X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam; Grupe krwi, VDRL, HBS, HCV, HIV, TSH, Chlamydia IgM, IgG, AMH ,Cytologia, USG piersi, FSH, Wstępna kwalifikacja od swojego gin lub androloga.
    u mężczyzn:
    badanie nasienia, grupa krwi, HIV; HcV, HbS, VDRL.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    My z Poznania wiec kawałek jest, choć wiem ze dziewczyny chyba tam nawet z Torunia jadą...

    Mam po prostu zły dzień po wczorajszym kolejnym negatywnym wyniku bety. Dużo zwątpienia w to wszystko. Może przez te dwa tygodnie do 18-tego odzyskam nadzieję i siły do walki...

    Vanili, zaskocze Ciebie, my z mężem mamy do Krakowa ponad 800km i prawdę pisząc pokonalibyśmy dwa razy tyle jeśli miałaby pojawić się cień szansy na to, że wreszcie w naszym życiu pojawi się ta mała Istotka. Teraz nie liczy się to ile się staraliśmy (każda tutaj z nas, przez długi czas doświadczała te przykre sytuacje), ale to co przed nami i to, że jest bliżej jak dalej do osiągnięcia naszego marzenia.

    Lonia, Julita76 lubią tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torunianka wrote:
    Ja miałam; Grupe krwi, VDRL, HBS, HCV, HIV, TSH, Chlamydia IgM, IgG, AMH ,Cytologia, USG piersi, FSH, Wstępna kwalifikacja od swojego gin lub androloga.
    u mężczyzn:
    badanie nasienia, grupa krwi, HIV; HcV, HbS, VDRL.


    dzięki ;)

    Torunianka lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa wrote:
    Vanili, zaskocze Ciebie, my z mężem mamy do Krakowa ponad 800km i prawdę pisząc pokonalibyśmy dwa razy tyle jeśli miałaby pojawić się cień szansy na to, że wreszcie w naszym życiu pojawi się ta mała Istotka. Teraz nie liczy się to ile się staraliśmy (każda tutaj z nas, przez długi czas doświadczała te przykre sytuacje), ale to co przed nami i to, że jest bliżej jak dalej do osiągnięcia naszego marzenia.

    A skąd jesteście? My mamy ok 450km w jedną stronę. I to mi się już dużo wydaje a co dopiero 800 ;o Zgadza się,dla Dziecka zrobi się wszystko i pokona każdą odległość. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znad morza, Kołobrzeg

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa wrote:
    Znad morza, Kołobrzeg


    Faktycznie daleko...
    a ja zastanawialam sie jak z warszawy dam rade, podziwiam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2015, 12:33

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayaa wrote:
    Znad morza, Kołobrzeg

    To faktycznie bardzo daleko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artvimed ma już akredytację :)

    Torunianka, Lonia, Mimbla, pszczółka p, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 5 listopada 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Artvimed ma już akredytację :)

    Skąd wiesz?
    Rano jak patrzałam na MZ to jeszcze nie było. Albo nie zauważyłam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Nasz Bocian fb jest na bieżąco aktualizowana lista i dzisiaj doszło kilka klinik, miedzy innymi Artvimed

    Torunianka, pszczółka p lubią tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 5 listopada 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a ile płaciłyście za leki?

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 5 listopada 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    dziewczyny a ile płaciłyście za leki?

    Ja płaciłam 310 zł + musze jeszcze dokupić strzykawki bo igły już kupiłam. 1zł za 20 igieł. Za Strzykawki pewnie też wiele nie wyjdzie.

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za tyle wsparcia, potrzebne mi inne spojrzenie. Jestem na takim etapie ze chętnie bym odpoczęła od tego wszystkiego i zrobiła sobie przerwę. Wiem jednak ze jesli teraz nie wykorzystam tej szansy na refundacje to potem moge bardzo żałować...

    Torunianka, dzięki za info o zmianie kliniki.

    Julita76 - na forum gazety, wpisy byly coprawda sprzed 2-3 lat i dotyczyły głownie organizacji, wyposazenia kliniki etc. Były głosy "za" ale i "przeciw" Artvimedowi. Ja po przeczytaniu odniosłam wrazenie ze to taka trochę rzeźnia, ze ktoś wywęszył biznes jakis czas temu i otworzył gabinet zwany kliniką... od razu przyszło mi na myśl wiele różnych rzeczy. Tak jak pisałam, miałam wczoraj zły dzień, a kolejny tydzień złej passy, która trwa już od sierpnia więc może też wszystko co czytałam widziałam bardziej czarne niż zwykle...

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytam aktualne wpisy na forum Nasz Bocian, no i tutaj na Ovu.
    Zawsze są zarówno opinie negatywne jak i pozytywne, ale zdecydowanie więcej czytałam dobrego niż złego. Sprawdzałam też opinie na temat samego Pana doktora i dużo dobrego o nim piszą dziewczyny, dlatego stwierdziłam że spróbuję.
    No i wiadomo duży plus że jest szansa zacząć szybko procedury, skoro mają jeszcze pieniądze, a nie czekać aż dostaną kolejną transzę.
    A niestety czas nie działa na Naszą korzyść w obecnej sytuacji politycznej :(
    u mnie dodatkowo jeszcze w związku z moim wiekiem :(

    ewlinaaa85, Torunianka lubią tę wiadomość

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    dziewczyny a ile płaciłyście za leki?
    Leki do stymulacji, krótki protokol 268 zl plus leki od dnia punkcji i po tranferze niecale 200 zl. Bralam do stymulacji puregon i cetrotide oraz ovitrelle. Od punkcji encorton, luteine, duphaston po transferze dodatkowo estrofem, clexane i 2 zastrzyki gonapeptyl w 3 i 7 dobie. Ceny tez zaleza od aptek ale 500 zl nie powinny przekroczyc i zakup lekow tez jest rozlozony w czasie.

    ewlinaaa85, ewa84 lubią tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Lonia a Ty jak się czujesz? Wiesz już coś czy nadal czekasz? Nie mogę się doczekać aż usłyszymy od Ciebie dobre wieści :) Te czekanie jest chyba potworne ;/

    Lonia lubi tę wiadomość

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 8 listopada 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Hej Lonia a Ty jak się czujesz? Wiesz już coś czy nadal czekasz? Nie mogę się doczekać aż usłyszymy od Ciebie dobre wieści :) Te czekanie jest chyba potworne ;/
    Hej, hej nie wytrzymałam i wykonalam dzis test -negatywny. Pocieszam sie jeszcze ze to dopiero 8 doba a lekarz definitywnie wskazywal na 12 nie wczesniej. Moze jeszcze zdarzy sie cud...

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och aż nie wiem co powiedzieć :( ale, może to na prawdę zbyt wcześnie na test.
    Chyba nie pozostało nic więcej jak czekać. Ja będę mocno trzymała za was kciuki mam ogromną nadzieję że, się uda!

    Lonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loniu na 100 % za wcześnie zrobiłaś test, ja bym poczekała przynajmniej do 10 dnia i zrobiła betę. Zobaczysz na pewno będzie pozytywna.

    Lonia, ewlinaaa85 lubią tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 10 listopada 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny nie mam aktualnego badania fsh, myslicie ze moze byc problem? mam amh robione niecały miesiac temu.

    iv094x39ir3hgbzx.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ