Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka cudownie, gratulacje. Ładna gromadka wam się szykuje :)

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • Fionka Ekspertka
    Postów: 229 178

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Dziewczyny A jakie wy płyny używacie do podmywania się

    Lactacyd pharma - płyn ginekologiczny ochronny. Wskazany szczególnie w ciązy, po porodzie. Ponad rok go używam i póki co jest ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka to super wiadomość 5 kropkow!!! Trzymam kciuki za tego ktory jest juz z Toba :)

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

  • sonia86 Autorytet
    Postów: 536 335

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    Ona :(
    Emilka kciuki &&&&&&&&&&&& ♥
    Makumba ma racje dżonsony na śmietnik, te rzeczy dla niemowląt z rossmana mają bardzo dobry skład, my całą rodziną używamy i Jachu te będzie tym myty :)

    Każdy używa tego co mu odpowiada. Ja nie toleruje lactacydow i iladianow, które są rekomendowane przez ginekologów, mega mnie podrażniaja, Johnsona używałam przez jakiś czas i tez rewelacji nie było, od dłuższego czasu używam hippa, który jest w miarę ok, próbowałam już naprawdę wszystkiego, bialego jelenia,mydła z nanosrebrem i ideału niestety nie znalazłam, nie wiem co jest że mną nie tak :/

    3 lata starań, niepłodność idiopatyczna
    Wrzesień 2016 - punkcja, hiperka, 3 mrozaki
    Luty 2017 transfer blastki 2aa.....
    f2wli09k3u36asu6.png
  • Fionka Ekspertka
    Postów: 229 178

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w końcu zrobiłam porządek w lekach. Mam do oddania:
    -Marvelon - 18tabletek (jeśli, któraś będzie wyciszana dłużej niż 21 dni)
    -Pregnyl 5000j.m
    -Luteina 50mg - 40 tabletek -ważne do końca XII2016

  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam jedna strzykawkę Gonapeptylu w lodówce.

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka super gratki

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Monisiek Ekspertka
    Postów: 203 128

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka, brawo :) Super wieści.
    Ja używam tylko lactacydu, od innych mam podrażnienie. Miłego dnia.

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    Monisiek
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Monisiek, milego dnia ;-)

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • [email protected] Autorytet
    Postów: 1118 675

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka super wynik,ale będziesz miała pokaźną rodzinkę.To trzymam kciuki za pozytywna betę.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Prowadź mnie losie tam,dokąd iść trzeba...bo tam gdzie nie trzeba to ja sama wlezę.
    3×IUI
    2xIVF (dwa mrożaki ❄❄)
    14.09.2017 criotransfer 2BB:beta 7dpt-66, 13dpt-1902
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionka wrote:
    Ja dostałam skierowanie od lekarza do Wojewódzkiego, ale też myślałam nad Malarkiewiczem. Z tego co pamiętam masz cukrzyce ciążową, więc nie wiem czy Malarkiewicz Cie przyjmie.
    Na razie polozna mowila ze z cukrzycą leczona dietą nie ma problemu, ale teraz na wizycie drP powiedział ze wyniki moje kwalifikuja mnie do insuliny wiec.. zobaczymy co będzie :-)

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka super wynik,ale będziesz miała pokaźną rodzinkę.To trzymam kciuki za pozytywna betę.
    A Wy jak samopoczucie? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    Na razie polozna mowila ze z cukrzycą leczona dietą nie ma problemu, ale teraz na wizycie drP powiedział ze wyniki moje kwalifikuja mnie do insuliny wiec.. zobaczymy co będzie :-)
    Bo pod koniec ciąży wariują te cukry - szalone ;-). Ja od 33 tc miałam insulinę.

    Emilka super wieści :-)

    Malawiki - jedziesz jutro do laboratorium?

  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłuje mnie prawa storna a tam sa male pecherzyki a dominujacy w lewym-po obiawach bym powiedziaal ze owulka bedzie z prawego a tu oo w lewym.

    Moze nastepny miesiasc da szanse na iui

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona próbuj naturalnie A może coś zaskoczy.:-) zawsze trzeba mieć nadzieje

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • [email protected] Autorytet
    Postów: 1118 675

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura nie wiem co mam czuć, dziś brzuch od rana bolał. Po południu jakiś śluz mi się pokazał,bardziej jak na owulacji. Nie mam pojecia.
    Ena nie wiem czy jutro pojede-trochę Sue boje.

    Prowadź mnie losie tam,dokąd iść trzeba...bo tam gdzie nie trzeba to ja sama wlezę.
    3×IUI
    2xIVF (dwa mrożaki ❄❄)
    14.09.2017 criotransfer 2BB:beta 7dpt-66, 13dpt-1902
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura nie wiem co mam czuć, dziś brzuch od rana bolał. Po południu jakiś śluz mi się pokazał,bardziej jak na owulacji. Nie mam pojecia.
    Ena nie wiem czy jutro pojede-trochę Sue boje.
    Jedz trzymamy kciuki. To I tak nieuniknione. Ja po negatywnym teście myślałam że beta też wyjdzie negatywna mimo że miałam przeczucie że się udało A mąż wierzył do końca I Teraz on wybiera imiona dla dzieci.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura nie wiem co mam czuć, dziś brzuch od rana bolał. Po południu jakiś śluz mi się pokazał,bardziej jak na owulacji. Nie mam pojecia.
    Ena nie wiem czy jutro pojede-trochę Sue boje.

    Ja też się boję i odkładam to... Chyba w poniedziałek pojadę.

    Ona 84 - Organizm wysyłam nas czasem dziwne informacje. Kolejny miesiąc musi być szczęśliwy.

  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ena zeby tak bylo jak mowisz-rob bete i daj znac nam:)

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • sonia86 Autorytet
    Postów: 536 335

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nagietka słuchaj any, zobaczysz że będzie Mikołajkowy prezent "do buta".
    Emilka odpoczywaj i rośnij teraz duża :) bralas jakieś leki przed transferem i po? Za crio trzeba płacić?

    3 lata starań, niepłodność idiopatyczna
    Wrzesień 2016 - punkcja, hiperka, 3 mrozaki
    Luty 2017 transfer blastki 2aa.....
    f2wli09k3u36asu6.png
‹‹ 507 508 509 510 511 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ