Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 1 marca 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Sonia86 mi też nie chcieli podać dwóch zarodków.
    Może doktor D się przestraszył bo u mnie mówił że co za diabel go pokusił na 2

    sonia86 lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 1 marca 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana1122 haha dobre;)
    U mnie dr Z od razu powiedział przed stymulacją już. Nie upierałam sie bo stwierdziłam ze jesli ma być to będzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2017, 08:50

    ana1122 lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 1 marca 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Ana1122 haha dobre;)
    U mnie dr Z od razu powiedział przed stymulacją już. Nie upierałam sie bo stwierdziłam ze jesli ma być to będzie.
    Ostatnio po transferze ile dni I @ przyszła do ciebie?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • sonia86 Autorytet
    Postów: 536 335

    Wysłany: 1 marca 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba mu chodziło że nie udzwigne dwóch zarodków. Rozmiar 36, więc jakaś patologiczne chuda nie jestem. Emilka testujemy, o ile na zawał do jutra nie zejdę.

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    3 lata starań, niepłodność idiopatyczna
    Wrzesień 2016 - punkcja, hiperka, 3 mrozaki
    Luty 2017 transfer blastki 2aa.....
    f2wli09k3u36asu6.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 1 marca 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana1122 16 dni po transferze wiec jeszcze wszystko może sie wydarzyć

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 1 marca 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sonia86 wrote:
    No chyba mu chodziło że nie udzwigne dwóch zarodków. Rozmiar 36, więc jakaś patologiczne chuda nie jestem. Emilka testujemy, o ile na zawał do jutra nie zejdę.
    No testowanie jest ciężkie. Ja pamietam ten sądny dzień. Cała się trzeslam a przy wyniku ryczelismy z mezem w szpitalu jak głupki.

    sonia86 lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • polopiryna Autorytet
    Postów: 554 598

    Wysłany: 1 marca 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o ruchy, to moja bestia rzeczywiście się uaktywnia jak kładę się spać. Mąż ma radochę, bo leży z ręką na moim brzuchu i chichra się za każdym razem jak mały bryka :)

    A odnośnie postu: "Od postu są zwolnieni z powodu fizycznej lub moralnej niemożliwości: chorzy, rekonwalescenci, osoby słabego zdrowia, bardzo nerwowe, albo takie, które na skutek postu doznają bólu głowy lub nie mogą sypiać; kobiety w ciąży lub karmiące, a prawdopodobnie także w czasie okresu miesięcznego (...)".

    Asia08, ana1122, Makumba lubią tę wiadomość

    19.03.2016 - I iui :(, 14.07.2016 - II iui :(, 05.08.2016 - III iui :(
    06 - 11.10.2016 - I IVF :)
    dqpr6iye74d9v83c.png
  • eve87 Autorytet
    Postów: 659 601

    Wysłany: 1 marca 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech Jagoda szybko wraca ze swoim pięknym, wysokim wynikiem bety i dobrze zaczyna ten miesiąc :)

    Asia08 lubi tę wiadomość

    08/07 transfer, 1sze podejście do IVF
    19/07 11dpt, beta 421
    201703131772.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 1 marca 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polopiryna wrote:
    Jeśli chodzi o ruchy, to moja bestia rzeczywiście się uaktywnia jak kładę się spać. Mąż ma radochę, bo leży z ręką na moim brzuchu i chichra się za każdym razem jak mały bryka :)

    A odnośnie postu: "Od postu są zwolnieni z powodu fizycznej lub moralnej niemożliwości: chorzy, rekonwalescenci, osoby słabego zdrowia, bardzo nerwowe, albo takie, które na skutek postu doznają bólu głowy lub nie mogą sypiać; kobiety w ciąży lub karmiące, a prawdopodobnie także w czasie okresu miesięcznego (...)".
    Gdzie to znalazłas czyli nas post nie dotyczy

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • polopiryna Autorytet
    Postów: 554 598

    Wysłany: 1 marca 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, na pierwszej lepszej wygooglowanej stronie :) Czytałam jeszcze wypowiedź jakiegoś arcybiskupa, który pisze tak: "Prawo kanoniczne nie reguluje szczegółowo tej kwestii, więc trzeba się kierować rozumem oświeconym wiarą. W tej sytuacji trzeba jeść tyle, ile potrzeba, a zrezygnować - w ramach wielkopostnego umartwienia - z czegoś, co np. zabiera nam wolność. Oczywiście w tej sytuacji nie ma też żadnej winy moralnej."

    19.03.2016 - I iui :(, 14.07.2016 - II iui :(, 05.08.2016 - III iui :(
    06 - 11.10.2016 - I IVF :)
    dqpr6iye74d9v83c.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 1 marca 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem to każdego indywidualna sprawa wiary. Kiedyś post obowiązywał w wigilię a teraz już nie. Śmieszne to dla mnie że kiedyś to był grzech zjeść w wigilię mięso a teraz nie. Jestem wierząca ale ustalam swoje zasady :) Co prawda dzisiaj rybka na śniadanie ale kiedyś jak mi kilogramów brakowało to nigdy nie trzymałam się postu.

    Fionka lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • TERA83 Autorytet
    Postów: 762 400

    Wysłany: 1 marca 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mężem zapomnieliśmy o dzisiejszym poście i rano podał mi śniadanko z wędlina Heh ale nie świadomie to nie grzech mama spoznila się z smsem

    iv09mg7ytr87391w.png

    4.02.2017 II KRESECZKI przed rozpoczęciem stymulacji CUD
    9.02.2017 beta 13600
    13.02.2017 beta 25770
    14.02.2017 SERDUSZKO BIJE
  • Fionka Ekspertka
    Postów: 229 178

    Wysłany: 1 marca 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moim zdaniem nie ma co przeżywać, że się zjadło mięso i jest grzech lub szukać na siłe uspokojenia, że zjadłyśmy, ale mogłyśmy bo jesteśmy w ciąży i wtedy grzechu nie mamy.
    Większość z forum jest w ciąży lub czeka na potwierdzenie ciąży dzięki in vitro i to jest dopiero ciężki grzech, a jakoś decydujemy się, aby było potomstwo.

    Asia08 lubi tę wiadomość

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 1 marca 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionka wrote:
    Dziewczyny moim zdaniem nie ma co przeżywać, że się zjadło mięso i jest grzech lub szukać na siłe uspokojenia, że zjadłyśmy, ale mogłyśmy bo jesteśmy w ciąży i wtedy grzechu nie mamy.
    Większość z forum jest w ciąży lub czeka na potwierdzenie ciąży dzięki in vitro i to jest dopiero ciężki grzech, a jakoś decydujemy się, aby było potomstwo.
    Zgadza się że według kościoła ivf to grzech. Słyszałam też że ksiądz jeśli by wiedział to Nie chcą ochrzcic takiego dziecka. Ja W ogóle tego nie rozumiem przecież walczymy O maleństwo a ivf to ostatecznośc dla niektórych. Poza tym wszystkie zarodki są zabierane przez matki lub oddawane do adopcji

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Fionka Ekspertka
    Postów: 229 178

    Wysłany: 1 marca 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Zgadza się że według kościoła ivf to grzech. Słyszałam też że ksiądz jeśli by wiedział to Nie chcą ochrzcic takiego dziecka. Ja W ogóle tego nie rozumiem przecież walczymy O maleństwo a ivf to ostatecznośc dla niektórych. Poza tym wszystkie zarodki są zabierane przez matki lub oddawane do adopcji
    Ja profilaktycznie nie mówiłam nic księdzu, że mały z in vitro. Jest ochrzczony i jest ok.

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 1 marca 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzech czy nie grzech Bóg osądzi. Najważniejsze być dobrym człowiekiem a przynajmniej starać się do tego dążyć. Tak jak papież ostatnio powiedział Lepiej być ateistą niż fałszywym chrześcijaninem czy jakoś tak to szło. Niektórzy rączki składają do kościółka biegają a za skórą wiecej złego niż nie jeden co nie chodzi do kościoła. Oczywiście nie wszyscy tacy są. Ja tam sobie idę do kościoła jak mam wewnętrzną potrzebę. W domu sobie mogę też pogadać z Bogiem. Myśle, że za in vitro w piekle nie wyląduje ;) Zamierzam zabrać moje wszystkie maleństwa ;)

    TERA83, Asia08, sonia86, Fionka lubią tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 1 marca 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionka wrote:
    Ja profilaktycznie nie mówiłam nic księdzu, że mały z in vitro. Jest ochrzczony i jest ok.

    Dobrze zrobiłaś. Z resztą co dziecko winne że dzięki in vitro jest na świecie? Jak już chcą kogoś karać to niech każą nas.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • TERA83 Autorytet
    Postów: 762 400

    Wysłany: 1 marca 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionka popieram też bym nie powiedziała

    iv09mg7ytr87391w.png

    4.02.2017 II KRESECZKI przed rozpoczęciem stymulacji CUD
    9.02.2017 beta 13600
    13.02.2017 beta 25770
    14.02.2017 SERDUSZKO BIJE
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 1 marca 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionka wrote:
    Dziewczyny moim zdaniem nie ma co przeżywać, że się zjadło mięso i jest grzech lub szukać na siłe uspokojenia, że zjadłyśmy, ale mogłyśmy bo jesteśmy w ciąży i wtedy grzechu nie mamy.
    Większość z forum jest w ciąży lub czeka na potwierdzenie ciąży dzięki in vitro i to jest dopiero ciężki grzech, a jakoś decydujemy się, aby było potomstwo.
    Haha! Dobre :D

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 1 marca 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy bedą stygmatyzować nasze dzieci w urzędach stanu cywilnego, szpitalach... Ja to się boję tych popieprzeńców, nie wiadomo co takim może strzelić do głowy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2017, 12:07

    f2w3pc0znxygxlh3.png
‹‹ 784 785 786 787 788 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ