X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 5 lipca 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda ja też szłam krótkim, z tym że to też było dwa lata temu. Ale jak bym mogła jakoś pomóc to pisz śmiało.

    Karcia
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 5 lipca 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jak kiedyś wcześniej śledziłam wątki z różnych klinik to dużo dobrego słyszałam o gamecie, ale podobno tam jest dość drogo.

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 5 lipca 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko wybór kliniki jest trudny, też się zastanawiałam , czytałam fora ale wiesz każdemu zależy na czymś innym, każdy jest inny. Mi w wyborze pomogły nasze dziewczyny z tego forum.

    Mnie invicta też wkurzyła na początku, umówilam się na badania, na konkretną godz.,specjalnie pojechaliśmy do Gdańska żeby je zrobić a na miejscu okazało się że dzisiaj już nam tych badań nie zrobią bo już za późno.

    Ale myślę że w żadnej klinice nie będziemy zadowolone w 100%, bo na pewno coś mogłoby być lepiej.

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 5 lipca 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny ma któraś na zbyciu eutyrox 50 koleżanka potrzebuje.

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 5 lipca 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka, mnie zdenerwowało to że miałam wrażenie że jestem.lepiej przygotowana niż lekarz. W invicie trzeba taka jebutna ankietę wypełniać i przesłać przed wizyta razem z całą historia leczenia. Dr nie zerknal nawet na nią a jak mu powiedzieliśmy że jesteśmy nastawieni na ivf to mówił że to nie jest tak że my se chcemy i mamy jak pstrykniecie palcem. Dopiero jak mu powiedziałam co proponuje przy takim amh i takich wynikach nasienia to przeprosił i już inna była gadka. Ale niesmak trochę został:) potem już było ok.

    Trzeba się nastawić że tam naprawdę mnóstwo ludzi przyjeżdża i oni nie mają dużo czasu na pacjenta także można poczuć się potraktowanym dość obojętnie i olewacko. Ważne że mają dobre laboratorium bo to się mocno liczy:)

    Halszka ma rację, wszędzie znajdziemy jakieś minusy.

    A i ja byłam prowadzona przez dr Hajdusianka. Fajny dr, mocno empatyczny, można z nim podyskutować przy obieraniu kierunku leczenia.

    J_agoda, e_mil_ka lubią tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 5 lipca 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag Twoja ciąża jest z IVF w Invikcie?

    Karcia tak ogólnie chciałam poznać zdanie nt różnic między protokołami, chociaż z moim amh to chyba jedyne rozwiązanie.

    Marzenia się spełnia :)
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 5 lipca 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda ja to nie wiem od czego to zależy jakim protokołem się idzie bo ja np Amh miałam ponad 10 a podobno dziewczyny które miały niskie też zdarzało się że szły krótkim. Niby podobno długi daje lepsze rezultaty przy niskim Amh, u mnie tam i przy wysokim Amh nie miałam komórek.

    Karcia
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 5 lipca 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Cześć

    Izaura kciuki mocno zaciskam. Czekam na pozytywny wynik bety.

    Smerfetka - mnie na końcu ciąży z Zu też dopadł ból zęba... Tuż przed terminem porodu. Jakoś wyparłam ten ból ze świadomości i o dziwo przestało dawać o sobie znać. A pod koniec ciąży z Ol załapałam bostonkę.

    Jagoda i jaka decyzja? Ruszacie teraz czy czekacie do września?

    Smerfetka chyba ty pracujesz w mops. Do becikowego potrzebne są dokumenty z 2017 (zmieniałam pracę i chyba pit11 muszę zabrać)?? Ol urodzony w grudniu 2018.

    Asiastokrotka udało się przeforsować pomysł z wyjazdem z małym dzieckiem?

    Emilka - mąż nie musi aż tak entuzjastycznie działać - ważne żeby nie przeszkadzał i godził się na Twój plan :-)


    Potrzebujesz PIT 11 z 2017 r i swiadectwo pracy. Jesli skladasz jeszcze na ten okres zasiłkowy. Kiedy zmienialas prace?

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 5 lipca 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagods tak. Obie ciąże były z Invikci. Jak konsultowalam ivf w artemidzie to też chcieli żebym szła krótkim protokołem a w Gdańsku od razu długi.

    Moje amh przy starcie 0.87

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2019, 15:10

    klz96iye30cupjne.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 5 lipca 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Artemidzie to ja juz nie rozumiem ich toku myslenia ja miałam Amh 10 i dlugi protokól. Moze niepotrzebnie i niepotrzebnie hiperka. Ciekawa jestem jaka bedzie decyzja w nowej klinice.

    Karcia lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 5 lipca 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jednak zostane przy Invikcie. Nie bede juz wymyślać co ma być to bedzie.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Tomasia Ekspertka
    Postów: 160 91

    Wysłany: 5 lipca 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Nie wiem czy ten wątek był tu już poruszany (nie mogę bądź nie umiem poprawnie odnaleźć) ale ciekawi mnie fakt czy wiadomo Wam coś więcej na temat dofinansowania do in vitro w Olsztynie, które ma ruszyć rzekomo w 2020. Interesuje mnie to czy dofinansowaniem objęte będą osoby tylko zamieszkujące olsztyn czy może te, które rozliczają podatki w Olsztynie. Czy wiecie w ogóle coś więcej temat tego naszego dofinansowania, kiedy, jak, ile i dla kogo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2019, 16:45

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 5 lipca 2019, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura jak tam beta?

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Izaura jak tam beta?
    0,55 :(

    Dziękuję Tym które mi kibicowały <3

    Powodzenia Staraczki, Wiki teraz Ty, Uda się!&& bardzo się cieszę , że mogliśmy się poznać ;-*

    Brzuchatki i Mamusie życzę wiele radości z pociech!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2019, 18:57

    Karcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura wrote:
    0,55 :(

    Dziękuję Tym które mi kibicowały <3

    Powodzenia Staraczki, Wiki teraz Ty, Uda się!&& bardzo się cieszę , że mogliśmy się poznać ;-*

    Brzuchatki i Mamusie życzę wiele radości z pociech!


    ❤️❤️❤️ Ja nie przestaję Ci kibicować... 😘

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 5 lipca 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura wrote:
    0,55 :(

    Dziękuję Tym które mi kibicowały <3

    Powodzenia Staraczki, Wiki teraz Ty, Uda się!&& bardzo się cieszę , że mogliśmy się poznać ;-*

    Brzuchatki i Mamusie życzę wiele radości z pociech!

    Przykro mi :( przytulam mocno.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 5 lipca 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura :(
    Nie poddawaj się prosze...

    klz96iye30cupjne.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka 84 wrote:
    Potrzebujesz PIT 11 z 2017 r i swiadectwo pracy. Jesli skladasz jeszcze na ten okres zasiłkowy. Kiedy zmienialas prace?
    Dziękuję. Ja do końca stycznia 2017 byłam na wychowawczym i skończyła mi się umowa o pracę w poprzedniej firmie. W czerwcu zarejestrowałam się w UP i dostałam zasiłek dla bezrobotnych. W sierpniu znalazłam pracę. Pierwsze trzy miesiące umowa o dzieło, a potem już normalna umowa.

    JAGODA JA byłam prowadzona długim protokołem. AMh było wtedy na poziomie "średnia krajowa".

    Emilka nie znam tych klinik. Ja miałam tylko styczność z olsztyńską Art.

    Izaura :-( jest mi mega smutno.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomasia wrote:
    Witajcie. Nie wiem czy ten wątek był tu już poruszany (nie mogę bądź nie umiem poprawnie odnaleźć) ale ciekawi mnie fakt czy wiadomo Wam coś więcej na temat dofinansowania do in vitro w Olsztynie, które ma ruszyć rzekomo w 2020. Interesuje mnie to czy dofinansowaniem objęte będą osoby tylko zamieszkujące olsztyn czy może te, które rozliczają podatki w Olsztynie. Czy wiecie w ogóle coś więcej temat tego naszego dofinansowania, kiedy, jak, ile i dla kogo.
    Nic o tym nie wiem.

  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 5 lipca 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Dziękuję. Ja do końca stycznia 2017 byłam na wychowawczym i skończyła mi się umowa o pracę w poprzedniej firmie. W czerwcu zarejestrowałam się w UP i dostałam zasiłek dla bezrobotnych. W sierpniu znalazłam pracę. Pierwsze trzy miesiące umowa o dzieło, a potem już normalna umowa.

    JAGODA JA byłam prowadzona długim protokołem. AMh było wtedy na poziomie "średnia krajowa".

    Emilka nie znam tych klinik. Ja miałam tylko styczność z olsztyńską Art.

    Izaura :-( jest mi mega smutno.


    Czyli od listopada miałaś umowe normalna. To świadectwo pracy z poprzedniego zatrudnienia i zaświadczenie o dochodach za grudzień.

    Ena lubi tę wiadomość

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
‹‹ 1983 1984 1985 1986 1987 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ