X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    leo....Kochana, bardzo Ci współczuję...
    Pocieszajace jest ze masz mrozaczki, to przynajmniej stymulacji od nowa nie musisz przechodzic....
    Wypłacz się...oczyść... a potem trzeba znów wierzyć i walczyć,,,bo taka juz nasza droga...

  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leo, strasznie mi przykro... Sama mam łzy w oczach, jakiś rozwalony ten dzień dzisiaj mam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lutego 2016, 17:53

    słomka :) lubi tę wiadomość

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapominajka wrote:
    leo....Kochana, bardzo Ci współczuję...
    Pocieszajace jest ze masz mrozaczki, to przynajmniej stymulacji od nowa nie musisz przechodzic....
    Wypłacz się...oczyść... a potem trzeba znów wierzyć i walczyć,,,bo taka juz nasza droga...
    Odnośnie tego że nas też czeka in vitro. Mam pytanie gdyz piszecie O eskimoskach czyli o zamroźonych komorkach. Czy W takim razie koszty drugiego zabiegu są takie same?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lutego 2016, 18:03

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana co do drugiego podejścia to nie wiem jak wyglądają koszta
    Asiula m-b czy Ty coś więcej wiesz na ten temat ?
    Zastanawia mnie też sytuacja "oczyszczania" wiem narazie tyle ze mamy czekać na @ ale też dr dał mi skierowanie do szpitala coś tłumaczył ale nie byłam za bardzo na tym skupiona

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • polopiryna Autorytet
    Postów: 554 598

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana1122, fsh powinno być wyższe od lh, więc u ciebie chyba ok :)

    19.03.2016 - I iui :(, 14.07.2016 - II iui :(, 05.08.2016 - III iui :(
    06 - 11.10.2016 - I IVF :)
    dqpr6iye74d9v83c.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 29 lutego 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde wiem że ja nie powinnam myśleć O kasie bo dziecko najważniejsze ale mam takie pytanie do was. jak wy sobie radzicie z finansami? to jednak są duże koszta. Drugie podejście i kolejna kasa. Wy odkładalyscie przez jakis czas czy po prostu dobrze zarabiacie?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Hej odebrałam wyniki e2 95.6
    Fsh 6.5 a lh 5.1 (4 dc). Mam pytanie czy ten stosunek lh do fsh jest ważny?
    Ten stosunek jest istotny i powinien oscylować koło 1. Jeśli jest mniejszy to może wskazywać na niewydolność podwzgórzowo - przysadkową - ja tak miałam przed ciążą, a teraz samo się naprawiło.

  • polopiryna Autorytet
    Postów: 554 598

    Wysłany: 29 lutego 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, ja mam trochę kasy odłożonej. Spróbuję z inseminacją (myślę, że max 3), jak się nie uda, to raczej odpuszczę i zdecyduję się na adopcję. Na razie nie mamy szans żeby odłożyć na in vitro, chyba że mężowi się mocno w pracy poprawi.

    19.03.2016 - I iui :(, 14.07.2016 - II iui :(, 05.08.2016 - III iui :(
    06 - 11.10.2016 - I IVF :)
    dqpr6iye74d9v83c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Kurde wiem że ja nie powinnam myśleć O kasie bo dziecko najważniejsze ale mam takie pytanie do was. jak wy sobie radzicie z finansami? to jednak są duże koszta. Drugie podejście i kolejna kasa. Wy odkładalyscie przez jakis czas czy po prostu dobrze zarabiacie?

    A ja uważam za normalne myślenie o kasie nawet w tak szczytnym celu, jakim jest dzidziol. Te koszta są masakryczne. Dla mnie wizyta 250 zł plus badania plus leki to już jest duży wydatek, a co dopiero dalsze procedury. Na mamonie nie śpię, mąż może i królewicz z bajki, ale nie milioner, a ja nie zarabiam fortuny, a brutalnie mówiąc - ja w ogóle nie śmierdzę groszem, bo na wychowawczym życie nie rozpieszcza ;-) Jakieś zaskórniaki wygrzebuję i tak jakoś grosz do grosza i kilka setek się uzbiera.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 29 lutego 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    A ja uważam za normalne myślenie o kasie nawet w tak szczytnym celu, jakim jest dzidziol. Te koszta są masakryczne. Dla mnie wizyta 250 zł plus badania plus leki to już jest duży wydatek, a co dopiero dalsze procedury. Na mamonie nie śpię, mąż może i królewicz z bajki, ale nie milioner, a ja nie zarabiam fortuny, a brutalnie mówiąc - ja w ogóle nie śmierdzę groszem, bo na wychowawczym życie nie rozpieszcza ;-) Jakieś zaskórniaki wygrzebuję i tak jakoś grosz do grosza i kilka setek się uzbiera.
    Bo ja w tym miesciacu to tysiąc już przeznaczyłam na wizyty I leki oraz badania. Jak to policzyłam to za głowę się złapałam. Masakra ile to kasy idzie .

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 29 lutego 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na inseminacje jakoś starczało, trochę dorobiłam sobie, miałam też płatne nadgodziny w pracy. Na in vitro wzięliśmy kredyt, ponieważ nie udało nam się odłożyć całej kwoty, długie leczenie pochłonęło masę pieniędzy :-(

    20101016580117.png
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 29 lutego 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana na jakim jesteście etapie leczenia ? Akurat myślenie o kasie w naszym przypadku jest bardzo ważne, bo niestety bez kasy na leki, badania, wizyty nic nie zrobicie. Taka smutna prawda :-(

    20101016580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Kurde wiem że ja nie powinnam myśleć O kasie bo dziecko najważniejsze ale mam takie pytanie do was. jak wy sobie radzicie z finansami? to jednak są duże koszta. Drugie podejście i kolejna kasa. Wy odkładalyscie przez jakis czas czy po prostu dobrze zarabiacie?
    No coz... Z kaską nie jest łatwo. Niektórzy biorą pożyczki, kredyty... Rożnie to bywa
    Drugie podejście, w przypadku posiadania mrozaczkow jest tańsze, bo nie za leki do stymulacji.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 29 lutego 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bąbel wrote:
    ana na jakim jesteście etapie leczenia ? Akurat myślenie o kasie w naszym przypadku jest bardzo ważne, bo niestety bez kasy na leki, badania, wizyty nic nie zrobicie. Taka smutna prawda :-(
    Ja narazie powtarzam wyniki i Teraz 2 wizyta W artemidzie. No A potem kolejny krok in vitro. Ale nie wiem Czy się zdecydujemy. tyle kasy trzeba uzbierać I jeszcze nie wiadomo że się uda. jeszcze żeby było 70% szans A w necie podają że 40%

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 29 lutego 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana a czemu odrazu invitro u ciebie?

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 29 lutego 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    ana a czemu odrazu invitro u ciebie?
    Bo ostatnie wyniki pokazały 0.1 *10 do 6 plemników w 1 ml. Więc innego rozwiązania nie widzę

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 29 lutego 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    leo wrote:
    Ana co do drugiego podejścia to nie wiem jak wyglądają koszta
    Asiula m-b czy Ty coś więcej wiesz na ten temat ?
    Zastanawia mnie też sytuacja "oczyszczania" wiem narazie tyle ze mamy czekać na @ ale też dr dał mi skierowanie do szpitala coś tłumaczył ale nie byłam za bardzo na tym skupiona
    Leo jeśli chodzi o crio to babki z artemidy dokładnie nie wiedziały mówiły mi ze płaci się tylko za transfer 1000zl Ale nie chcę mi sie wierzyć, bo przecież za rozmrozenie też na pewno się płaci.. okaże się w praniu..
    Jeśli chodzi o "oczyszczanie" to w moim przypadku było tak, ze dostałam skierowanie Ale dał mi od 7-10 dni i jeśli się samo nie oczyści to wtedy do szpitala.. mi sie "udalo bez szpitala" jade tylko na usg sprawdzić czy wszystko jest ok

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lutego 2016, 22:07

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 29 lutego 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże nie chcę mi sie wierzyć, ze nas to spotyka.. mogło się skończyć na mnie.. dlaczego los nas tak doświadcza? Mam tylko nadzieję, że są mu temu jakieś konkretne powody.. Leo jak masz jakieś pytania to pisz :*

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 29 lutego 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leo ściskam mocno <3

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 1 marca 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leo tak mi przykro :(

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ