X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Agatkaaaaa Przyjaciółka
    Postów: 115 34

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka 84 wrote:
    Nie, nie udało się dobić do laboratorium, dlugaaaa kolejka na podwórku. Zrobiłam sikanca i dupa nie ma 2 kresek. Jutro pójdę na bete
    Sikance nie zawsze wychodzą, wiec glowa do góry 😙

  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatkaaaaa wrote:
    Sikance nie zawsze wychodzą, wiec glowa do góry 😙


    Wiem, wiem. Z córką tak miałam, sikaniec nie wyszedł beta tak. Potem jak już ciąża była potwierdzona to owszem pojawiła się druga kreska ale tak blada że prawie niewidoczna. Jutro się okaże. Będzie co ma być. Już i tak jesteśmy wygrani bo mamy jeden prawdziwy cud nad cudy

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • Agatkaaaaa Przyjaciółka
    Postów: 115 34

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka 84 wrote:
    Wiem, wiem. Z córką tak miałam, sikaniec nie wyszedł beta tak. Potem jak już ciąża była potwierdzona to owszem pojawiła się druga kreska ale tak blada że prawie niewidoczna. Jutro się okaże. Będzie co ma być. Już i tak jesteśmy wygrani bo mamy jeden prawdziwy cud nad cudy
    Kochana i jak tam???

  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatkaaaaa wrote:
    Kochana i jak tam???


    Niestety

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • Iwona* Koleżanka
    Postów: 66 11

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka 84 wrote:
    Niestety
    Bardzo mi przykro, zawsze czekam na wieści ze komuś się wkoncu uda. I nie jest to pocieszające że innym też się nie udaje. Wtedy i ja tracę nadzieję że mi się uda. U mnie dziś 6dpt, doktor kazał mi zrobić betę 12 dpt co przypada w niedzielę, al e pewnie zrobię test w sobotę, gdyby się udało to coś powinno już wyjść. U mnie to już 7 podejście 😪 i cały czas się nie udaje choć mam synka poczętego naturalnie. Jak się i teraz nie uda to zostały mi dwa zarodki średniej jakości to następnym razem wezmę oba ... a później nie wiem co dalej

  • Żółwik Autorytet
    Postów: 293 164

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona* wrote:
    Bardzo mi przykro, zawsze czekam na wieści ze komuś się wkoncu uda. I nie jest to pocieszające że innym też się nie udaje. Wtedy i ja tracę nadzieję że mi się uda. U mnie dziś 6dpt, doktor kazał mi zrobić betę 12 dpt co przypada w niedzielę, al e pewnie zrobię test w sobotę, gdyby się udało to coś powinno już wyjść. U mnie to już 7 podejście 😪 i cały czas się nie udaje choć mam synka poczętego naturalnie. Jak się i teraz nie uda to zostały mi dwa zarodki średniej jakości to następnym razem wezmę oba ... a później nie wiem co dalej
    Nie udane próby to jedno a wiara ze kolejne podejście będzie udane to druga rzecz. Nie wiem co trudniejsze. Może zrób przerwę by odpocząć psychicznie. Wierze ze nam wszystkim się uda !

  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka 84 wrote:
    Niestety

    Bardzo mi przykro !!! Przytulam Cię

    Smerfetka 84 lubi tę wiadomość

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówi się trudno. Fajnie byłoby gdyby się udało ale jak nie to nic już nie zrobimy. Poprostu Marysia będzie pępkiem świata.

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • youdith Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 14 grudnia 2021, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    W lipcu podeszłam do swojej pierwszej procedury refundowanej - Invicta Gdańsk.
    Miałam tylko jedną blastkę transferowana w sierpniu - beta 0. Brak implanatcji.

    We wrześniu podeszliśmy do kolejnej procedury w Artemidzie.
    Uzyskano dwa zarodki - jeden podano w 3 dobie, drugi natomiast zamrożono w 5-tej.
    Ten z 3-cej dał ciążę ale w 9 tc przestało bić serduszko.

    Została nam jeszcze jedna blastka 4.2.1.
    Nigdy nie miałam transferu na cyklu sztucznym, dwa razy które przechodziłam odbywały się na cyklach świeżych.
    Jakie są wasze doświadczenia ze sztucznym cyklem?

    Czy to, że raz u mnie "zaskoczyło" dobrze zwiastuje na przyszłość?
    Czy któraś z was orientuje się, jakie maja zalecenia w przypadku poronienia -ile czas trzeba czekać przed kolejnym transferem? Jestem jeszcze przed wizytą po zabiegu.
    Jedyne co robię to całymi dniami zastanawiam się co mogę zrobić żeby kolejnym razem się udało:(

    Pozdrawiam

  • Marzycielka23 Koleżanka
    Postów: 49 8

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    spóźnia mi się miesiączka, aj myslicie moge się wspomóc duphastonem tym bardziej, że czekam na wizyte przed przystapieniem do transferu?

    Wiek 31 l | Olsztyn/ Artemida /
    drożność OK, cykle nieregularne,
    M: mała ilość plemników
    I IVF 28.10.2021 :(
    II IVF 13.01.2022
    2 mroziaczki
  • Agatkaaaaa Przyjaciółka
    Postów: 115 34

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka23 wrote:
    Hej dziewczyny
    spóźnia mi się miesiączka, aj myslicie moge się wspomóc duphastonem tym bardziej, że czekam na wizyte przed przystapieniem do transferu?
    Kochana jedz na betę szybciutko

  • Agatkaaaaa Przyjaciółka
    Postów: 115 34

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    youdith wrote:
    Cześć Dziewczyny,

    W lipcu podeszłam do swojej pierwszej procedury refundowanej - Invicta Gdańsk.
    Miałam tylko jedną blastkę transferowana w sierpniu - beta 0. Brak implanatcji.

    We wrześniu podeszliśmy do kolejnej procedury w Artemidzie.
    Uzyskano dwa zarodki - jeden podano w 3 dobie, drugi natomiast zamrożono w 5-tej.
    Ten z 3-cej dał ciążę ale w 9 tc przestało bić serduszko.

    Została nam jeszcze jedna blastka 4.2.1.
    Nigdy nie miałam transferu na cyklu sztucznym, dwa razy które przechodziłam odbywały się na cyklach świeżych.
    Jakie są wasze doświadczenia ze sztucznym cyklem?

    Czy to, że raz u mnie "zaskoczyło" dobrze zwiastuje na przyszłość?
    Czy któraś z was orientuje się, jakie maja zalecenia w przypadku poronienia -ile czas trzeba czekać przed kolejnym transferem? Jestem jeszcze przed wizytą po zabiegu.
    Jedyne co robię to całymi dniami zastanawiam się co mogę zrobić żeby kolejnym razem się udało:(

    Pozdrawiam


    Cześć. Jeżeli będziesz miała zabieg to trzeba czekać pol roku. Ja poroniłam samoistnie w 7 tygodniu i po dwóch cyklach mogliśmy podchodzić znów do procedury.

    Bardzo mi przykro Twojego powodu. 😭😭😭
    Mi powiedziano, że jak zaskoczyło raz to dobry znak. Może zarodek byl za slaby, może mial wady. 😔😔😔 smutne, ale lepiej wcześniej niż później. Nie możemy się poddawać 🥰🥰🥰

  • Marzycielka23 Koleżanka
    Postów: 49 8

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatkaaaaa wrote:
    Kochana jedz na betę szybciutko

    Często mam nieregularne miesiączki podejrzewam, że to nie jest ciąż tylko po prostu spóźniający się okres. Zastanawiam się czy czekać na naturalna miesiączkę czy pomóc jej przyjść duphastonem.

    Wiek 31 l | Olsztyn/ Artemida /
    drożność OK, cykle nieregularne,
    M: mała ilość plemników
    I IVF 28.10.2021 :(
    II IVF 13.01.2022
    2 mroziaczki
  • Truskaweczka19 Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypij herbatkę z czarnej malwy, pomoże

  • Agatkaaaaa Przyjaciółka
    Postów: 115 34

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka23 wrote:
    Często mam nieregularne miesiączki podejrzewam, że to nie jest ciąż tylko po prostu spóźniający się okres. Zastanawiam się czy czekać na naturalna miesiączkę czy pomóc jej przyjść duphastonem.
    Mam teraz tak samo. Ale zrobilam test sobie i zaczelam brać dophaston. Za kilka dni powinna pojawić się miesiączka

  • Arcia Autorytet
    Postów: 301 102

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Po prawie roku przerwy wracam do gry. Drugi transfer czas start. ( Dla przypomnienia pierwszy transfer skończył się ciążą biochemiczną - w trakcie transferu miałam już covid o czym nie wiedzialam) I żeby nie było kolorwo wczoraj zaczął się okres czyli symulacja , a dzisiaj obudziałaj się z wielka opryszczką na twarzy konsultowałam to z lekarzem i niby nie powinno być problemu ale wiecie jak jest już czuję niepokój więc faszerują się heviranem z nadzieją że szybko zejdzie.
    Wizyta kontrolna w wigilię i jak wszystko pójdzie według planu transfer w sylwestra biorąc pod uwagę takie daty musi się Udać?

    Agatkaaaaa lubi tę wiadomość

    Wiek 33 l | Olsztyn/ Artemida /
    AMH 3,52 , drożność OK, cykle 28 d, podwyższone TSH ( euthyrox 25)
    M: mała objętość plemniki mała ruchliwość, żylaki
    1 IUI 28.02.2018 - :(
    2 IUI 23.04.2018 :(
    I IVF 13.02.2021 :(
    2 mrozaczki
  • youdith Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna 1476 wrote:
    Lekarze którzy pracują w Artemidzie nie maja pojęcia co to jest in vitro naciągają na kasę dwa transfery beta nawet nie drgnęła a pan Domitrz nie wie co może być przyczyna hehe a z naturalnej ciąży mam córkę .Trzymajcie się z dała od tej kliniki naciągacze !!

    Myślę że ile ludzi tyle teorii.
    Twoje zdanie Zależy pewnie od powodzenia procedury.
    Sama jestem w trakcie drugiej procedury, pierwsza Invicta Gdańsk - o niej nie mam najlepszego zdania. Ich mogłabym nazwać naciągaczami.
    Mimo że nadal mi się nie udało w Artemidzie (w Artemidzie ciąża do 9tc) to mają napewno bardziej indywidualne podejście.

  • Arcia Autorytet
    Postów: 301 102

    Wysłany: 23 grudnia 2021, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie jestem na stymulowania cyklu do criotransferu. Od 11 dc mam brać prolutex w zastrzykach( sama chciałam zamiast duphastonu) tyle że na recepcie napisała mi że jeden zastrzyk 15ml
    Na wizycie jeszcze dopytaływałam czy mam coś odmierzac to mówiła że całą ampułke a cała ma 25 ml i teraz nie wiem jak sobie podać? Wizytę miałam u dr Zborowskiej czy jakoś tak a nie jest to mój lekarz prowadzący . Jak to wyglądało u was jakie kielsicie dawki bo już zgłupiałam ?

    Wiek 33 l | Olsztyn/ Artemida /
    AMH 3,52 , drożność OK, cykle 28 d, podwyższone TSH ( euthyrox 25)
    M: mała objętość plemniki mała ruchliwość, żylaki
    1 IUI 28.02.2018 - :(
    2 IUI 23.04.2018 :(
    I IVF 13.02.2021 :(
    2 mrozaczki
  • Efka Przyjaciółka
    Postów: 66 37

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arcia wrote:
    Dziewczyny pomóżcie jestem na stymulowania cyklu do criotransferu. Od 11 dc mam brać prolutex w zastrzykach( sama chciałam zamiast duphastonu) tyle że na recepcie napisała mi że jeden zastrzyk 15ml
    Na wizycie jeszcze dopytaływałam czy mam coś odmierzac to mówiła że całą ampułke a cała ma 25 ml i teraz nie wiem jak sobie podać? Wizytę miałam u dr Zborowskiej czy jakoś tak a nie jest to mój lekarz prowadzący . Jak to wyglądało u was jakie kielsicie dawki bo już zgłupiałam ?


    Ja miałam zawsze całą ampułkę.
    Może coś źle zrozumiałaś .
    Poza tym lepiej więcej progesteronu niż za mało.
    Myślę że spokojnie możesz wstrzyknąć sobie całą.

  • Agatkaaaaa Przyjaciółka
    Postów: 115 34

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arcia wrote:
    Dziewczyny pomóżcie jestem na stymulowania cyklu do criotransferu. Od 11 dc mam brać prolutex w zastrzykach( sama chciałam zamiast duphastonu) tyle że na recepcie napisała mi że jeden zastrzyk 15ml
    Na wizycie jeszcze dopytaływałam czy mam coś odmierzac to mówiła że całą ampułke a cała ma 25 ml i teraz nie wiem jak sobie podać? Wizytę miałam u dr Zborowskiej czy jakoś tak a nie jest to mój lekarz prowadzący . Jak to wyglądało u was jakie kielsicie dawki bo już zgłupiałam ?

    Też nigdy nie dzieliłam, a przy każdym transferze mialam prolutex. Myślę, że się pomyliła

‹‹ 2145 2146 2147 2148 2149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ