Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 985

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zarodek przeżył, będzie transfer :) najwyższej klasy 411

    szurusiowa, Torunianka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, ewa84, nick nieaktualny, pabelka88 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Dziewczyny zarodek przeżył, będzie transfer :) najwyższej klasy 411

    Rewelacyjnie :)

    Lonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Dziewczyny zarodek przeżył, będzie transfer :) najwyższej klasy 411
    Ufff cudowna nowina :) mocno trzymam za was kciuki :)

    Lonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Lonia, bardzo dobre wieści...trzymamy teraz kciuki za powodzenie transferu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2016, 16:01

    Lonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ewentualnie krwawienie( po pobraniu) nie jest przeciwskazaniem do zrobienia wymazu na cytologie czy biocenozę bo chce juz jutro ogarnac wszystko najpierw jade na chlamydie znow a później do gina na cytologie i biocenozę chce

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szurusiowa wrote:
    Zależy chyba jakie lab. W Diagnostyce biocenozę miałam za 3 dni, a pozostałe jeszcze tego samego dnia.
    Ja mam jakies lab synevo

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Dziewczyny zarodek przeżył, będzie transfer :) najwyższej klasy 411
    Eno,to musi się udać! Super!! :-)

    Lonia lubi tę wiadomość

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • szurusiowa Autorytet
    Postów: 713 946

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dziewczyny czy ewentualnie krwawienie( po pobraniu) nie jest przeciwskazaniem do zrobienia wymazu na cytologie czy biocenozę bo chce juz jutro ogarnac wszystko najpierw jade na chlamydie znow a później do gina na cytologie i biocenozę chce
    Nie chcę Cię wprowadzić w błąd ale jeśli chlamydie robi się z szyjki macicy to w ten sam dzień nie można cytologii. Ja tak przynajmniej miałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2016, 16:53

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqprdf9ht0yzzy3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szurusiowa wrote:
    Nie chcę Cię wprowadzić w błąd ale jeśli chlamydie robi się z szyjki macicy to w ten sam dzień nie można cytologii. Ja tak przynajmniej miałam.
    Mi powiedzieli to samo :) nie wiem czemu bo to wymaz i to wymaz tylko do innych celów :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra to cytologie moge przełożyć bo i tak na 20 nie będę miec wyniku a biocenozę?

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 985

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam do domku po transferze, wzruszajaco jakoś dziś było, pani embriolog jest świetna z taka czułościa pokazywałam nam zdjęcia i opowiadała o wszystkim. Pokazała zdjęcie przed zamrożeniem, po rozmrożeniu, nacięcie otoczki przejrzystej i po nacięciu jak zarodek cytuje "wrócił do siebie" i dalej zaczał się rozwijać. Po transferze 15 minut leżakowania i miłe zaskoczenie otóż nie ma żadnych zastrzyków aż ze zdziwienia sama zapytałam ani clexane ani gonapeptylu tylko luteina duphaston encorton i estrofem. Testuje 19 stycznia ;)

    szurusiowa, nick nieaktualny, Torunianka, pabelka88, Lola79, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia teraz tylko pozostaje czekać :D
    A co musiałaś przyjmować po scratchingu?

    Lonia lubi tę wiadomość

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 985

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Lonia teraz tylko pozostaje czekać :D
    A co musiałaś przyjmować po scratchingu?
    Po samym scratchingu nic, po peknieciu pecherzyka graffa zaczelam luteine 1-0-1, duphaston 1-1-1, encorton1-0,5-0, estrofem 0-0-1 i to wszystko

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pabelka gratuluję! Kiedy początek stymulacji wypada?

    Lonia cudownie! To czekamy teraz na ładną betę :) junior widać silny!

    Ewelina super! Po drapaniu będzie juz z górki :)

    Więc czekamy na Vanilli jeszcze!



    Ja dziś zalepalam wizytę z usg u mojego gina na 18.01.
    Jeśli będzie czysto bez torbieli uderzam na Kraków 21.01. Potwornie się boje że będę musiała czekać kolejny cykl :( do końca lutego. Wtedy już ciężko będzie ze środkami. .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2016, 19:23

    nick nieaktualny, Lonia, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    No dobra to cytologie moge przełożyć bo i tak na 20 nie będę miec wyniku a biocenozę?
    Ja na cytologie czekałam 3 tygodnie. .. na biocenoze parę dni tylko. Chlamydia pcr ok 10 dni roboczych.

  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola79 wrote:
    Pabelka gratuluję! Kiedy początek stymulacji wypada?

    Lonia cudownie! To czekamy teraz na ładną betę :) junior widać silny!

    Więc czekamy na Vanilli jeszcze!



    Ja dziś zalepalam wizytę z usg u mojego gina na 18.01.
    Jeśli będzie czysto bez torbieli uderzam na Kraków 21.01. Potwornie się boje że będę musiała czekać kolejny cykl :( do końca lutego. Wtedy już ciężko będzie ze środkami. .
    Wypada w granicach 10 lutego...chociaż wolala bym wcześniej,ale niestety...najważniejsze że jest kwalifikacja! :-) teraz juz będzie tylko z górki ;-)

    Lola79 lubi tę wiadomość

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Wypada w granicach 10 lutego...chociaż wolala bym wcześniej,ale niestety...najważniejsze że jest kwalifikacja! :-) teraz juz będzie tylko z górki ;-)
    Dokładnie. Ważne ze macie już zaplanowaną stymulację i plan działania ustalony :)

    pabelka88 lubi tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa proponuje zrobić 2 kalendarze. Jeden dla juz beta pozytywnych ;) drugi dla staraczek ;)
    Z naciskiem na zapełnianie tego pierwszego i odchudzanie drugiego! :)

    Torunianka, pabelka88, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • bubus Znajoma
    Postów: 23 28

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    pabelka88, gratuluję! byłaś dziś pierwszy raz w Krakowie?super,że masz kwalifikację, zazdroszę i też o tym marzę.


    Tak tu czytam o tych waszych pozytywnych betach, że aż nie wierzę.

    Lonia, super, że wszystko poszło gładko, oby teraz dzieciątko już zostało z Tobą!!!To dobrze, że embriolog tam Wam tłumaczyła wszystko, to musi być miłe uczucie.

    w ogóle to dziękuję za miłe przyjęcie.

    dzwoniłam dziś do kliniki dopytać o to jakie badania mam odświeżyć i co dorobić.

    i kurcze jak na złość nie mam jeszcze @ i boję się,że z niektórymi badaniami się nie wyrobie do 21.. bo te wymazy to muszę pewnie zrobić jak będzie czysto w środku, a ja mam plamienie.. zawsze piach w oczy..

    Lonia lubi tę wiadomość

  • Lola79 Autorytet
    Postów: 808 605

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bubus wrote:
    Witam!
    pabelka88, gratuluję! byłaś dziś pierwszy raz w Krakowie?super,że masz kwalifikację, zazdroszę i też o tym marzę.


    Tak tu czytam o tych waszych pozytywnych betach, że aż nie wierzę.

    Lonia, super, że wszystko poszło gładko, oby teraz dzieciątko już zostało z Tobą!!!To dobrze, że embriolog tam Wam tłumaczyła wszystko, to musi być miłe uczucie.

    w ogóle to dziękuję za miłe przyjęcie.

    dzwoniłam dziś do kliniki dopytać o to jakie badania mam odświeżyć i co dorobić.

    i kurcze jak na złość nie mam jeszcze @ i boję się,że z niektórymi badaniami się nie wyrobie do 21.. bo te wymazy to muszę pewnie zrobić jak będzie czysto w środku, a ja mam plamienie.. zawsze piach w oczy..

    zrób te bezwzględnie konieczne do kwalifikacji. Niektóre można dowieźć później przez rozpoczęciem procedury juz. Wymazy są zazwyczaj zalecane po kwalifikacji. Wiec po @ zrobisz.

‹‹ 166 167 168 169 170 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ