X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 1 lutego 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Ciężko ocenić. Duża ilość leukocytów może wskazywać chyba na infekcję. Być może u Was będzie lepiej. Życzę Wam większego szczęścia od nas.
    Nie dziękuję. Wam też pewnie się uda. Tylko jak wspominalas potrzebna sporo kasy. Ja narazie W ostateczności zakładam inseminacje I to maks 2 albo 3 I jak się nie uda to chyba sobie odpuszczę narazie. Doktor tak od razu na 1 wizycie mówi jakie są możliwości? kazał Wam zrobić jeszcze jakieś badania?

    Zuzia007 lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 1 lutego 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejka88 wrote:
    Witajcie dziewczyny, i ja dołączam do wątku bo szykuję się na pierwszą wizytę w Artemidzie u dr Zbrocha. Bardzo dobry wątek, przeanalizowałam poprzednie posty i mniej więcej wiadomo na co się nastawiać. Chętnie wysłucham wszystkich porad jak się przygotować na 1-wszą wizytę. Wszystkim życzę powodzenia i wierzę, że każda z nas przytuli swoje dzieciątko :)
    Ja też szykuje się na pierwsza wizytę. Jakie zabierasz ze są badania? tak patrzę I miałaś robione hsg tego samego dnia co ja. Myślisz że ten miesiąc będzie szczęśliwy:)

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 2 lutego 2016, 05:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Nie dziękuję. Wam też pewnie się uda. Tylko jak wspominalas potrzebna sporo kasy. Ja narazie W ostateczności zakładam inseminacje I to maks 2 albo 3 I jak się nie uda to chyba sobie odpuszczę narazie. Doktor tak od razu na 1 wizycie mówi jakie są możliwości? kazał Wam zrobić jeszcze jakieś badania?

    Kiedy doktor zobaczył wyniki męża od razu powiedział że nie ma szansy na naturalną ciąże ani nawet przez inseminację. Mąż dostał skierowanie na badania TSH, testosteron, fT4, FSH, prolaktyna, kariotyp, AZF-y. Koszt tych badań 750 zł. Na wizycie doktor obejrzał wyniki badań mojej prolaktyny i wyniki nasienia męża. Pytał czy miałam jakieś zabiegi operacje, przyjmowane leki na stałe no i standardowe pytanie o miesiączkowanie i wykonał USG.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 2 lutego 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Lecze się U zwykłego lekarza ale już nie wie co Z nami dokładniej jest nie tak I kieruje mnie dalej do kliniki. A jak wezmę 1 cykl clo bez monitoringu to coś się stanie? Doktor na 1 wizycie obejrzy mnie na usg
    Ana clo to stymulacja pęcherzyków.. to jest lek na receptę ... powinnaś być pod kontrolą lekarza ... po co masz brać clo?

    Aasiula lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 2 lutego 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia i Zapominajka tak w ogóle to wielkie gratulacje :)
    Podczytywałam Was na wątku IVF, a Ciebie Asiu chyba kojarzę z wątku IUI, zgadza si?
    I tak po prawdzie Wy byłyście przysłowiową kropką nad i jeśli chodzi o wybór kliniki...wahałam się pomiędzy dwiema...do tej pierwszej się zapisałam na wizytę, ale jednak coś mi ciągle podpowiadało, że to jednak nie do końca dobry wybór...zapisałam się więc do Artemidy i mam nadzieję, że INTUICJA mnie nie zawiedzie... :)

    triss, asia-m-b, zapominajka lubią tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • lawendowapani Ekspertka
    Postów: 206 338

    Wysłany: 2 lutego 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny orientujecie sie czy w cenie in vitro w Białymstoku jest zawarta oplata za mrożenie zarodków? Nurtuje mnie to pytanie a wolałabym być przygotowana na taka ewentualność :) i jeszcze jedno pytanie czy przy dlugim protokole po odstawieniu antyków jest jeszcze jedna @? Zapomniałam spytac doktora a wizyta dopiero 13 lutego. Musze sobie zacząć zapisywać te pytania, bo przez to Wy jesteście skazane na mnie :p

    Artemida Białystok
    Niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, LUF.
    09.03.2016 - pick up
    14.03.2016 - transfer jednej blastki 4AA ;)
    8 dpt - 147,4 (g. 15:15) 9dpt - 232 (g. 7:50) 11dpt - 517,3 18dpt - 6344 26dpt - jest serduszko <3
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 2 lutego 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Kiedy doktor zobaczył wyniki męża od razu powiedział że nie ma szansy na naturalną ciąże ani nawet przez inseminację. Mąż dostał skierowanie na badania TSH, testosteron, fT4, FSH, prolaktyna, kariotyp, AZF-y. Koszt tych badań 750 zł. Na wizycie doktor obejrzał wyniki badań mojej prolaktyny i wyniki nasienia męża. Pytał czy miałam jakieś zabiegi operacje, przyjmowane leki na stałe no i standardowe pytanie o miesiączkowanie i wykonał USG.
    A na takie badania nie daja skierowanie na kasę chorych?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • lawendowapani Ekspertka
    Postów: 206 338

    Wysłany: 2 lutego 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hormony można wziac od ginekologa na nfz. Reszty nfz nie zleci, niestety tylko prywatnie :(

    malgos741 lubi tę wiadomość

    Artemida Białystok
    Niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, LUF.
    09.03.2016 - pick up
    14.03.2016 - transfer jednej blastki 4AA ;)
    8 dpt - 147,4 (g. 15:15) 9dpt - 232 (g. 7:50) 11dpt - 517,3 18dpt - 6344 26dpt - jest serduszko <3
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 3 lutego 2016, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey czy miała ktoras endometrioze?

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 3 lutego 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 czy bylas juz na wizycie u doktora?bo ja bede dopiero szla

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 3 lutego 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 co do badań to najdroższe z nich to kariotyp i AZFy bo ponad 300 zł. Badania hormonalne to przy tym pikuś bo po 20 zł każde. Tak jak powiedziała lawendowapani hormonalne owszem można poprosić giną o takie ale genetyczne nfz nie pokrywa.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny witam wszystkich poczytuję was od dłuższego czasu.Ja też wybieram się do D.Domitrz ale do Olsztyna.W grudniu w Białymstoku miałam robioną laparoskopię ,niestety nic dobrego się nie dowiedziałam . Mam masywne zrosty i oba jajowody niedrożne .Wcześniej rok temu miałam operacje guza ropniaka przy jajniku , a do tego jeszcze endometrioza .Czy któraś z was leczy endometriozę.W niedługim czasie planujemy z mężem podejść do Ivf .Jak długo trwa przygotowanie do finału.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 ja zmagam się z endometriozą nic przyjemnego.Jestem bardzo ciekawa jak to jest przy ivf czy trzeba wyciszyć endonetriozę i jakima wpływ na całość.

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 3 lutego 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lawendowapani wrote:
    Dziewczyny orientujecie sie czy w cenie in vitro w Białymstoku jest zawarta oplata za mrożenie zarodków? Nurtuje mnie to pytanie a wolałabym być przygotowana na taka ewentualność :) i jeszcze jedno pytanie czy przy dlugim protokole po odstawieniu antyków jest jeszcze jedna @? Zapomniałam spytac doktora a wizyta dopiero 13 lutego. Musze sobie zacząć zapisywać te pytania, bo przez to Wy jesteście skazane na mnie :p
    Nie sądzę żeby mrożenie było w cenie. Zawsze jest dodatkowo płatne. Szczerze mówiąc ja też nie dopytalam jaki to koszt. A wiesz jaki jest koszt kriotransferu? Bo tego też nie dopytalam. Też zacznę spisywac pytania na kartce ;)

  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 3 lutego 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana1122 mnie kieruje mój lekarz do dr Zbrocha i ma do niego dzień przed zadzwonić i mu opowiedzieć mój przypadek z punktu medycznego. Ale zabieram ze sobą to co mam czyli badania hormonów, wypisy ze szpitala i usg. Zobaczymy co powie. Ja się nie nastawiam, że ten miesiąc będzie szczęśliwy bo już za dużo razy się zawiodłam. Napisz jak już będziesz po pierwszej wizycie. Moja pewnie będzie za ok 1-2 tyg bo spodziewam się @ dziś lub jutro.

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 3 lutego 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migot_ka wrote:
    Asia i Zapominajka tak w ogóle to wielkie gratulacje :)
    Podczytywałam Was na wątku IVF, a Ciebie Asiu chyba kojarzę z wątku IUI, zgadza si?
    I tak po prawdzie Wy byłyście przysłowiową kropką nad i jeśli chodzi o wybór kliniki...wahałam się pomiędzy dwiema...do tej pierwszej się zapisałam na wizytę, ale jednak coś mi ciągle podpowiadało, że to jednak nie do końca dobry wybór...zapisałam się więc do Artemidy i mam nadzieję, że INTUICJA mnie nie zawiedzie... :)
    Oj kochana dobrze wybralas :) tak byłam chwilkę na wątku IUI Ale krótko bo zdecydowaliśmy się tylko na jedno podejście

    Zuzia ja mam endometrioze i zobacz jestem w ciąży :D
    Boże dziewczyny życzę Wam z całego serca żeby i Wam się udało! Ja jeszcze nie do końca wierzę, jesteśmy BARDZO szczęśliwi!

    Leo kochana który to dziś dpt? Moje kciuki cały czas zaciśnięte &&&&&&&

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 09:37

    malgos741, leo lubią tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leo moje kciuki również zaciśnięte :)

    leo lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b tak czytałam i bardzo bardzo gratuluję i trzymam kciuki za was mam nadzieje że niedługo dołączę do was. Na razie muszę poczekać.Asiu a jak długo od 1 wizyty do zapłodnienia

    asia-m-b lubi tę wiadomość

  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki trzymam kciukasy razem z Wami, dziś jest 5dpt, wczoraj miałam popołudniowego ryczka :[ oczywiście nie wiem czemu :)
    Chcę zatestować w sobotę ale mam obawy...mąż chcę żeby czekać dłużej ale sama nie wiem, pewnie i tak postawie na swoim:):)

    malgos741, Ali.G lubią tę wiadomość

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do mrożenia, to nie jest w cenie, nm dr powiedział że płaci się dopiero jak

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ