaliśmy. Ruszamy jeśli się da to teraz.


    Krótkiego protokołu nikt poza mną nie miał ? :(

    Ena lubi tę wiadomość

    Marzenia się spełnia :)
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 5 lipca 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda ja miałam ale to było bardzo dawno temu. Nie pamiętam szczegułów, nie chcem wprowadzać cię w błąd. Masz i tak wystarczająco dużo stresów.

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Dziewczyny ja juz głupieje. Nie wiem jestem pewna co do tej gdanskiej Invicty zastanawiam sie nad Invimed w Gdyni.
    Sama nie wiem co robic :(


    Dlaczego myślisz o Invimedzie? Masz kogoś znajomego kto robił tam procedurę? Jak nie jesteś pewna to umów się na konsultację do tych dwóch klinik i zostań tam gdzie będziesz się lepiej czuła... porównaj też kto ma lepsze procedury preparatyki nasienia.

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 5 lipca 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki03 wrote:
    Dlaczego myślisz o Invimedzie? Masz kogoś znajomego kto robił tam procedurę? Jak nie jesteś pewna to umów się na konsultację do tych dwóch klinik i zostań tam gdzie będziesz się lepiej czuła... porównaj też kto ma lepsze procedury preparatyki nasienia.

    Na fb przeprowadzono ankiete i bardzo duzo osob poleca wlasnie invimed a invicta na szarym koncu.
    Mąz sie nie zgodzi na dwie wizyty w innych klinikach. Juz jest na mnie zly ze nie moge sie zdecydowac.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 5 lipca 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka a gameta Gdynia? Czytam regularnie ten wątek. Bardzo dużo ciąż...tak jak Wiki mówi idźcie na konsultacje do kilku placówek. Podejmijcie madra decyzje, ktorej potem.nie będziecie zalowac, nie ma ci się spieszyc:)

    Izu kciuki za pozytywną bete

    Izaura, e_mil_ka lubią tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 5 lipca 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura ja tez trzymam :)

    Izaura lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 5 lipca 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz doczytałam że jedna klinika do wyboru. No to jest bardzo trudny wybór, ja sama się do konca wahalam miedzy invikta a gameta. Prosiłam meza by mi pomógł, chyba chciałam żeby to była wspólna decyzję w razie niepowodzenia bym nie brała całej winy na siebie. U nas w ostatecznym wyborze zauważyło to że Szwagierka z invikta ma 2 córki. Przyznam Ci że po pierwszej konsultacji też nie byłam zadowolona, ale odwrotu już nie było.

    klz96iye30cupjne.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 5 lipca 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam dziewczyny czytam i czytam i nie ma zlotego srodka na wybór kliniki. Jedni polecają inni odradzają. Musze spokojnie wszystko przemyslec.

    Mag a czemu nie bylas zadowolona? Kto Was prowadzil?

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
‹‹ 1982 1983 1984 1985 1986 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ