X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 3 lipca 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni!!!!!!!!!!! GRATULACJE >3

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 3 lipca 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni gratulacje serduszka! To kochana spokojnej ciąży, byle ten krwiaczek szybko się wchlonal lub oproznil i nie stresowal mamy:)

    klz96iye30cupjne.png
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 3 lipca 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eni33 wrote:
    Hey. Jak wiecie dzisiaj bylam na wizycie. I jak na złość rano zacząłem delikatnie plamic. No i jak się okazuje jest mały krwiaczek więc muszę wprowadzic oszczędny tryb życia bo JESTEM W CIĄŻY i Serduszko już bije.

    Super wiadomość ! Gratuluję ! Rośnijcie zdrowo 🙂

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 3 lipca 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni gratulacje

    Karcia
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 3 lipca 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni gratulacje!!!!

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć

    Emilka to odpoczywajcie teraz na całego. Wspólnie spędzony czas przy takim trybie pracy męża jest na wagę złota :-)

    Eni super wieści :-)

  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 3 lipca 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni gratulacje!!!


    Dzwoniłam następnego dnia do Artemidy, rozmawiałam z tą przełożoną pielęgniarek. Mają mi zwrócić za badanie i ich zdaniem mogę podchodzić do procedury już teraz - na podstawie poprzedniego wyniku fsh. Refundacja mi przysługuje ze względu na amh. Mogę mieć wizytę zgodnie z planem - za tydzień u dr D. Wtedy rozpocznę krótki protokół. Oznacza to jednak, że transfer może wypaść na czas, gdy klinika jest zamknięta i będę musiała jeździć do Białegostoku. Mogę też to odłożyć do września. Tylko raz już odkładałam, to tak się rozchorowałam, że minęły 2 lata a mogłam wrócić do tematu z wynikami gorszymi dwa razy. A za rok kończę 40, więc wtedy chyba już całkiem kaplica ze mną.

    Ktoś z Was jeździł do Białego? Ktoś pdochodził krótkim protokołem?

    Co o tym wszystkim sądzicie?

    Marzenia się spełnia :)
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J_agoda wrote:
    Eni gratulacje!!!


    Dzwoniłam następnego dnia do Artemidy, rozmawiałam z tą przełożoną pielęgniarek. Mają mi zwrócić za badanie i ich zdaniem mogę podchodzić do procedury już teraz - na podstawie poprzedniego wyniku fsh. Refundacja mi przysługuje ze względu na amh. Mogę mieć wizytę zgodnie z planem - za tydzień u dr D. Wtedy rozpocznę krótki protokół. Oznacza to jednak, że transfer może wypaść na czas, gdy klinika jest zamknięta i będę musiała jeździć do Białegostoku. Mogę też to odłożyć do września. Tylko raz już odkładałam, to tak się rozchorowałam, że minęły 2 lata a mogłam wrócić do tematu z wynikami gorszymi dwa razy. A za rok kończę 40, więc wtedy chyba już całkiem kaplica ze mną.

    Ktoś z Was jeździł do Białego? Ktoś pdochodził krótkim protokołem?

    Co o tym wszystkim sądzicie?

    Ja jezdzilam na kazdy transfer. Dla mnie no problem taka mala wycieczka. My zawsze z mezem zostawalismy jeszcze na 1 lub dwa dni zebh sobie polazic bo bardzo nam sie Białystok spodobał. Ja bym pewnie podeszla bo jestem niecierpliwa.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni gratulacje rosnijcie zdrowo :)

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goldenka28 wrote:
    A jakie leki teraz brał?

    Profertil, clostilbegyt i agapurin.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 4 lipca 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny końcówka ciąży, wszystko było dobrze a teraz przygody. W niedziele zaczął mnie bolec ząb, zapisałam się do dentysty, wczoraj miałam wizyte. Okazało się że kanałowo no ok trudno ale pani dr rozwiercila zeba zostawiła i kazala wlozyc watke z woda utleniona i płukac, po tej watce i płukance chodzilam z bólu po scianach, wyłam jak dziecko nigdy w zyciu tak mnie nie bolał ząb. już nawet apap nie pomagał. Dzisiaj mam znowu wizyte i nie wiem co to bedzie dalej. Boje się, zeby to nie wpływało źle na Maleństwo

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • Fionka Ekspertka
    Postów: 229 178

    Wysłany: 4 lipca 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ENI gratulacje!!! Staraj się jak najwięcej leżeć (chociaż przy dziecku nie będzie to łatwe), aby krwiak się wchłonął.

    JAGODA jeżeli wszystkie wyniki są w porządku to ja nie przeciągałabym do września. Początkowo, gdy w Olsztynie nie robili punkcji i transferów to dużo dziewczyn jeździło do Białegostoku. Ja po każdym transferze wracałam od razu do domu, ale dziewczyny mają namiary na noclegi.

  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 4 lipca 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Profertil, clostilbegyt i agapurin.

    Profertil mój też brał, była poprawa po nim, tamtych pozostałych nie znam, ale jeszcze brał l- karnitynę 1000 i mace. Podobno na ruch to l- karnityna jest dobra.

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • Agonia777 Autorytet
    Postów: 928 1220

    Wysłany: 4 lipca 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni gratulacje!!!!!

    Emilko rozumiem Twoje rozczarowanie, ale życie różne niespodzianki szykuje. Odpocznijcie z mężem, dbaj o luźne gatki dla męża niech jajka wietrzy i chłodzi i cieszcie się ze wspólnych chwil. Pamiętajcie nie cała armia jest ważna. U nas po dłuższej przerwie wystarczył raz i ten jeden jedyny.

    Miłego dnia:):)

    e_mil_ka, asiastokrota lubią tę wiadomość

    Wiek 40
    Drożność ok, nasienie ok, niskie AMH, niepłodność idiopatyczna
    3 lata starań
    1 IUI :(
    2 IUI - 22.09.17. :(
    3 IUI - 17.10.2017r. :(
    ICSI - transfer 8.12.17r. :(
    IVF - transfer 13.03.2018. :(
    IVF - punkcja 26.04 - brak zarodków
    IVF - 10.09.2018r. :(
    Trombofilia wrodzona, KIR Bx
    Transfer ostatniego kropka ?
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 4 lipca 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka 84 wrote:
    Dziewczyny końcówka ciąży, wszystko było dobrze a teraz przygody. W niedziele zaczął mnie bolec ząb, zapisałam się do dentysty, wczoraj miałam wizyte. Okazało się że kanałowo no ok trudno ale pani dr rozwiercila zeba zostawiła i kazala wlozyc watke z woda utleniona i płukac, po tej watce i płukance chodzilam z bólu po scianach, wyłam jak dziecko nigdy w zyciu tak mnie nie bolał ząb. już nawet apap nie pomagał. Dzisiaj mam znowu wizyte i nie wiem co to bedzie dalej. Boje się, zeby to nie wpływało źle na Maleństwo

    Ojej Smerfetka, współczuję 🙁 jeszcze na koniec ciąży, takie bóle 😏 oby było już dobrze. Myślę, że na tym etapie ciąży, nie ma to już wpływu na dziecko, zresztą pani dr powinna wiedzieć jak zająć się kobietą w ciąży, tylko Ty biedna, taki ból... Może za to przy porodzie będzie lżej, powiesz, że ból zęba był gorszy 😀

    Smerfetka 84 lubi tę wiadomość

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agonia jak u Ciebie? Jak się czujesz?


    Eni gratuluję i życzę spokojnej ciąży :-)


    Emilko jak u Was? Jak mąż sobie poradził z wynikami?


    Smerfetka współczuję :-( najgorsze, że nawet nie możesz wziąć dobrych przeciwbólowych... ale dentysta chyba wie co robi i nie wpłynie to źle na maleństwo :-)


    Jagoda na wizyty też będziesz musiała jeździć do Białego jak zdecydujesz się zaczynać w przyszłym miesiącu? Też bym chyba nie przesuwała procedury.,.. tylko to też zależy jakie masz możliwości zwalniania się z pracy...

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 4 lipca 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki03 wrote:


    Emilko jak u Was? Jak mąż sobie poradził z wynikami?

    Mąż troche przetrawił sytuację. Wrocil mu humor ale powiedział ze on umywa rece i kolejna procedurę mam ogarniac sama a jego tylko informowac. Tak wiec troche zostalam z tym wszystkim sama.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 4 lipca 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey
    Eni gratulacje
    Smerfetka ja też miałam problem z zębami już pod koniec coś mi jak by ósemka na dole zaczęła boleć i dziąsła.
    Jagoda ja jeździłam na transfery do Białego bylam na długim tu w Olsztynie podgląd a punkcja i transfery tam. Nawet nie które wyjazdy miło wspominam :)
    Dziewczyny wiecie że moja macica wogole nie była przygotowana do porodu byla mała na połowę ciazy :(

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 4 lipca 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Hey
    Eni gratulacje
    Smerfetka ja też miałam problem z zębami już pod koniec coś mi jak by ósemka na dole zaczęła boleć i dziąsła.
    Jagoda ja jeździłam na transfery do Białego bylam na długim tu w Olsztynie podgląd a punkcja i transfery tam. Nawet nie które wyjazdy miło wspominam :)
    Dziewczyny wiecie że moja macica wogole nie była przygotowana do porodu byla mała na połowę ciazy :(



    No i właśnie u mnie się okazało że to też ósemka dolna boli + dodatkowo górny ząb kanałowo więc lecimy z dwoma na raz

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 4 lipca 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Hey
    Eni gratulacje
    Smerfetka ja też miałam problem z zębami już pod koniec coś mi jak by ósemka na dole zaczęła boleć i dziąsła.
    Jagoda ja jeździłam na transfery do Białego bylam na długim tu w Olsztynie podgląd a punkcja i transfery tam. Nawet nie które wyjazdy miło wspominam :)
    Dziewczyny wiecie że moja macica wogole nie była przygotowana do porodu byla mała na połowę ciazy :(

    O jaa, a tego po USG nie było widać i po badaniu dna macicy jak zawsze badają palcami?
    Rodziłaś w wojewódzkim? Jak tam opieka, lekarze, położne, bo się tam wybieram najpierw, jeśli mnie nie odeślą ? 🙂

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
‹‹ 1981 1982 1983 1984 1985 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ