X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • polopiryna Autorytet
    Postów: 554 598

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, w medyku i zygocie spokojnie możesz robić. Zresztą, z tego co tam dziewczyny pisały, to w Artemidzie dużo drożej. No chyba że jeszcze coś tam sprawdzają.

    19.03.2016 - I iui :(, 14.07.2016 - II iui :(, 05.08.2016 - III iui :(
    06 - 11.10.2016 - I IVF :)
    dqpr6iye74d9v83c.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lawendowapani wrote:
    Kobietki, czy macie może jakiś sprawdzony hotel/pokój, który nie zdarłby z kieszeni a byłby czysty i przytulny, na czas pobytu w Białymstoku ? Muszę zacząć się rozglądać a być może któraś z Was już korzystała z uroków miasta :)
    Czekaj mam kumpele które jestxN Białegostoku. .

    lawendowapani lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 16 lutego 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ena po co teraz mam przekladac,pojde jak bede miec12dc a do tego co chodze na nfz mam byc10dc

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    ena po co teraz mam przekladac,pojde jak bede miec12dc a do tego co chodze na nfz mam byc10dc
    Bo ja sobie jakoś zakodowałam, że najlepiej być na początku cyklu. A do kogo chodzisz na NFZ?

    Polopiryna - witaj. A do tej pory chodziłaś do olsztyńskich lekarzy czy też gdzieś dalej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapominajka a jak się czujesz? Jakieś przykre dolegliwości Cię dopadły? Z tego, co pamiętam, to miałaś jakoś tak teraz wizytować - dobrze myślę?

  • Niepokonana Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chodzi o badanie nasienia w zygocie to tez nie do konca takie wiarygodne. Maz robil zanim artemida sie w Olsztynie otworzyla, czyli w zeszlym roku. Wyniki pisane byly recznie, Dr z artemidy powiedzial ze nigdy tak dobrych nie widzial. Kazal powtorzyc u nich bo tu jest komputerowe badanie czyli bardziej rygorystyczne i dokladne. Wynik faktycznie wyszedl slabszy, choc nie taki zly. Wazny jest bardzo czas wstrzemiezliwosci, nie moze byc za dlugi ani za krotki czyli 3-5 dni. Koszt w zygocie 100 w artemidzie 150 (ze skierowaniem) czyli roznica nieduza a powtarzac przynajmniej nie trzeba zaraz. Reszte moich badan czyli hormony tez robilam w artemidzie i fakt ze drogo bylo, moze gdybym wiedziala wczesniej to zrobilanym gdzie indziej. Na pierwszej wizycie od razu pobrano mi krew i platnosc z gory byla.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokonana wrote:
    Jesli chodzi o badanie nasienia w zygocie to tez nie do konca takie wiarygodne. Maz robil zanim artemida sie w Olsztynie otworzyla, czyli w zeszlym roku. Wyniki pisane byly recznie, Dr z artemidy powiedzial ze nigdy tak dobrych nie widzial. Kazal powtorzyc u nich bo tu jest komputerowe badanie czyli bardziej rygorystyczne i dokladne. Wynik faktycznie wyszedl slabszy, choc nie taki zly. Wazny jest bardzo czas wstrzemiezliwosci, nie moze byc za dlugi ani za krotki czyli 3-5 dni. Koszt w zygocie 100 w artemidzie 150 (ze skierowaniem) czyli roznica nieduza a powtarzac przynajmniej nie trzeba zaraz. Reszte moich badan czyli hormony tez robilam w artemidzie i fakt ze drogo bylo, moze gdybym wiedziala wczesniej to zrobilanym gdzie indziej. Na pierwszej wizycie od razu pobrano mi krew i platnosc z gory byla.
    A dużo gorzej wyszły te Z artemidy. Bo my też robiliśmy w zygocie i jest mało plemnikóW boję się że będzie jeszcze gorzej A to nas załamie

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Zapominajka a jak się czujesz? Jakieś przykre dolegliwości Cię dopadły? Z tego, co pamiętam, to miałaś jakoś tak teraz wizytować - dobrze myślę?
    Cześć dziewczyny. Czytam Was. I oczywiscie kibicuję.
    Mi na szczescie plamienia minęły. Dzis wizyta i usg. No i oczywiscie martwie sie czy tam maleństwo dobrze sie rozwija i serducho bije.

    lawendowapani, Ali.G, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Niepokonana Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roznica 14% miedzy dwoma wynikami w odstepie ok pol roku badania czyli bardzo duzo jesli chodzi o plemniki prawidlowe. Oczywiscie wazne sa poszczegolne parametry, wiec interpretacje lepiej zostawic lekarzowi, tez sie dolowalam ze wynik slaby z artemidy ale dr uspokoil ze jest ok wg normy i w suplementacje nie wierzy. U nas troche za dluga abstynencja byla i niektore wartosci slabsze byly, jak bedzie trzeba to powtorzymy badanie. Nie martw sie, moze nie jest tak zle :-)

  • Niepokonana Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 16 lutego 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapominajka trzymam kciuki za Was, duzo zdrowka zycze :-)

  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Mi to przed pierwsza wizyta pani przez telefon powiedziala że wizyta 150 zł Z usg, a zaplacilam 250. Uważam że to ze względu że byłam razem Z mężem więc liczą za 2 osoby. może się mylę Ale tak sobie to rozumiem

    Ana u mnie było tak samo, pani w rejestracji powiedziała że ok 160 a zapłaciliśmy 250. Ale to pewnie dlatego, że pierwsza wizyta. Do kogo chodzisz i jak po pierwszej wizycie?

  • eni33 Autorytet
    Postów: 1018 654

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Eni a przy clo endometrium ok?
    Wizyte mam w sobote w 9dc bo ostatnio mialam szybciej owulacje i dr P kazal przyjsc wczesniej. A co do endometrium to chyba jest ok bo lekarz nic nie mowil ze cos sie dzieje i zadnych lekow nie biore. A podobno jest nowa pani doktor bo dr P na urlopie. Moze ktos juz byl u niej? Ktoras z was pisala ze ma w kwietniy zabieg droznosci jajowodow. Skierowanie dal ci lekarz a jak bylo z terminem. Dzwonilas do szpitala i tak ci powiedzieli? Bo skoro tak dlugo sie czeka to tez juz musze o tym pomyslec.

    3jvztv73z47a71uw.png

    klz9roeqyeov6byo.png

    30.05.2016. | iui :-( 9.07.2016 || iui :-( 30.09.2016 punkcja 3.10.2016 transfer :-(
    11.03.2017 punkcja. 16.03.2017 transfer :-) 7dpt beta 34. 8dpt beta 54. 10dpt beta 148. 12dpt beta 412
    17.11.2018 crio transfer
    :-( Puste jajo :-(
    8.06.2019 crio transfer :-)
  • lawendowapani Ekspertka
    Postów: 206 338

    Wysłany: 16 lutego 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapominajka trzymam kciuki - na pewno wszystko będzie dobrze :)
    Zapominajko, jeśli mogę spytać, brałaś Gonapeptyl ? Jeśli tak to w jakiej dawce ? Zastanawiam się czy dobrze zrozumiałam dra, bo mam 14 ampułko-strzykawek a mam brać codziennie po pół ampułki,a wtedy wychodzi 28 dni. Trochę zgłupiałam, bo wynika z tego, że po włączaniu Menopuru i Gonalu mam dalej do odwołania przyjmować Gonapeptyl ? Dobrze rozumuję ?

    Artemida Białystok
    Niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, LUF.
    09.03.2016 - pick up
    14.03.2016 - transfer jednej blastki 4AA ;)
    8 dpt - 147,4 (g. 15:15) 9dpt - 232 (g. 7:50) 11dpt - 517,3 18dpt - 6344 26dpt - jest serduszko <3
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 16 lutego 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak Lewandowa masz przyjmować gonapeptyl do odwołania, ja dokupywałam, bo nie starczyło jedne pudełko.. miałam gonapeptyl do ostatniego dnia stymulacji
    choć widzę, że Ty masz stymulacje menopurem i gonalem. Ja miałam samym menopurem i gonapeptylem właśnie.

    Zapominajka nic się nie bój wszystko będzie dobrze :)
    Chodzisz do dra P na Hanki Sawickiej??

    lawendowapani lubi tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • lawendowapani Ekspertka
    Postów: 206 338

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu, dziekuje za odpowiedz. Jak sie czujesz ?

    Artemida Białystok
    Niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, LUF.
    09.03.2016 - pick up
    14.03.2016 - transfer jednej blastki 4AA ;)
    8 dpt - 147,4 (g. 15:15) 9dpt - 232 (g. 7:50) 11dpt - 517,3 18dpt - 6344 26dpt - jest serduszko <3
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie za dobrze..
    choć czas leczy rany, u mnie widocznie za mało czasu minęło.. poza tym jeszcze przede mną łyżeczkowanie co mnie przeraża.. wolałabym chyba samoistne poronienie ale nic się nie dzieje..

    Antek synuś pociesza mnie jak może :) po brzuchu głaszcze i mówi zobacz mamo w tym brzuszku jeszcze będzie dzidzia :) kochany jest

    Mamy 4 zarodki na zimowisku więc dziękuję Bogu za nie..
    Wiem, że po samoistnym poronieniu można szybciej podejść do transferu a po łyżeczkowaniu trzeba 3 miesiące odczekać..
    Zastanawiam się nad badaniem genetycznym zarodka by określić płeć ale nie wiem czy to nie będzie posypywanie ran solą.. może trzeba jak najszybciej zapomnieć?

    Ali.G lubi tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejka88 wrote:
    Ana u mnie było tak samo, pani w rejestracji powiedziała że ok 160 a zapłaciliśmy 250. Ale to pewnie dlatego, że pierwsza wizyta. Do kogo chodzisz i jak po pierwszej wizycie?
    Ja byłam U doktora w i nie wiem jak się czuje po wizycie. po wiem tak chyba nijak. Może po drugiej będzie lepiej tylko boję się badania nasienia

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokonana wrote:
    Roznica 14% miedzy dwoma wynikami w odstepie ok pol roku badania czyli bardzo duzo jesli chodzi o plemniki prawidlowe. Oczywiscie wazne sa poszczegolne parametry, wiec interpretacje lepiej zostawic lekarzowi, tez sie dolowalam ze wynik slaby z artemidy ale dr uspokoil ze jest ok wg normy i w suplementacje nie wierzy. U nas troche za dluga abstynencja byla i niektore wartosci slabsze byly, jak bedzie trzeba to powtorzymy badanie. Nie martw sie, moze nie jest tak zle :-)
    A ilość plemników dużo się zmieniła?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    nie za dobrze..
    choć czas leczy rany, u mnie widocznie za mało czasu minęło.. poza tym jeszcze przede mną łyżeczkowanie co mnie przeraża.. wolałabym chyba samoistne poronienie ale nic się nie dzieje..

    Antek synuś pociesza mnie jak może :) po brzuchu głaszcze i mówi zobacz mamo w tym brzuszku jeszcze będzie dzidzia :) kochany jest

    Mamy 4 zarodki na zimowisku więc dziękuję Bogu za nie..
    Wiem, że po samoistnym poronieniu można szybciej podejść do transferu a po łyżeczkowaniu trzeba 3 miesiące odczekać..
    Zastanawiam się nad badaniem genetycznym zarodka by określić płeć ale nie wiem czy to nie będzie posypywanie ran solą.. może trzeba jak najszybciej zapomnieć?
    Masz cudownego synka

    asia-m-b lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapominajka powodzenia i daj znać po wizycie.

    Asia m-b a ile synuś ma lat?

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ