X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak się czujecie po CLO? Ja wczoraj myślałam, że pęknę. Brzuch miałam taki jakby balon był w środku. No i lekkie pobolewanie podbrzusza i jajników.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja stracilam nadzieje...temp spadla do 36.90... Szyjka robi sie rozpulchniona ...wysoko jak mozna to nazwac wysoko bo wogole jest krotka ale zamknieta...jutro test pewnie znow jedna kreska...

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po CLO się czułam dobrze, jajniki bolały, ale do przeżycia.

    Madzia proszę się nie załamywać!

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, Madzia, jeszcze Ci nic nie przyszło!

    Pabelka, nawzajem, teraz na pewno Ci się uda i to podwójnie :*! Nam wszystkim się uda, trzeba w to wierzyć, bo jak przestaniemy wierzyć to co nam zostanie?

    Agata, mnie bolał prawy jajnik delikatnie, pulsował, a potem okazało się, że na lewym jest pęcherzyk. 2 dni temu miałam kumulacje bólu(chyba owulke też) i myślałam, że go paznokciami wygrzebie i wyrwę z siebie... (:

    Ola, ja mam kilka z Allegro i kilka z apteki i wszystkie 25:(

    Szczerze mówiąc też liczyłam na bliźniaki po cichu, ale i tak się cieszę, że wreszcie cokolwiek mi urosło!
    U mnie dziś od rana uczucie jakbym miała @ dostać. Nie wiem czy to ze stresu, czy z czego...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 11:23

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te najzwyklejsze na allegro, najtańsze mają 10, sprawdzałam wczoraj. 2 z różnych firm mam 10 i bobo testy - mają 25.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W kauflandzie sa takie co maja 10 :)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba takie same jak mam z allegro, tyle że drożej wychodzą.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara ja powiem tak nie poddasz się wiem ze masz już dość ale zrobisz sobie przerwe nabieżesz sił i dystansu i wrócisz bo pragnienie Dzieciątka jest u Nas tak silne ze zawsze wracamy :)

    trzymam za Was Dziewczyny kciuki nie poddawajcie sie złym chwilą przesyłam Wam mega pozytywnej energii :D

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    trzymam za Was kciuki dziewczyny

    trzymaj...:)

  • akuszerka89 Autorytet
    Postów: 1325 2157

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pęcherzyk w końcu pękł wczoraj wieczorem albo w nocy, dziś już prawie nie ma po nim śladu. Ale za to jakieś przeziębienie się przyplątało... boli mnie gardło, mam wypieki na twarzy, zimno mi w ręce i nogi, cały czas kaszle, temp 37,5 masakra jakaś. jak jedno się układa to co innego się przyplątuje. Też tak macie?

    Fedra lubi tę wiadomość

    preg.png
    28.08.2014 - mój CUD - Filip❤️
    01.04.2015 - 5tc [*]
    18.08.2017 - Amelka [*]
    14.08.2018 - 6tc [*]
    04.10.2021 ciąża biochemiczna
    26.07.2022 ciąża biochemiczna
    29.10.2022⏸️😍
    22.12.2022 będzie Natalka 😍💗
  • Viki26 Autorytet
    Postów: 524 527

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy 1xclo nie zareagowałam. ale w tym cyklu po 2xCLO doczekałam się dominującego 21mm:) i jeszcze obok 15mm, ale on pójdzie na straty jak to powiedział gin.
    Brzuch dopiero teraz mnie pobolewa a może to owulka?:)

    2014 ISCI1 :( cp 2015 crio :( 05.2015 ISCI2 :) 2017 ISCI3 :( 02.2018 ISCI4 :( 2018 ...?i co teraz?
  • akuszerka89 Autorytet
    Postów: 1325 2157

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda79 a będziesz brała coś na pękanie? Czy na razie tylko samo Clo?

    preg.png
    28.08.2014 - mój CUD - Filip❤️
    01.04.2015 - 5tc [*]
    18.08.2017 - Amelka [*]
    14.08.2018 - 6tc [*]
    04.10.2021 ciąża biochemiczna
    26.07.2022 ciąża biochemiczna
    29.10.2022⏸️😍
    22.12.2022 będzie Natalka 😍💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy mamy tak AKuszerko...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej babeczki! Nie poddajemy sie tylko walczymy !!!!
    A wiec tak owulka potwierdzona podwójnie ;) ale tak jak podejzewalam zrobila mi sie torbielka na lewym jajniku:( gin twierdzi ze powinna sie sama wchlonac(ma 20mm), jesli sie by udalo teraz a by sie nie wchlonela to trzeba bedzie obserwowac ja czy nie rosnie wraz z ciaza, a jesli zacznie rosnac to zabieg usuniecia dziadostwa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, widzę, że dziś jest dobry dzień na wizytę u gina, bo wszystkim owulacje potwierdzają (:

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 17:41

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam zadyszkę przez pół dnia, tylko wstanę, przejdę parę kroków, albo coś zrobię i nie mogę złapać oddechu :( Jakie znowu dziadostwo się przyplątało?? Mam nadzieję, że nie żadne choróbsko, bo w pracy wszyscy tylko kaszlą i smarkają :( Słaba jestem jak stąd tam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 19:16

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rezygnuje ...z dalszego leczenia...te leki i to wszystko powoduja u mnie takie negatywne emocje i depresje ...dzis rycze caly dzien ...i nie moge sobie poradzic..
    Trzymajcie sie ....trzymam za was kciuki...zawsze bede Was pamietac ...i zycze wam wiecej wytrwalosci niz mialam ja...i zycze z calego serca wszystkim zielonej kropeczki...

    Czekalam na cud cudem bylo to ze sa dobrzy ludzie jak Wy wszystkie...wspierajace mnie...

    test negatywny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara wrote:
    Rezygnuje ...z dalszego leczenia...te leki i to wszystko powoduja u mnie takie negatywne emocje i depresje ...dzis rycze caly dzien ...i nie moge sobie poradzic..
    Trzymajcie sie ....trzymam za was kciuki...zawsze bede Was pamietac ...i zycze wam wiecej wytrwalosci niz mialam ja...i zycze z calego serca wszystkim zielonej kropeczki...

    Czekalam na cud cudem bylo to ze sa dobrzy ludzie jak Wy wszystkie...wspierajace mnie...

    test negatywny

    Madzia, z jednej strony mam ochotę krzyczeć nie rezygnuj, ale z drugiej strony rozumiem... Chociaż czuję, że kiedy znowu będziesz miała dość sił by wrócić, to my tu będziemy na ciebie czekać:*
    Tak mi smutno, że chyba znowu będę płakać...
    Mam nadzieję, że dziś choć mąż jest dobry i przytula Cię teraz mocno, bo ja chciałbym to zrobić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara wrote:
    Rezygnuje ...z dalszego leczenia...te leki i to wszystko powoduja u mnie takie negatywne emocje i depresje ...dzis rycze caly dzien ...i nie moge sobie poradzic..
    Trzymajcie sie ....trzymam za was kciuki...zawsze bede Was pamietac ...i zycze wam wiecej wytrwalosci niz mialam ja...i zycze z calego serca wszystkim zielonej kropeczki...

    Czekalam na cud cudem bylo to ze sa dobrzy ludzie jak Wy wszystkie...wspierajace mnie...

    test negatywny
    Madziulka:*:( trzymaj sie kochana!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby a ja oszalalam mam zachcianki takie ze az sama sie siebie boje hehehe czyzby tak dupek dzialal? bo chyba pregnyl juz nie co?
    wyslalam meza po kabanosy francuskie, serek danio i lody owocowe!!:D obym tylko nie chciala tego wszystkiego jesc razem hahah

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 21:24

‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ