Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 985

    Wysłany: 10 listopada 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    dziewczyny nie mam aktualnego badania fsh, myslicie ze moze byc problem? mam amh robione niecały miesiac temu.
    Fsh jest dosc wazne, kiedy mialas ostatnio robione?nie zdarzysz powtorzyc do wizyty?

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 10 listopada 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej moge zrobic nawet dzis ale to 5dc myslisz ze bedzie ok?

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 985

    Wysłany: 10 listopada 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powinien byc 3 dc. Wiec moze sie wstrzymaj.

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 10 listopada 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh mi akurat wypadł w nd a wczoraj musiałam być w pracy od 7
    Zrobiłam dziś najwyżej powtórzę trudno :/ do wizyty się nie wyrobie przy moich cyklach 30 parodniowych

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Ehh mi akurat wypadł w nd a wczoraj musiałam być w pracy od 7
    Zrobiłam dziś najwyżej powtórzę trudno :/ do wizyty się nie wyrobie przy moich cyklach 30 parodniowych
    ja miałam z 6dc i taki został wpisany do kwalifikacji in vitro, natomiast w nowym cyklu musiałam powtórzyć już 3dc;

    ewa84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    powinien byc 3 dc. Wiec moze sie wstrzymaj.
    Hmm a ja zrobiłam w 1dc to chyba też nie za dobrze :/ kurcze

    Zresztą i tak bam bardzo dziwne przeczucie że, mnie nie zakwalifikują nawet do programu :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 13:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Hmm a ja zrobiłam w 1dc to chyba też nie za dobrze :/ kurcze

    Zresztą i tak bam bardzo dziwne przeczucie że, mnie nie zakwalifikują nawet do programu :(

    A skąd to zwątpienie Ewelina??? Nie przekreślaj tak swoich szans, już w przyszłym tygodniu masz wizytę, więc wytrzymaj jeszcze i się nie poddawaj negatywnym myślom.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 13:43

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 10 listopada 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Hmm a ja zrobiłam w 1dc to chyba też nie za dobrze :/ kurcze

    Zresztą i tak bam bardzo dziwne przeczucie że, mnie nie zakwalifikują nawet do programu :(

    Dlaczego mają cię nie zakwalifikowac?

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 10 listopada 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa wrote:
    ja miałam z 6dc i taki został wpisany do kwalifikacji in vitro, natomiast w nowym cyklu musiałam powtórzyć już 3dc;

    Dzięki :)

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 10 listopada 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to miałam wynik sprzed 4mies. Na początku nie pasowało to im ale na sam koniec powiedzieli, że "Niech już będzie ten". I tak się udało:)

    Lonia, ewa84, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    A skąd to zwątpienie Ewelina??? Nie przekreślaj tak swoich szans, już w przyszłym tygodniu masz wizytę, więc wytrzymaj jeszcze i się nie poddawaj negatywnym myślom.

    Nie mam pojęcia skąd to zwątpienie :/ w piątek mam odebrać resztę wyników niby już wszystko będę miała a i tak cały czas mam wrażenie że, to mało :/ że wyniki badań, hsg i laparoskopii nie wystarczą. Julita chyba po prostu boję się że, nie będzie już dla nas miejsca :(

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 10 listopada 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinaaa85 będzie dobrze i miejsca też muszą się znaleźć bo j mam dopiero 1 grudnia i liczę ze i dla mnie starczy :P :)

    poza tym z tego co widze masz czynnik jajowodowy i trudno to przeskoczyć

    u mnie jest gorzej bo wyniki w normach poza amh lekko podwyższonym


    a tak przy okazji czy badania nasienia też muszą być "świeże" ? :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Nie mam pojęcia skąd to zwątpienie :/ w piątek mam odebrać resztę wyników niby już wszystko będę miała a i tak cały czas mam wrażenie że, to mało :/ że wyniki badań, hsg i laparoskopii nie wystarczą. Julita chyba po prostu boję się że, nie będzie już dla nas miejsca :(

    Wiesz skoro umawiają jeszcze na wizyty na grudzień, to chyba wiedzą jakie mają potencjalne możliwości, dlatego ja wierzę że jeszcze są miejsca...
    i Ty też się takiej myśli trzymaj :)

    Ja też się stresuję, czy wystarczy moja historia leczenia, bo okazało się że wszystkie moje wyniki są dobre, więc podpadam pod idiopatyczną niepłodność a z nią zawsze najtrudniej, ale i tak się nie poddaję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 18:54

    ewa84, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 10 listopada 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    A czy Wasi lekarze-ginekolodzy dali wam jakieś "skierowanie", zaświadczenie lub inny dokument świadczący o tym, ze sie wg niego kwalifikujecie do invitro ?

    I druga sprawa czy takie coś dr Ch oczekuje na wizycie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 22:12

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Hej Dziewczyny,

    A czy Wasi lekarze-ginekolodzy dali wam jakieś "skierowanie", zaświadczenie lub inny dokument świadczący o tym, ze sie wg niego kwalifikujecie do invitro ?

    I druga sprawa czy takie coś dr Ch oczekuje na wizycie?

    Ja nic takiego nie dostałam od lekarza. Mam nadzieję że, wypis ze szpitala na którym pisze że mam niedrożne jajowody itp wystarczy ;/

    Dołączam się do pytania ..

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 985

    Wysłany: 11 listopada 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Hej Dziewczyny,

    A czy Wasi lekarze-ginekolodzy dali wam jakieś "skierowanie", zaświadczenie lub inny dokument świadczący o tym, ze sie wg niego kwalifikujecie do invitro ?

    I druga sprawa czy takie coś dr Ch oczekuje na wizycie?
    Ja miałam od androloga taki kwitek o kwalifikacji do in vitro z powodu czynnika meskiego, ale nie wiem czy kazda pacjentka musi to mieć

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nic takiego nie miałam i zostałam zakwalifikowana na podstawie wyników

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa wrote:
    ja nic takiego nie miałam i zostałam zakwalifikowana na podstawie wyników

    Czyli jest nadzieja że, to co mamy to nam wystarczy :D

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 11 listopada 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia
    zaprosilam cie do przyjaciółek am kilka pytań jeśli znajdziesz chwile a nie chce zasmiecac forum ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2015, 18:48

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 985

    Wysłany: 11 listopada 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Lonia
    zaprosilam cie do przyjaciółek am kilka pytań jeśli znajdziesz chwile a nie chce zasmiecac forum ;)
    zaakceptowałam, pytaj śmiało ;)

    3jvz73sbpxjphhug.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ