X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

CLO

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z dziewczynami, Milcia póki nie ma @ jest nadzieja..

    Madzia ja gdy okazało się ze jestem w ciąży z córa miałam takie bóle ze byłam pewna że jednak @ przyjdzie.. Nie przyszła.. :-) jedyne co było wtedy inne to przeokropny ból piersi..

    Mnie teraz tak bolą jajniki ze nie mogę się ruszyć, myślicie że to już po owulacji?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w sumie tak ten jajnik jak na okres piersi swedza nie bola ...a tak nic...poza tymi skurczami ktore mialam kilka dni temu...po lekach nie przechodzily...
    Za dwa dni chwila prawdy ..,

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anbe w jakim wieku masz dziewczynke? A te bole to moze zapowiadajace owulke najpredzej

    Pabelka gdzie jestes ..tesknie...wszystkie przyjaciolki mnie zostawcie ...trzeba sie wziasc w garsc i walczyc dalej bo warto !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2014, 20:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mała ma dwa latka :-)

    Madziara lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajowe takie...juz sa takie madre....moja chrzesnica ma 3 lata ..moja dzidzi tez by miala teraz 3 ...bo niestety to poronienie moje w maju w tamtym roku nie bylo jedynym incydentem bo tez w maju w 2010 mialam w 12 tyg usunieta.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ugotowalam sobie z godz temu zupe ...miala byc pomidorowa z ryzem a jest takie misz masz bo nie dalam koncentratu ..cos jak rosol z ryzem...tak mnie ssie od paru dni..po tym szpitalu szczegolnie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2014, 21:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Madzia......... :-(

    Tak to prawda taki dwu latek to juz mądry czlowiek :-) smacznej zupki :-) ja jutro ugotuje krupnik :-)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wszystko ok z tym testowaniem, ale u mnie to jest dzisiaj już 20 dzień po owulacji potwierdzonej monitoringiem. Trzy testy wyszły negatywne i w piątek beta też. Sama już nie wiem... Może poczekam jeszcze ze dwa dni i zrobię znowu test. Dzisiaj jest 9 dzień po odstawieniu luteiny i nadal nic. Czy to normalne, że tak długo po odstawieniu nie ma okresu? Dużo dziewczyn pisało, że po 2-3 dniach dostawały, a ja tu czekam i czekam.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie mam nadzieje i sie modle do Pana Boga zebym miala chodz jedno swoje tak czy adoptowane ....dobra koniec rozczulania...ide zupy dolac....krupniczek tez mmmmmmniam....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2014, 21:43

    AnBe lubi tę wiadomość

  • Ingebjorg Ekspertka
    Postów: 244 102

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara trzymam kciuki za dwie kreski, trzymam też mocno kciuki za wytrwanie w decyzji co do adopcji - to WIELKI DAR.

    U mnie jajnik napier... że już nie mogę do tego brzuch boli jak na @ i czuje się jakbym miała PMS. Może coś się jeszcze wykluje i jajo jakieś urośnie.

    Milicia jeśli nie ma @ to wszystko się może zdarzyć :)

    relganli06k8eu81.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia każdy lekarz i nawet w necie są takie info ze faza lutealna trwa 14 dni. Jeżeli trwa dłużej to świadczy o braku owu, późnej owu lub innych problemach. To nie jest blachostka

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ingebjorg wrote:
    Madziara trzymam kciuki za dwie kreski, trzymam też mocno kciuki za wytrwanie w decyzji co do adopcji - to WIELKI DAR.

    U mnie jajnik napier... że już nie mogę do tego brzuch boli jak na @ i czuje się jakbym miała PMS. Może coś się jeszcze wykluje i jajo jakieś urośnie.

    Milicia jeśli nie ma @ to wszystko się może zdarzyć :)

    wiem napewno ze jak nie zajde....skladamy te dokumenty...to silniejsze ode mnie...

    Ingebjorg lubi tę wiadomość

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktoras z Was miała doczynieni z NOVUM w Warszawie? Muszę wybrać lekarza który mnie poprowadzi bo ten u którego byłam rok temu wyjechał do Anglii :(

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na dzień dobry złapałam okropnego doła że się nie uda.. :-( i od rana nic tylko płacz ..

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe a skąd ten dół!!!??? a sio!! a sio!! jest ranek:) wykres masz ładny więc nie ma się co smutać:)

    MILCIA a Ty jak się czujesz?? jak temperaturka?? a może ten okresior już przyszedł??

    MADZIARKA Ty tak samo, jak sie czujesz:) jak jajniczki? zupka smakowała:) sama nieraz zrobię takie nie wiadomo co:P ale u mnie z robieniem zup t jakaś porażka:D

    a ja jestem po ostatniej dawce CLO.
    w czwartek idę do lekarza, strach mnie ogarnia lekki....
    pozatym czuję się dobrze, trochę mnie pragnienie męczy...
    wczoraj przygotowałam sobie porcję tabletek na dzisiejszy cały dzień, ładnie rozdzieliłam na rano południe i wieczor, mężowi też zapodałąm do pudełeczka i co?? zeżarł mi rano moją ranną porcję razem z CLO!!!! :<
    myślałam że go zamorduję, zrobię to jak wróci z pracy, dobrze że miałam w pudełeczku jeszcze pięc tabletek na przyszły cykl....;/
    najwyżej jak się nie uda teraz to poprosze gienka żeby mi przepisał nowe CLO i powiem prawdę co z tą jedną tabletką się stało:P

    Tuśka87 lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahh widzisz Robotka, mi wiele nie trzeba żeby się zdołować.. na 13.15 idę na monitoring.. zobaczymy czy pękły i jakie jest endo...

    Udany ten Twoj mąż ;) heheehee kiedyś jedna z dziewczyn na forum pisała że babcia jej zjadła duphaston bo myślała że to tabletki od bólu głowy ;)

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahaha nooo trzeba się pilnować:P
    mój to pewnie różnicy nie zauważył mimo że tabletki dla niego różnią się od tych moich.

    AnBe to trzymam kciuki za monitorek:) a miałaś podawany PRegnyl czy czekasz na samoistne peknięcie??

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie miałam Pregnylu, jeśli dzis by się okazało że nie pękły to pewnie bym dostała, ale czuje że w nocy owulka była.. wieczorem strasznie mnie bolały jajniki, ruszyć się nie mogłam... Pytanie tylko czy wszystkie pękły bo coś mnie ciągnie jeszcze prawy jajnik a tam były dwa pęcherzyki,.. Wszystko się okaże popołudniu.. :/

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki:)
    Robotka fajnego masz męża :) Ale w sumie mój też taki zawieszony, zwłaszcza rano, wtedy można do niego mówić i tak nigdy nic z tego nie wie.. Udane te chłopy :)
    Ja mam dziś jakiś potop :/ Nie jarze, dużo kremowego śluzu. Może po dwóch cyklach z tymi wszystkimi wspomagaczami moje ciało sobie przypomina jak prawidłowo funkcjonować? Hm :/ Bo nie chcę sobie już wkręcać, że to jakieś objawy wiadomo czego. Nie tym razem :)

    Miłego dnia wszystkim.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi no nie ma to tamto:)
    zapytał się tylko co mu po tym będzie, a ja mówię no nic, w ciąży będziesz :)
    OLKA a który to dzień cyklu??
    ja w sumie jestem na początku i śluzu żadnego nie widzę;)

    kurcze już się nie mogę doczekać tej wizyty czwartkowej....

    AnBe a wiesz że z tylu pęcherzyków możesz mieć ciążę mnogą lub tez potrójną>:DDD??
    ja tam bym się z bliźniaków cieszyła:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ