X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dodatkowo dochodzi leczenie męża, leki i lekarz. Czasami co miesiąc wydajemy około 1500 zl. Mało ważne pieniądze

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia trzymaj sie cieplutko. Mąż niech dba o Ciebie :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz też wydaliśmy ok 4000 zł, ale czego się nie zrobi, żeby w końcu spełnić marzenia.

    Ingebjorg lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! mam klopot.nad ranem obudzil mnie okropny bol w podbrzuszu.myslalam ze zwariuje.mialam wrazenie ze puchne tam na dole.polezalam chwile z podkulonymi nogami i mi przeszlo.jak myslicie dziewczyny? O co chodzi? Aki kujacy bol az ciezko mi bylo sie wyprostowac.

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to chwilowe i nic groźnego. Nieraz podkurczenie nóg bardzo pomaga.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziółka można kupić zmieszane na allegro, albo kupić w zielarskim i samemu zmieszać.

    Ingebjorg lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja rezygnuje ze wszystkiego,z lekow,monitoringow,niestety z forum tez.musze zlapac oddech,za duzo mnie to kosztuje nerwow i stresu.odpuszcze i zajme sie rzeczywistoscia...
    Zycze wam aby kazda z Was doswiadczyla magii macierzynstwa juz w najblizszym czasie.niechce jeszcze wam tu smutow wywalac ale dziekuje za ogromne wsparcie.
    Rano beta -.
    Starczy bo za bardzo emocjonalnie do tego podchodze.powodzenia.

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi pabelka... :( ale rozumiem CIę... rozumiem..

  • Inusia Autorytet
    Postów: 495 409

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki :) Pierwszy raz zajrzałam na Wasze forum, nie jestem w stanie wszystkiego przeczytać, więc chciałam się Was poradzić... Mianowicie mam PCO, z tego też względu biorę CLO. Staramy się o drugiego dzidziusia. W pierwszą ciążę zaszłam w pierwszym cyklu brania CLO w dawce 0,5 tabl. 1x dziennie, pęcherzyk urósł wtedy pięknie, miał 22 mm i podany miałam Pregnyl, urodziłam synka ;) Teraz sytuacja podobna, pierwszy cykl z CLO, dawka taka sama. Byłam na monitoringu w 10dc i...jedna wielka niewiadoma. Kilka małych pęcherzyków, bez dominującego. Jedyną zagadką było jajeczko wielkości 18mm ale nieładne, o zapadniętych ściankach. I teraz opcja jest taka, że albo lek nie zadziałał w tym cyklu, albo owulacja już wystąpiła bardzo wcześnie, zaledwie dzień po skończeniu CLO... Fakt faktem tempka mi skoczyła wysoko i ovu też wyznaczył owulkę tak wcześnie. Kolejne USG mam dopiero we wtorek, do tego czasu chyba zejdę z niepewności :D Najgorsze, że endometrium w 10dc miało tylko 7mm... :/ Czy miałyście kiedyś taka sytuację, że przy CLO miałyście tak wczesną owulkę???

    "Są w życiu rzeczy,o które warto walczyć do samego końca..."
    dxom2n0axvrn3fue.png
    akeuxzkrjqh8xpez.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witamy koleżanke Inusie...
    Co do owulki tak moze byc w pierwszym cyklu z clo mialam owulke w 9 dc. wiec wszystko mozliwe...co do Clostilbegytu on dziala świetnie na pecherzki ale niestety upośledza endometrium ..ja w pierwszym cyklu mialam slabe endo...a teraz w 3 dc 12 mm i owulka pozniej bo w 14 dc i duphaston od samej owulki ...dobrze bedzie
    pozdrawiam




    af29f4f681b7c642b6dc145055ad503f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2014, 13:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pabelka88 wrote:
    Dziewczyny ja rezygnuje ze wszystkiego,z lekow,monitoringow,niestety z forum tez.musze zlapac oddech,za duzo mnie to kosztuje nerwow i stresu.odpuszcze i zajme sie rzeczywistoscia...
    Zycze wam aby kazda z Was doswiadczyla magii macierzynstwa juz w najblizszym czasie.niechce jeszcze wam tu smutow wywalac ale dziekuje za ogromne wsparcie.
    Rano beta -.
    Starczy bo za bardzo emocjonalnie do tego podchodze.powodzenia.

    A ty koleżanko sobie nie żartuj tylko masz tu być bo jak nie to dziennie masz ode mnie 100 sms z tekstem " wróć do nas"...

  • Inusia Autorytet
    Postów: 495 409

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara wrote:
    witamy koleżanke Inusie...
    Co do owulki tak moze byc w pierwszym cyklu z clo mialam owulke w 9 dc. wiec wszystko mozliwe...co do Clostilbegytu on dziala świetnie na pecherzki ale niestety upośledza endometrium ..ja w pierwszym cyklu mialam slabe endo...a teraz w 3 dc 12 mm i owulka pozniej bo w 14 dc i duphaston od samej owulki ...dobrze bedzie
    pozdrawiam




    af29f4f681b7c642b6dc145055ad503f.png

    No właśnie jestem świadoma że CLO upośledza trochę endometrium niestety. Obawy mam co do tego, że gdyby doszło do zapłodnienia tak wcześnie (bo serduszkowanie było) to czy przy takim endo są jakieś szanse :/ Spojrzałam teraz w dokumenty jak to było przy pierwszej ciąży i wtedy endo w 9 dc miało 8mm, więc też szału nie było, z tym że wtedy miało szanse się zwiększyć bo do zapłodnienia doszło ok 11-12 dc, a teraz sie trochę boję szczerze mówiąc...no ale nic, trzeba czekać na rozwój sytuacji :)

    "Są w życiu rzeczy,o które warto walczyć do samego końca..."
    dxom2n0axvrn3fue.png
    akeuxzkrjqh8xpez.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dzieczyny! mam pytanie w tym cyklu podczas brania clo czulam jajniki bardzo 3 dni temu wzielam ostatnie clo a od 2 dni cisza nic sie nie dzieje nic nie boli to normalne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2014, 13:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero dziś czuje je mocniej.. A to 11dc. Na monitoring się wybierasz?

  • Inusia Autorytet
    Postów: 495 409

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej dzieczyny! mam pytanie w tym cyklu podczas brania clo czulam jajniki bardzo 3 dni temu wzielam ostatnie clo a od 2 dni cisza nic sie nie dzieje nic nie boli to normalne?

    Ja czułam kłucie w jednym jajniku w ostatnich dwóch dniach brania CLO, potem cisza i dopiero od wczoraj (u mnie dziś 12dc)lekko pobolewa mnie i kłuje podbrzusze..

    "Są w życiu rzeczy,o które warto walczyć do samego końca..."
    dxom2n0axvrn3fue.png
    akeuxzkrjqh8xpez.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    Ja dopiero dziś czuje je mocniej.. A to 11dc. Na monitoring się wybierasz?
    No wlasnie teraz niestety nie mam jak, lipa z kasa w tym miesiacu, mojego gina nie bylo do 9.01 i nie moglam pojsc do niego na usg czy torbiel znikla z poprzedniego cyklu(zebym wiedziała czy moge wziasc clo podczas nowego cyklu rozpoczetego 1.01) i musialam isc do innego noi kaska przeznaczona na monit poszla (150 zł za samo usg) a wiec w tym cyklu na slepo:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2014, 14:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inusia, AnBe to w sumie idziemy równo cyklem:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania. Nie powinno się brać CLO bez monitoringu! To jest niebezpieczne. Mogą zrobić się torbiele, może dojść do hiperstymulacji... Spróbuj dostać się może do gina na nfz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2014, 14:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    Ania. Nie powinno się brać CLO bez monitoringu! To jest niebezpieczne. Mogą zrobić się torbiele, może dojść do hiperstymulacji... Spróbuj dostać się może do gina na nfz?
    Kochana tutaj na forum polowa lasek ktore bierze clo jest bez monitoringu, ja mialam monit w tamtym cyklu i wiem jak reaguje na clo w dawce 1x1, bo taka tez teraz wzielam. Obowiazkowy monitoring jest przy dawce 2x1, tak mi mowil gin(a to jest dobry gin,jest w czolowce najlepszych we Wro)to chyba od tak by tego nie mowil, a wiec jestem spokojna , mam z nim kontakt tel i mowil zeby przyjsc w 1-2 dniu kolejnego cyklu gdyby sie nie udało zeby sprawdzic czy torbielki nie ma i ewentualnie zwiekszyc dawke

    ja pracuje jako niania i na nfz nie mam co liczyc..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2014, 14:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki Aniu. Nie wtrącam się w takim razie. Ja powtarzam co mi mówił mój gin.. Powodzenia :-)

‹‹ 157 158 159 160 161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ