X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Hej u mnie ciag dalszy tego co zaczelismy. Mieszkam juz na swoim. Pozew napisany. Jutro zalatwimy formalnosci związane z kontem bankowym i abonamentem telefonicznym.
    Nadal do Was zagladam i czytam co u Was :)

    Emilko, trzymaj się tam mocno. Teraz trudny czas dla Ciebie ale dasz radę 😘

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Hej u mnie ciag dalszy tego co zaczelismy. Mieszkam juz na swoim. Pozew napisany. Jutro zalatwimy formalnosci związane z kontem bankowym i abonamentem telefonicznym.
    Nadal do Was zagladam i czytam co u Was :)

    Czyli nowy etap życiowy rozpoczęty... Mam nadzieję, że szybko " słońce się do Ciebie uśmiechnie" i będziesz jeszcze mega szczęśliwa. Domyślam się, że teraz jest Ci strasznie ciężko, ale z dnia na dzień będzie z pewnością lepiej. Trzymaj się cieplutko 🙂

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • Monika1983 Przyjaciółka
    Postów: 67 97

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku jak ten czas wolno leci do USG jeszcze tydzień....to zwariować idzie 😁😁😁

    Ena lubi tę wiadomość

  • domi92olsztyn Koleżanka
    Postów: 31 9

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika1983 wrote:
    Jejku jak ten czas wolno leci do USG jeszcze tydzień....to zwariować idzie 😁😁😁
    hej, wyslalam Ci zaproszenie bo chcialabym pogadac prywatnie ;)

    Starania od 2016- 2 lata sami
    od 2018 lipiec pod opieką kliniki
    hormony ok, immunologia ok
    zespól luf
    amh 4,12 - brak pcos
    u męża wszystko w porządku
    2 lUl nieudane
    aktualnie podchodzimy do in vitro ---> długi protokół
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "Nie ma wiary czy przeznaczenia, z którymi nie możemy nic zrobić- wszystko, co jeszcze się nie wydarzyło może zostać zmienione(...)"
  • Monika1983 Przyjaciółka
    Postów: 67 97

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi92olsztyn wrote:
    hej, wyslalam Ci zaproszenie bo chcialabym pogadac prywatnie ;)
    Napisałam na priv

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika1983 wrote:
    Jejku jak ten czas wolno leci do USG jeszcze tydzień....to zwariować idzie 😁😁😁
    Cześć

    Nawet nie wiedziałam, że dr St ma tam u ciebie gabinet. Szybko zleci do wizyty, tylko tobie się będzie wydawało, że to wieki :-)

  • Monika1983 Przyjaciółka
    Postów: 67 97

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Cześć

    Nawet nie wiedziałam, że dr St ma tam u ciebie gabinet. Szybko zleci do wizyty, tylko tobie się będzie wydawało, że to wieki :-)
    Hej gabinetu nie ma ale w szpitalu ma dyżury...tam też mnie operowała....

  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wczoraj byliśmy u doradcy laktacyjnego, u pani I.N. super kobietka. Mam nie ściągać mleka, tylko przystawiać, pokazała jak prawidłowo, sprawdziła piersi, mówi, że mleka wystarcza. Zauważyła niestety napięcie mięśniowe i asymetrię, chociaż o asymetrii wiedzieliśmy bo w szpitalu już mówili. Zapisałam już Julka do fizjoterapeuty. Ogólnie z wizyty jesteśmy bardzo zadowoleni.

    Dziewczyny czym czyscicie noski dla Waszych Maluszków? Mam ten aspirator co się wciąga samemu powietrze ale słabo ta wydzielinka wychodzi.

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goldenka28 wrote:
    My wczoraj byliśmy u doradcy laktacyjnego, u pani I.N. super kobietka. Mam nie ściągać mleka, tylko przystawiać, pokazała jak prawidłowo, sprawdziła piersi, mówi, że mleka wystarcza. Zauważyła niestety napięcie mięśniowe i asymetrię, chociaż o asymetrii wiedzieliśmy bo w szpitalu już mówili. Zapisałam już Julka do fizjoterapeuty. Ogólnie z wizyty jesteśmy bardzo zadowoleni.

    Dziewczyny czym czyscicie noski dla Waszych Maluszków? Mam ten aspirator co się wciąga samemu powietrze ale słabo ta wydzielinka wychodzi.


    Ja mam aspirator na baterię ale poki co wkraplalam sól i wylatywało

    goldenka28 lubi tę wiadomość

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć

    Monika gratuluję.

    Emilko trzymaj się !!

    Izaura widziałam, że się odzywałaś co u Ciebie ??

    Wiki, Agonia zaglądacie tu czasem ?? Co u Was ??

    Izaura, e_mil_ka, Wiki03 lubią tę wiadomość

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goldenka28 wrote:
    My wczoraj byliśmy u doradcy laktacyjnego, u pani I.N. super kobietka. Mam nie ściągać mleka, tylko przystawiać, pokazała jak prawidłowo, sprawdziła piersi, mówi, że mleka wystarcza. Zauważyła niestety napięcie mięśniowe i asymetrię, chociaż o asymetrii wiedzieliśmy bo w szpitalu już mówili. Zapisałam już Julka do fizjoterapeuty. Ogólnie z wizyty jesteśmy bardzo zadowoleni.

    Dziewczyny czym czyscicie noski dla Waszych Maluszków? Mam ten aspirator co się wciąga samemu powietrze ale słabo ta wydzielinka wychodzi.

    Cześć

    Dużo moich koleżanek miało konsultacje z Panią N. i wszystkie uznały, że to była wartościowa lekcja. A kiedy idziesz do fizjoterapeuty?

    Ja mam aspirator na "siłę ssącą mamy" :-) Najpierw zapuszczam sól fizjologiczną, trochę czekam, aż wydzielina się upłynni i wyciągam gluty.

  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Cześć

    Dużo moich koleżanek miało konsultacje z Panią N. i wszystkie uznały, że to była wartościowa lekcja. A kiedy idziesz do fizjoterapeuty?

    Ja mam aspirator na "siłę ssącą mamy" :-) Najpierw zapuszczam sól fizjologiczną, trochę czekam, aż wydzielina się upłynni i wyciągam gluty.
    W poniedziałek do fizjoterapeuty idziemy.

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goldenka28 wrote:
    W poniedziałek do fizjoterapeuty idziemy.
    Hey ja u Maji też widzę asymetrie idzie mi w C. Napięcie też możliwe że ma. Ja w środę idę do fizjoterapeltki. Ale już ćwiczę, znajome pokazały jak rozciągac ten bok. Moja głowę podnosi leżąc ale myślę że przez brzuszek baki że nie może zrobić i się napina przy tym głowę podnosi.

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Hey ja u Maji też widzę asymetrie idzie mi w C. Napięcie też możliwe że ma. Ja w środę idę do fizjoterapeltki. Ale już ćwiczę, znajome pokazały jak rozciągac ten bok. Moja głowę podnosi leżąc ale myślę że przez brzuszek baki że nie może zrobić i się napina przy tym głowę podnosi.
    Julek też często się napina, ale właśnie jak te bąki mu idą, albo jak nie może. U mnie się sam przewraca jak leży np. na plecach to na bok, albo położę na jednym boku, po chwili potrafi leżeć na drugim. Głowy jak leży jeszcze nie podnosi, ale na brzuchu już od urodzenia trochę dźwigał. Pani Iwonka robiła z nim próbę trakcji to mówiła że jak dziecko 3 miesięczne robi. No zobaczę jeszcze co fizjo powie.

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona, a Ty karmisz piersią? U nas to dziś biedny prawie całą noc się prężył i stękał przez sen przez te bąki.

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi bąkami to i my mamy problem. Kurcze jak ta asymetrię rozpoznać? Czy do tego fizjo trzeba mieć skierowanie?? My w środę mamy bioderka

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goldenka28 wrote:
    Ona, a Ty karmisz piersią? U nas to dziś biedny prawie całą noc się prężył i stękał przez sen przez te bąki.
    Tak piersia. Co 5dni kupa, muszę pomoc bo samej ciężko idzie. Wczoraj była i za1h prezenie się stekanie cała noc i ranek spać biedna nie mogla

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka 84 wrote:
    Z tymi bąkami to i my mamy problem. Kurcze jak ta asymetrię rozpoznać? Czy do tego fizjo trzeba mieć skierowanie?? My w środę mamy bioderka[/QUOTE
    U nas neonatolog już mówiła w szpitalu o asymetrii. To właśnie, że dziecko preferuje któraś stronę, np. ciągle układa główkę i widać też u nas trochę jak się popatrzy np. na główkę, w któraś stronę bardziej ciałko wygięte jest.
    My też na bioderka w poniedziałek.

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Tak piersia. Co 5dni kupa, muszę pomoc bo samej ciężko idzie. Wczoraj była i za1h prezenie się stekanie cała noc i ranek spać biedna nie mogla

    To u nas też w nocy nachodzi, w dzień czasem, a najgorzej właśnie nad ranem. U nas to kup kilka dziennie jest. Jak dam ten sab simplex to trochę wychodzą te gazy lepiej, bo delicol to mam wrażenie że nic nie działa. Chociaż nie wiem czy nie przejdę na bobotic bo w tym sabie to jest cukru chyba dużo.

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goldenka28 wrote:
    To u nas też w nocy nachodzi, w dzień czasem, a najgorzej właśnie nad ranem. U nas to kup kilka dziennie jest. Jak dam ten sab simplex to trochę wychodzą te gazy lepiej, bo delicol to mam wrażenie że nic nie działa. Chociaż nie wiem czy nie przejdę na bobotic bo w tym sabie to jest cukru chyba dużo.
    Sab na nas nie działal espunisan lepiej. A ty piersią, karmisz

    3i49ej28fjl6k2ap.png
‹‹ 2007 2008 2009 2010 2011 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ