X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże, ale ze mnie wyszło. Ale to chyba dlatego, że duszę to w sobie wszystko od 5 lat, odkąd jesteśmy małżeństwem i w końcu uszło ze mnie...
    Aż się lepiej poczułam, jak o tym komuś powiedziałam:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I bardzo dobrze...ze sie wygadalas. A ja dzis nie mam ochoty na sex i pow mezowi ze brzuch mnie boli a on z tekstem ze ...bo mnie brzuch nie boli wtedy kiedy moj kalendarzyk na to pozwala...i wyszedl ...poczulam sie okropnie jak nie wiem...placze jeszcze mi tego brakowalo ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurwa..... faceci.
    mysle ze tylko zwiazki homoseksualne kobiet bylyby perfekt. Kazda z nas by siebie rozumiala;)

    Fedra, 200 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo dokladnie...wrocil i sie nie oddzywa..jeszcze mi doklada...noo coz taki los ...pewnie mu przejdzie ale ja nie bede czekac ide spac bo zle sie czuje psychicznie ...piersi mnie bola i chce mi sie wyc !!!

    co do ciazy objawy przeczuc rzadnych ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2013, 22:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj dziewczyny ja to tez mam ze swoim cyrki, od kiedy postanowilismy ze chcemy miec dzidzie(decyzja obustronna) to sie zaczelo, jak mam dni plodne to wojna na calego bo mu sie nie chce on sie nie bedzie zmuszal, codziennie nie , co drugi dzien tez nie dobrze, a jak tylko te dni miną to moze bez problemu codziennie, ba nawet 2 raz dziennie, mam czasem ochote go spakowac i wystawic za drzwi.. ehh..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2013, 22:43

    200 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu oczywiscie tez w sumie to czekalam na niego bo mowie chce zeby to byla wspolna decyzja ..i zeby od niego to wyszlo...to teraz ja i moj kalendarzyk
    ...bo nie mam dzis ochoty...na nic ...do jutra zmierze temp.i zobacze czy to dol implantacyjny czy czas na @.



    ovufriend znow mi przekombinowal z owulka ehhh test w piatek ..

    dalej wierze ze sie udalo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2013, 22:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieliśmy ciężką rozmowę w nocy. W końcu nie wytrzymałam i zaczęłam płakać, on mnie przytulił i tak zasnęłam, więc nie wiem jaka jest sytuacja na dziś... (:

    Ale jedno jest pewne, dobrze, że miesiąc temu lekarz mi przepisał clo i, że trafiłam na was dziewczyny:D :*

    U mnie szaleństwa nie ma, chyba jutro bez względu na to czy skoczy temperatura czy nie wezmę luteinę.
    Madzia, ten wykres coś ci szaleje, może on po prostu zwiastuje jakieś zdarzenie pod koniec tygodnia:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 06:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze nie temperatura leci w dol....wiec nic z tego nie bedzie...jutro zrobie ten test tak dla pewnosci ...to w swieta sie uchlam z rozpaczy i odpuszczam..

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam dziewczynki :)

    200 szkoda, że nie spotkałam tego Kevina, mam uczulenie na takich facetów, dostaję wysypki jak są w odległości 0,5 km :D Ustawiłabym go do pionu.
    Mój też ma niektórych kumpli takich, że wysypki dostaję jak tylko dzwonią, ale wolę mu nie zabraniać się z nimi spotykać (co nie wyklucza całodniowego focha), póki co ma moje zaufanie. Zresztą mnie ciężko oszukać, mój mąż to wie.

    Madzia nie przejmuj się chłopem, mój mi kiedyś też jakoś głupio wyskoczył to mu powiedziałam, że ma dwie zdrowe ręce i jak nie miał baby to jakoś sobie radził, więc chyba nie zapomniał jak się to robi ;) Poza tym faceci też czasem nie mają ochoty, więc powinni zrozumieć, że czasem psychika nie pozwala.

    200 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia ile czasu się starasz? Nie mów, że odpuszczasz :(

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram sie prawie 2 lata ...tak juz nie mam sily..

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się staram prawie dwa lata, choć np. kwas foliowy biorę już prawie 3, bo już wcześniej myślałam, że od razu po ślubie się uda.. Miałam taką załamkę psychiczną po wakacjach, w sierpniu byłam pewna że się udało, jajniki ciągły tak jak teraz, okres mi się spóźniał sporo i g... Nie mierzyłam temp. więc nie wiem co się wtedy działo, ale potem dwa miesiące żyć mi się nie chciało, chyba pierwszy raz w życiu miałam depresję, ale bez nadziei tak na prawdę życie jest niewiele warte. Na pewno nie wypróbowałyśmy jeszcze wszystkich sposobów, więc nie stawiajmy na sobie kreski, ok??

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez 3 lata biore kwas foliowy ...masz racje ..ale wyje ...

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uda się nam! Nie ma innej opcji:)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, że się uda, Madzia, do weekendu jeszcze czas, na pewno się dźwignie:)

    Olka, nie wiem czemu, ale jak widzę twój wykres, to się uśmiecham:D Niesamowicie wygląda ta prosta kreska:)

    Pabelka, co u ciebie kochana?

    Anko, masz racje, chociaż jakbym miała mieć PMS w tym samym czasie co moja druga połowa, to chyba byśmy się pozabijali po jednym cyklu bycia ze sobą (: Dlatego czasem dobrze, że mimo wszystko są facetami i odbija im raz na kilka miesięcy, a nie kilka razy w miesiącu:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 08:55

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja się nie cieszę, bo zawsze moja kreska tak wygląda w II fazie cyklu, zawsze 36,9 aż do @ :( Myślałam, że coś drgnie do góry, choć minimalnie, a tu nic:(
    A powiedzcie mi które testy c. są czulsze 25, czy 10 ? Myślę, że 25 ale w sumie doszłam do wniosku, że nie wiem?

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10:) Bo wtedy wykrywa ci już niższy poziom, ale ciężko je dostać. W aptekach jak pytam to zawsze mają 25:( Podobno w marketach (chyba tesco) są 10, ale ja nigdy nie wypatrzyłam:/

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam za Was kciuki dziewczyny

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam @.
    Od 3dc zaczynam Clo.rowno 28dni.juznie pamietam kiedy tak bylo!
    Dziewczyny zaciskam kciuki za Was wszystkie!
    Magda to juz jutro! Odrazu nam napisz o swoim pozytywnym tescie!
    Ja gleboko w to wierze!
    Jestem pelna nadziei na nowy cykl! Choc mi smutno,ale teraz sie uda! Chociaz obawiam sie clo,bo u mnie w rodzinie sporo blizniakow(w tym rodzenstwo).ale nawet jesli,to plakac nie bede!
    Kobitki moje POWODZENIA Wam wszystkim.

    200 lubi tę wiadomość

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam same 10, na allegro zamawiam.

    Pabelka bliźniakami są fajne:) Ja liczyłam, że po CLO będą dwa jajeczka, ale było tylko jedno.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ