X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Mnie nadal ciekawi czemu niektórym to każą robić, innym nie. ..zrozumiałe jeśli wyjdzie chlamydia z badań krwi na igg kub igm. Ale jeśli oba są negatywne?
    ja mam wymzowa chlamydie zrobiona tylko ze to jest antygen czy jakos tak i powiedział ze to nie jest to ,mimo ze jest ujemna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Aniu wiec wizytę masz dzień przede mną :)
    A jak ta druga para która w Wami jechała?
    druga para bez problemu dostala rozpiske tyle ze ona zaczyna 6 stycznia nowy cykl ja nowy zaczne 23-24 stycznia i pewnie tez przez to mnie przeciagnal z tym ze mam jechac na usg pod koniec cyklu wtedy oceni jaka stymulacje dobrac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide kochane spac, jutro bede dzwonic za ta chlamydia

    Lola79 lubi tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    ja mam wymzowa chlamydie zrobiona tylko ze to jest antygen czy jakos tak i powiedział ze to nie jest to ,mimo ze jest ujemna
    No PCR jest bardziej dokładny. Wykrywa bardzo wczesne zakażenia. Ten zwykły wymaz juz nie. To mi położna tłumaczyła.

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez lecę spać. Dobrze że jutro mam wolne. Dobrej nocy kobiety.

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga: komunikat.
    Dostałam @.

    47b20s0.gif

    Anatolka, Kayaa, Lonia, ewlinaaa85, Vanili, Bydgoszczanka, ewa84, Lola79, Julita76 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Uwaga: komunikat.
    Dostałam @.

    47b20s0.gif
    Noo w końcu przyszła ta cholera :P

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Nieprawda. Mają być 3 procedury. Napisz do MZ. Nie miałaś pełnej procedury.

    Miałam taka sytuacje, że na 3 procedurę przynosiłam się do innej kliniki. Lekarz na rozmowie ustalił mi protokół, dawki były duuużo mniejsze niż w poprzedniej klinice i troche się bałam czy zareaguje i czy nie stracę ostatniego refundowanego podejścia. Lekarz zapewnił mnie wtedy, że jeśli będzie widział, że odpowiedź na stymulację jest słaba to ja przerwiemy, żeby nie tracić ostatniej procedury.

    Napisz do MZ, opisz sytuację i niech się ustosunkuja. Na wątku ivf była taka Mrth, która miała przerwana stymulację i nie była to stracona procedura - 100%


    Zorientuje się co i jak. Poczytam w ustawie i ogarnę temat, bo też mi się wydawało, że powinno być inaczej. Mam wrażenie, że doktorek to tak w przepisach nie za bardzo jest. On ma chyba ludzi od tego. :-) zobaczymy

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania a z jakiego ty czynnika podchodzisz?

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wzięłam wymazowke specjalną z labu na chlamydie,i instrukcje pobrania.Poszlam na ip gin-pol i tam urocza położna pobrala wymaz z instrukcją w dłoni za czekolade!!! :-) i odrazu polecialam do labu zanieść! :-)
    Dziewczynyja juz sie niemoge doczekać!!

    ewlinaaa85, ewa84, Julita76 lubią tę wiadomość

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Ja wzięłam wymazowke specjalną z labu na chlamydie,i instrukcje pobrania.Poszlam na ip gin-pol i tam urocza położna pobrala wymaz z instrukcją w dłoni za czekolade!!! :-) i odrazu polecialam do labu zanieść! :-)
    Dziewczynyja juz sie niemoge doczekać!!
    To czekanie jest najgorsze :) pamiętam jak ja odliczałam do pierwszej wizyty, a potem to już przeleciało .. Stymulacja, punkcja, transfer i znowu czekam :D jeszcze trochę i głowa mi z myślenia wybuchnie :P

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    To czekanie jest najgorsze :) pamiętam jak ja odliczałam do pierwszej wizyty, a potem to już przeleciało .. Stymulacja, punkcja, transfer i znowu czekam :D jeszcze trochę i głowa mi z myślenia wybuchnie :P
    Ani trochę Ci się nie dziwię :-) no ja i moja histeria wrodzona jakos nie jesteśmy w stanie nawet wyobrazić sobie czekania w kolejnych etapach ;-)

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita powodzenia na Twoim pierwszym USG :D

    ewa84, ComeToMeBaby, Julita76 lubią tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina: widze ze kupilas sikance jak myslisz do kiedy wytrwasz? :)

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    ewelina: widze ze kupilas sikance jak myslisz do kiedy wytrwasz? :)
    Chyba ich wogóle nie zrobię i grzecznie poczekam na bete. Aaaa jeśli się skuszę to najszybciej w sobote może w niedzielę :) choć kuszą mnie niemiłosiernie hyhyh aż sama sobie się dziwię bo dawniej już dawno bym je zrobiła :)

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheh twardsa jestes ;D

    ja to chyba przed beta sie skusze;p zeby spokojniej przyjac wynik bety haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 12:03

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Chyba ich wogóle nie zrobię i grzecznie poczekam na bete. Aaaa jeśli się skuszę to najszybciej w sobote może w niedzielę :) choć kuszą mnie niemiłosiernie hyhyh aż sama sobie się dziwię bo dawniej już dawno bym je zrobiła :)

    A mnie kusi aby kupić sikańca... tylko po to by po raz pierwszy w życiu zobaczyć te upragnione dwie kreski... tym bardziej, że wiem, że nie ma bata i muszą wyjść :)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    A mnie kusi aby kupić sikańca... tylko po to by po raz pierwszy w życiu zobaczyć te upragnione dwie kreski... tym bardziej, że wiem, że nie ma bata i muszą wyjść :)
    Hahah dobra jesteś ... Ale jaka to przyjemność zobaczyć w końcu te dwie upragnione kreski :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 12:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bydgoszczanka wrote:
    Ania a z jakiego ty czynnika podchodzisz?
    Mialam z czynnika jajnikowego podchodzic 6 cykli clo itd ale przy kwalifikacji dr zmienila nam na idiopatyczna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Ja wzięłam wymazowke specjalną z labu na chlamydie,i instrukcje pobrania.Poszlam na ip gin-pol i tam urocza położna pobrala wymaz z instrukcją w dłoni za czekolade!!! :-) i odrazu polecialam do labu zanieść! :-)
    Dziewczynyja juz sie niemoge doczekać!!
    Pabelka podpytaj aliszji na bocianie bo im po kwalifikacji kazal czekac do lutego albo i dluzej na rozpoczęcie

‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ