Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • eve87 Autorytet
    Postów: 659 601

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia trzymam kciuki za szybkie rozwiazanie :)

    I mam pytanie z małym offtopem - nie wiecie ile czeka się w miejskim na wynik HBs i odczyn PTA?

    08/07 transfer, 1sze podejście do IVF
    19/07 11dpt, beta 421
    201703131772.png
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PTA nazajutrz miałam. Hbs nie wiem.

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1368 751

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia-m-b a może jest szansa że będą Ci wywoływać poród? może nie będą chcieli Cię za długo trzymać i to przyśpieszą? a powiedz mi jak wspominasz cc ? ból był do wytrzymania? bo ja nie wyobrażam sobie rodzić naturalnie :)

    Karcia
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba wrote:
    30 mm?? To 3 cm. I kazał to olać?
    Też mam podobnego skurczybyka z zaleceniem "olać" :/

    Marzenia się spełnia :)
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Asia-m-b a może jest szansa że będą Ci wywoływać poród? może nie będą chcieli Cię za długo trzymać i to przyśpieszą? a powiedz mi jak wspominasz cc ? ból był do wytrzymania? bo ja nie wyobrażam sobie rodzić naturalnie :)
    Ja nie Asia, ale po cc wg mnie nie ma jakiegoś strasznego bólu. Nie udało mi się urodzić naturalnie, miałam cc w 38tc. Cięcie zrobili przed północą, po południu następnego dnia zjadłam, umyłam się i już wszystko było normalnie.

    Karcia lubi tę wiadomość

    Marzenia się spełnia :)
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu kciuki!! Cudowną gromadkę już wkrótce będziesz miała, wspaniale!!

    asia-m-b lubi tę wiadomość

    Marzenia się spełnia :)
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy jak macie usg brzuchowe, to ubueracie sukieneczke? Wiem, pytanie glupie ale na wczesniejszej wizycie zglupialam jak dr powiedzial "tylko brzuszek"... i tylko brzuch odslonilam. :D

    Makumba, polopiryna, ana co Wy jecie? Ja juz wedliny od jakiegos czasu nie moge i dzisiaj nawet udko kurze musialam mezowi oddac. Tylko almette i dzem mi wchodza. :(

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia-m-b, ja rez oczywiscie zaciskam palce. :)

    asia-m-b lubi tę wiadomość

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja nie miałam cesarki z bliźniakami. Rodziłam naturalnie :D poród był wywołany ze względu na cholestaze w 37 tc także nie mam pojęcia jak to się zacznie tym razem..
    Dziękuję Wam za kciuki i dobre myśli, tych pierwszych na razie nie puszczajcie ;)

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • Fionka Ekspertka
    Postów: 229 178

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    oj mam mam :D ale niestety nie za często :/
    trzymajcie kciuki co bym nie musiała tam długo leżeć i co by Janek szybko i sprawnie się wykluł :*
    Szybkiego i lekkiego porodu.
    Za nim staniesz w kolejce na izbie przyjęć podpytaj kobietki z okienka czy masz stać w ogólnej kolejce czy na początek ktg. Pierwszy raz jak szłam to czekałam 45 minut w kolejce, żeby usłyszeć, że na początek wywiad i badanie u położnej.Za drugim razem już wiedziałam, żeby od pokoju po lewej stronie rozpocząć.

    asia-m-b lubi tę wiadomość

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1368 751

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia to hardkorowa z Ciebie kobitka jak dałaś radze bliźniaki urodzić :) . Jagoda dobrze wiedzieć że ból nie jest taki straszny jak to się słyszy bo wiesz ja to z tych nie odpornych tak mi się wydaje :)

    asia-m-b lubi tę wiadomość

    Karcia
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia08 wrote:
    Dziewczyny, czy jak macie usg brzuchowe, to ubueracie sukieneczke? Wiem, pytanie glupie ale na wczesniejszej wizycie zglupialam jak dr powiedzial "tylko brzuszek"... i tylko brzuch odslonilam. :D

    Makumba, polopiryna, ana co Wy jecie? Ja juz wedliny od jakiegos czasu nie moge i dzisiaj nawet udko kurze musialam mezowi oddac. Tylko almette i dzem mi wchodza. :(
    Mam to samo. Mieso i wędliny fuj aby serki almette w plastrach topione i jogurty do tego soki sobie robię i woda . jutro robię sobie zupę bo na mięso nie mogę patrzeć

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • polopiryna Autorytet
    Postów: 554 598

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia08 wrote:
    Dziewczyny, czy jak macie usg brzuchowe, to ubueracie sukieneczke? Wiem, pytanie glupie ale na wczesniejszej wizycie zglupialam jak dr powiedzial "tylko brzuszek"... i tylko brzuch odslonilam. :D

    Makumba, polopiryna, ana co Wy jecie? Ja juz wedliny od jakiegos czasu nie moge i dzisiaj nawet udko kurze musialam mezowi oddac. Tylko almette i dzem mi wchodza. :(
    Ja rzadko chodzę w sukienkach, więc nawet przed ciążą do ginekologa chodziłam w spodniach. Teraz zamieniłam na legginsy, bo wygodniej :)
    Jem wszystko, staram się w miarę różnorodnie, ale właściwie tylko po wędlinie nie mam zgagi.

    19.03.2016 - I iui :(, 14.07.2016 - II iui :(, 05.08.2016 - III iui :(
    06 - 11.10.2016 - I IVF :)
    dqpr6iye74d9v83c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia m_b - to szcun skoro tak dwójkę pocisnęłaś naturalnie.

  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia-m-b spinaj sie i rachu, ciachu Janek na świecie :)

    DZiewczyny których mężowie brali androvit i salfazin, w jakich dawkach braliście? bo normalnie jest po 1 tabl.dziennie, ale wiem że niektore suplementy bierze się w zwiększonych. jak było u Was?

  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polopirynka, chodzilo mi o te niebueskie spodniczki z lazienki.;)

    Nadziejka, ja chyba dawalam po jednej tabletce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2017, 09:07

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • polopiryna Autorytet
    Postów: 554 598

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia08 wrote:
    Polopirynka, chodzilo mi o te niebueskie spodniczki z lazienki.;)

    Nadziejka, ja chyba dawalam po jednej tabletce.
    Aaa, to jak USG przez brzuch, to nie. Na drugim USG ciążowym zapytałam, jak będzie wyglądać badanie i już się nie przebierałam w spódniczkę, tylko portki w dół ;)

    Asia08 lubi tę wiadomość

    19.03.2016 - I iui :(, 14.07.2016 - II iui :(, 05.08.2016 - III iui :(
    06 - 11.10.2016 - I IVF :)
    dqpr6iye74d9v83c.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dawałam swojemu 1 androvitu i 2 saflazinu

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia mb super wyglądaćie.
    A teraz kciuki za lekki poród ;)

    asia-m-b lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja tez nie będę świrować i tak będę dawała te tabletki:)

‹‹ 614 615 616 617 618 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ