X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANKO gratuluję:)!!!1 super wiadomość

    MILCIA oj domyślam się jak musiało być Ci przykro jak koleżanka oznajmiła takie nowiny....jeszcze w dzień Twojego negatywnego wyniku:(
    przykro mi na prawdę....
    ale prawda jest taka że chyba nie ma się jednak co łudzić na ten cykl,,,, no bo skoro beta ujemna....
    w każdym razie ja bym na pewno już cykl odpuściła, bo ja taka jestem,
    to tak jak z moim brakiem owulacji, w 15 dniu kiedy dowiedziałam się że pęcherzyk nie urośnie i nie pęknie więc nic z tego nie będzie dałam sobie na luz....popatrz ile ja musiałam czekać.....od dni płodnych aż do kolejnych dni płodnych....dla mnie to baaardzo dużo....jeszcze połowa tej drogi.
    ale wiem że siła forum jest duża i dziewczyny tak mnie w tej nadziei przekonywały że przez chwilę uwierzyłam że może jednak coś z tego będzie;)
    oczywiście trzeba być optymistą ale tez i realistą:)
    MILCIU główka do góry!!!! pamiętaj że nie jesteś sama, masz męża rodzinę no i nas:)

    Anko, Milcia lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale taka prawda nie ma co sie ludzic ...jak nie ma czegos oczywistego ...pow nie uwierze jak nie zobacze 2 kresek albo potwierdzonego usg.

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to samo:) żadne domysły. musi być czarne na białym:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka już mi lepiej. Myślę kiedy dostanę w końcu okres, żeby rozpocząć nowy cykl, już bez CLO. Jeszcze jeden monitoring zaliczę i jak nie będzie efektu, to robimy przerwę, bo inaczej się psychika całkowicie siądzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2014, 18:20

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILCIA nawet nie strasz że po nieudanych stymulacjach taka deprecha może człowieka dopaść..... ja tam mam luz na to wszystko ale....jak pomyślę jeszcze o trzech miesiącach stresu to ufff gorąco mi.....
    ja odpuszczę w październiku.....jeśli teraz nie zajdę to będę się cieszyła że może na wiosnę uda mi się urodzić, jeśli bym zaszła nm w lipcu sierpniu, cudowny czas na rodzenie dzieci, mam córę z maja....ahh co to był za czas, długie spacery po lesie, ciepełko, kawka na werandzie i maluszek słodko śpiący w wózeczku....rozmarzyłam się.....
    teraz trochę wizja zimy z noworodkiem mnie przeraża więc nie załamuję się.....

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo psychika siada ..ja jestem po 3 cyklu z Clostilbegytem ...i szczerze daje w korbe ...szczegolnie jak ktos mial caly czas po poronieniu jak ja cykle bezowulacyjne a tu pojawila sie szansa jedna druga trzecia i Sa to cykle Na straty bo Nic z tego to siada sie psychicznie a teraz wizja odstawienia lekow bo koniec kuracji i przerwa kilku miesieczna i lata do przodu to...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2014, 18:06

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze wiem o czym piszesz. Ja juz też zakończyłam trzy miesiące z CLO. Też były nadzieje, że może tym razem się uda, bo się człowiek naczytał, że zaraz w pierwszym cyklu się zachodzi. A tu dupa.
    Robotka fajnie masz, że córcia koło Ciebie się kręci. Ja wciąż staram się o pierwsze dziecko. i boję się, że nie będzie mi to dane.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Ingebjorg Ekspertka
    Postów: 244 102

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny muszę się Wam wyżalić...czytam codziennie co piszecie i trzymam za nas mocno kciuki. To mój pierwszy cykl z CLO (mam PCO) brałam lek 3-7 dc, wczoraj 14 dc byłam na monitoringu i....nic :( pełno małych pęcherzyków zero dominującego :( Lekarz kazał zrobić dzisiaj badania: progesteron i estradiol - wyniki progesteron 0.996 pmol/l estradiol 342 pmol/l. Lekarz stwierdził, że ovu nie było - może będzie i kazał zrobić kolejny raz badania za 10 dni. nastawiłam się bardzo na ten cykl - naczytałam się, że za pierwszym razem często się udaje a tu dupa... nawet mi się nie chce serduszkować tylko płakać :(

    relganli06k8eu81.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ingebjorg nie przejmuj się nie ty jedyna tak miałaś, pewnie na następny cykl lekarz ci zwiększy dawkę CLO, a ja od siebie polecam ziółka o. Sroki. Ja zaczęłam pić w połowie cyklu jak mi pęcherzyk urósł i zamiast pęknąć zrobiła się torbiel i drugi już cykl piękne jajo :) W tym nawet samo pękło :) Ziółka regulują hormony i przynajmniej na mnie to działa pozytywnie. Może spróbuj?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2014, 19:39

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    INGEBJORG Ja też mam PCO. Może dostaniesz większą dawkę i zadziała. Ale progesteron robi się 21 dc, 7 dni po prawdopodobnej owulacji. Dziwne, że lekarz kazał zrobić Ci teraz. U mnie po CLO owu wystąpiła i sprawdzam to wlasnie progesteronem w 21 dc

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Ingebjorg Ekspertka
    Postów: 244 102

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka30 a gdzie te zioła można kupić - to jakaś jedna paczka czy trzeba samemu robić mieszankę?
    Sysiaaa mój lekarz kazał zrobić progesteron teraz bo myślał, że może ovulka była np. 10 dc. Czy myślicie, że mogę mieć jeszcze ovu w tym cyklu? Tempka niby rośnie ale śluz taki wodnisto-kremowy - zresztą NIGDY nie widziałam u siebie rozciągliwego :(

    relganli06k8eu81.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy miałas monitoring?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Ingebjorg Ekspertka
    Postów: 244 102

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monitoring miałam wczoraj w 14 dc i nie było dominującego tylko pełno małych :(

    relganli06k8eu81.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to może się nie pokazać, bo jajeczko rośnie około 2mm dziennie wiec... :( dla pewnosci obserwuj sie i zrob progesteron w 21 dc.

    Ja dziewczęta zrobiłam sobie kupę badań dziś do IUI. Mam kartkę z NOVUM co mam zrobić. Kupę kasy wydałam na badania, ale nie ważne :)
    W lutym bedziemy chcieli podejsc, chyba ze cos sie pokaze po styczniowych staraniach :))

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Nowa kolezanke...!! Czy gin ci powiedzial jaki rozmiar ma twoj najwiekszy pecherzyk ...moze urosnie do tego 20 dc zdazaja sie takie przypadki...ale raczej mysle przenajmniej ja tak mialam ze ginek pow tak jesli na dawce 50 mg moje pecherzyki nie beda rosly to zwiekszy dawki....bo np u mnie pierwotnie same z siebie rosly do 16-18mm i wchlanialy sie... A kilka cykli przed clo obserwowal cykle zeby ewentualnie dobrac dawke....na poczatek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2014, 21:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    No to może się nie pokazać, bo jajeczko rośnie około 2mm dziennie wiec... :( dla pewnosci obserwuj sie i zrob progesteron w 21 dc.

    Ja dziewczęta zrobiłam sobie kupę badań dziś do IUI. Mam kartkę z NOVUM co mam zrobić. Kupę kasy wydałam na badania, ale nie ważne :)
    W lutym bedziemy chcieli podejsc, chyba ze cos sie pokaze po styczniowych staraniach :))

    obys kochana nie musiala....tylko zaszla sama z siebie...
    tak czy tak powodzenia....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A poza tym dziewczyny jak dobrze lezec w wlasnym lozku...co prawda z nogami do gory noo moze lekko uniesionymi przez te dziwne skurcze ale przezyje...dzis spie tak z przerwami caly dzien jeszcze 3 do 4 dni...w przyszlym tyg jak nic z tego nie bedzie skladamy dokumenty ...i czekamy na malucha

    a teraz spac ....brzuch boli jak na okres i jeszcze skurcze lewego jajnika ...trzeba przespac to..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2014, 21:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    INGEBJORG witaj :-) może idź po weekendzie na jeszcze jedno usg, może któryś z pęcherzyków jeszcze urośnie.. A jak nie to tak jak dziewczyny piszą, pewnie gin zwiększy Ci dawkę CLO.
    Ja właśnie wróciłam z monitoringu drugiego.. Nadal są trzy pęcherzyki w rozmiarach 17,5mm-19,5mm. Endometrium 8,4mm .. Miałam nadzieję że będzie większe.. :-( boje się ze będzie za małe i nie da rady.. :-(. Mamy działać od jutra i w poniedziałek mam przyjechać na usg sprawdzić czy coś pękło..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To do roboty !!!

    AnBe lubi tę wiadomość

  • Ingebjorg Ekspertka
    Postów: 244 102

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara gin nie podał mi rozmiaru ale na monitorze widziałam, że było sporo małych ale z jeden-dwa większe. Endometrium mam 10 mm - nie wiem czy to dobrze czy źle :( Na badania też wydałam duuużo kasy - będzie pewnie z wizytami ponad 1 tys. zł :( szok! Moje cykle były bardzo nieregularne - najdłuższy 50 dni ale ovu mi wykres zaznaczał więc może i teraz coś urośnie. Tylko że słyszałam że jajeczka z późnej owulacji są słabej jakości.

    relganli06k8eu81.png
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ