X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 14 lutego 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pa trzymaj sie do innego razu

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 14 lutego 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok będziemy W kontakcie

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 14 lutego 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana zrób wcześniej gdzie indziej hormony ..klinika honoruje wyniki innych lab..

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 14 lutego 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    Ana zrób wcześniej gdzie indziej hormony ..klinika honoruje wyniki innych lab..
    Tak też zrobię

    malgos741 lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    U nas powiedział że wszystko zależy od wynikow męża, bo narazie nie wiadomo do jakiego planu działania się kwalifikujemy. Mówił też że dopóki nie mamy tych wynikow to bez sensu jej mnie faszerowac

    no właśnie my mieliśmy wyniki nasienia, ale robione w lab miejskim, dlatego musimy powtórzyć u nich i prawdopodobnie obierzemy ten kierunek działania.

    Tak jestem u dr W :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eni33 wrote:
    U mnie sa takie same zalecenia. Mialam juz 2 cylke z clo a teraz zaczelam 1 z letrozole. I nadzieje ze kiedys sie uda.

    Eni a badanie nasienia jak u Was wyszło?

  • eni33 Autorytet
    Postów: 1018 654

    Wysłany: 15 lutego 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do badania nasienia to tez mielismy stare bo z 2012 roku z laboratorium medyk na jarotach i teraz musimy robic nowe ponieważ dr W mowil zeby zrobic u nich.a wyniki niby nie byly zle ale bylo 24 %plemnikow o prawidlowej budowie a reszta ze zmianami w obrebie glowki. Doktor mowil ze kazde laboratorium ma rozne kryteria opisu.

    3jvztv73z47a71uw.png

    klz9roeqyeov6byo.png

    30.05.2016. | iui :-( 9.07.2016 || iui :-( 30.09.2016 punkcja 3.10.2016 transfer :-(
    11.03.2017 punkcja. 16.03.2017 transfer :-) 7dpt beta 34. 8dpt beta 54. 10dpt beta 148. 12dpt beta 412
    17.11.2018 crio transfer
    :-( Puste jajo :-(
    8.06.2019 crio transfer :-)
  • eni33 Autorytet
    Postów: 1018 654

    Wysłany: 15 lutego 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    A ten letrozole w mniejszym stopniu upośledza endometrium jak Clo? A jaki był efekt tych 2 cykli z clo - pęcherzyki rosły? endometrium ok?
    U mnie z clo pecherzyki rosly pekaly ale do zaplodnienia nie dochodzilo. Mam nadzieje ze po letrozolu bedzie lepiej dzis dopiero 2 tabletka

    3jvztv73z47a71uw.png

    klz9roeqyeov6byo.png

    30.05.2016. | iui :-( 9.07.2016 || iui :-( 30.09.2016 punkcja 3.10.2016 transfer :-(
    11.03.2017 punkcja. 16.03.2017 transfer :-) 7dpt beta 34. 8dpt beta 54. 10dpt beta 148. 12dpt beta 412
    17.11.2018 crio transfer
    :-( Puste jajo :-(
    8.06.2019 crio transfer :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za podpowiedzi. Wiadomo, że jak się człowiek decyduje na prywatne leczenie to musi się liczyć z uszczuplaniem portfela, ale trzeba kombinować, aby minimalizować koszty ;-)
    Każdy przypadek inny. Zerknęłam do moich starych badań z pierwszej wizyty w 3 dc u Dr W i miałam tsh, fsh, lh, e2, PRL. A i Progesteron, ale to raczej nie było potrzebne akurat w tym dniu cyklu. Zrobię w dniu wizyty w laboratorium szpitalnym, żeby nie było odsyłania.
    Te opóźnienia to masakra, ale cóż zrobić.

    Ona 84 - masz rację, że w jednym dniu badania i wizyta = stracony dzień, ale nie wiem jak ty,ale mnie na pewno stres ogarnie i do momentu wyjścia z kliniki spokoju nie zaznam. Do panikary mi daleko, ale jakoś w tych kwestiach nie potrafię się wyluzować.

    Eni - a kiedy teraz wizytujesz? Oby ten lek ci pomógł.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak dzwoniłam w czwartek do dr W to pierwszy wolny termin wizyty to 26 marzec - dobrze, że jest ta Artemida :-)

    Dziewczyny a jak miałyście zlecone zrobienie zastrzyku domięśniowego, to gdzie robiłyście? Chodzi mi o placówkę a nie miejsce ciała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 09:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni a przy clo endometrium ok?

  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 15 lutego 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeszcze chodze do gin na nfz i jak bym dostala@ to mam dzwonic i umawiac sie, i chyba to zrobie bo wlasnie przyszla,mam jeszcze 2tyg do lekarz W a juz mam stresa.
    ena ja to jestem panikara,a w Medyku na jarotach nasienie odradzam,bylam jak jakis koles dal,widzialam jak te pielegniarki sie nasmiewaly

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona 84 a nie próbujesz telefonować do Artemidy i przełożyć Wizytę na teraz? Dla mnie seminogram to normalne badanie, ale jak widać dla niektórych to jeszcze abstrakcja.

  • polopiryna Autorytet
    Postów: 554 598

    Wysłany: 15 lutego 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki, chciałam się przyłączyć do Was choć do inseminacji jeszcze z miesiąc najmniej. Ale od prawie trzech lat bujamy się po lekarzach i czas najwyższy ruszyć coś dalej.

    Czytam Was sobie trochę, więc podpowiem - hormony spokojnie można zrobić w Diagnostyce. Ja za te pięć, które się bada na początku cyklu dałam niewiele ponad stówkę. Miałam od razu ze zniżką na kartę stałego klienta. Nasienie też mąż badał w Medyku, nic nie mówił na temat pielęgniarek. Nie wiem jak robią w Artemidzie i ile biorą, ale my robiliśmy jeszcze w Zygocie, którą polecam. Nie pamiętam ceny, chyba stówka. Ale to najdokładniejsze wyniki jakie dostaliśmy. Nigdzie indziej nie podali tylu parametrów.

    19.03.2016 - I iui :(, 14.07.2016 - II iui :(, 05.08.2016 - III iui :(
    06 - 11.10.2016 - I IVF :)
    dqpr6iye74d9v83c.png
  • lawendowapani Ekspertka
    Postów: 206 338

    Wysłany: 15 lutego 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, czy macie może jakiś sprawdzony hotel/pokój, który nie zdarłby z kieszeni a byłby czysty i przytulny, na czas pobytu w Białymstoku ? Muszę zacząć się rozglądać a być może któraś z Was już korzystała z uroków miasta :)

    ana1122, malgos741 lubią tę wiadomość

    Artemida Białystok
    Niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, LUF.
    09.03.2016 - pick up
    14.03.2016 - transfer jednej blastki 4AA ;)
    8 dpt - 147,4 (g. 15:15) 9dpt - 232 (g. 7:50) 11dpt - 517,3 18dpt - 6344 26dpt - jest serduszko <3
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 15 lutego 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nocowalismy po transferze w Golebiewskim Ale tam jest drogo.. Tylko z racji na dzieci żeby miały te baseny i dzieciolandie..
    Natomiast przed punkcja byliśmy sami i nocowalismy bardzo blisko szpitala (samochód pod hotelem i szliśmy na pieszo parę minut)
    Ten hotel to OSIR Ośrodek sportu i rekreacji. Bardzo polecam 120zl za dwie osoby w pokoju z łazienką. Schludnie, ładnie i blisko. Za śniadanie 15zl Ale przed punkcja jeść nie można A mąż się ze mną solidaryzowal :)

    lawendowapani, malgos741 lubią tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 15 lutego 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polopiryna wrote:
    Hej kobietki, chciałam się przyłączyć do Was choć do inseminacji jeszcze z miesiąc najmniej. Ale od prawie trzech lat bujamy się po lekarzach i czas najwyższy ruszyć coś dalej.

    Czytam Was sobie trochę, więc podpowiem - hormony spokojnie można zrobić w Diagnostyce. Ja za te pięć, które się bada na początku cyklu dałam niewiele ponad stówkę. Miałam od razu ze zniżką na kartę stałego klienta. Nasienie też mąż badał w Medyku, nic nie mówił na temat pielęgniarek. Nie wiem jak robią w Artemidzie i ile biorą, ale my robiliśmy jeszcze w Zygocie, którą polecam. Nie pamiętam ceny, chyba stówka. Ale to najdokładniejsze wyniki jakie dostaliśmy. Nigdzie indziej nie podali tylu parametrów.
    Witam cię Z nami. Czy te wynikI Z zygoty i medyka byly zbliżone? Macie jakieś problemy Z nasienie?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 15 lutego 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lawendowa my przed punkcją wynajeliśmy mieszkanie. Znalazłam na szybkiego w necie, fakt 160 zł/doba ale mieliśmy mieszkanie ok 50 m dla siebie, super wyposażone,nowutkie, tak jak w domku, 7 min autem do szpitala, kobitka bardzo wporządku, mogę spokojnie polecać:) wiem że jeśli na dłuższy czas to z kobitką można się dogadać

    lawendowapani lubi tę wiadomość

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • polopiryna Autorytet
    Postów: 554 598

    Wysłany: 15 lutego 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana1122, ogólnie podają te same parametry - ilość, pH, barwa, żywotność, itd. Ale w Zygocie jeszcze dodatkowo jest informacja o morfologii plemników, gdzie rozbijają jeszcze na: główki (prawidłowe, duże, małe, stożkowe, gruszkowate, okrągłe, amorficzne, rozdwojone), wstawki i witki (prawidłowe czy nie).

    Problem z nasieniem mamy taki, że po pierwszym badaniu (sierpień 2014) wyszło: w preparacie bezpośrednim plemników nie znaleziono. Załamka totalna i długi czas namawiania męża do powtórki. Następne było w Medyku i tu wyszło już duuużo lepiej. Potem trafiliśmy do babki ze Szczytna, która kazała jeszcze raz zrobić w Zygocie właśnie. Wyszły jeszcze trochę lepsze, choć bez rewelacji. Potem jeszcze sobie doszła hiperprolaktynemia, żeby było weselej, ale to też już mam ogarnięte. Jak w grudniu byłam na wizycie w Artemidzie (z teczuszką pełną wyników) to mi pan doktor powiedział, że wszystko w porządku i nadal możemy próbować naturalnie. Ale rozumie moje ciśnienie (ponad 3 lata starań, a ja się młodsza nie robię), więc zasugerował inseminację. Ja chciałam podchodzić w styczniu, ale się mojemu mężu zagorączkowało do 40 stopni w Nowy Rok, więc łykamy witaminki i w marcu z powrotem do kliniki.

    19.03.2016 - I iui :(, 14.07.2016 - II iui :(, 05.08.2016 - III iui :(
    06 - 11.10.2016 - I IVF :)
    dqpr6iye74d9v83c.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 15 lutego 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polopiryna wrote:
    Ana1122, ogólnie podają te same parametry - ilość, pH, barwa, żywotność, itd. Ale w Zygocie jeszcze dodatkowo jest informacja o morfologii plemników, gdzie rozbijają jeszcze na: główki (prawidłowe, duże, małe, stożkowe, gruszkowate, okrągłe, amorficzne, rozdwojone), wstawki i witki (prawidłowe czy nie).

    Problem z nasieniem mamy taki, że po pierwszym badaniu (sierpień 2014) wyszło: w preparacie bezpośrednim plemników nie znaleziono. Załamka totalna i długi czas namawiania męża do powtórki. Następne było w Medyku i tu wyszło już duuużo lepiej. Potem trafiliśmy do babki ze Szczytna, która kazała jeszcze raz zrobić w Zygocie właśnie. Wyszły jeszcze trochę lepsze, choć bez rewelacji. Potem jeszcze sobie doszła hiperprolaktynemia, żeby było weselej, ale to też już mam ogarnięte. Jak w grudniu byłam na wizycie w Artemidzie (z teczuszką pełną wyników) to mi pan doktor powiedział, że wszystko w porządku i nadal możemy próbować naturalnie. Ale rozumie moje ciśnienie (ponad 3 lata starań, a ja się młodsza nie robię), więc zasugerował inseminację. Ja chciałam podchodzić w styczniu, ale się mojemu mężu zagorączkowało do 40 stopni w Nowy Rok, więc łykamy witaminki i w marcu z powrotem do kliniki.
    Bo ja się zastanawiam Czy te wynikI nie są trochę koloryzowane. Typu wpiszemy tyle zeby podchodzili do inseminacji. Wiem że to raczej nie możliwe ale nam rok po roku wyszła taka sama liczba plemników co do sztuki. inne parametry trochę się różnią A liczba stoi W miejscu Więc trochę dziwne. zatem możesz polecić medyk i ta zygote?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ