X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, trzymam mocno i za Vanili transfer i za twoje podglądanie, tylko dajcie szybko znać co i jak ;)
    A na którą masz wizytę?? Ciekawe czy się spotkacie z Vanili??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2015, 11:23

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki czy któras z was jechala do krk pociagiem i wie jak dojechac z dworca pkp do kliniki? :) jakis bus?

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie pomogę, Torunianka jeździła od dworca do kliniki chyba...

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, było to już na forum o dojeździe, ktoś pisał o dojeździe tramwajem i potem 5 czy 10 min pieszo. Ale nie mogę tego znaleźć na szybko, musiałabyś szukać.

    ale polecam ci to:
    http://krakow.jakdojade.pl/

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita, chyba się nie spotkamy z Vanili, bo ona chce mieć transfer rano nie w południe, czeka na info z kliniki. Gdyby jej jednak nie przełożyli to kto wie :)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Vanili czy Wy już w drodze?
    Zostajecie po transferze w Krakowie czy będziecie wracać od razu?

    Właśnie wyjechaliśmy. Stres i nerwy. Nie wiem czemu. Mam dziwne nerwobole w klatce piersiowej wiec myślę że to podświadomość działa, bo po wczorajszym telefonie uspokoiło się. Dzis się zaczęło na nowo a do tego poranne mdłości zaliczyłam. Zonk.

    Ja planuje odpocząć w hotelu po transferze i liczę ze będę mieć go rano a potem w drogę. Mowilam to wczoraj babeczce i powiedziała ze zobaczy co da się zrobić. Pokój musze oddac max chyba 14-15.
    Chruscik powiedział, że on nie jest fanem leżenia po transferze i ze podobno niektóre pary przylatuja do nich do kliniki i w ten sam dzień wracaja samolotem. :-|
    My musimy wrócić bo ja nie mam urlopu a w pracy trudny okres. .. pokomplikowalo mi się trochę zawodowo jakis czas temu ale trudno. Damy radę jak mówi mój M ♥

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili, pewnie że wracają, ciekawe tylko czy mają z tego ciąże ;)
    Ja uważam, że poleżenie godzinkę czy dwie nikomu nie zaszkodzi. Nie ma chyba jednak sensu leżeć bite 2 dni, przecież jak kobiety zachodzą w ciążę to często nieświadomie i wykonują przy tym różne czynności a zarodek się zagnieżdża niezależnie od pozycji, którą przyjmujemy.

    W każdym razie stres ci się załączył <3
    Nie martw się, będzie dobrze, zaraz będziesz to miała za sobą :) Powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2015, 11:55

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    dziewczynki czy któras z was jechala do krk pociagiem i wie jak dojechac z dworca pkp do kliniki? :) jakis bus?
    Torunianka coś pisała o tym że, raz jechała z dworca taxi koszt ok.30zl a ostatnio miała jehać tramwajem. Tramwajem jedzie się z dworca aż do ostatniego przystanku czyli do pętli tramwajowej. A z tamtąd to już góra 10 min drogi ponoć. Ja też prawdopodobnie pojadę busem do krk.

    ewa84 lubi tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Vanili: powodzenia :) a o l4 nie mozesz poprosic czy tez nie wchodzi w gre?

    ok Kometa :) jakos dam rade :)
    nie lubie tego jak dojade ale co zrobic - trasy ktore czasem wyznacza a warszawie sa od d*** strony :P tak aby sie zgubic :P
    najwyzej taxi wezme

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Torunianka coś pisała o tym że, raz jechała z dworca taxi koszt ok.30zl a ostatnio miała jehać tramwajem. Tramwajem jedzie się z dworca aż do ostatniego przystanku czyli do pętli tramwajowej. A z tamtąd to już góra 10 min drogi ponoć. Ja też prawdopodobnie pojadę busem do krk.


    no ja jak znam zycie zgubie sie hahaha :D

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili ale Ci się stres dał we znaki ;)
    Ja tam wracałam do domu w pozycji półleżącej i kazałam dziury omijać szerokim łukiem ;) lepiej dmuchać na zimne...
    w kolejnych dniach też uważam że nie ma co przesadzać, tylko funkcjonować normalnie. Natomiast unikam dźwigania i generalnych świątecznych porządków, niech chłopaki sprzątają :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2015, 12:06

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Vanili: powodzenia :) a o l4 nie mozesz poprosic czy tez nie wchodzi w gre?

    ok Kometa :) jakos dam rade :)
    nie lubie tego jak dojade ale co zrobic - trasy ktore czasem wyznacza a warszawie sa od d*** strony :P tak aby sie zgubic :P
    najwyzej taxi wezme
    bo warszawa to jest inny stan świadomości buahahahaaa
    u mnie się sprawdza- obok jest mapka i można sprawdzić.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwsze: Chyba mówił ze byly pozytywne bety.
    Dwa: ja jestem za juniorami.
    Trzy: podpisuję się Kometa pod twoim postem o dzidziulkowaniu obiema rencami hyhy
    Cztery: nie chce na wariata lecieć do domu, wiec liczę ze uda mi sie wrocic do hotelu na te 3-4h przed trasą
    Piąte: niektóre piją, palą, biora antyk, uprawiaja extremalne sportyi i cudem sa w ciąży
    Szóste: nie dać się zwariować

    Db wylaczam się bo zrobię wzorek na przedniej szybie mężowi. Źle ostatnio znoszę podróż i muszę patrzalki mieć na drogę. Ech.

    Trzymam kciuki za ciebie Kometa, za jutrzejsze podglądanie, Julita76 o Tobie tez myślę i wspieram za pozytyw. Ewka wkoncu sie doczekalas @ super :-)

    Pozostałe laseczki uszy do góry, DAMY RADĘ !!!♥♥♥

    ComeToMeBaby, Julita76, ewlinaaa85, ewa84 lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane, miłej soboty :)
    my tez obawiamy sie najbardziej tego aby oganac to logistycznie, pewnie tez nie raz pojedziemy pendolino :P
    bo autem to samo paliwo nie ma tragedii bo 160 zł w dwie strony ale dobija mnie fakt tego ze za sama autostrade w ta i spowrotem wyjdzie 80 zł przeciez to rozbój w biały dzien :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2015, 12:55

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej kochane, miłej soboty :)
    my tez obawiamy sie najbardziej tego aby oganac to logicznie, pewnie tez nie raz pojedziemy pendolino :P
    bo autem to samo paliwo nie ma tragedii bo 160 zł w dwie strony ale dobija mnie fakt tego ze za sama autostrade w ta i spowrotem wyjdzie 80 zł przeciez to rozbój w biały dzien :/
    logicznie to by raczej logistycznie trzeba było ogarnąć ;)
    hehehe

    no fakt- nas taka podróż w obie strony koło 300 zł wychodzi. Nie sprawdzałam ale to wersja mojego m.

    ivf-ivf lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej kochane, miłej soboty :)
    my tez obawiamy sie najbardziej tego aby oganac to logicznie, pewnie tez nie raz pojedziemy pendolino :P
    bo autem to samo paliwo nie ma tragedii bo 160 zł w dwie strony ale dobija mnie fakt tego ze za sama autostrade w ta i spowrotem wyjdzie 80 zł przeciez to rozbój w biały dzien :/
    paliwo pomału mniej wyjdzie niż opłata na autostradzie. Ja mam wjazd na autostradę dosłownie 3 km ode mnie a i tak wolę jechać normalną drogą i jadę tylko pół godz dłużej :)
    w sumie to mogłabym sama jechać autem ale jakoś nie lubię kierować sama jak jadę w obce miejsce i jeszcze do Krk hihi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    logicznie to by raczej logistycznie trzeba było ogarnąć ;)
    hehehe

    no fakt- nas taka podróż w obie strony koło 300 zł wychodzi. Nie sprawdzałam ale to wersja mojego m.
    hahah no tak, moj chory słownik w telefonie dał zaś czadu :D

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    paliwo pomału mniej wyjdzie niż opłata na autostradzie. Ja mam wjazd na autostradę dosłownie 3 km ode mnie a i tak wolę jechać normalną drogą i jadę tylko pół godz dłużej :)
    w sumie to mogłabym sama jechać autem ale jakoś nie lubię kierować sama jak jadę w obce miejsce i jeszcze do Krk hihi
    a skad jestes? my jak sprawdzalismyna inne drogi to wychodz 2 razy dłuzej jazda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2015, 14:20

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo to już wszystko jasne ;) Jutro 10:30.
    Ale emocje. Kurka zapomniałam zapytać czy nadal jest 6-ka...

    ComeToMeBaby, Julita76, ewa84, Lola79 lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    a skad jestes? my jak sprawdzalismyna inne drogi to wychodz 2 razy dłuzej jazda
    Mieszkam pod Wodzisławiem Śląskim :D do Krakowa mam w sumie bliziutko w porównaniu do większości z was bo ok. 150 km :D

‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ