X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Brak implantacji zarodkow (RIF)
Odpowiedz

Brak implantacji zarodkow (RIF)

Oceń ten wątek:
  • Chce być mama Ekspertka
    Postów: 238 311

    Wysłany: 12 października 2022, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem po przebadania zarodków ma 4 zdrowe zarodki nigdy u mnie nie doszło do implantacji czy któraś z Was tak miała i jakie padania robiła ja mam przebadana immunologie kiry test era przesunięte okno implantacyjne robiłam cd 138 był stan zapalny wyłączony teraz idę na poszerzona biopsje endometrium czy coś jeszcze powinnam zrobić

  • Martas Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 13 października 2022, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chce być mama wrote:
    Hej jestem po przebadania zarodków ma 4 zdrowe zarodki nigdy u mnie nie doszło do implantacji czy któraś z Was tak miała i jakie padania robiła ja mam przebadana immunologie kiry test era przesunięte okno implantacyjne robiłam cd 138 był stan zapalny wyłączony teraz idę na poszerzona biopsje endometrium czy coś jeszcze powinnam zrobić

    Hej. Ja tak miałam. Na 6 zarodkow przebadaliśmy 4 i były zdrowe. Za każdym razem beta rosła do max 80 i spadała. W naturalne ciąże też zachodzę i efekt ten sam. Przez 6 lat zrobiłam już chyba wszystkie badania łącznie z Kirami. Spróbowałam wszystkiego oprócz intralipidu ( nawet na Accofilu się nie udało).. Zjeździłam niemal całą Polskę w poszukiwaniu lekarza który będzie miał pomysł na tą sytuację... Aktualnie straciłam nadzieję. Nie wiem już czego się chwycić.
    Trzymam kciuki za Ciebie!

  • batka Autorytet
    Postów: 897 1170

    Wysłany: 19 października 2022, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam w sumie 2 transfery. Przebadane zarodki ze względu na mój nieprawidłowy kariotyp. Na 6 badanych 2 zdrowe.

    W pierwszym beta nie drgnęła. Transfer po scrachingu z heparyną, atosibanem, nospa, magnez i progesteron oczywiście - cykl naturalny.

    Później do sprawdzenia: histeroskopia (OK) i miałam konsultację z immunologiem. Wyszedł KIR AA i Allo MLR 0%. Dr zlecił accofil - wlew i zastrzyki.

    Drugi transfer: cykl sztuczny bo endo słabo przyrastało. Dostałam dodatkowy wlew z accofilu. Urosło cudem do 8 mm w dniu transferu. I jak ostatnio atosiban, heparyna (obniżona wartość białka S - zalecenia od hematologa), duże dawki proga, accofil, encorton, nospę miałam brać nie czekając na skurcze 3x1 profilaktycznie, magnez i dodatkowo relanium. Transfer na chwilę udany. Początkowo przyrosty OK. Potem spadek bety - wykluczona pozamaciczna. Później beta zaczęła rosnąć ale po 28-38% doszło do 2900. W 7+0 decyzja o odstawieniu leków. W ciągu 3 dni poronienie.

    Info od lekarza: pewnie zarodek z wadami.

    Teraz niestety zaczynamy od początku. Kolejny transfer jeszcze z intralipidem, mam odstawić encorton a zamiast tego wprowadzamy acard. Zobaczymy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2022, 09:16

    age.png

    ona 41 kariotyp❌️, on 43 kariotyp✅️
    2018, 2019 - poronienia 6tc💔
    2021 - procedura I, II 6❄️, 2🆗️
    FET: beta 0💔
    Histeroskopia✅️, Allo 0%❌️, KIR AA❌️
    FET: beta 7dpt 67, 9dpt 134, 12dpt 291, 14dpt 644, 16dpt 503, 19dpt 671, 21dpt 865,, 23dpt 1204, 26dpt 2013, 30dpt 2796 💔poronienie zatrzymane; Allo 34%✅️
    2022 procedura III - 5❄️, 2🆗️, 1 mozaika🆗️
    FET: beta 6dpt 23, 8dpt 66, 12dpt 226, 14dpt 424, 16dpt 602, 18dpt 1109, 20dpt 1528, 24dpt 💔poronienie samoistne
    Test IPLE ✅️, NK 29/20❌️
    FET: beta 7dpt 28, 9dpt 33, 11 dpt 34 - biochem💔
    FET: beta 7dpt 51, 10dpt 241, 12dpt 619, 14dpt 1554, 19dpt 8607, 24dpt❤️,
    Pappa: pośrednie, amnio: prawidłowy męski❤️
    16+6 175g
    17+4 252
    20+6 414
    23+4 670
    25+6 820
    28+6 1200
    31+3 1734
    33+3 2300
    36+3 2850
    TP 29.03.2024 ♂️❤️
  • Chce być mama Ekspertka
    Postów: 238 311

    Wysłany: 7 listopada 2022, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martas wrote:
    Hej. Ja tak miałam. Na 6 zarodkow przebadaliśmy 4 i były zdrowe. Za każdym razem beta rosła do max 80 i spadała. W naturalne ciąże też zachodzę i efekt ten sam. Przez 6 lat zrobiłam już chyba wszystkie badania łącznie z Kirami. Spróbowałam wszystkiego oprócz intralipidu ( nawet na Accofilu się nie udało).. Zjeździłam niemal całą Polskę w poszukiwaniu lekarza który będzie miał pomysł na tą sytuację... Aktualnie straciłam nadzieję. Nie wiem już czego się chwycić.
    Trzymam kciuki za Ciebie!
    Nie pocieszylaś mnie wcale przeraża mnie to że u mnie może być to samo że nic to nie wniesie i że znów stracimy zarodki tym razem.przebande i też mam większość badań zrobionych jak nie wszystkie. W poniedziałek jadę na biopsje i zaworze do krosna

  • Martas Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 9 listopada 2022, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki. Walcz. Zawsze jest nadzieja. Daj znać jeśli możesz i chcesz jak się potoczą Wasze sprawy. Dla takich jak ja każda informacja jest na wagę złota.. Powodzenia!

  • Eweszy Autorytet
    Postów: 682 377

    Wysłany: 29 listopada 2022, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trochę odświeże wątek. 5 transferów beta ani razu nie drgnęła - brak pomysłów 😞
    Nie miałam robionego testu ERA, czy wiecie może, czy gdzies w Szczecinie lub okolicy jest robione to badanie ? Ewentualnie może macie jakiś pomysł co mogłabym jeszcze zrobić, co wykluczyć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2022, 13:04

    AntyTPO Anty Tg⚠️💊 Euthyrox 25, Thyrozol 5 mg, hiperinsulinemia 💊metformax, mutacja MTHFR, PAI-1 4G- układ heterozygotyczny, rozjechane cytokiny, komórki NK - 19,13 %, immunosupresja
    5 IVF beta 0 😢

    🙏🙏🙏
  • Nowa84 Ekspertka
    Postów: 181 120

    Wysłany: 29 listopada 2022, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badalas genetycznie zarodki? Przy braku potwierdzenie ze byly zdrowe zawsze mozna zwalac na nieprawidlowosci genetyczne.
    Ja bym przebadala.

    Scratching endometrium?

    No i jest caly watek o zapaleniu endometrium. Bywa ze to nawet w badaniach nie wychodzi a zapalenie jest.

    Lekarze nie maja pomyslow na dodatkowa diagnostyke?

  • Martas Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 30 listopada 2022, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweszy wrote:
    Dziewczyny trochę odświeże wątek. 5 transferów beta ani razu nie drgnęła - brak pomysłów 😞
    Nie miałam robionego testu ERA, czy wiecie może, czy gdzies w Szczecinie lub okolicy jest robione to badanie ? Ewentualnie może macie jakiś pomysł co mogłabym jeszcze zrobić, co wykluczyć

    Witaj. Ja miałam histeroskopię, usg 3d, scratching, biopsję endometrium, badania immunologiczne... U mnie tak jak napisałam 6 transferów i beta idzie do góry a po kilku dniach jest spadek. Ciąze naturalne też były. Tak samo się kończyło.
    Aktualnie leczę się w Szczecinie. Od swojego lekarza się dowiedziałam że mogę u niego pobrać wycinek endometrium i wysłać za pośrednictwem kliniki do badania (nie pamiętam gdzie ale w Polsce). Powiedział że robią to bardzo dokładnie, opis wyników jest szczegółowy a samo badanie wiele nowego wnosi. Planuję to zrobić jeszcze przed świętami bo już nic innego mi nie zostało oprócz intralipidu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2022, 10:54

  • Eweszy Autorytet
    Postów: 682 377

    Wysłany: 30 listopada 2022, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martas wrote:
    Witaj. Ja miałam histeroskopię, usg 3d, scratching, biopsję endometrium, badania immunologiczne... U mnie tak jak napisałam 6 transferów i beta idzie do góry a po kilku dniach jest spadek. Ciąze naturalne też były. Tak samo się kończyło.
    Aktualnie leczę się w Szczecinie. Od swojego lekarza się dowiedziałam że mogę u niego pobrać wycinek endometrium i wysłać za pośrednictwem kliniki do badania (nie pamiętam gdzie ale w Polsce). Powiedział że robią to bardzo dokładnie, opis wyników jest szczegółowy a samo badanie wiele nowego wnosi. Planuję to zrobić jeszcze przed świętami bo już nic innego mi nie zostało oprócz intralipidu.

    Wydaje mi się, ze chodzi o wysyłkę do Krosna. Tez właśnie o tym myśle, muszę się dokladniej dowiedzieć.
    Powiedz proszę co daje Usg 3D, w zasadzie nie miałam takiego robionego.

    AntyTPO Anty Tg⚠️💊 Euthyrox 25, Thyrozol 5 mg, hiperinsulinemia 💊metformax, mutacja MTHFR, PAI-1 4G- układ heterozygotyczny, rozjechane cytokiny, komórki NK - 19,13 %, immunosupresja
    5 IVF beta 0 😢

    🙏🙏🙏
  • Martas Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 30 listopada 2022, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może chodzi o Krosno. Następnym razem spytam mojego lekarza dokładnie.
    Robiłam to w Poznaniu. To po prostu usg które daje szerszy obraz wyglądu macicy od środka. Ja miałam robione najpierw to a później mimo wszystko zdecydowałam się na histeroskopię dla pewności że jest ok.

  • Martas Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 30 listopada 2022, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweszy wrote:
    Dziewczyny trochę odświeże wątek. 5 transferów beta ani razu nie drgnęła - brak pomysłów 😞
    Nie miałam robionego testu ERA, czy wiecie może, czy gdzies w Szczecinie lub okolicy jest robione to badanie ? Ewentualnie może macie jakiś pomysł co mogłabym jeszcze zrobić, co wykluczyć
    A robiłaś cytokiny? To też ważne i myślę że u mnie właśnie to powoduje brak implantacji lub takie wczesne poronienia na wspólke z NK

  • Eweszy Autorytet
    Postów: 682 377

    Wysłany: 30 listopada 2022, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martas wrote:
    A robiłaś cytokiny? To też ważne i myślę że u mnie właśnie to powoduje brak implantacji lub takie wczesne poronienia na wspólke z NK
    Tak robiłam i faktycznie mam rozjechane, podwyższone tnf alfa świadczące o stanie zapalnym, jednak nie można go zlokalizować. Do transferu miałam już acofil, intralipid, Encorton, atosiban, acard, neoparin i cykl wcześniej equarol i dalej coś jest nie 🤦‍♀️ ehh ciężki przypadek ze mnie

    AntyTPO Anty Tg⚠️💊 Euthyrox 25, Thyrozol 5 mg, hiperinsulinemia 💊metformax, mutacja MTHFR, PAI-1 4G- układ heterozygotyczny, rozjechane cytokiny, komórki NK - 19,13 %, immunosupresja
    5 IVF beta 0 😢

    🙏🙏🙏
  • Martas Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 30 listopada 2022, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweszy wrote:
    Tak robiłam i faktycznie mam rozjechane, podwyższone tnf alfa świadczące o stanie zapalnym, jednak nie można go zlokalizować. Do transferu miałam już acofil, intralipid, Encorton, atosiban, acard, neoparin i cykl wcześniej equarol i dalej coś jest nie 🤦‍♀️ ehh ciężki przypadek ze mnie

    Z nas dwóch jest ciężki z tego co widzę...

  • Eweszy Autorytet
    Postów: 682 377

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martas wrote:
    Z nas dwóch jest ciężki z tego co widzę...
    🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

    AntyTPO Anty Tg⚠️💊 Euthyrox 25, Thyrozol 5 mg, hiperinsulinemia 💊metformax, mutacja MTHFR, PAI-1 4G- układ heterozygotyczny, rozjechane cytokiny, komórki NK - 19,13 %, immunosupresja
    5 IVF beta 0 😢

    🙏🙏🙏
  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Przy problemach immunologicznych chciałabym wam dziewczyny poradzić wizytę u immunologa dr Małgorzaty Jarosz.
    Przyjmuje ona w InviMedzie Gdynia, ale również można wykupić teleporadę, nawet jako pierwszą wizytę. Nie jest to porada tylko dla pacjentów tej kliniki.
    Do innych zalecanych immunologów bardzo długie czekanie na terminy i jeszcze trzeba być choć na pierwszej wizycie osobiście, dopiero później możliwa jest teleporada.

    Polecam konkretna i miła osoba, wszystko dokłanue tłumaczy. Można obejrzeć jej porady na YouTube.

    Martas lubi tę wiadomość

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Martas Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Przy problemach immunologicznych chciałabym wam dziewczyny poradzić wizytę u immunologa dr Małgorzaty Jarosz.
    Przyjmuje ona w InviMedzie Gdynia, ale również można wykupić teleporadę, nawet jako pierwszą wizytę. Nie jest to porada tylko dla pacjentów tej kliniki.
    Do innych zalecanych immunologów bardzo długie czekanie na terminy i jeszcze trzeba być choć na pierwszej wizycie osobiście, dopiero później możliwa jest teleporada.

    Polecam konkretna i miła osoba, wszystko dokłanue tłumaczy. Można obejrzeć jej porady na YouTube.

    Nie wiedziałam że jest taka możliwość.. Dziękuję za informację.

    Ada M lubi tę wiadomość

  • Soltera Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 grudnia 2022, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:)

    Jestem tutaj nowa. Chciałam podpytać o poradę jaki kierunek obrać, bo być może ktoś był w podobnej sytuacji:
    W zeszłym roku diagnoza endometriozy IV st., , Skomplikowana laparoskopia, sytuacja wydaje się opanowana
    Adenomioza, histeroskopia: bardzo liczne mikropolipy bez stanu zapalnego
    Przed operacją 2 stymulacje bez transferów: 7❄️ większość najwyższej klasy.
    Po operacji Diphereline i potem transfer na cyklu sztucznym 4dniowca - beta nie drgnęła.
    Teraz transfer 2 4-dniowcow - bardzo dobrze rokujacych + obstawa atosiban, encorton, neoparine, acard, scopolan - beta nie drgnąła.

    Lekarka z kliniki niepłodności zasugerowała konsultację immunologiczną. Od dwóch dni przeczesuję fora i nie wiem w którym kierunku iść. Rozważam dr Jerzak (jestem z wawy), dr Paśnik (ale dostanie sie w sensownym czasie graniczy z cudem), dr Litmanowicz, dr Wilczyński, dr Malinowski.
    Czy któraś z Was miała podobne doświadczenia i może coś doradzić?
    Będę wdzięczna za odpowiedź.
    Pozdrawiam

  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 14 grudnia 2022, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi dziewczyny kiedy, czyli w którym dniu cyklu robi się CD138?
    Miałam na 23 grudnia zlecony, ale okres przedświąteczny trochę plany zmienia u mnie.
    Nie wiem czy można wcześniej go zrobić.
    Do tego chciałabym zrobić też CD56 ale czy też może być wcześniej zrobiony?

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Martas Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 18 grudnia 2022, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc,
    Dziewczyny, blagam pomocie mi bo nie wiem co robić. Po owulacji z racji tego że wiąże moje poronienia ze stanem zapalnym endometrium zdecydowalam się na branie Diclo-duo ( lek przeciwzapalny). Dziś zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywnie. Od razu wzięłam zastrzyk z Accofilu ale nie wiem czy rownoczesnie brać też tem drugi lek czy go odstawić? Nie mam dzis możliwości kontaktu z lekarzem.. Wie któraś coś na ten temat???

  • pineapple89 Autorytet
    Postów: 396 278

    Wysłany: 18 grudnia 2022, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Powiedzcie mi dziewczyny kiedy, czyli w którym dniu cyklu robi się CD138?
    Miałam na 23 grudnia zlecony, ale okres przedświąteczny trochę plany zmienia u mnie.
    Nie wiem czy można wcześniej go zrobić.
    Do tego chciałabym zrobić też CD56 ale czy też może być wcześniej zrobiony?

    Ja mam zalecone badanie CD138 po 20dc.

    Ada M, Emily0723 lubią tę wiadomość

    ♀️♂️ ur.'89
    Brak ciąży
    Starania naturalne od 2017r.
    Klinika in vitro od 2021r.
    Punkcja maj'21
    Transfer świeży maj'21 ❌
    Transfer ❄️ czerwiec'21❌
    Transfer ❄️ marzec'22❌
    Transfer ❄️ kwiecień'22 💔6tc💔

    Punkcja lipiec '22 ➡️❄️❄️❄️❄️❄️
    Badanie EMBRANCE ➡️❄️❄️❄️❄️(2x 4BA, 2x 4BB)
    Transfer❄️ wrzesień'22 ❌

    Szczepienia limfocytami mąż+pullowane

    Transfer ❄️ lipiec '23 ❌
    Transfer ❄️ sierpień '23
    9dpt 213; 13dpt 1601; 17dpt 6414; 22 dpt 21930; 23dpt💓


    Homozygota PAI-1 4G/4G
    KIR hamujący AA, brak KIRów implantacyjnych
    HLA-C mąż i ja grupa C2C2
    ♂️ Obniżone parametry nasienia

    preg.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ